Suwnice bramowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Suwnice bramowe

Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznej. Zajmujemy się także, konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągniki, żurawie, dźwigi osobowo-towarowe, dźwigi budowlane, podesty ruchome. Oferujemy pomoc zarówno w utrzymaniu urządzeń dźwignicowych w odpowiednim stanie technicznym podczas bieżącej eksploatacji jak i kompleksowe przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szczegóły strony www.sidus.com.pl:

Podlinkuj stronę www.sidus.com.pl:

Suwnice bramowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 345 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 45 Odwiedziny googlebot 624

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Plandeki przeciwdeszczowe dla budownictwa i przemysłu »

  Plandeki wykonane są z tkaniny polipropylenowej, impregnowane folią politylenową obustronnie. Występują w trzech kolorach które są odpowiednikiem grubości i wytrzymałości.

  Zastosowanie plandek ochronnych wodoodpornych - przeciw deszczowych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń w następujących branżach doskonale sprawdzają się m. in. jako zabezpieczenie towaru w magazynach i na budowie, w górnictwie i w transporcie przed złymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg, wiatr, kurz.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Pneumat System Sp. z o.o. - czołowa firma branży pneumatycznej oferująca kompleksowy wybór armatury i aparatury pneumatycznej. Jesteśmy renomowanym polskim producentem innowacyjnych siłowników pneumatycznych : liniowych i beztłoczyskowych. Jako dystrybutor oferujemy ciekawy i bogaty wybór zaworów, elektrozaworów, manometrów, siłowników, sprężarek, pomp, osuszaczy, zbiorników ciśnieniowych, wysp zaworowych czy węży przemysłowych. Oferta produktowa uzupełniona jest usługami które świadczymy w tym : serwis i monitoring kompresorów, projektowanie i wykonywanie instalacji pneumatycznych czy szkolenia z pneumatyki i obsługi maszyn. Klientami Pneumat System są zarówno klienci indywidualni jak i specjalistyczni. Akceptujemy różne formy płatności. Polecamy naszą stronę www, w której znajdą Państwo szczegółowy wykaz naszej oferty.nNagrody i wyróżnienia przyznane firmie Pneumat System: Produkt Roku I&UR dla systemu instalacji pneumatycznej INFINITY, Produkt Roku I&UR dla siłownika liniowego Smart Line, Quality International dla Siłownika Newton, Quality International dla systemu zarządzania jakością, EuroCertyfikat, Gazele Biznesu 2005,2006, 2007, 2008,2009. Firma działa zgodnie ze standardem ISO 9001.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stajnie »

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Remtor to nowoczesna firma zapewniająca swoim klientom wysokiej jakości elementy wyposażenia stajni. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie produkować wysokiej jakości stajnie czy boksy dla koni, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii cechują się wyjątkową trwałością. Posiadamy wielu zadowolonych klientów w Polsce i europie, co dowodzi jakości naszych produktów i usług. Dlatego serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny i prasy hydrauliczne do obróbki metalu »

  Firma Maqstock zajmuje się dostawą i serwisowaniem urządzeń do obróbki plastycznej metali, posiadamy szeroką ofertę pras hydraulicznych o różnych konstrukcjach, giętarki do rur i profili, prasy hydrauliczne krawędziowe, gilotyny hydrauliczne do cięcia blach, maszyny do produkcji elementów dla kowalstwa artystycznego, maszyny do obróbki skrawaniem (tokarki, frezarki, dłutownice) maszyny do obróbki aluminium i stolarki budowlanej oraz wiele innych rodzajów maszyn przeznaczonych do małych, średnich i dużych zakładów produkcyjnych.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SERW-MAR mechanika maszyn »

  Serw - Mar Marek Kwidzyński zaprasza do poznania się ze swoją propozycją. Od kilku lat specjalizujemy się w mechanice i budowie maszyn. Nasza firma oferuje także: frezowanie, toczenie, wytaczanie, cięcie, elektrodrążenie i gięcie. Projektujemy wedle indywidualnego zlecenia i wykonujemy maszyny różnego typu produkcji. Firma Serw - Mar Marek Kwidzyński gwarantuje solidne wsparcie profesjonalistów, a również bardzo szybką adaptację powierzanych zagadnień. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną propozycję oraz indywidualne podejście do konkretnego zlecenia, co zezwala dopasować propozycję do konkretnych zapotrzebowań oraz możliwości. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia firmy zapraszamy na stronę internetową naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy przenośnikowe - serwis i montaż »

  Nasza firma BELTOR została założona z określony i sprecyzowanym zadaniem, które ukierunkowane jest na pełną satysfakcję klientów których obsługujemy.
  W sposób profesjonalny i indywidualny traktujemy każde powierzone nam zadanie. Posiadamy kadrę wyszkolonych fachowców którzy przygotowani zostali do pracy na najwyższym poziomie.Aktualna nasza oferta jest skierowana w szczególności do: kopalni surowców mineralnych i kruszyw, hutnictwa stali i szkła, elektrowni i elektrociepłowni, sortowni odpadów itp.
  Oferujemy następując produkty :
  - taśmy tkaninowo
  -gumowe
  - taśmy PCV i PU
  - elementy gumowe
  - kompletne usługi serwisowe oraz instalacyjne
  Zapraszamy do nawiązania współpracy, gwarantujemy fachowe doradztwo i najlepsza obsługę.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deski szalunkowe »

  Firma KORA TARTAK s.c. zajmuje się sprzedażą drewna. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi drewno do konstrukcji, tarcicę, deski szalunkowe i wiele innych produktów. Pracujemy na nowoczesnych maszynach, gwarantujących wysoką precyzję każdej przeprowadzonej obróbki. Wieloletnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość prowadzonych przez naszą firmę prac. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc przy zakupie artykułów drewnianych.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Czystości - pełen zakres usług porządkowych »

  Świadczymy pełen zakres usług porządkowych.Naszą wiodącą ideą jest, aby w obiektach, które sprzątamy było nie tylko czysto, ale również świeżo. Traktujemy je bowiem jako wizytówkę naszych usług przed innymi.Sprzątamy w obiektach biurowych, produkcyjnych i magazynowych.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania nieniszczące - ndt24.pl »

  Firma Casp System Sp. z o. o działa od 2000 roku. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń i systemów automatyki przemysłowej pochodzącej od wiodących światowych producentów. W ofercie posiadamy również aparaturę badawczą, sprzęt do pomiarów oraz skanowania 3D. Dostarczamy czujniki, enkodery, manometry, przetworniki. Oferujemy również urządzenia do badań nieniszczących metodą radiografii, ultradźwięków, penetracyjną, prądów wirowych, magnetyczno-proszkową. W kategorii aparatury badawczej dostępne są systemy optyczno-laserowe, wagi i tunele aerodynamiczne, czujniki do pomiarów wibro-akustycznych.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »