Szkółka Róż Rozaria - wysyłkowa sprzedaż róż prosto od producenta - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkółka Róż Rozaria - wysyłkowa sprzedaż róż prosto od producenta

Za pośrednictwem naszej strony prowadzimy wysyłkową, detaliczną sprzedaż krzewów róż z naszej szkółki. Ponadto znajdziesz tam porady dotyczące uprawy, sadzenia, pielęgnacji, chorób, szkodników róż i wiele innych.
Szkółka Róż ROZARIA to wielopokoleniowe, rodzinne gospodarstwo ogrodnicze zlokalizowane w zagłębiu różanym w Końskowoli.
Uprawą róż zajmujemy się już od lat 80-tych ubiegłego wieku z każdym rokiem zdobywając nowe doświadczenia wykorzystywane przy ciągłym polepszaniu jakości oferowanych roslin. Oferujemy Róże rabatowe, na pniu, wielkokwiatowe, pnące, okrywowe.

Szczegóły strony www.rozaria.pl:

Podlinkuj stronę www.rozaria.pl:

Szkółka Róż Rozaria - wysyłkowa sprzedaż róż prosto od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 264

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrody dębica mielec »

  Urządzanie ogrodów:

  - Kompleksową obsługę związaną z projektowaniem, nadzorowaniem i wykonaniem ogrodu
  - Profilowanie terenu, prace ziemne, studnie oraz odwodnienia działki
  - Montaż systemów nawadniających (podziemnych i naziemnych, zraszacze, linie kroplujące i mikronawadnianie )
  - Oświetlenie ogrodowe i w oczkach wodnych, sterowanie przełącznikami ręcznymi, czujnikami ruchu, zmierzchowymi
  - Zakładanie trawników sianych i z rolki
  -Wykonywanie nasadzeń: drzew, krzewów, bylin, rabat kwiatowych, skalniaków
  -Zakładanie oczek wodnych, kaskad i strumieni
  - Fontanny we wnętrzach, ogrodach i fontanny komunalne
  - Montaż ogrodowych elementów drewnianych (pergoli, altan, itp.)
  - Ogrody japońskie
  - Ogrody zimowe

  Pielęgnowanie ogrodów, terenów zieleni:

  - Koszenie i renowacja trawników
  - Formowanie żywopłotów i krzewów
  - Wycinka, cięcia prześwietlające drzew
  -Pogotowie ogrodnicze, zwalczanie chorób i szkodników
  -Całoroczna obsługa związana prowadzeniem ogrodu (grabienie i usuwanie liści, nawożenie nasadzeń i trawników, odchwaszczanie, opryski, konserwacja systemów nawadniających i oczek wodnych, zabezpieczanie roślin przed mrozem)
  -Czyszczenie elewacji budynku, przydomowej kostki brukowej
  -Odśnieżanie

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewtech Pielęgnacja Zieleni Warszawa »

  DrewTech
  Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją zieleni, głownie wycinką i pielęgnacją drzew, różnymi pracami ogrodniczymi oraz oferujemy usługi alpinistyczne.
  Działamy na terenie województwa Mazowieckiego.
  Zapewniamy solidność, profesjonalizm oraz terminowość powierzonych prac.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal sadowniczy: sadownictwo-netak.pl »

  Sadownictwo on-line. Wiele informacji na temat nowoczesnej produkcji owoców i innowacji technologicznych,a także odrobina historii sadownictwa. Wciąż nowe wiadomości z kraju i zagranicy, artykuły, wywiady, forum. Twoje źródło wiedzy na temat sadownictwa.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gardenplanet - zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodu »

  Jesteśmy miłośnikami pięknej przyrody i chętnie dzielimy się z Państwem tym pięknem. Zakładanie ogrodów to nie tylko nasz sposób na życie, ale i wielka pasja. Pomożemy Państwu stworzyć wyjątkowe i zaczarowane miejsce. Naszą specjalnością jest nie tylko samo zakładanie ogrodów, profesjonalne projektowanie, ale także urządzanie ogrodu zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Wszystko to, czym obdarowała nas natura nieustannie inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych i magicznych scenerii ogrodowych. Jesteśmy miłośnikami pięknej przyrody i chętnie dzielimy się z Państwem tym pięknem. Zanim rozpoczniemy projektowanie ogrodu dokładnie poznajemy oczekiwania Klientów, Dzięki temu mamy pewność, że powstanie ogród będący Waszym idealnym, upragnionym miejscem. Stawiamy na kreatywne i indywidualne rozwiązania.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wrocław - Kwietne Nastroje »

  Firma Kwietne nastroje zajmuje się całościowym procesem tworzenia ogrodów. Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnego wsparcia na każdym etapie powstawania ogrodu: od projektu i wstępnych konsultacji poprzez realizację po późniejszą pielęgnację zieleni. Nasz zespół to architekci krajobrazu. Posiadamy bogatą wiedzę na temat pielęgnacji roślin. Zajmujemy się zakładaniem i regeneracją trawników, projektowaniem i wykonawstwem ogrodów prywatnych, jaki i zieleni publicznej. Naszą domeną jest również zwalczanie szkodników i chorób roślin. Nasza firma podejmuje się także rewaloryzacji założeń pałacowo-parkowych, inwentaryzacji dendrologicznej. Działamy nie tylko w obrębie Wrocławia i okolic! Chętnie podejmujemy się zleceń na terenie całego województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep DDD; dezynsekcja i deratyzacja »

  Hurt i detal artykułów do higieny sanitarnej. Z zakresu dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja kompleksowa oferta, która skierowana jest do firm DDD. Wspieramy naszych klientów w ramach HACCP w GMP w programach zwalczania szkodników.
  Mamy wszelkie produkty na: muchy, komary, pluskwy, karaluchy, myszy, szczury i inne szkodniki.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agroskaner.pl - największa giełda rolno-spożywcza »

  Największa giełda rolno-spożywcza w Polsce, która zapewnia bezproblemowe kupno pożądanego towaru, generując jak najmniejsze koszty. W kategoriach takich jak rolnictwo, sadownictwo czy ogrodnictwo każdy znajdzie dokładnie to czego szuka, oszczędzając czas u pieniądze.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4 SEASONS Projektowanie i aranżacja ternów zieleni oraz ogrodów »

  4seasons jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług ogrodniczych. W 4seasons zajmujemy się kompleksowym projektowaniem ogrodów, systemów nawadniających, ogrodów wertykalnych, zielonych ścian oraz urządzaniem oraz pielęgnacją ogrodów przydomowych i miejskich terenów zieleni.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rolnicze i nawozy - sklep »

  Zajmujemy się sprzedażą: opału luzem lub workowanego, nawozów organicznych, nawozów dolistnych i antystresantów, zapraw donasiennych, kwalifikowanego materiału siewnego, używanych maszyn rolniczych, sznurków i siatek do pras, folii do sianokiszonek, folii do pryzm. Niebawem uruchomimy punkt przyjęć folii, opakowań foliowych i tworzyw sztucznych. Nawozy organiczne pochodzą z firm: Luwena, Anwil, Puławy, natomiast nawozy dolistne i antystresanty z: PRO-LAB, AGREKO, ADOB, BIOLCHIM, PUŁAWY. Kwalifikowanego materiału siewnego kupujemy w: KWS POLSKA, DANKO, Hodowla roślin STRZELCE, SYNGENTA, RAPOOL. Oferujemy opał w postaci: węgiel, miał węglowy, eko-groszek, pelet oraz drewno. Posiadamy duże doświadczenie w branży, działamy od 2002 roku. Świadczymy także usługi transportowe.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trawa z rolki rolowana w rolce trawnik rolowany »

  Trawniki w rolce pozwalają na szybkie zagospodarowanie przestrzeni i przekształcenie jej w piękny, zielony, gęsty dywan. Nie trzeba oczekiwać wielu miesięcy, aż trawa urośnie z nasion.
  Nasze gospodarstwo zajmuje się produkcją trawników najwyższej jakościym z folii. Taka trawa cechuje się gęstym splotek korzeni, który błyskawicznie wrasta się w podłoże.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »