Sklep elektryczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sklep elektryczny

Nasz sklep reaguje na potrzeby związane z wyposażeniem elektrycznym właściwie wszystkich obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych. Oferta dotyczy głównie sprzedaży hurtowej, projektowania i instalowania pełnych instalacji elektrycznych wybranych przez klienta, łącznie z ich późniejszym serwisem. Jesteśmy centrum elektrycznym, a to jest związane z zebraniem specjalistycznych usług w jednym miejscu. Dzięki sprzedaży przez sieć oferujemy konkurencyjne ceny, a kilkunastoletnie doświadczenie umożliwiło rozbudowanie szerokich kontaktów branżowych, wraz z dopasowaniem do niestandardowych potrzeb klientów indywidualnych lub firm.

Szczegóły strony elektryczny.pl:

Podlinkuj stronę elektryczny.pl:

Sklep elektryczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SELEX grzałki przemysłowe »

  Specjalizujemy się w wytwarzaniu grzałek elektrycznych pod indywidualne zamówienia, tj. według przesłanego rysunku, szkicu, wzoru lub ustaleń. Produkcja jest uzależniona od indywidualnych zamówień i wymagań klienta.
  Nasze produkty znajdują głównie zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, maszynach do produkcji folii, ogrzewania głowic, form, itp.
  Wykonujemy grzałki z najwyższej jakości materiałów oraz poddajemy je szczegółowej kontroli jakości, co gwarantuje długoletnią i bezawaryjną prace.
  Oferujemy grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, strefy grzejne, grzałki aluminiowe, rurkowe i patronowe, spirale grzewcze i inne.
  Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja energetyczna »

  Oferujemy profesjonalne wykonanie świadectw energetycznych, audytów
  energetycznych
  Cechuje Nas szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań-Grunwald »

  Szybkie i pewne usuwanie awarii elektrycznych i naprawy instalacji elektrycznych, montaż nowych instalacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, przeróbki istniejących instalacji, okresowe pomiary elektryczne. Ponadto instalacje: domofonowe, antenowe, alarmowe, nagłośnieniowe oraz instalacje typu "inteligentny dom".

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • “OLO” Firma Handlowo Usługowa - Kompleksowe Remonty i Modernizacje »

  Firma Handlowo Usługowa “OLO” rozpoczęła działalność jesienią 1993 roku. Zajmujemy się kompleksowymi remontami i modernizacjami mieszkań oraz domów. Zakres wykonywanych prac jest naprawdę spory a gwarancją mojej rzetelności są zadowoleni klienci polecający mnie swoim znajomym i przyjaciołom.

  Obszar naszej działalności to Warszawa i jej lewobrzeżne okolice.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • AR-CON Usługi budowlane »

  AR-CONSTRUCTION to firma budowlana działająca na terenie miasta Jelenia Góra, gdzie świadczy usługi budowlane. W skład robót budowlanych wchodzą: budowy od podstaw jako generalny wykonawca lub podwykonawca, wykończenia, remonty mieszkań adaptacje wnętrz.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK SERWIS S.C. montaż domofonów »

  ELEKTRYK SERWIS S.C. z Katowic oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu elektro-energetycznego. Istnieje na rynku od 1996 roku dzięki czemu posiada obecnie duże doświadczenie i rozległe umiejętności, które efektywnie przekłada na profesjonalną i rzetelną obsługę. Zastosowanie najnowocześniejszych technik i specjalistycznych narzędzi od uznanych producentów krajowych i zagranicznych umożliwiły firmie oferowanie najwyższej jakości usług w bardzo konkurencyjnych cenach. W propozycji znajdują się m.in. prace kontrolno-pomiarowe, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych, usługi utrzymania ruchu elektrycznego zakładów przemysłowych w systemie 24h, a także całodobowe dyżury awaryjne dla Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni. Firma prowadzi współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmowymi na terenie Katowic i Siemianowic Śląskich. Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • HELUKABEL Polska - kable, przewody, osprzęt »

  HELUKABEL Polska jest polskim oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
  Obfita propozycja kabli i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe, przewody do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, przewody płaskie, przewody niezrażone na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy kręte.Jeśli chodzi natomiast o osprzęt kablowy, do rozległego portfolio osprzętu oferowanego przez firmę należą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
  Na stronie www.helukabel.pl odnajdziecie Państwo informacje dotyczące aktywności firmy, profesjonalną wiedzę techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać odpowiedni asortyment. Bez trudności dostosujecie Państwo połączenia do przewodów Profibus, skonfigurujecie odpowiednie wtyczki do przewodów, czy przystosujecie przewód i osprzęt kablowy do falowników.
  Najważniejszą cząstką serwisu www firmy HELUKABEL jest katalog towarów, zawierający całą propozycję kabli, przewodów i osprzętu kablowego. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wyszukiwawczym, katalog umożliwia na znalezienie odpowiedniego artykułu na podstawie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy praktycznych cech danego towaru.
  Zapraszamy na stronę www.helukabel.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Elektryczno-Chłodnicze "ElektroWat" »

  Firma działa w zakresie instalatorstwa budowlanego na terenie całego Podkarpacia oraz woj. ościennych. Profil firmy to montaż i serwis klimatyzatorów stacjonarnych, wykonawstwo, remonty i pomiary instalacji elektrycznej, montujemy instalacje odgromowe. Działalność firmy jest oparta na wieloletnim doświadczeniu potwierdzonym uprawnieniami wymaganymi do w/w działalności gospodarczej.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • SAPORT Częstochowa »

  SAPORT jest firmą wspierającą przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego oraz bezpieczeństwa pracy. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań, pomiarów, analiz instalacji i urządzeń elektrycznych oraz usługach doradczo – szkoleniowych w zakresie BHP oraz ochrony przeciwpożarowej.nNasza siedziba znajduje się w Częstochowie przy Zamoyskiego 68/70. Usługi świadczymy na terenie Częstochowy oraz w promieniu 50 km od Częstochowy. Świadczymy profesjonalne usługi w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • SmartHomify Inteligentny Dom »

  SmartHomify | Inteligentny Dom świadczy usługi z zakresu branży automatyki domowej z uwzględnieniem systemów alarmowych i monitoringu.
  Firma SmartHomify prowadzi kompleksową obsługę Inteligentnego Domu: począwszy od zapoznania się z wymaganiami klienta poprzez projekt, montaż, instalację, programowanie, przeglądy i dalszą rozbudowę systemu.
  Dzięki użyciu bezprzewodowego systemu zarządzania budynkiem marki FIBARO nie ma potrzeby wymiany instalacji elektrycznej, a sam proces instalacji jest przeprowadzony w sposób bezinwazyjny.

  Instalacja systemu Inteligentnego Domu przez firmę SmartHomify może odbyć się w każdym obiekcie mieszkalnym jak również biurowym. Zarówno w tzw. stanie surowym (deweloperskim) jak i całkowicie wykończonym - bez kucia, wiercenia, kurzu...

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »