Secora Containers Sp. z o.o. - Specjalista w branży kontenerowej. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Secora Containers Sp. z o.o. - Specjalista w branży kontenerowej.

Firma Secora Containers Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich i magazynowych.

Najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji zamówień, pozwalają na natychmiastową realizację Państwa zamówień. Dostarczamy Naszym klientom wszystkie kontenery dostępne na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Kontenery morskie:

Ze względu na łatwość załadunku i transportu, obecnie najpopularniejsze jednostki ładunkowe. Wykorzystywane w transporcie lądowym, jak i morskim. Dostępne w rozmiarach: 10, 20, 30, i 45 ft.

Kontenery magazynowe:

Podręczne kontenery magazynowe, służą do magazynowania maszyn, urządzeń, materiałów budowlanych i innych wartościowych przedmiotów. Dostępne w rozmiarach: 6, 8, 10, 15, 20 ft.

Posiadamy w swojej ofercie typy różnych kontenerów morskich: standardowe DV, High Cube, Open Top, Double Door, Pallet Wide, Full Side Access itp. Dostarczamy kontenery we wszystkich możliwych rozmiarach.

Szczegóły strony www.secoracontainers.pl:

Podlinkuj stronę www.secoracontainers.pl:

Secora Containers Sp. z o.o. - Specjalista w branży kontenerowej.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KOLOROWO - Dekoracje ścienne, fotografia dziecięca »

  Kolorowo to firma zajmująca się artystycznym malowaniem ścian oraz fotografią dziecięcą. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji oraz firm. Oferujemy darmowe doradztwo. Pomagamy przy wykonaniu projektu oraz malujemy według projektu klient. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • BORNICO - montaż smd i tht »

  Zakład Elektroniczny BORNICO jest firmą działającą na rynku elektronicznym od początku lat dziewięćdziesiątych. Nasze wyroby charakteryzują się wysokim, światowym poziomem rozwiązań technicznych.Posiadamy olbrzymi potencjał intelektualny, doświadczenie i wyposażenie (m.in. maszyny do montażu smd, aoi). Świadczymy usługi montażu tht i smd, usługi montażu i projektowania elektroniki, usługi z zakresu programowania urządzeń. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz kompleksową realizację zleceń od projektu do gotowego produktu.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem cnc »

  Obróbka skrawaniem metali gatunkowych i kwasoodpornych poprzez: toczenie cnc, frezowanie cnc, szlifowanie, wiercenie, polerowanie, spawanie TIG, dłutowanie, gięcie, frezowanie kół zębatych, drążenie. Współpraca z innymi firmami w kraju i zagranicą. Stawia na jakość i profesjonalizm.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Belgian fries – Farm Frites »

  Farm Frites jest firmą posiadającą rozbudowaną ofertę gastronomiczną, której podstawą są przede wszystkim produkty ziemniaczane. Firma prowadzi swoją działalność od ponad czterdziestu już lat, stale podnosząc kwalifikacje w zakresie uprawy, kwalifikacji, przetwarzania oraz pakowania produktów z ziemniaków. Firma wyspecjalizowała się w szczególności w produktach typu mrożonki. Klienci mogą skorzystać również z oferty detalicznej.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Petropol - olej napędowy »

  Dla największych koncernów hurtowa sprzedaż paliw jest jednym z najważniejszych źródeł dochodu. Co się na tym rynku najlepiej sprzedaje? Oczywiście olej opałowy, posiadający coraz częściej ambitne certyfikaty jakości, wielką moc i łatwy profil zastosowania. Olej napędowy natomiast znajduje zastosowanie w standardowym świecie komunikacyjnym. Pasuje szczególnie do silników typu diesel. Decyzja o wykorzystaniu wymienionych klas oleju powinna być poprzedzona wartościową analizą. Warto w tym momencie współpracować z fachowcami.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje docieplenia Kraków »

  Specjalizujemy się w wykonaniu wszystkich rodzajów elewacji takich jak:
  - renowacji kamienic
  - docieplaniu budynków wielorodzinnych
  - domów jednorodzinnych
  - bloków mieszkalnych.
  Wykonujemy różnego rodzaju elewacje: tynki akrylowe, wapienno - cementowe, okładziny z kamienia.

  Inne usługi wykończeniowe:malowanie, gipsowanie, układanie paneli, sufity podwieszane, adaptacja poddaszy, układanie glazury, terakoty, prace remontowo - budowlane, izolacje fundamentów a także instalacje elektryczne.

  Fachowo doradzimy i wycenimy. Pomożemy w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji.
  Realizujemy projekty zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Teren działania Kraków i okolice.

  Data dodania: 29 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Abmetal »

  Perforacja to specjalność firmy ABMETAL. Mamy ponad 50-letnie doświadczenie. Nasza firma jest firmą rodzinną. W naszej firmie znajdą Państwo ofertę: części wialni Petkus, perforację blach i laminatu, wiele wzorów perforacji a także blachy piekarnicze i perforowane. Możemy wykonać nawet foremki do wypieków i blachy hamburgerowe czy blachy do bagietek. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Wszystkie produkty są wykonywane przez profesjonalistów. Zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Nekli.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz - oczywista alternatywa »

  Biogaz - oczywista alternatywaW warunkach wzrostu cen energi rośnie zainteresowanie jej odnawialnymi źródłami. Biogazownie stanowią jedną z tych technologii, które umożliwiają sprawną eksploatację prowadzoną w warunkach decentralizacji. Właśnie dlatego na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie wzrosła nie tylko liczba tych instalacji, ale również ich moc. Wystarczy porównać: w roku 2000 średnia moc biogazowni wynosiła 50kW, a obecnie sięga ona wielokrotnie więcej. Największa na świecie biogazownia o mocy 20 MW jest w Niemczech na północy kraju w mieście Penkun, blisko polskiej granicy.Najwięcej biogazowni znajduje się w Azji. Szacuje się że w Chinach jest ich około 7 milionów a w Indiach około miliona. Jednak są to głównie instalacje przydomowe o prostej konstrukcji wykorzystywane do gotowania i oświetlenia.Pod względem zaawansowania technologicznego w tej branży liderem są Niemcy, gdzie liczba biogazowni przekroczyła w 2010 roku 6 tysięcy. W większości są to instalacje o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, których łączna moc wynosi ponad 2 200 MW.Jeśli biogazowania ma pracować w sposób ekonomiczny, musi być w wysokim stopniu niezawodna. Złożoność tej instalacji wymaga tym samym wysokiej jakości elementów na wszystkich etapach - od planowania i projektowania aż po długi okres eksploatacji.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy naturalne Agrarius »

  Nawozy naturalne to jedna z wielu różnych grup produktów, jakie można znaleźć oraz kupić za pośrednictwem strony internetowej www.agrarius.eu. Agrarius to marka znana i ceniona nie tylko przez rolników wielohektarowych czy też sadowników oraz innego rodzaju producentów rolnych – jej wysokiej jakości produkty doceniają także działkowicze czy też osoby, które chcą jak najlepiej zadbać o swoje balkonowe rośliny. Wszystkie oferowane przez Agrarius nawozy naturalne to gama specyfików, które, jak sama nazwa wskazuje, nie posiadają żadnych dodatkowych substancji, dzięki czemu doskonale spełniają swoją rolę w przypadku roślin, warzyw, owoców i kwiatów wszelkiego rodzaju.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »