Scandlinespolska - rezerwacja przepraw promowych do Skandynawii - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Scandlinespolska - rezerwacja przepraw promowych do Skandynawii

Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem na Polskę największego na Bałtyku Towarzystwa Promowego "Scandlines" i tylko u nas można kupić bilety na tanie linie promowe do Skandynawii już od 50 PLN/ os. Promy firmy "Scandlines" przewożą rocznie na różnych kierunkach do Skandynawii ok. 25 mln pasażerów, 81 tys. autokarów, 4,5 mln samochodów osobowych i ponad 1 mln ciężarowych. Promy gwarantują pełne bezpieczeństwo na morzu i spełniają wszystkie wymogi postawione żegludze pasażersko-samochodowej przez międzynarodowe przepisy morskie. Proponujemy Państwu rezerwację przepraw promowych do Skandynawii największego na Bałtyku Towarzystwa Promowego "Scandlines" na korzystnych warunkach i bonusach.

Szczegóły strony www.scandlinespolska.pl:

Podlinkuj stronę www.scandlinespolska.pl:

Scandlinespolska - rezerwacja przepraw promowych do Skandynawii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 184 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 27 Odwiedziny googlebot 387

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PTU Energotech Rury Stalowe »

  Wrocławska firma Przedsiębiorstwo Techniczno Usługowe Energotech. Handel rurami stalowymi nowymi i z demontażu. Usług dla branży elektroenergetycznej. Demontażu sieci hydrotechnicznych napowietrznych oraz ziemnych. Dostawy wyrobów hutniczych z polskich i z zagranicznych hut. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arkadiusz - Przeprowadzki Bagażówka Gdynia Sopot Gdańsk Trójmiasto »

  Usługi transportowe oraz przeprowadzki domów, mieszkań, biur i magazynów. Profesjonalny załadunek i rozładunek wykonywany przez doświadczoną i wyposażoną w odpowiedni sprzęt ekipę tragarzy, możliwość zamówienia usług opcjonalnych, takich jak: pakowanie w kartony, montaż i demontaż mebli, utylizację niepotrzebnych mebli oraz przedmiotów wielkogabarytowych. Działalność na obszarze lokalnym (Trójmiasto) oraz na terenie całego kraju. Usługi wykonywane samochodami typu bus, bagażówka, meblowóz. Transport mebli, sprzętów rtv i agd oraz wszelkiego innego mienia ze sklepów i marketów.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Damak Tour- przewozy do Wiednia »

  Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie przewozu obóz m.in. do Wiednia czy Austrii zgodnie z dewizą Komfortowo Bezpiecznie Na Czas. Wieloletnia działalność w branży i mnóstwo zadowolonych Klientów. Wykwalifikowana kadra kierowców i optymalnie przystosowana flota transportowa. Przyjemna podróż w najwyższych standardach. Już teraz sprawdź ofertę!

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport do Niemiec busami oraz przewozy regionalne. »

  Świadczymy usługi przewozu osób do Niemiec busami. Transport wprost z miejsca zamieszkania do każdego zakątku w Niemczech lub do innego kraju unii europejskiej. Realizujemy też przewozy regionalne busami z Chojnic do miejsca przeznaczenia w całym kraju, transport na imprezy biznesowe jak i prywatny przewóz osób.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • TMW-Trans24 Profesjonalne Przeprowadzki »

  Firma TMW-Trans24 rozpoczęła swoją działalność w 2006 r.
  Od tego czasu uzyskaliśmy potrzebne certyfikaty i zezwolenia na prowadzenie działalności w branży transportowej :
  - Certyfikat kompetencji zawodowych.
  - Licencje transportowe na przewóz rzeczy w ruchu krajowym i międzynarodowym.
  - Szkolenia w zakresie przewozów materiałów niebezpiecznych ADR.
  Przez cały okres istnienia firmy stale podnosimy jakość wykonywanych przez nas usług. Wiedza, zdobyte doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwalają nam w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów oraz zdjąć z nich ciężar przeprowadzki.
  Głównym profilem działalności TMW-Trans24 jest świadczenie wysoko wyspecjalizowanych usług w zakresie:
  - Kompleksowych przeprowadzek dla firm.
  - Kompleksowych przeprowadzek dla klientów indywidualnych.
  - Przeprowadzek międzynarodowych
  - Świadczenia outsourcingu transportu dla firm w ramach umów kontraktowych.
  - Obsługa indywidualnych zleceń transportowych.
  Najważniejszym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów, które gwarantujemy dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych zleceń, terminowości i zaangażowaniu całego zespołu w kreowanie optymalnych rozwiązań.
  Współpracując z nami zyskasz solidnego partnera na drodze do sukcesu.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AV-busy »

  Jesteśmy firmą transportową zajmującą się przewozem osób i paczek, prężnie rozwijającą się firmą na rynku krajowym i międzynarodowym. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe od 2005. Działamy na terenie Północno-Zachodniej Polski oraz na obszarze większości Niemiec. Stawiamy na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Dzięki znajomości rynku i Twoich potrzeb staliśmy się innowacyjni i niepowtarzalani wśród rodzimych przewozników. Atutem naszej ofert są przede wszystkim komfortowo wyposażone busy. Każdy bus posiada nowoczesny system nawigacji GPS. Zapewniamy także wyjątkowy poziom bezpieczeństwa, wszystkie nasze pojazdy są w pełni sprawne technicznie, co stanowi zasługę regularnych przeglądów. Nad bezpieczeństwem podróży czuwają także doświadczeni kierowcy, którzy są zawsze punktualni, pomocni i posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olej napędowy »

  Zgodnie z coraz to bardziej rosnącym zapotrzebowaniem nie tylko naszych dotychczasowych klientów ale także całego rynku skupiliśmy się na dostarczaniu najlepszej jakości oleju opałowego. Zakres działalności naszej firmy obejmuje nie tylko dostarczanie paliw, ale równiez modernizacje kotłowni na potrzeby spalania ciężkich olei opałowych. Działalność firmy Petrointer sięga roku 2001. Na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualny cennik naszej stacji zawięrający cenę oleju napędowego. Do zobaczenia na stronie www.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • NaLotnisko.eu - transport osób »

  Strona firmy Papa Travel z Opola, której specjalizacją jest transport osób na lotniska. Transfery osób wykonywane są zarówno na polskie lotniska, np. w Katowicach i Wrocławiu, jak i zagraniczne, np. w Berlinie i Pradze. Przewozy osób odbywają się komfortowymi busami wyposażonymi w klimatyzację oraz internet.
  Poza tym firma świadczy usługi przewozu międzynarodowego osób busami do Niemiec i Holandii. Papa Travel to także wynajem auta z kierowcą podczas imprez integracyjnych i spotkań biznesowych oraz wynajem samochodu do ślubu.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autokarowe Warszawa »

  Przewozy - Zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba zorganizować transport większej grupy osób. Mogą to być sytuacje związane z przygotowaniem uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, pogrzeby, chrzty. Realizację usług przewozowych zleca również wiele firm, które muszą zapewnić swoim pracownikom transport, czy to do miejsca pracy, czy choćby organizując wycieczkę pracowniczą.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu, śmieci i odpadów w Krakowie »

  Jeżeli nie chcesz się stresować załadunkiem i wywozem odpadów pobudowlanych, poremontowych. To jesteś osobą, którą serdecznie zapraszamy i zalecamy skorzystanie z usług naszej firmy transportowo porządkowej.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »