Podkategoria: Tłumaczenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Tłumaczenia »

  Korekta tekstu to zadanie dla wykształconego filologa o specjalizacji edytorskiej. Usługi językowe są dziś szczególnie potrzebne, ponieważ świadomość językowej poprawności w społeczeństwie web 2.0 ciągle spada. Usługi językowe typu korekta tekstu, copywriting czy tłumaczenia są skierowane do instytucji, wydawnictw, a także firm prywatnych oczekujących wysokiej jakości tekstów. Realizujemy tłumaczenia z hiszpańskiego, angielskiego, czeskiego, niemieckiego i kilkunastu innych języków.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego - GerMedia »

  Firma oferuje profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych w zakresie języka niemieckiego. Ger-Media specjalizuje się w tłumaczeniach z takich dziedzin jak nauki społeczne (polityka, socjologia, prawo), technika (parkiety, wykładziny podłogowe) oraz IT (informatyka, sklepy internetowe). W ofercie Ger-Media znajduje się również szeroki zakres usług w odniesieniu do stron internetowych. W ramach tej usługi firma proponuje tłumaczenie stron internetowych, copywriting w języku niemiecki, optymalizację oraz reklamę stron pod kątem niemieckojęzycznych wyszukiwarek oraz niemieckich i austriackich użytkowników.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe. »

  Profesjonalne tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Języki: hiszpański, angielski oraz niemiecki. nAkty cywilne, akty notarialne, dokumenty samochodowe, umowy cywilno-prawne, tłumaczenia specjalistyczne.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Angielski Francuski »

  Biuro Easy Language Center, specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i francuskiego. Nasza działalność skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i organizacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą ELC i konsultacji dotyczącej zlecenia. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Każdy projekt realizowany jest z maksymalną starannością.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Edutainment - Indywidualne Lekcje Angielskiego z Dojazdem w Warszawie »

  Oferujemy indywidualne lekcje języka angielskiego z dojazdem do klienta. Lekcje są dostosowywane do wymagań, poziomu, oraz umiejętności naszych uczniów.

  Oferujemy również korektę tekstu napisanego w języku angielskim jak i tłumaczenie z języka angielskiego i na język angielski.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - Darmowe ogłoszenia »

  Serwis e-Tlumacze.net to baza darmowych ogłoszeń tłumaczy oraz biur tłumaczeń w Polsce.

  Na stronie istnieje możliwość sprawdzenia opinii dotychczasowych klientów tłumaczy, co ułatwia wybór zleceniobiorcy. Baza liczy już ponad 1000 ofert z kilkudziesięciu języków.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego - Halina Jarzyńska »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Oferuje tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe tekstów zwykłych i specjalistycznych. Kompleksowe tłumaczenia stron internetowych. Ekspresowe tłumaczenia dokumentów samochodowych.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING na swej stronie www.trans-ling.pl oferuje tłumaczenia językowe, które realizowane są przy zastosowaniu nowoczesnych, internetowych środków komunikacji: poczty elektronicznej (e-mail) i komunikatorów. Prośbę o bezpłatną wycenę wraz z załączonym tekstem przesyłają nam Państwo na adres info@trans-ling.pl a w razie zamówienia przetłumaczony tekst odsyłamy tą samą drogą. Oczywiście istnieje też możliwość komunikowania się w sposób tradycyjny za pomocą telefonu (+48 880 266 111, +48 880 266 333) lub zwykłej poczty. W Cenniku znajdą Państwo nasze aktualne stawki. Wyceny usług niestandardowych (jak HTML lub DTP) dokonujemy każdorazowo w sposób indywidualny. Udzielamy także korepetycji z języków obcych.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny na zamówienie dla małych i średnich firm Sobann »

  Etykieciarki automatyczne, półautomatyczne, naważarki, dozowniki objętościowe sztukowe i inne maszyny na zamówienie. Producent, Kraków, Małopolska. Tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego, certyfikaty, certyfikacja wyrobów.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego »

  Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego od 1997 r.
  Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne konsekutywne.
  Tłumaczę dokumenty takie jak np. akt urodzenia i ślubu, świadectwo szkolne i dyplom uczelni, CV, zaświadczenie o niekaralności, umowa o pracę, świadectwo pracy, akt notarialny, umowa handlowa, statut, wypis z KRS, dokumenty samochodowe, teksty z dziedziny zarządzania i zasobów ludzkich, faktury, gwarancje, dokumentacje techniczne i informatyczne.
  Tłumaczenia wykonuję osobiście.
  Moje biuro znajduje się w Gdańsku. Dodatkowo w Bydgoszczy funkcjonuje punkt przyjmowania/wydawania tłumaczeń. Korespondencyjnie i elektronicznie obsługuję zlecenia z całej Polski, a także z Londynu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;
  pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
  W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń j.włoskiego ITAL-POL Katarzyna Balińska »

  Biuro Tłumaczeń "ITAL-POL" świadczy usługi tłumaczeniowe w języku polskim i włoskim. Działalność biura oparta jest na współpracy z tłumaczami wykonującymi swój zawód od wielu lat, specjalizującymi się w odpowiednich dla siebie branżach oraz podchodzącymi rzetelnie do swoich obowiązków. Wśród tłumaczy współpracujących z Biurem Tłumaczeń "ITAL- POL" znajdują się native speakerzy na stałe przebywający poza granicami kraju. Naszym atutem jest szybkość realizowania zleceń tłumaczeniowych. Nasze usługi tłumaczeniowe są w stanie sprostać wszelkim wymogom przedsiębiorstw, instytucji i osób prywatnych, zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Proponujemy Państwu wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Gwarantujemy Państwu maksymalną precyzję, efektywność i terminowość.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Językowych LEVEL »


  Strona firmowa. Działalność CSJ Level to:

  - szkolenia językowe dla firm i instytucji - wszystkie języki obce oraz polski dla obcokrajowców,
  - tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe,
  - szkolenia z Technik Efektywnego Uczenia się,
  - szkolenia z Korespondencji i Retoryki Biznesu.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Centrum Tłumaczeń e-lingma »

  Biuro tłumaczeń e-lingma oferuje wysokospecjalistyczne tłumaczenia pisemne. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, medyczne i prawne. Tłumaczymy instrukcje obsługi, DTR oraz artykuły naukowe. Współpracujemy z uczelniami wyższymi. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Tłumaczymy z i na język obcy. Oferujemy Państwu ponad 30 języków tłumaczonych przez zespół ponad 500 tłumaczy. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz darmową wycenę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego - Anna Kupińska »

  Nazywam się Anna Kupińska. Jestem tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe, teksty o tematyce ogólnej i specjalistycznej: ekonomiczne, medyczne, prawnicze, techniczne; artykuły naukowe; teksty reklamowe; inne. Przy realizacji dużych zleceń i dla stałych klientów proponuję promocyjne ceny.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język rosyjski dla Polaków. Nauka języka rosyjskiego online za darmo! »


  Zapraszam na stronę poświęconą nauce języka rosyjskiego. Strona jest nowa i nie ma na niej dużo artykułów ale dodaję je codziennie w kolejności, która ułatwi naukę języka rosyjskiego. Ta strona jest wynikiem mojej żmudnej pracy - wszystkie artykuły są mojego autorstwa. Materiał zamieszczony na stronie nie jest przekopiowany z innych serwisów. Wszystkie reguły gramatyczne zaopatrzone są w jasne i logiczne komentarze w języku polskim.

  Jeśli chcesz komentować wpisy, musisz zarejestrować się na stronie. Zrobiłem to w celu zachowania porządku. Proszę o kulturalne komentowanie wpisów.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Częstochowa »

  Witryna biura tłumaczeń języka niemieckiego, z siedzibą w Częstochowie specjalizującego się w przekładzie dokumentów samochodowych używanych pojazdów sprowadzonych z Niemiec lub Austrii. Tłumaczenia wykonywane są w ciągu 24 h od ich osobistego dostarczenia. Tłumacz nie akceptuje kserokopii dokumentów oraz skanów.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń express translations »

  Międzynarodowy zespół tłumaczy;

  Od 2002r. rozwiązujemy problemy językowe firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

  Jesteśmy międzynarodowym zespołem tłumaczy. Na przestrzeni kilku lat działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z jednostkami spoza terytorium naszego kraju. Są wśród nich biura tłumaczeń oraz niezależni lingwiści.

  Jakość i przystępne ceny;

  Najważniejsza jest jakość świadczonych usług.

  Tłumaczenia pisemne wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy Normy Europejskiej PN-EN 15038:2006. Uwzględniając potrzeby wszystkich kontrahentów stworzyliśmy elastyczny cennik tłumaczeń.

  Zaufanie, które procentuje;

  Już ponad 1500 klientów wybrało nasze usługi.
  Dziękujemy za powierzone nam zaufanie!

  Wykonywaliśmy tłumaczenia dla:

  ING, GETIN Bank, Renault, Rainbow Tours, INTERIA.PL, Delloitte, Pascal, Barlinek, Vattenfall, ORLEN, Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa Warta, Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko, Powszechny Zakład Ubezpieczeń, Generali, Klub Sportowy Widzew Łódź, Siemens i wielu innych.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego przez internet »

  Martanglo.pl - wirtualne kursy języka angielskiego

  Witam!

  Jestem Marta i proponuję Ci szybką, wygodną i efektywną metodę nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu, czyli przez Internet. Nie ważne czy już rozpocząłeś swoją przygodę z językiem angielskim czy dopiero masz zamiar się z nim zetknąć. Ja pomogę Ci polubić ten język i zachęcić nie tylko do wypełniania zadania domowego, ale również do oglądania filmów i czytania po angielsku bez pomocy słownika czy lektora.

  Nauka przez Internet pozwala nie tylko na rozmowę w tym języku bez przeszkód i skrępowania, ale również na oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdach do nauczyciela. Proponuję Ci naukę na każdym poziomie i do każdego egzaminu. Pomogę Ci zrozumieć zawiłości angielskiej gramatyki oraz poprawić wymowę. Godziny będą dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Przy stosunkowo niedużej cenie otrzymasz wiedzę i ogromne możliwości, jakie ona ze sobą niesie.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art of Translation / Babel »

  Tłumaczenia ustne i pisemne (zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne). Weryfikacja tekstów.

  Pomoc osobom prywatnym: tłumaczenia w urzędach, u notariusza, prawnika, świadectw, dokumentów samochodowych.

  Kompleksowa obsługa biznesu.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: