Suwnice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Suwnice

suwnice żurawie słupowe - serwis naprawa montaż modernizacja konserwacje suwnic konserwacja suwnicy przygotowanie do odniotu udt suwnicy żurawi słupowych badania i pomiary instalacji ochrony przeciwporażeniowej urządzeń elektrycznych badania i pomiary instalacji odgromowej elektryka instalacje elektryczne domków jednorodzinnych zakładów pracy mieszkań

Szczegóły strony suwnice24.pl:

Podlinkuj stronę suwnice24.pl:

Suwnice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 115

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Napędy elektryczne LG, Lenze »

  Napędy elektryczne - Centrum Dystrybucji Komponentów automatyki przemysłowej, oraz komponentów napędów elektrycznych. Centrum Napędów oferuje: falowniki skalarne, falowniki wektorowe, falownik do traka, falownik do pompy, do wentylatorów. Oprócz tego znajdziesz tu technikę napędową mechaniczną: motoreduktory, przekładnie, reduktory kątowe ślimakowe, stożkowe, walcowe, planetarne. Napędy prądu stałego, silniki prądu stałego. silnik prądu stałego do wózków elektrycznych. Silniki do napędów mobilnych. Wózki do szklarni, do chłodni.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje, pomiary elektryczne, domofony »

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy wysoki standard świadczonych usług. Stawiamy na terminowość, niezawodność i dostosowanie naszej oferty do nowych wymagań rynku, tak by nasze działania wiązały się z Państwa zaufaniem i zadowoleniem. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wykonania instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych oraz usuwania awarii przeprowadzamy również montaż i konserwacje cyfrowych jak i analogowych systemów domofonowych. Do grona naszych Klientów zaliczają się klienci indywidualni (domy jednorodzinne, mieszkania) jak i firmy, na rzecz których świadczymy w/w usługi.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • SEPA Polska Automatyka domowa, inteligentne budynki »

  Firma SEPA Polska s.c. powstała w wyniku zainteresowań i wcześniejszej pracy zawodowej współzałożycieli. Jako absolwenci Politechniki Poznańskiej Wydziału Elektrycznego oraz Elektroniki i Telekomunikacji posiadamy szerokie zaplecze wiedzy merytorycznej, a wcześniejsze doświadczenia zawodowe dostarczają nam zaawansowaną znajomość praktyczną oferowanych przez nas systemów. Firma nasza współpracuje z renomowanymi dostawcami sprzętu i świadczy wyspecjalizowane usługi z zakresu instalacji teletechnicznych i elektrycznych.

  Zakres oferowanych przez naszą firmę prac obejmuje wszystkie instalacje elektryczne i teletechniczne takie jak:
  * automatykę domową
  * instalacje alarmowe
  * instalacje kontroli dostępu
  * instalacje cctv (telewizji dozorowej)
  * instalacje domofonowe i wideodomofonowe
  * sieci strukturalne (sieci Ethernet wraz z osprzętem, internet, itp.)
  * telewizję naziemną i satelitarną
  * instalacje telefoniczne analogowe i VOIP
  * tradycyjne instalacje elektryczne (rozdzielnie, instalacje, osprzęt)

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kolbuszowa »

  Każdy wie jak ważną rolę odgrywa w mieszkaniu instalacja elektryczna. Jej poprawny montaż to spokój i bezpieczeństwo domowników lub też właścicieli firm. Firma Volt - Instalacje elektryczne świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji elektrycznych w domostwach, pomiarów, sprawdzania i montowania instalacji odgromowych, sterowania i oświetlenia reklam zewnętrznych i wielu innych usług związanych z obsługą sieci do 1 KV. Jeśli marzy się komuś elektryczne ogrzewanie podłogowe w swoim rodzinnym azylu ta firma również zaoferuje pomoc w tej dziedzinie.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Candela :: Biuro Projektowe Wrocław :: »

  "CANDELA" - biuro projektowe branży elektrycznej z Wrocławia, wykonuje projekty na terenie całej Polski. Biuro Inżynierskie "CANDELA" świadczy usługi w zakresie opracowywania kompleksowej dokumentacji projektowej, kosztorysowej oraz nadzorów budowlanych w zakresie sieci i urządzeń elektrycznych i energetycznych oraz instalacji telekomunikacyjnych i niskoprądowych wraz z automatyką BMS oraz SMS.nnBiuro dysponuje doświadczeniem, kwalifikacjami oraz potencjałem wykonawczym pozwalającym zapewnić wysoki standard usług, krótkie terminy realizacji przy zachowaniu konkurencyjnych cen oraz optymalizacji kosztów realizacji inwestycji.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Media Sp. z o.o. - Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej »

  MDK-Media to dynamicznie rozwijająca się firma Outsourcingowa. Główny obszar działania to kompleksowe zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej. Z usług naszej firmy skorzystało wiele przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy, które posiadają jeden punkt poboru, jak i sieciowe, które mają wiele placówek na terenie Polski.

  Charakter odbioru jest różny: sieci handlowe, banki, kopalnie, hotele, stacje benzynowe, salony samochodowe, galerie handlowe itp.
  Skorzystały takie firmy, jak:
  Komputronik
  Black Red White
  Ryłko
  RTV EURO AGD - Euro-Net
  Polska Grupa Dealerów
  Matras
  Autoforte.pl
  Matras-Bydgoszcz
  ABRA
  Kappahl Polska
  Textilmarket
  NRC
  IMC Investment
  OMC Motors
  Adesso
  Auto Fus BMW
  Jata
  Lexus Gdynia
  Vobis
  Big Star Limited
  Express
  Brawo

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani montaż telewizji DVB-T i staelitarnej. »

  Elektronik z doświadczeniem w branży telewizyjnej świadczy usługi w zakresie montażu cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T oraz telewizji satelitarnej.
  Oferuję usługi modernizacji analogowej instalacji telewizyjnej na instalację do odbioru nowej naziemnej telewizji cyfrowej. Zajmuję się montażem i ustawieniem anten z wykorzystanie profesjonalnej aparatury pomiarowej. Dobieram odpowiednie wzmacniacze antenowe do wzmacniania, ale nie przesterowania sygnału. Instaluje tunery telewizyjne oraz konfiguruję ich ustawiania dla bezbłędnego odbioru cyfrówki.
  Zajmuję się również montażem telewizji satelitarnej w tym montaż i ustawienie anten oraz konfiguracja aparatury sterującej, czyli multiswithy telewizyjnych.
  Oferuję projekt i wykonanie pełnej instalacji satelitarnej oraz do odbioru telewizji naziemnej. Raz dobrze zrobiona instalacja zapewnia funkcjonalność na długie lata.
  Prowadzę również montaż telewizji przemysłowej oraz systemów bezpieczeństwa. Zapraszam na stronę do zapoznania się z ofertą.
  Usługi staram się szerzyć na terenach Tarnowa, Gorlic, Dębicy i okoliczny miejscowościach. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.agregaty-akme.pl »

  Firma AKME od początku działalności zajmuje się wynajmem agregatów prądotwórczych. Siedziba firmy znajduję sie w Warszawie.
  Dysponujemy róznymi agregatami prądotwórczymi, samojezdnymi, a także zamontowanymi na przyczepach. Wszystkie nasze agregaty charakteryzują się niskim poziomem hałasu, dzięki dźwiękochłonnemu wyciszeniu.
  Zapewniamy zasilanie róznego typu odbiorcą :
  -plany filmowe
  -reklamy
  -eventy
  -plenery
  -imprezy okolicznościowe
  -odbiorcy indywidualni
  Zapewniamy wynajem na terenie całego kraju wraz z kompleksową obsługą.
  Każdy agregat prądotwórczy jest pod stałą opieką serwisantów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję niezawodności I satysfakcji.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Zdeb - elektryk z Krakowa »

  W pracy elektryka bezpieczeństwo to podstawa. Dlatego też warto wiedzieć o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym praca będzie o wiele bezpieczniejsza. Przede wszystkim wszystkie prace muszą być wykonywane przy wyłączonym zasilaniu. Ponadto nawet w przypadku odłączenia zasilania należy zachować ostrożność zwłaszcza przy pracy przy elementach o dużej pojemności elektrycznej. Mowa tu o kondensatorach czy na przykład kablach. Nawet po wyłączeniu zasilania mogą one przez pewien czas grozić porażeniem. Należy też używać wyłącznie profesjonalnego sprzętu oraz odpowiedniej odzieży ochronnej. Innymi słowy nie jest to praca dla amatorów bez odpowiedniego doświadczenia i wykształcenia. Porażenie prądem elektrycznym może powodować śmierć. Nie ryzykuj swoim życiem. Wezwij fachowca. Polecam swoje usługi – Andrzej Zdeb, Elektrosystem.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Łódź »

  Jesteśmy zgranym zespołem fachowców z branży remontowej. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać zasoby finansowe klienta przeznaczone na renowacje wnętrz, prawidłowo ocenić termin zakończenia prac jak również wybrać najkorzystniejszą formę organizacyjną dla danego typu powierzchni. Na cenę naszych usług wpłynie głównie wielkość zlecenia, warunki postawione przez zleceniodawcę oraz ogólny stan pomieszczeń.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »