ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE, AUDYT ENERGETYCZNY, DORADZTWO ENERGETYCZNE, DOTACJE, ŚLĄSK - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE, AUDYT ENERGETYCZNY, DORADZTWO ENERGETYCZNE, DOTACJE, ŚLĄSK

Misją Agencji Doradztwa Energetycznego jest świadczenie usług, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Aktualny stan polskiej energetyki, zarówno zawodowej, przemysłowej oraz mieszkaniowej, wymaga znacznego zaangażowania całego społeczeństwa. Z uwagi na fakt wprowadzenia obowiązku posiadania świadectw, Agencja Doradztwa Energetycznego, rozszerzyła swoją działalność o usługę sporządzania certyfikatów energetycznych.nOd 1 stycznia 2009 roku świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) jest obowiązkowym dokumentem niemalże dla każdego budynku, mieszkania i lokalu wprowadzonego do obrotu. Dotyczy to zarówno nowych budynków oddawanych do użytku jak i istniejących nieruchomości, które mają zostać wynajęte bądź po prostu sprzedane.nNasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej ekspertyzy jaką jest audyt energetyczny. Jeżeli chcą Państwo polepszyć właściwości cieplne budynku, zmniejszyć rachunki za energię i otrzymać dofinansowanie na spłatę części zadłużenia to dobrze trafiliście.nNaszą ofertę kierujemy do wszystkich inwestorów planujących zainwestować swój kapitał w branży energetycznej.nNaszym celem jest ograniczyć zużycie Państwa energii oraz obniżyć emisję szkodliwych substancji di środowiska. A to co dla Państwa najważniejsze – obniżyć Wasze rachunki za NIEPOTRZEBNIE zużytą energią!!!Jesteśmy jednym z współtwórców Grupy Silesia, do której należą specjaliści z różnych branż, niezbędnych przy inwestycjach w energetyce.

Szczegóły strony www.ade.slask.pl:

Podlinkuj stronę www.ade.slask.pl:

ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE, AUDYT ENERGETYCZNY, DORADZTWO ENERGETYCZNE, DOTACJE, ŚLĄSK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 259 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 24 Odwiedziny googlebot 286

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pol-agra pneumatyka do ciągników »

  Firma Pol-Agra powstała w 1993 roku, założona przez Jana Korneluka i Tadeusza Rzeszowskiego.
  Obecnie zatrudnia 34 pracowników, znajdujących zatrudnienie w trzech departamentach:

  Handel i Serwis Płońsk
  autoryzowany dealer: New Holland; Kverneland; Texaco; producentów maszyn rolniczych polskich
  ciągniki i maszyny komunalne
  naprawy powypadkowe ciągników rolniczych
  export maszyn rolniczych i części zamiennych produkcji polskiej
  import nowych nowych nowych i używanych maszyn rolniczych

  Produkcja Płońsk
  produkcja części i zespołów do ciągników rolniczych;
  produkcja i montaż kompletnych układów pneumatycznych do ciągników
  rolniczych;
  produkcja części tłocznych do maszyn rolniczych
  produkcja podkładek sprężystych do samochodów osobowych (szeroki
  asortyment)

  Handel i Serwis Żuromin
  New Holland; Zetor; Kverneland; maszyny rolnicze polskie, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne; części zamienne

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optoelektronika »

  Oferujemy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa układów i urządzeń na potrzeby automatyki przemysłowej i telekomunikacji. Nasza firma specjalizuje się w tych działaniach od lat i przygotowała już kilkadziesiąt skomplikowanych przyrządów dla farmacji, geodezji, medycyny, firm produkcyjnych. Przygotowujemy liczniki, wzmacniacze, multipleksy, odbiorniki różnego rodzaju. Zapraszamy na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej!

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM Iwona Łupij - Archiwizacja dokumentów »

  Kompleksowe zarządzanie dokumentacjąNasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dokumentami oraz współpraca z Archiwami Państwowymi, różnorodnymi podmiotami gospodarczymi oraz administracją państwową i samorządową pozwala nam na zaproponowanie każdemu podmiotowi gospodarczemu, jednostce organizacyjnej administracji państwowej oraz innym jednostkom optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości, oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce.Tworzymy od podstaw oraz porządkujemy dokumentację w wielu Archiwach Zakładowych i Składnicach Akt. Za każdym razem podstawowym celem naszych działań jest poprawa funkcjonowania archiwum, właściwe zabezpieczenie dokumentów oraz szybki i wygodny do nich dostęp.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami:- Archiwizacja dokumentów- Przechowywanie dokumentów firm i instytucji istniejących (oustourcing)- Przechowywanie dokumentów podmiotów zlikwidowanych i w upadłości- Skanowanie dokumentów- Niszczenie dokumentów- Pojemnik na makulaturę i dokumentację roboczą- Opracowywanie procedur kancelaryjno-archiwalnych- Cykliczna obsługa archiwów u klienta

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki Lazur- zielone szkoły nad morzem »

  Ośrodki wczasowe o wysokim standardzie usytuowane w nadmorskich miejscowościach Rowy i Poddąbie. Wyjątkowe położenie sprzyja odpoczynkowi. Bardzo dobre miejsca na zorganizowanie kolonii dla dzieci, wczasów rodzinnych, zielonych szkół, spotkań integracyjnych. Profesjonalizm w świadczeniu usług, korzystne ceny.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jarek - wywóz odpadów komunalnych »

  Wywóz nieczystości, gruzu, ziemi, zbiórka odpadów komunalnych to podstawowy obszar działalności firmy Jarek z Jaworzni Gniewce. Swoje usługi świadczymy na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego, dla różnych przedsiębiorstw, instytucji, osiedli oraz spółdzielni mieszkaniowych, szkół i klientów prywatnych. Gwarantujemy Państwu zbiórkę i transport stałych i ciekłych nieczystości, śmieci, odpadów budowlanych oraz remontowych, przewozy materiałów budowlanych, piasku oraz żwiru. Możemy Państwu zaoferować kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Rodzaj współpracy oraz częstotliwość zbiórki uzgadniamy indywidualnie z każdym naszym klientem. Co więcej realizujemy inne zlecenia, gdyż posiadamy specjalistyczne ciężarówki, w tym śmieciarki, kontenery i wozy asenizacyjne. W celu szczegółowego zapoznania się z działalnością przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ciągniki i traktory Steyr i Case - Asprim »

  Asprim oferuje wysokiej jakości maszyny rolnicze. Firma Asprim rozpoczęła działalność w 1995 roku. Głównymi odbiorcami naszych produktów są przedsiębiorcy i osoby prywatne z województw lubelskiego i podkarpackiego. Jako oficjalny przedstawiciel takich uznanych marek jak Steyr i Case możemy dostarczać Państwu najlepsze kombajny, rozrzutniki, prasy i ładowcze rolnicze. W naszej ofercie znajdują się również siewniki, owijarki do baltów, opryskiwacze, wozy asenizacyjne i przyczepy rolnicze. Szeroki asortyment traktorów i maszyn pozwala zapewnić najwyższą jakość wyposażenia każdego gospodarstwa rolnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy również zaproponować naszym klientom serwis maszyn rolniczych zarówno mobilny jak i stacjonarny, a także części zamienne producentów polskich oraz zagranicznych.Zapraszamy na naszą stronę internetową www.asprim.pl!

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matrixo.pl - Usługi remontowe Swarzędz »

  Jesteśmy kompleksowo działającą firmą usługową remontową, której zakres usług to przede wszystkim Swarzędz, ale również oferujemy dojazd do Poznania. Zakres naszych prac jest niezwykle szeroki. Nasza działalność to np. malowanie, wykończenia łazienek, prace instalacyjne. Ze względu na to, że współpracujemy ze specjalistami z różnych branż remontowo-budowlanych całkowity zakres naszych prac jest bardzo szeroki. Posiadamy konkurencyjne ceny. Pełen cennik dostępny jest na naszej stronie. Znajdą tam Państwo również przykłady prac jakie już wykonaliśmy.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • NajemAuta.pl - sprawdzone auta bez limitu kilometrów »

  Najemauta.pl jest narzędziem wyszukiwania, które posiada dostęp do pojazdów z firm w różnych zakątkach kraju, i to w najbardziej opłacalnych dla wynajmujących cenach. W ten sposób sprawnie i bez żadnych problemów wynajmiemy auto krótko lub długoterminowo. W ofercie aplikacji nie odnajdziemy dodatkowych opłat czy ograniczenia trasy podróży, a warunki umowy są przejrzyste. Wynajmowane auta posiadają pełne ubezpieczenie AC/OC i są po regularnych przeglądach. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie zapewni, że podejmiemy odpowiednią decyzję, która przełoży się na zadowolenie z danych usług.

  Do dyspozycji klienta jest krótki i długi termin najmu, samochód można więc spożytkować na niedługi wyjazd służbowy albo kilkutygodniowe wakacje. Każdego klienta traktuje się indywidualnie, a Najem Auta pragnie spełnić jego wymagania tak, by był usatysfakcjonowany z wynajęcia właściwego samochodu. Transakcja przebiega bez żadnych problemów, nie trzeba więc obawiać się długiego czasu oczekiwania na finalizację umowy i końcowy wypożyczenie samochodu.

  Siedziba Najem Auta leży na Górnym Śląsku, w Katowicach przy ulicy Żeliwnej 38. Wybrać można kontakt telefoniczny, dzwoniąc na numer +48 739070030 albo wysyłając zapytanie na info@najemauta.pl. Na witrynie online odnajdziemy również przejrzysty formularz kontaktowy, stworzony do pisania wiadomości.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Od teraz nie musisz szukać lokum dla swojej działalności. Czynności związane z prowadzeniem firmy wykonuj gdzie chcesz, zaś Twoją służbową korespondencją pozwól zająć się nam. Nasza oferta wirtualnego biura na to pozwala.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »