Szamba betonowe i spawalinictwo New-Eko-Trans: www.netszamba.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szamba betonowe i spawalinictwo New-Eko-Trans: www.netszamba.pl

FirmaNew-Eko-Trans ma siedzibę w miejsowości Wielogóra tj. 6 km od miasta Radomia w stronę Warszawy.
Nasza firma New-Eko-Trans zajmuje się wytwarzaniem ekologicznych szamb wodoszczelnych z przeznaczeniem wielobranżowym. Jednak mimo różnego przeznaczenia zbiornik w każdym przypadku musi spełniać podstawowe funkcje  to znaczy musi być  ekologiczny, wodoszczelny i funkcjonalny i trwały. Dlatego firma z należytą starannością zajmuje się produkcją szamb betonowych.
Oprócz produkcji zbiorników, oferujemy usługi mechaniki prostych elementów urządzeń mechanicznych np. samochody ciężarowe, ładowarki, naczepy, przyczepy  .
Mechanika siłowa dźwigów przenośnych jest nam bardzo dobrze znana, dlatego zapraszamy Klientów do naprawiania tego typu urządzeń.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z nami!
 

Szczegóły strony www.netszamba.pl:

Podlinkuj stronę www.netszamba.pl:

Szamba betonowe i spawalinictwo New-Eko-Trans: www.netszamba.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Monitoring i klimatyzacja serwerowni. »

  Monitoring to przede wszystkim kontrola pracy urządzenia chłodniczego, od którego prawidłowości zależy temperatura w serwerowni.
  Monitoring parametrów klimatyzacji pozwala na wczesne wykrycie anomalii w funkcjonowaniu urządzenia.
  Parametry pracy klimatyzacji, które monitoruje serwis, a które są naprawdę bardzo ważne dla obu stron z punktu widzenia użytkownika i tak wydawać się mogą mało istotne, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie by monitorować coś jeszcze. Na przykład - niepożądne osoby, dym, wodę, kto ile razy się kręcił, czy ups nie upadł, kto światła nie wyłącza i co jeszcze się wymyśli, etc.
  Cały ten monitoring to sterownik plc razem z czujnikami i modemem GSM. Modem gsm dlatego, że serwis lubi być mobilny.
  Użytkownik może również odczytywać dane z wyświetlacza sterownika i zmieniac parametry lub otrzymywać regularnie komunikaty sms o stanie klimatyazacji albo wysyłać zapytania.
  Program do monitorowania klimatyzacji tworzony jest pod potrzeby naszych klientów oraz możliwości monitorowanych układów klimatyzacji.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kamień wapienny kruszywa drogowe i budowlane kamieniołom Płaza »


  RESOVER Sp. z o.o. z siedzibą w Płazie posiada w ofercie handlowej kruszywa wapienne pochodzące z kamieniołomu w Płazie znajdujących zastosowanie do podbudów stabilizowanych mechanicznie, podbudów pomocniczych, dla dolnych i górnych warstw nasypowych oraz warstw mrozoodpornych. Nadto w budownictwie drogowym do budowy i utrzymania warstwowych konstrukcji jezdni, dróg, ulic i innych ciągów komunikacyjnych. Kamień wapienny - kruszywa budowlane i drogowe w postaci mieszanki 0-31 mm; 0-63 mm oraz tłucznia 31-63 mm. Najniższe ceny w regionie, sprawnie działający system dostaw samochodowych, gwarancja jakości i powtarzalności dostaw to nasze główne atuty.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ozdobne wykończenia ścian - ImiArt »

  Oferujemy ozdobne wykończenia ścian nowoczesną metodą tynków ozdobnych, za pomocą betonu plastyczne, mas akrylowych oraz malowania które nada Twojej ścianie niesamowitą fakturę. Idealny efekt możemy osiągnąć za pomocą plastyków z którymi współpracujemy. Oferujemy również wykonanie schodów i tarasów oraz zegarów słonecznych.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.sjenit.com.pl »

  Strona firmy Sjenit SA z Kośmina. Zajmuje się ona wydobywaniem, obróbką i sprzedażą kamienia. Przedsiębiorstwo oferuje takie produkty jak sjenit Kośmin (granodioryt), różne typy kruszywa, bryły oraz bloki, kamienną kostkę brukową, a także materiał przeznaczony do budowania torów żużlowych. Firma posiada certyfikaty, które gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów. Po inne informacje odsyłamy na stronę internetową.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Familijne osiedle w Tychach »

  Osiedle Łabędzie to osiedle które oferuje nowe mieszkania w Tychach oddawane klientom w stanie deweloperskim. Na korzyść osiedla przemawia doskonała lokalizacja, ponieważ z jednej strony mamy bliskość terenów rekreacyjnych zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a z drugiej strony w niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy, sklep, przychodnia lekarska.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty instalacji elektrycznych »

  Firma zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych.

  Wykonujemy również projekty przyłączy, sieci i linii niskiego, oraz średniego napięcia, teletechnicznych kanalizacji kablowych.

  W zakres instalacji elektrycznych wchodzą wszelkie instalacji niskiego napięcia wymagane dla obiektów typu: biurowego, handlowego, magazynowego, przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty sportowe i służby zdrowia.

  Oferujemy pełen zakres pomiarów elektrycznych:

  Pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej instalacji, gniazd i urządzeń,
  Pomiary rezystancji izolacji obwodów 1 i 3 fazowych,
  Pomiary instalacji odgromowej,
  Pomiary parametrów wyłączników różnicowo-prądowych,
  Okresowe pomiary elektryczne wykonuje się raz na rok lub raz na pięć lat w zależności od typu obiektu i pomieszczeń.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja pianką Bydgoszcz »

  Podstawowym materiałem, na którym opiera się działalność naszej firmy, jest uniwersalna pianka poliuretanowa. To właśnie z jej pomocą jest realizowane ocieplanie budynków, jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Warto podkreślić, że firma pracuje na materiałach o wysokiej jakości, dzięki czemu jej usługi są realizowane na najwyższym poziomie. Jedną z wielu zalet jest przystępność cen, dzięki czemu działalność firmy cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Gdańsk - niezawodność i estetyka Di Legno »

  Di Legno to firma z tradycjami, jesteśmy na rynku już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Proponujemy Państwu drzwi funkcjonalne, estetyczne i bardzo trwałe. Posiadamy szeroka ofertę asortymentu drzwi Gdańsk standardowe, prezentowane w naszym katalogu jak i również wykonujemy wszelkiego rodzaju drzwi na zamówienie lub z dostarczonych przez Was projektów. Nasze Gdańśkie drzwi cechują się wysoką, jakością oraz solidnymi materiałami, z których zostały wyprodukowane. Szczególnie polecamy drzwi przesuwne Gdańsk. Są one bardzo funkcjonalne szczególnie w małych pomieszczeniach gdzie otwieranie zwykłych drzwi może być przeszkodą. W bieżącej ofercie katalogowej posiadamy drzwi klasyczne, drzwi nowoczesne, drzwi z odwróconą przylgą oraz drzwi przesuwno obrotowe. Bogata nasza oferta pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wybrednych klientów. Serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia całej naszej bogatej oferty oraz usług, jakie proponujemy za pośrednictwem naszych stron internetowych.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • AERO-THERM - Ocieplanie od wewnątrz »

  Strona dedykowana jest wszystkim mającym problem z zimnymi ścianami, sufitami i podłogami w swoich mieszkaniach, gdzie zastosowanie tradycyjnych izolacji zewnętrznych jest niemożliwe lub ekonomicznie nieuzasadnione. Rozwiązaniem takich sytuacji jest zastosowanie innowacyjnej, cienkowarstwowej masy szpachlowej Aerotherm jako ocieplenia od wewnątrz. Jest to jeden z niewielu dostępnych i bezpiecznych sposobów na ocieplanie od wewnątrz. Większość tradycyjnych materiałów takich jak styropian czy wełna, stosowanych od wewnątrz, jest przyczyną powstawania wilgoci i pleśni na ścianach czy sufitach. Aerotherm stosowany od wewnątrz eliminuje mostki termiczne i usuwa przyczyny powstawania grzybów. Skuteczność Aerotherm jest osiągana przy powłoce 1 mm, co oznacza dużą oszczędność powierzchni mieszkalnej. Aplikacja Aero-therm jest prosta i można ją wykonać nawet we własnym zakresie lub zlecić firmie tynkarskiej. Aero-therm posiada atest higieniczny i jest bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo badania przeprowadzone przez certyfikowany instytu budowlany TZUS w Pradze potwierdziły, że Aero-therm poprawia mikroklimat w pomieszczeniu i zapewnia wyższy komfort termiczny. Aero-therm zawiera aerożel, uznawany obecnie za najdoskonalszy materiał izolacyjny na świecie. Dodatkowo Aero-therm jest powłoką termoaktywną, która odbija ciepło do wnętrza pomieszczenia. Zamówienia obsługuje dystrybutor w Polsce spółka 4ECO LINE. Na stronie znajdują się wszystkie dostępne badania i certyfikaty produktu.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • BLU Salony Łazienek »

  Każdy element w naszej łazience powinien być odpowiednio skomponowany z resztą pomieszczenia. Wanny czy umywalki, jakie wybieramy, powinny stylistyczne odpowiadać całości, powinny również stanowić zgraną całość wraz ze ścianami, kolorami czy kafelkami w niej położonymi. Najlepsze z nich można znaleźć w takich miejscach, jak sieć franczyzowa.

  Data dodania: 30 11 2016 · szczegóły wpisu »