Podkategoria: Reklama - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Reklama Podkategoria: Reklama

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Kacperczyk Design - Studio Projektowe »

  Studio Projektowe Kacperczyk Design świadczy usługi reklamowe w modelu full service, budując rozwiązania wizerunku biznesowego. nnDziałalność firmy na rynku koncentruje się na trzech głównych płaszczyznach:nn1. Budowanie wizerunku firmy (Corporate Identify)n2. Projektowanie graficzne (Poligrafia, Pos)n3. Kreacja serwisów internetowychnnDotychczasowe realizacje znalazły zastosowanie we wszelkiego rodzaju mediach. Głównym celem i zamiarem Kacperczyk Design jest kreowanie i odświeżanie wizerunku firm. nnFirma stałą praktyką i prężnym rozwojem wypracowała sobie szereg niepowtarzalnych stylów i technik, które wpasowują się w pełni w wymogi klientów dając tym samym satysfakcję firmom i ich klientom.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wizerunku »

  Jeśli szukasz rozwiązań kreowania wizerunku to znajdujesz się w najlepszym miejscu. Zrealizujemy każde Twoje zlecenie. Nasza firma to współpracujący ze sobą zespół, który potrafi zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Posiadamy doświadczenie z przeróżnych dziedzin branży reklamowej. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań, a każdy projekt, jak również każdego klienta, traktujemy bardzo indywidualnie. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami materiałów reklamowych, projektantami, grafikami, copywriterami oraz programistami, świadczone przez naszą firmę usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam oferować atrakcyjne projekty w niskich cenach.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki »

  Reklama, wizytówki Kraków, ulotki, nadruki na odzieży, naklejki wypukłe i naklejki 3d pokryte warstwą żywicy poliuretanowej, drukowane metodą sitodruku lub cyfrowo. Naklejki 3D pokryte warstwą żywicy poliuretanowej, termotransfer, podkładki pod mysz, płytki ceramiczne, kurtki ortalionowe. ArpiDruk posiada w ofercie: plomby garancyjne, wizytówki, naklejki 3D, nadruki na odzieży oraz nadruki na gadżetach reklamowych oraz nadruki kalendarzach. Naklejki wypukłe, wizytówki Kraków - Termosublimacja, Wycinanie z folii liter, ploterowe cięcie folii samoprzylepnej i tablice reklamowe.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama 99 »

  Tworzenie i projektowanie stron internetowych oraz hosting i pozycjonowanie, produkcja ceramiki reklamowej: kubków z nadrukiem firmowym, kufli szklanych i porcelanowych, serwisów do kawy i herbaty, sublimacja, gadżety reklamowe, druk kalkomanii ceramicznej na szkło i porcelanę, wypał ceramiki, sitodruk, projektowanie graficzne materiałów reklamowych, studio graficzne, identyfikacja wizualne, logo firmowe, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, poligrafia, grafika reklamowa, prepress.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywna podłoga, interaktywna witryna, interaktywny kiosk, interaktywna ściana »

  Owocna interakcja. Poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań reklamowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Interaktywne rozwiązania reklamowe, takie jak interaktywna podłoga, interaktywna witryna, interaktywny kiosk. Reklama wchodząca w interakcję z odbiorcą to najskuteczniejsza forma reklamowa ! Sprawimy że Twoje stoisko targowe wzbudzi sensację, Twoja witryna reagująca na ruch i zachowanie przechodniów będzie podziwiana, dzięki nowoczesnym nośnikom reklam, interaktywnym kreacjom Twoja firma będzie postrzegana jako otwarta na nowe trendy i technologie. nPoznaj nasze produkty ! Zapraszamy !

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja ulotek, kolportaż ulotek - SpringerMedia.pl »

  Zajmujemy się drukiem, dystrybucją, oraz kolportażem ulotek. Oferujemy również akcje marketingowe a także usługi naszych kolporterów i hostess.
  SpringerMedia to odpowiedź na oczekiwania klientów poszukujących nowych dróg rozwoju swojej firmy, optymalizacji kosztów oraz profesjonalnego wsparcia, aby zwiększyć efektywność i wypaść atrakcyjniej na tle konkurencji. W trosce o utrzymanie wysokiego poziomu jakości usług, zajmujemy się stałą penetracją rynku, wdrażamy nowoczesne rozwiązania zarządzania kontrolą jakości dystrybucji i systemy motywacyjne pracowników. Ciągle udoskonalamy i monitorujemy działania związane ze zbieraniem danych, ich przetwarzaniem i raportowaniem, cały czas rozbudowujemy struktury. Pozwala nam to na precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów naszych zleceniodawców oraz ciągłe zwiększanie zasięgu działalności bez ograniczeń terytorialnych.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki »

  Hurtownia ręczników frotte, ręczniki reklamowe. Posiadamy w ofercie szeroki wybór ręczników kąpielowych; ręczniki bhp, ręczniki hotelowe, ręczniki jednobarwne oraz wielobarwne. Oferujemy także produkcję ręczników według dowolnego koloru i rozmiaru.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Joker Agencja Reklamowa - reklama, poligrafia, gadżety »

  Firma Joker to dynamiczna i stale rozwijająca się agencja reklamowa. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia. Naszą agencję reklamową tworzą młodzi lecz doświadczeni ludzie, pracujący z pasją i zaangażowaniem. Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Towarzyszymy im od momentu pojawienia się pomysłu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania, opracowania projektu aż do finalnej jego realizacji.
  Oferta naszej agencji reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OUTWORKER »

  Firma Outworker świadczy usługi z zakresu organizacji i realizacji akcji promocyjnych na terenie woj. mazowieckiego, głównie na terenie Warszawy.nOUTWORKER [zewnętrzny pracownik, pracownik z zewnątrz] działa jako firma wspierająca wszelkiego rodzaju akcje o charakterze promocyjno-reklamowym. Dostarczamy pracowników do obsługi różnych przedsięwzięć, tj. hostessy do obsługi imprez, targów czy bankietów. Realizujemy kolportaż, roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych, zajmujemy się rozklejaniem plakatów oraz zapewniamy kolporterów zajmujących się rozdawaniem ulotek. Ulotki przez wielu są postrzegane jako niepotrzebne, a czasem nawet jako ‘przeszkadzające’ – jednak jak wynika z badań jest to ciągle bardzo skuteczna i zarazem najtańsza forma reklamy – dlatego MY dbamy o to aby wydrukowana ulotka reklamowa trafiła tam gdzie powinna…

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koperty z nadrukiem Enveloper »

  Drukarnia kopert Enveloper oferuje koperty z nadrukiem, posiadamy ich wszystkie rodzaje, także koperty bąbelkowe.n Nadruki na kopertach wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie poligraficznym.
  Jeśli firma prowadzi korespondencję firmową to wybór jest oczywisty - koperty z nadrukiem firmowym.
  Dostrzegliśmy, że dla wielu firm wykorzystanie prostego narzędzia budowy wizerunku jakim jest firmowa koperta stanowi duży problem kosztowy. W oparciu o osobiste 10-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, znaleźliśmy sposób na tanią i wydajną produkcję kopert firmowych najwyższej jakości. Stanowi on przepis na sukces naszej firmy, dzięki któremu od lat dynamicznie się rozwijamy.
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i wysokiej wydajności
  możemy zaproponować niską cenę, nawet przy minimalnym nakładzie - już od 500 sztuk.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Crimson Oak - Reklama Katowice »

  Agencja reklamowa Crimson Oak to gwarancja profesjonalnej reklamy zewnętrznej, wielkoformatowej, jak i reklamy w internecie. Wysokiej jakości bannery, billboardy, plandeki. Tworzymy strony internetowe, zapewniamy miejsce na serwerze. Skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEM • Agencja BTL »

  Agencja reklamowa.

  Agencja BTL - projektowanie i produkcja materiałów reklamowych - ulotki, foldery, katalogi, kalendarze, plakaty.

  Agencja SEM - projektowanie i tworzenie stron www. Optymalizacja stron istniejących. Domeny, hosting. Kampanie AdWords.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania ozdobne - Golden Box »

  W ofercie firmy Golden Box znajdą Państwo następujące wyroby: opakowania fasonowe,opakowania z przekładkami, kratownicami, wkładkami itp. Nasze produkty wykonywane są z dużą dokładnością oraz z wysokiej klasy materiałów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Artykuły promocyjne, gadżety reklamowe wspomagające promocje, sprzedaż i kreujące wizerunek od Promonews. Nasza specjalizacja to produkty reklamowe, upominki, prezenty okolicznościowe, gifty oraz inne produkty do promocji i reklamy. Ołówki, długopisy, pióra, zakreślacze, etui, pendrive i teczki konferencyjne. Także znakowanie produktów. Zapraszamy po gadżety reklamowe - narzędzia, pisanie, torby podróż, pendrive, biuro, czas pogoda, dom, dźwięki. Telefon, wizytowniki, wskażniki, biurko, akcesoria CD, stacje pogodowe, zegarki, zegary, dekoracja, kubki. Łazienka, filiżanki, szkło, ramki cyfrowe, radio, CD players. Baterie, ładowarki, latarki, samochód, narzędzia.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa, drukarnia, strony www, pozycjonowanie Lublin »

  Agencja reklamowa oferująca kompleksową obsługę firm w dziedzinie reklamy i promocji marki na terenie całego kraju.
  Firma łączy w sobie agencję reklamy i drukarnię co owocuje obniżeniem kosztów reklamy.
  W ofercie znajduje się: reklama zewnętrzna (billbordy, kasetony, plafony, itp.), wydruki reklamowe ( plakaty, ulotki, wizytówki, broszury reklamowe, itp. ), reklama internetowa ( tworzenie stron www, sklepów inetrnetowych, banery na stronach, google adwords ) .

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Roll up »

  Firma techkom od 1999 roku działa na rynku reklamy wizualnej. Dzięki swojemu doświadczeniu w swojej ofercie posiada bogatą gamę produktów do reklamy m.in. Roll upy, stojaki wystawiennicze, banery czy kasetony reklamowe. Nasze produkty wykonane są z materiału najwyższej jakości przez co zapewniają trwałość na długie lata. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji oferowanych przez nas produktów pozwala nam zapewnić naszym klientom pewność prawidłowej funkcjonalności produktów.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Lublin »

  Co zrobić żeby strona pojawiła się w Google - na to pytanie tylko My znamy odpowiedź :).... Obecnie INTERNET to największa baza potencjalnych klietow i usług. Pomożemy Ci w promocji Twojej strony www. Pozycjonowanie stron www Lublin, Warszawa, Rzeszów, Zamość, Puławy. Właściciele stron www w tych miastach już się cieszą, ponieważ dzięki Naszej Firmie ich strony www są w TOP 10 w największej na świecie wyszukiwarce Google.pl.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama i marketing »

  W zasadzie każdy wie czym jest reklama, ale choć większośc ludzi deklaruje do niej niechęć, nie każdy podchodzi do niej krytycznie. Niniejszy blog prezentuje z jednej strony co jakiś czas informacje z dziedziny reklamy, promocji i marketingu, a z drugiej regularnie umieszczane są tutaj również wpisy, których głównym tematem jest krytyka reklamy i komentarze odnośnie jej agresywności lub funkcji manipulacyjnej.

  Reklama, marketing, public relations czy szeroko pojęta promocja z jednej strony może pomóc usługodawcom i producentom dotrzeć z informacją o swoich towarach i usługach do potencjalnych odbiorców. Z drugiej strony bardzo łatwo, by tego typu komunikacja marketingowa przekraczała granicę prywatności, a zamiast informacji serwowała nieprawdziwy obraz świata, obiecując dobre samopoczucie za sam fakt nabywania i kupowania. Warto więc, by oprócz chwalenia dobrych i wyważonych kampanii, funkcvjonowała też właśnie krytyka wszelkiej przesady w tej dziedzinie współczesnego życia.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty, gabloty reklamowe- Budotechnika »

  Budotechnika opracowała system aluminiowych profili do budowy zewnętrznych gablot dużych rozmiarów. Nasze gabloty znajdują przeróżne zastosowania, których przykłady można zobaczyć w naszym serwisie. Jednostkom samorządowym polecamy wypożyczalnię gablot na okresowe wystawy.Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, gdzie można zobaczyć większość modeli i zapoznać się z niuansami projektowania i produkcji. Klienci docenili nasze produkty takie jak: City Light Poster - CLP, Gabloty Informacyjne, Gabloty Kinowe, Gabloty ogłoszeniowe, Ekspozery Alu-klik, Gabloty Ekspozycyjne, Gabloty Reklamowo-Prasowe, Gabloty PKP, PKS, Gabloty aluminiowe oraz wiele innych.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radia »

  Ralphico oferuje wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie kalkulatory, gadżety reklamowe. Pikantne promocje - gifty, efektowne zegarki, upominki reklamowe, długopisy, breloki i zapalniczki. 1001 drobiazgów, tekstylia, środki ochrony indywidualnej. Produkty Ralphico - wskaźniki laserowe, gadżety reklamowe, tekstylia, latarki, radia, zegary i inne.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Reklama

Reklama - nowa strona:

Adres: