RobimyFilm - produkcja filmów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

RobimyFilm - produkcja filmów

Tworzymy profesjonalne produkcje wideo - filmy ślubne, spoty reklamowe, teledyski. Zajmujemy się postprodukcją, montażem wideo. RobimyFilm to doskonale zgrany i rozumiejący się zespół, nastawiony na nietuzinkowość i oryginalność.

Szczegóły strony robimyfilm.pl:

Podlinkuj stronę robimyfilm.pl:

RobimyFilm - produkcja filmów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MDFILM. Produkcja filmów i nagrań wideo. »

  MDFILM jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się produkcją filmów z wszelkiego rodzaju wydarzeń, uroczystości, które wymagają wysokiej jakości realizacji ze względu na swoją wyjątkową wagę i niepowtarzalność.
  MDFILM dysponuje nowoczesnymi kamerami rejestrującymi obraz w standardzie HD, oraz oprogramowaniem niezbędnym w realizacji projektów, które jakością wykonania są w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom klientów.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ParadisoFilm - dobrze nakręcony »

  Wideofilmowanie ślubu, wesela oraz innych uroczystości i wydarzeń. Niepowtarzalny reportaż pełen ciepła i emocji. Ciekawy montaż. Konkurencyjne ceny. Kręcimy według scenariusza, który uzgadniamy ze zleceniodawcą. Suwałki, Białystok, Łomża, Warszawa. Zajmujemy się również prowadzeniem warsztatów z edukacji filmowej.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Panika - filmy reklamowe, promocyjne »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego studia nagraniowego Studio Panika. W ramach usług firma zajmuje się m.in. produkcją teledysków, filmami reklamowymi oraz promocyjnymi. Gwarancja najwyższej jakości, zapraszamy!

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Piotrków »

  Firma Videostar świadczy usługi fotografii artystycznej oraz wideofilmowania. Firma działa na terenie województwa łódzkiego. Wykonujemy profesjonalne fotografowanie imprez okolicznościowych typu: ślub, wesele, chrzest, komunia, studniówka, imprezy firmowe,itp. Videostar świadczy również usługi wideofilmowania z oryginalna oprawą graficzną oraz wykonuje filmy reklamowe. Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz posiadamy odpowiednie przygotowanie zawodowe do wykonywanych usług.

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Triofilm - produkcja filmów i reklam. »

  Triofilm zajmuje się produkcją filmową. Jesteśmy w branży filmowej od kilkunastu lat. Produkujemy filmy fabularne, reklamowe i korporacyjne. Pracujemy z najlepszymi twórcami z rynku filmów fabularnych i reklam. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji różnych form filmowych i telewizyjnych. Gwarantujemy optymalne wykorzystanie budżetu.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • COTAM STUDIO – Studio fotograficzne i filmowe do wynajęcia w Warszawie »

  WYNAJEM STUDIA / PRODUKCJA SESJI ZDJĘCIOWYCH / EVENTY / SZKOLENIA / CASTINGI

  Prze­­stron­­ne i wy­­so­­kie stu­­dio fo­to­gra­fi­czne ty­pu open space. Po­­wierz­ch­nia cał­ko­wi­ta stu­dia 200 m², wy­so­ko­ść do 5 m.

  Stu­dio wy­po­sa­żo­ne jest w cy­klo­ra­mę o wy­mia­rach: 8,4 m × 6 m × 4,5 m.
  W stu­diu zna­du­je się rów­nież dwu­oso­bo­we sta­no­wis­ko do wi­za­żu, prze­bie­ral­nia, kuch­nia oraz ła­zien­ka z pry­szni­cem.

  Po­za wy­po­sa­że­niem, któ­re po­sia­da­my w stu­diu (Elinchrom, Manfrotto, Avenger) jes­teś­my w sta­nie na ży­cze­nie kli­en­ta zor­ga­ni­zo­wać po­trze­bny do kon­kret­nej pro­duk­cji sprzęt (np. Profoto, Broncolor, Phase One).

  Po­sia­da­my prąd 32A, dzię­ki cze­mu COTAM STUDIO ide­al­nie spra­wdzi się w pro­duk­cjach za­rów­no fo­to­gra­ficz­nych jak i fil­mo­wych.
  Ot­war­ta prze­strzeń i cen­tral­ne umiej­sco­wie­nie cy­klo­ra­my poz­wa­la­ją łat­wo za­gos­po­da­ro­wać na­szą po­wierz­chnię.

  Jes­teś­my ot­war­ci na or­ga­ni­za­cję se­sji zdję­cio­wych oraz wszel­kie­go ro­dza­ju even­tów oraz szko­leń. Dla kli­en­tów stu­dia od­da­je­my do dys­po­zy­cji miej­sca par­kin­go­we przed sa­mym wej­ściem.

  Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pokażemy studio ;)

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filmfederacja.pl - produkcja filmów szkoleniowych »

  Produkujemy filmy szkoleniowe i instruktażowe. Ekspresowa realizacja. Nagrywamy na terenie: Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Poznań oraz Gdańsk. Produkujemy filmy korporacyjne i produktowe w całej Polsce.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmów reklamowych i korporacyjnych »

  Produkcja filmów reklamowych i korporacyjnych. Nagrywamy filmy promocyjne i produktowe dla firm i instytucji. Działy w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Szczecin, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filmy reklamowe, promocyjne i korporacyjne - Wrocław »

  Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne. Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych dla firm. Nasz zasięg to: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź i Bydgoszcz. Ekspresowa realizacja.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »