Tech-CNC Maszyny CNC - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tech-CNC Maszyny CNC

Maszyny sterowane numerycznie są w chwili obecnej podstawą działania firm produkcyjnych. Tech-CNC dostarcza maszyny służące do obróbki wszystkich materiałów. Są to przede wszystkim plotery laserowe zasilane źródłami FIBER jak również tubami CO2. W ofercie można znaleźć malutkie lasery o polu 300 na 200 mm jak również bardzo duże lasery służące głównie do wycinania o polu przekraczającym długość 2,5 i szerokość 2m. Z uwagi na swoją uniwersalność lasery Co2 są w tej chwili niezbędnym urządzeniem każdej agencji reklamowej.
Ponadto firma oferuje frezarki CNC w wersjach ekonomicznych mogących pracować z materiałami niemetalowymi jak również profesjonalne rozwiązania, które z łatwością radzą sobie ze stalą o dużej twardości.
Ofertę uzupełniają części zamienne do sprzedawanych maszyn, takie jak: soczewki, lustra, silniki krokowe, zasilacze, tuby CO2, okulary ochronne, myjki ultradźwiękowe itp

Szczegóły strony tech-cnc.pl:

Podlinkuj stronę tech-cnc.pl:

Tech-CNC Maszyny CNC

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Regały magazynowe »

  Log System oferuje swoim Klientom, jedynie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu, Klient ma w czym wybierać. Dokonując zakupu jednocześnie otrzymuje on gwarancję bezpieczeństwa i jakości. Nasze regały magazynowe, paletowe czy regały półkowe, pozwalają na idealne dobranie ich rozmiarów do powierzchni, na której mają się znaleźć. W ofercie znajdziecie Państwo regały metalowe, które zapewniają wygodny dostęp do każdej palety. Pozwalają one też, na znaczne zwiększenie powierzchni, która pozostaje do dyspozycji po ich zamontowaniu i ustawieniu. To optymalne rozwiązania, szczególnie dla małych magazynów lub dla takich powierzchni sprzedażowych – magazyny, hurtownie, sklepy spożywcze – w których odbywa się ciągły ruch i dostęp do poszczególnych palet jest szalenie ważny.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo przemysłowe. »

  Chłodnictwo przemysłowe - urządzenia i instalacje chłodnicze zasilane amoniakiem lub czynnikami syntetycznymi. Projektowanie, montaż, modernizacja oraz serwis urządzeń chłodniczych: komory przechowalnicze i mroźnie, agregaty wody lodowej, maszynownie, skraplacze, sprężarki chłodnicze. Budowa układów sterowania i monitorowania pracy instalacji chłodniczych. Układy diagnostyki urządzeń chłodniczych. Chłodnictwo procesowe - dla różnych gałęzi przemysłu. Instalacje wody lodowej dla przemysłu spożywczego: przemysł mleczarski. Dobór urządzeń oraz realizacja inwestycji dla komór przechowalniczych owoców i warzyw, mięsa, ryb, nabiału, itp. Automatyzacja procesów chłodniczych.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble wypoczynkowe »

  Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku krajowym i zagranicznym. Specjalizujemy się w produkcji komfortu i jakości. Wyznajemy zasadę, jeżeli możemy stworzyć meble, które przypadną do gustu Naszym klientom to warto to zrobić.nNasza oferta skierowana jest przede wszystkim do hurtowni i sklepów, które pośredniczą w sprzedaży dla odbiorców indywidualnych

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chemia profesjonalna »

  OLEA- Polska sp. z o.o. przedstawia swój serwis, w którym zamieszczone są dane na temat działalności spółki. Od roku 1997, przedsiębiorstwo to, oferuje swoim usługobiorcom artykuły z branży chemicznej, takie jak: barwniki syntetyczne, barwniki do tkanin, środki chemiczne i inne. Strona zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Znajduje się tam również oferta, której najważniejszym elementem są barwniki różnego zastosowania. Opis firmy, a także zamieszczone na stronie informacje teleadresowe znajdują się w osobnych zakładkach. Chemia profesjonalna jest pogrupowana i w nieskomplikowany sposób ukazana użytkownikowi. Stonowana prezencja i intuicyjne menu, znacznie ulepszają użyteczność strony.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Folia stretch »

  Nasza firma HI - OCTANE Packaging zajmuje się importowaniem produktów firmy Trioplast na rynek polski. Jak sama nazwa wskazuje nasza oferta dotyczy przede wszystkim materiałów pakujących. Zajmujemy się doradztwem w zakresie opakowań folią Stretch. Posiadamy różne rodzaje folii. Każda firma znajdzie coś dla siebie. Pierwszym rodzajem jest folia typu Cast, drugim - folia typu Blown i w końcu trzecim - folia Pre Stretch. Zachęcamy do korzystania z oferty.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • matimpex.com.pl »

  Nasza firma Matimpex zajmuję się sprzedażą hurtową tkanin. Stale poszerzamy swoją ofertę o coraz to nowsze materiały. Współpracujemy także z zagranicznymi handlowcami z Rosji, Litwy, Turkmenistanu. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby stale polepszać jakość naszych usług. Zadowolenie klientów to nasze motto.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do ogrodzeń »

  Jest to strona firmy produkującej akcesoria do ogrodzeń. Firma prezentowana to JMT, która jest prowadzona przez Pana Jarosława Tabakę. Od wielu lat prowadzi swoje rodzinę przedsiębiorstwo aż ponad 20 lat i przez cały ten okres produkuje obejmy i wszystkie możliwe inne akcesoria niezbędne podczas tworzenia ogrodzenia. Na stronie znajdują się akcesoria do ogrodzeń siatkowe i panelowe.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOLID-PARKIET Producent parkietów deska podłogowa małopolska »

  Porządnie wykonane i położone podłogi drewniane nie mają sobie równych w dziedzinie trwałości i estetyki. Dlatego przy doborze wytwórcy parkietu, dobrze jest zaufać sprawdzonym profesjonalistom. Do takich bezsprzecznie należą pracownicy małopolskiego zakładu Solid-Parkiet, z siedzibą w Wojniczu koło Tarnowa. Solid-Parkiet fabrykuje parkiety drewniane, deski podłogowe, deszczułki podłogowe oraz innego typu podłogi z drewna. Przedsiębiorstwo posiada duży asortyment podłóg sporządzonych z dębu, dębu czerwonego, jesionu, jaworu, czereśni, brzozy, buku, czy akacji. Wszystkie wytwory charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Więcej informacji na stronie

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Negelap - Automatyka »

  Dystrybucja profesjonalnych elementów automatyki przemysłowej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej renomowanych producentów. Oferta obejmuje m.in. doskonałej jakości przetworniki temperatury, panele sterujące i przepływomierze.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chemat - Technologie Projekty Urządzenia »

  Działania firmy Chemat są odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku spożywczego i chemicznego w zakresie dostaw urządzeń oraz usług, które obecnie stanowią naszą bazową ofertę. Chemat jest dostawcą myśli technologicznej sięgającej po najnowsze rozwiązania oraz producentem urządzeń aparatury chemicznej. W swej działalności skupia się na budowie nowych instalacji technologicznych oraz modernizacji już istniejących obiektów. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na stosowanie niezawodnych i konkurencyjnych rozwiązań w budowie instalacji dla przemysłu spirytusowego, biopaliw oraz chemii przemysłowej.Naszym klientom oferujemy całą paletę usług, począwszy od projektów budowlanych, technologicznych poprzez automatykę przemysłową. Posiadamy możliwość kompleksowego projektowania i wykonawstwa obiektów przemysłowych.Specjalizujemy się w realizacjach i modernizacjach instalacji technologicznych takich jak: odwadniania i rektyfikacje spirytusu, instalacje wyparne do zatężania roztworów, gorzelnie przemysłowe i wiele innych. Zajmujemy się opracowaniem i budową całościowej automatyzacji obiektów przemysłowych i linii technologicznych. Wykonujemy urządzenia aparatury chemicznej między innymi kolumny destylacyjne, wymienniki ciepła, zbiorniki i mieszalniki. Nasze urządzenia posiadają certyfikat UDT.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »