TF-System Pomiary elektryczne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

TF-System Pomiary elektryczne

Zajmujemy się profesjonalną obsługą klienta w szerokim zakresie prac związanych z sieciami teleinformatycznymi, komputerami, elektroniką i pomiarami parametrów instalacji elektrycznych.

Nasz teren działania to cała Polska, w szczególności:
-Jelenia Góra
-Świeradów Zdrój
-Szklarska Poręba
-Legnica
-Piechowice

Wykonujemy:
-Pomiary impedancji pętli zwarciowej
-Pomiary ciągłości PE
-Pomiary rezystancji izolacji
-Pomiary wyłączników różnicowoprądowych
-Pomiary instalacji odgromowych i uziemień
-Badania elektronarzędzi
-Pomiary rezystancji uziemień roboczych i instalacji odgromowych
-Pomiary stanu izolacji kabli

Pomiary ochronne instalacji elektrycznych i odgromowych wykonujemy zawsze w zgodności z polskimi i europejskimi normami. Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprzętu renomowanej firmy Sonel z ważnym świadectwem kalibracji(w przypadku pierwszego roku eksploatacji) lub wzorcowania.

Szczegóły strony www.tfsystem.pl:

Podlinkuj stronę www.tfsystem.pl:

TF-System Pomiary elektryczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 75

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kontrola Dostępu, Rejestracja Czasu Pracy »

  Nasza firma dostarcza najnowsze urządzenia rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu oparte o technologię biometryczną – odcisk palca – a także systemy kart zbliżeniowych – rfid, mifare. Biometria jest idealnym systemem którego nie można oszukać, zapewnia 100% pewność. Kartami można się wymieniać i w ten sposób łatwo oszukać, jednak wykorzystanie kamer pozwala na pełną weryfikację. Profesjonalne systemy kontroli dostępu współpracują z systemami alarmowymi, pozwalają sterować bramkami. Urządzenia pozwalają na konfigurację ośmiu zdarzeń, rejestrują wejścia, wyjścia, przerwy oraz wyjścia służbowe. Oprogramowanie ControlSYS zapewnia pełne raporty wraz z podsumowaniem za dowolny okres a moduł eksportu danych integruje się z większością systemów kadrowo-płacowych przesyłając dane o godzinach pracy i znacznie upraszczając pracę kadr. Szeroki asortyment od najprostszych zamków cyfrowych samsunga, do profesjonalnych systemów spełniających oczekiwania każdego klienta. Urządzenia pozwalają na przesył informacji na kość pamięci lub standardowym portem tcp/ip, wykorzystują także starsze rozwiązania takie jak RS232. Zapewniamy wszystkie dodatkowe elementy potrzebne do zbudowania kompletnego systemu RCP + KD, zwory elektromagnetyczne,sygnalizatory,karty,breloki, zapewniamy profesjonalnych instalatorów.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • SELEX grzałki przemysłowe »

  Specjalizujemy się w wytwarzaniu grzałek elektrycznych pod indywidualne zamówienia, tj. według przesłanego rysunku, szkicu, wzoru lub ustaleń. Produkcja jest uzależniona od indywidualnych zamówień i wymagań klienta.
  Nasze produkty znajdują głównie zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, maszynach do produkcji folii, ogrzewania głowic, form, itp.
  Wykonujemy grzałki z najwyższej jakości materiałów oraz poddajemy je szczegółowej kontroli jakości, co gwarantuje długoletnią i bezawaryjną prace.
  Oferujemy grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, strefy grzejne, grzałki aluminiowe, rurkowe i patronowe, spirale grzewcze i inne.
  Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektrobud - Stacje stransformatorowe »

  Elektrobud - jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce producentów stacji transformatorowych. Nasze produkty, nowoczesne stacje transformatorowe spełnią oczekiwania każdego inwestora. Możliwość produkcji zgodnie z przekazaną specyfikacją dotyczącą konkretnego projektu zasilania.
  Nasze produkty posiadają rozwiązaniami nie spotykane u innych producentów. Zajmujemy się także modernizacją już istniejących stacji na terenie całej Polski.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kolbuszowa »

  Każdy wie jak ważną rolę odgrywa w mieszkaniu instalacja elektryczna. Jej poprawny montaż to spokój i bezpieczeństwo domowników lub też właścicieli firm. Firma Volt - Instalacje elektryczne świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji elektrycznych w domostwach, pomiarów, sprawdzania i montowania instalacji odgromowych, sterowania i oświetlenia reklam zewnętrznych i wielu innych usług związanych z obsługą sieci do 1 KV. Jeśli marzy się komuś elektryczne ogrzewanie podłogowe w swoim rodzinnym azylu ta firma również zaoferuje pomoc w tej dziedzinie.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany projekcyjne - 3 klasy jakości - mamy Ekran dla Ciebie... »

  Producent i importer ekranow projekcyjnych i tablic interaktywnych. Wszystkie typy ekranów : Ręczne, Elektrycze, Ramowe, Podłogowe, na Trójnogu, do zabudowy sufitowej. Dla naszych klientów rabaty na Instalacje...

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne »

  Kompleksowa obsługa szerokiego wachlarza instalacji elektrycznych począwszy od doradztwa technicz­nego, modernizacji wybranych urządzeń, po prefabrykację szaf i rozdzielnic. Prócz usług firma zajmuje się hurtową sprzedażą akcesoriów elektrycznych. Oferta obejmuje materiały elektryczne, telekomunikacyjne, alarmowe oraz energotechniczne. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie elektroniki, energoelektroniki oraz automatyki stosowanej co pozwala na projektowanie i dostarczanie układów automatyki dla wielu gałęzi przemysłu. Zakres działalności obejmuje sprzedaż, usługi i doradztwo w dziedzinach: oświetlenia i osprzętu elektrycznego; kabli i osprzętu kablowego; automatyki i elektrotechniki; wykonawstwa elektrycznego w pełnym zakresie; nadzoru elektrycznego; prefabrykacji rozdzielnic średniego i niskiego napięcia.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.W. Elin - Produkcja rozdzielnic, Sprzedaż artykułów elektrycznych »

  Prezentujemy z przyjemnością firmę Elin z Gdańska, która działa już od 1984 roku. Wykonujemy sieci i instalacje elektryczne oraz rozdzielnice.
  Nasze wyroby są wykonane również na warunki morskie i nadają się do montażu na statkach.
  Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne, telefoniczne, instalacje sieci
  komputerowych, pomiary ochronne.
  Prowadzimy również sprzedaż artykułów elektrycznych, narzędzi, końcówek kablowych itp. Proponujemy konkurencyjne ceny i szeroki asortyment. Oferujemy Państwu dowóz zamówionego towaru na terenie trójmiasta i okolic. Serdecznie zapraszamy! Wypróbujcie nas i nasze wyroby już dziś!

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Isad - alarmy »

  Sklep Isad oferuje wysokiej jakości systemy alarmowe. W sprzedaży posiadamy m.in. kamery, wideodomofony, czujki oraz telewizję przemysłową. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz niewygórowane ceny produktów.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • IGEL s.c. - uziemiacze przenośne »

  Produkujemy uziemiacze i zwieracze przenośne dla sieci i stacji elektroenergetycznych wszystkich poziomów napięć.
  Służymy również pomocą w rozwiązywaniu problemów optymalnego doboru sprzętu - uziemiaczy i zwieraczy oraz zasad skutecznego uziemiania.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • BMJ Inteligentny Dom, Elektrotechnika »

  BMJ specjalizuje się w usługach w zakresie elektryki, elektroniki i automatyki budynkowej.

  Firma wyróżnia się kompleksową ofertą: doradza, projektuje oraz świadczy usługi montażowe i instalatorskie.
  BMJ doradza ilość i rodzaj elementów, podpowiada jakie przydatne funkcje warto dodać do oferowanych systemów.

  BMJ oferuje doradztwo, projekt oraz montaż:
  - instalacji elektrycznych
  - systemów inteligentnego domu
  - systemów alarmowych
  - systemów monitoringu
  - instalacji domofonowych

  BMJ projektuje i buduje sieci światłowodowe i strukturalne. Świadczy usługi w zakresie pomiarów oraz spawania światłowodów.

  BMJ projektuje oraz wykonuje niestandardowe urządzenia elektroniczne: oferuje układy sterowania oraz rozbudowę funkcjonalności urządzeń.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mejlowego oraz do zapoznania się ze stroną internetową bmj.pl

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »