Tartak "TRAK" Nowa Wieś Włocławek - najwyższa jakość! - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tartak "TRAK" Nowa Wieś Włocławek - najwyższa jakość!

Tomasz Komorowski Oferujemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne, tarcicę iglastą ogólnego przeznaczenia (deski, krawędziaki) oraz świadczymy usługi fachowego doradztwa w dziedzinie konstrukcji dachowych.

Szczegóły strony tartaktrak.com.pl:

Podlinkuj stronę tartaktrak.com.pl:

Tartak "TRAK" Nowa Wieś Włocławek - najwyższa jakość!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 61

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sztukateria »

  Firma S-decor jest producentem nowoczesnych sztukaterii elewacyjnych. W standardowej ofercie znajdują się między innymi: profile elewacyjne, gzymsy, bonie, rozety, fasety, pilastry, kolumny architektoniczne, listwy do boniowania. Oprócz produkcji firma zajmuje się również: dystrybucją sztukaterii poliuretanowej, sprzedażą granulatu styropianowego, produkcją szyldów i napisów reklamowych oraz niskoseryjnych opakowań styropianowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie. Od początku stawiamy na w pełni profesjonalne oraz indywidualne podeście do klienta dzięki czemu każdy klient, który skorzystał z naszych usług jest zadowolny.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BETACO »

  Jesteśmy firmą handlową specjalizującą się w dystrybucji elementów automatyki dla instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych.

  Jako autoryzowany dystrybutor firmy Johnson Controls, możemy zaoferować naszym klientom pełną gamę wyrobów tego koncernu.

  W ofercie posiadamy również urządzenia innych czołowych producentów, takich jak: Belimo, Thermokon, Joventa, HK Instruments, Ranco.nnUzupełnienie naszej oferty stanowią urządzenia klimatyzacyjne renomowanej marki York, m.in. klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe, rozwiązania systemowe multisplit, włącznie z zaawansowanymi systemami ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF). Oprócz sprzedaży urządzeń, zapewniamy profesjonalny montaż i uruchomienie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Naszymi klientami są firmy instalacyjne, producenci urządzeń, firmy handlowe oraz użytkownicy końcowi. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w wielu typach obiektów takich jak budynki mieszkalne, biura, centra handlowe, banki, porty lotnicze, szpitale, hotele czy obiekty przemysłowe, a ich wysoka jakość jest gwarancją długoletniej i niezawodnej pracy.

  W większości przypadków działamy jako bezpośredni przedstawiciel, co pozwala na oferowanie wyrobów według cenników producentów oraz szybką realizację zamówień.

  Zapewniamy fachową pomoc w zakresie doboru oraz zastosowania oferowanych urządzeń. Naszym najwyższym celem jest dbałość o zadowolenie klienta, rzetelność i terminowość dostaw.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane domy kanadyjskie »

  Zastanawiałeś się kiedyś nad budową własnego domu? Rozważałeś domy z drewna albo tak zwane domy kanadyjskie? Domy drewniane charakteryzują się znacznie niższymi kosztami budowy, a jednocześnie posiadają dużą wytrzymałość i mogą służyć przez długie lata

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne, audyt - CERT-Energy »

  Firma CERT-Energy wystawia tanie i profesjonalnie wykonane certyfikaty energetyczne dla budynków oraz lokali mieszkalnych, zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Pracownicy firmy CERT-Energy sporządzają świadectwa energetyczne od momentu pojawienia się obowiązku ich opracowywania, stąd też zdobyte przez nich doświadczenie pozwala na sprawne i kompetentne wykonanie usługi. Świadectwo energetyczne, inaczej certyfikat energetyczny, umożliwia ocenę lokalu mieszkalnego, budynku lub jego części, pod względem miesięcznych/rocznych wydatków na zużytkowaną energię. Ponadto świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) przyczynia się do uzyskania informacji, które do tej pory nie były ogólnie dostępne i w związku z tym brane pod uwagę. W końcu, osoba, która będzie zainteresowana zakupem lub wynajmem nieruchomości, pozyska informacje, świadczące o zapotrzebowaniu energetycznym danego obiektu. Charakterystyka energetyczna ma również wpływ na komfort użytkowania danej nieruchomości, a co najważniejsze na relatywne oddziaływanie na nasze zdrowie. Chodzi nie tylko o temperaturę wewnętrzną czy wilgotność powietrza, ale również wymianę powietrza, a w obiektach użyteczności publicznej - warunki oświetleniowe. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompensator, kompensatory mieszkowe, badania termowizyjne, termowizja. »

  Kompensator produkcja kompensatory mieszkowe, kompensatory stalowe, kompensatory tkaninowe, dławikowe, soczewkowe, gumowe. Wykonujemy badania termowizyjne budynków, domków jednorodzinnych, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych i innych obiektów budowlanych i przemysłowych. W obszarze naszej działalności również termowizja w weterynarii. Dostarczamy zawieszenia i podpory rurociągów wykonane wg KER. Stopy skręcane, sprężyny.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Gdańsk »

  Zajmujemy się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej, obliczaniem współczynników wyrównawczych do indywidualnego rozliczania kosztów ogrzewania, sporządzaniem projektów architektonicznych dociepleń budynków i kolorystyk. Wykonujemy również adaptacje projektów gotowych domów jednorodzinnych oraz przeprowadzamy inwentaryzacje budowlane na potrzeby modernizacji energetycznych

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRIMO STAL ILONA NIEDZIÓŁKA »

  Zabieganie o zadowolenie klientów i najwyższy poziom usług to zalety firmy Primo Stal mającej swoją siedzibę w Ożarowie Mazowieckim. Zajmujemy się sprzedawaniem szerokiego wyboru najwyższej jakości wyrobów hutniczych, zarówno producentów polskich, jak i zagranicznych. Propozycja obejmuje wiele rodzajów ceowników, teowników i pręty walcowane oraz rury przewodowe. Każdy z artykułów wykonany został ze stali węglowej albo stopu innych metali, które charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością. Fachowość Primo Stal potwierdza ponad dwieście instytucji gospodarczych z całej Unii Europejskiej, które są stałymi kontrahentami. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport Towarowy »

  Świadczymy usługi w zakresie:roboty ziemne,transport piasku, żwiru, wykopy, niwelacje terenu, rozbiórki i wyburzenia. Działamy na terenie powiatu legionowskiego (Legionowo, Chotomów, Serock, Wieliszew, Jabłonna) i okolicach.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mury oporowe, elki, ściany oporowe, mury oporowe l, y »

  Mury oporowe do budownictwa drogowego, tworzenia ogrodów, kształtowania zieleni i krajobrazu. W ofercie FPHU Zdrojewscy mury oporowe typu L, popularne elki, a także typy Y oraz L ze stopką.

  Jesteśmy producentem wyrobów betonowych, w tym płyt drogowych i mur oporowych. Nasze ściany oporowe są mrozoodporne, łatwe w montażu i prefabrykowane, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ciepły Tynk - AERO-THERM - Kraków »

  Ciepły tynk AERO-THERM® tworzy niezwykłą integrację AEROGEL-u z mikrosferami szklanymi 3M. AEROGEL jest bez wątpienia najdoskonalszym izolatorem spośród wszystkich na świecie. W odróżnieniu do wielu konwencjonalnych izolacji, aplikacja AERO-THERM® następuje od strony wewnętrznej domu czy pomieszczenia, umożliwiając nieosiągalną dotąd, dodatkową porcję zabezpieczenia sufitów, ścian jak i podłóg.Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »