Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

WELT to sprawdzone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, które tworzy zespół wykwalifikowanych tłumaczy będących ekspertami w danej dziedzinie. Szeroka oferta naszego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne większości języków świata, a przede wszystkim: angielski, niemiecki, czeski, francuski, ukraiński, francuski, włoski, hiszpański, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, oraz pozostałe języki jak np. chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski i inne. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i elastyczne stawki tłumaczeń. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.Zapraszamy do kontaktu.Wystawiamy faktury VAT
BIURO TŁUMACZEŃ WELT gwarantuje:
- wysoką jakość tłumaczeń
- rzetelność
- elastyczność
- szybki termin realizacji
- bezpłatną wycenę w ciągu 30 minut
- pełną poufność powierzonych nam materiałów
- weryfikację każdego tłumaczenia
- terminowość realizacji zleceń
- konkurencyjne ceny
Realizujemy tłumaczenia nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania gotowego tłumaczenia pocztą na wskazany adres.

Szczegóły strony www.welt.com.pl:

Podlinkuj stronę www.welt.com.pl:

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kontekst - biuro tłumaczeń, tłumaczenia Warszawa »

  Biuro tłumaczeń Kontekst wykonuje tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Wszystkie tłumaczenia przed oddaniem ich Klientowi są sprawdzane pod względem językowym i merytorycznym. Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe, które wykonujemy na praktycznie wszystkie języki obce. Słuchamy naszych Klientów i znajdujemy rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Tworzymy zespół ludzi, który pracuje z pasją. Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są przez specjalistów z odpowiednim przygotowaniem warsztatowym, mających na co dzień kontakt z konkretną dziedziną. Tłumaczymy kilka tysięcy stron miesięcznie. Zrzeszając starannie dobranych, doświadczonych i posiadających bogatą wiedzę tłumaczy, nasze biuro tłumaczeń jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonujemy zlecenia wymagające pracy grupowej tłumaczy.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Jestem doświadczonym tłumaczem zajmującym się przekładem z języka angielskiego na polski. W swojej pracy wiele razy spotykałem się z tłumaczeniami technicznymi oraz informatycznymi, które również mogę Państwu zaoferować. Tłumaczę teksty już od 22 złotych netto za kartkę A4!

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Oferta współpracy biura tłumaczeń Alingua w zakresie tłumaczeń obejmuje szeroki zakres tłumaczeń pisemnych (w tym przysięgłych), weryfikację i korektę tekstów oraz tłumaczenia ustne podczas spotkań i negocjacji.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie rosyjski - angielski »

  Rekel Design świadczy usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego. Tłumaczymy bardzo dużo języków między innymi angielski, francuski, czeski, duński. Oprócz tego oferujemy tłumaczenia: przysięgłe, dokumentów samochodowych, witryn internetowych oraz inne. Firma Rekel Design to szybka realizacja celów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły języka angielskiego Andrzej Krężel »

  Oferuję tłumaczenia uwierzytelnione i nieuwierzytelnione, zwykłe i specjalistyczne z języka angielskiego i na język angielski; a także tłumaczenia konsekutywne (ustne) aktów notarialnych, rozmów handlowych oraz inne, uzgodnione ze zleceniodawcą.
  Tłumaczenia, w tym uwierzytelnione, można również zlecić drogą e-mailową jako skanowane oryginały dokumentów. Gotowe tłumaczenia mogą być odebrane osobiście, wysłane pocztą lub kurierem na adres wskazany przez zleceniodawcę.
  Wykonuję tłumaczenia standardowe w trybie ekspresowym w 24 godziny, a w wyjątkowych przypadkach tego samego dnia. Wystawiam rachunki.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ABC tłumaczenia z niderlandzkiego »

  Chcemy przedstawić Państwu firmę ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie z siedzibą w Trójmieście. Wykonujemy profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie tłumaczeń w języku niderlandzkim (holenderskim, flamandzkim). Przekłady czynimy zarówno w formie ustnej jak i pisemnej. Nasza znakomita znajomość języka niderlandzkiego, pozwala nam pośredniczyć w rozmowach a także negocjacjach. Na zamówienie klienta prowadzimy też jego korespondencję, sporządzamy pisma, listy w tym także CV i listy motywacyjne. Firma ABC organizuje dodatkowo kursy języka niderlandzkiego na różnych poziomach zaawansowania. Dla firm oferujemy też prowadzenie zajęć dla pracowników w ich siedzibie. Jesteśmy doświadczeni, profesjonalni i pełni pasji. Biegle posługujemy się językiem niderlandzkim i tego pragniemy nauczyć naszych kursantów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi licencjonowanego przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie w języku polskim i niderlandzkim oraz pilota wycieczek. Więcej na stronie.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • R. Grabarska - tłumacz na hiszpański »

  Tłumacz przysięgły Renata Grabarska tłumaczy z języka hiszpańskiego na polski oraz z polskiego na hiszpański. Mogą mi Państwo powierzyć tłumaczenie pism zwykłych i oficjalnych, prawniczych, dokumentów szkolnych i samochodowych, aktów urodzenia, zgonu oraz małżeństwa, a także wszelkich innych tekstów wymagających uwierzytelnienia. Do tego, jako absolwent studiów technicznych, tłumaczę pisma specjalistyczne z dziedzin budownictwa, energetyki i architektury, opisy artykułów i działania maszyn i instrukcje. Gwarantuję obsługę tłumaczeń symultanicznych, przede wszystkim kabinowych oraz konsekutywnych, w czasie spotkań biznesowych, rozmów służbowych, negocjacji, rozmów telefonicznych i oficjalnych wizyt. Zapewniam, że wykonam każde zadanie precyzyjnie, szybko i niedrogo. Więcej informacji opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Jesteśmy biurem tłumaczeń z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Od samego początku działalności przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy tłumaczeń dla naszych klientów. Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do indywidualnych, jak też biznesowych klientów. Skupiamy fachowych tłumaczy, którzy posługując się łącznie ponad 20 językami. Stale prowadzimy współprace z native speakerami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawnicze »

  Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, prawnikiem i anglistą. Obroniłem doktorat z językoznawstwa Posiadam bogate doświadczenie, szczególnie w zakresie tłumaczeń prawniczych. Tłumaczę umowy handlowe, pisma sądowe i procesowe, wypisy i wyciągi z publicznych rejestrów, itp.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Kraków »

  Zespół Tłumaczy Przysięgłych działający przy krakowskim Biurze Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. oferuje tłumaczenia uwierzytelnione w ponad 30 językach. W ofercie znajdziemy tłumaczenia z i na język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, jak również mniej popularnych takich jak japoński czy norweski.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »