Stefanidis - Biopaliwa oraz pasze dla zwierząt - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stefanidis - Biopaliwa oraz pasze dla zwierząt

Stefanidis to firma z Wrocławia, która zajmuje się sprzedażą biokomponentów na rynku polskim i zagranicznym. Produkty odnawialne, które sprzedajemy to towar bio najlepszej jakości. PHU Stefanidis zajmuje się również dystrybucją drewna kominkowego, pelletu, ściółek dla zwierząt oraz suplementów odżywczych dla zwierząt. Posiadamy własny transport i zapewniamy logistyczne wsparcie.

Szczegóły strony stefanidis.wroclaw.pl:

Podlinkuj stronę stefanidis.wroclaw.pl:

Stefanidis - Biopaliwa oraz pasze dla zwierząt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma hydrogeologiczna Pangea »

  Firma hydrogeologiczna Pangea wykonuje projekty i dokumentacje geologiczne odwiertów pod pompy ciepła i studnie na terenie całego kraju.Świadczy również usługi dozorów wiertniczych w terenie.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba, oczyszczalnia - AquaEco »

  Oferujemy montaż, pełen nadzór nad uruchomieniem i działaniem oczyszczalni, obsługę serwisową oraz modernizację zbiorników bezodpływowych. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, cenionej niemieckiej firmy ATB, gwarantującej najwyższą jakość. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Humvit-Eko uniwersalny Biohumus - odżywka dla kwiatów »

  Biohumus uniwersalny firmy Host International nie zawiera chemii. Jest nawozem który sprawia że rośliny są piękne i szybko się rozwijają. Chroni także przed niektórymi chorobami. Przy stosowaniu go nie ma ryzyka przedawkowania. Nie stosuj chemii, nie warto. Wypróbuj Humvit-Eko uniwersalny.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja papieru, Oczyszczanie ścieków, Uzdatnianie wody, Stacje uzdatniania wody »

  Oczyszczanie ścieków to jedna z naszych usług.Posiadamy stacje uzdatniania wody. Produkcja papieru jest bardziej przyjazna dla środowiska dzięki naszej firmie. Twoje uzdatnianie wody może osiągnąć najwyższy poziom.Czysta woda to zdrowie i przyjemny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • HELIOS recykling »

  Jeżeli zastanawiasz się jak pozbyć się starego, niesprawnego telewizora czy komputera, lub nie wiesz gdzie oddać bezwartościowe baterie albo przeterminowane leki, skorzystaj z usług firmy Helios z Lublina. To fachowiec, jaki trudni się zagospodarowaniem odpadów oraz doradztwem związanym z ich utylizacją albo recyklingiem. Zapewni także pakowanie, załadunek oraz przewóz. Z oferty skorzystać mogą apteki, szkoły, uczelnie wyższe, instytucje, szpitale, przychodnie, firmy, osoby prywatne oraz mnóstwo innych podmiotów. Wszystkie zlecenia są wykonywane bezpiecznie, ściśle z prawem oraz z wykorzystaniem nowoczesnych oraz sprawdzonych metod. Przedsiębiorstwo usunie też chemikalia, zużyte termometry, trucizny oraz odrzuty przemysłowe. Jej doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy udzielą klientom wszelkiej niezbędnej pomocy i rady. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze - Ogrody Kwiatkowski »

  Firma Ogrody Kwiatkowski specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji ogrodów dla firm oraz osób prywatnych. Świadczymy usługi ogrodnicze kompleksowo, od projektu po wykonanie dla przydomowych ogrodów, hotelowych lub też osiedlowych. Architektura krajobrazu oraz terenów zieleni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup platyny, węglika, palladu, tantalu - Skupmetali.pl »

  Zapraszamy do odwiedzenia internetowego skupu metali szlachetnych. Nasza firma zajmuje się skupem wielu rodzaju metali szlachetny przez internet. Strona www.skupmetali.pl oferuje prosty proces skupu wielu różnych metali szlachetnych. Z naszego serwisu mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jednym z metali jakie skupujemy jest Węglik. Pomimo tego, że stanowi jedynie niewielką jednakże bardzo istotną część oferty skupu. Węglik stanowi jeden z najbardziej poszukiwanych metali szlachetnych w Polsce. Odgrywa on ważną rolę w przemyśle, w którym jest wykorzystywany do tworzenia narzędzi takich jak ostrza, noże oraz piły. Przydatność węglików powoduje ogromne zapotrzebowanie na ten materiał. Sprzedaj węglik za pomocą naszego serwisu.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • TwConsulting - szkolenia bhp kalisz »

  Firma TWConsulting z Kalisza zajmuje się prowadzeniem szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz doradztwem z zakresu BHP. Ponadto doradzamy w kwestiach związanych z ochroną środowiska, w których posiadamy duże doświadczenie. Specjalizujemy się w wykonywaniu oceny zgodności z wymaganiami prawnymi. Na zlecenie klienta wykonujemy pomiary środowiskowe np. pomiary emisji z instalacji lub jakości ścieków.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Redskip - wywóz gruzu »

  Wywóz gruzu z firmą Redskip to prosta sprawa. nWystarczy, że zadzwonisz do nas (albo wyślesz maila), podasz potrzebne informację, a my dostarczymy Tobie kontener, który możesz załadować gruzem.Poza gruzem wywozimy również inne rodzaje odpadów.Wywozimy śmieci z budowy i remontów, stare meble, papę, materiały izolacyjne, czy nawet odpady zielone. Aby wywóz tych wszystkich śmieci szedł sprawnie to posiadamy różne rozmiary kontenerów od małych KP5 o pojemności ok 4,5m3 po duże kP36 o pojemności ok 40m3.Dzięki takiemu wachlarzowi rozmiarów możemy sprostać różne potrzeby zamawiających.Obsługujemy zarówno budowy jak i drobne remonty. W skrócie - jesteśmy dostępni dla każdego.Wywóz gruzu oferujemy w różnych miastach Polski. Ich aktualną listę znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce lokalizacje.Jeśli masz problem z gruzem lub ze śmieciami to zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wood wall panel - ecodesignwood.co.uk »

  Wood wall panel is a definitely good looking detail, isn't it? And if it can be ecological, not leading to cutting down trees that we don't have that meny left on this planet and the volume keeps getting lower and lower, it could be a wonderful interior design solution. This is what we have to offer to you - wood wall panels that are made of unused wood reclaimed from old barns and are thus safe for Earth and its green areas, wherever they are. We mix two things in our business model - first is ecological making of wood wall panels, making them in a sustainable, upcycling-based manner and the second is an excellent design - the idea of upcycling to make something completely different and more high-end you might say, out of basic, reclaimed materials - like wood from barns etc. - this means that in order to deliver a really good product, we offer a contemporary-trend-consistent design, inspired by present solutions, minimal aesthetics, but not only that - visit our homepage and see what types of cladding, panels and flooring we can make for you!

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »