Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

WELT to sprawdzone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, które tworzy zespół wykwalifikowanych tłumaczy będących ekspertami w danej dziedzinie. Szeroka oferta naszego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne większości języków świata, a przede wszystkim: angielski, niemiecki, czeski, francuski, ukraiński, francuski, włoski, hiszpański, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, oraz pozostałe języki jak np. chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski i inne. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i elastyczne stawki tłumaczeń. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.Zapraszamy do kontaktu.Wystawiamy faktury VAT
BIURO TŁUMACZEŃ WELT gwarantuje:
- wysoką jakość tłumaczeń
- rzetelność
- elastyczność
- szybki termin realizacji
- bezpłatną wycenę w ciągu 30 minut
- pełną poufność powierzonych nam materiałów
- weryfikację każdego tłumaczenia
- terminowość realizacji zleceń
- konkurencyjne ceny
Realizujemy tłumaczenia nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania gotowego tłumaczenia pocztą na wskazany adres.

Szczegóły strony www.welt.com.pl:

Podlinkuj stronę www.welt.com.pl:

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła języków obcych Perfect English Nowy Sącz »

  Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwersacje z native speakers. Co roku w wakacje organizujemy obóz językowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy w całej Polsce branżowe kursy językowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz tekstów - Anna Niedźwiecka »

  Tłumacz tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka angielskiego na polski, polskiego na angielski oraz niemieckiego na polski. Oferuję profesjonalne usługi tłumaczeniowe w przystępnej cenie. Zajmuję się również udzielaniem korepetycji (general English), prowadzeniem konwersacji oraz nauką Business English (w zakresie marketingu, zarządzania, finansów, HR). Usługi tłumaczeniowe oferuję na terenie całej Polski, natomiast nauka języka odbywa się w Lublinie.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Strona internetowa tłumacza języka angielskiego – profesjonalisty i freelancera. W ofercie tłumaczeń znajdziesz między innymi tłumaczenia w trybie zwykłym, przyśpieszonym oraz ekspresowym. nOferuję tłumaczenie tekstów pochodzących ze wszystkich możliwych dziedzin. Tłumaczę między innymi proste teksty jak notatki, korespondencje, cv oraz listy motywacyjne. Podejmuję się również tłumaczeń specjalistycznych, często pracuję z tekstami medycznymi, prawniczymi, budowlanymi oraz innymi rodzajami tekstów naukowych, których tłumaczenie jest bardziej wymagające. Tłumaczę z języka angielskiego na polski oraz polskiego na angielski.nPosiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako tłumacz freelancer. Doświadczenie to jest jednym z podstawowych kryteriów charakteryzujących w tym zawodzie. Ukończone studia magisterskie na kierunku filologia angielska - specjalność tłumacz języka angielskiego, zapewniły mi doskonałe przygotowanie pod względem znajomości języka angielskiego a także praktycznego przygotowania do wykonywania zawodu tłumacza.nCo najważniejsze oferuję niezwykle konkurencyjne stawki. W mojej ofercie znajdziesz tylko tanie lub nawet najtańsze tłumaczenia. Zawsze warto zapytać o cenę, ponieważ oferuję ekspresową oraz niezobowiązującą wycenę tłumaczonego tekstu.nZapraszam na stronę, na której dowiesz się więcej oraz skontaktujesz się z profesjonalnym tłumaczem języka angielskiego.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Jestem doświadczonym tłumaczem zajmującym się przekładem z języka angielskiego na polski. W swojej pracy wiele razy spotykałem się z tłumaczeniami technicznymi oraz informatycznymi, które również mogę Państwu zaoferować. Tłumaczę teksty już od 22 złotych netto za kartkę A4!

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Puenta Hanna Szulczewska »

  Nasza firma trudnisię wykonywaniem tłumaczeń oraz organizowaniem szkoleń firmowych dotyczących języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z ogromnym doświadczeniem, która bez wątpienia ułatwi zawieranie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm jesteśmy w stanie zaoferować specjalnie przygotowanie zestawy szkoleń dla pracowników z ukierunkowana język zawodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeśli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia informatyczne – niedroga pomoc »

  Czasami wydaje nam się, że dobrze znamy jakiś język obcy, ponieważ umiemy się w nim komunikować i dosyć dobrze radzimy sobie na przykład z lekturą książek w tym języku. Kiedy jednak dochodzi do momentu, w którym musimy przetłumaczyć coś ze specjalistycznej dziedziny, może okazać się, że nie radzimy sobie zbyt dobrze. Nie powinno to zresztą dziwić – jeśli nie jesteśmy specjalistami w danej dziedzinie, to być może nawet w języku polskim nie zrozumielibyśmy z niej wielu wyrażeń. Tak rzecz ma się chociażby z prawem czy z informatyką. Jeśli więc chcemy przygotować na przykład stronę internetową i potrzebujemy pomocy z tłumaczeniem, to dobrze jest znaleźć osobę, która wykona profesjonalne tłumaczenia stron www. Zazwyczaj takie tłumaczenie informatyczne nie jest drogie, a bardzo pomocne.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Swiat-tlumaczen.pl »

  Swiat-tlumaczen.pl to strona profesjonalnego biura tłumaczeń. Działalność firmy oparta jest na usługach translacji dla firm. Specjalizuje się w tłumaczeniach dokumentów technicznych i branżowych. W firmie pracują doświadczeni i utalentowani tłumacze przysięgli, pisemni i ustni. Na stronie znajduje się szczegółowa oferta.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka angielskiego »

  Jestem tłumaczem przysięgłym z języka angielskiego. Moje biuro mieści się w Toruniu. Tłumaczeniami przysięgłymi zajmuję się już od 1998 roku. Oferuję tłumaczenia ustne i pisemne, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia wszelkiego typu dokumentów. Pracuję na zlecenie klientów indywidualnych, firm, policji, sądów, prokuratury, USC i wszelkiego typu instytucji. Gwarantuję pełną rzetelność tłumaczeń oraz szybkie terminy realizacji zleceń.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczy Łódź - Agata Andrzejewska »

  Biuro tłumaczy przysięgłych Agata Andrzejewska oferuje tłumaczenia we wszystkich językach (m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, francuski, języki skandynawskie).
  Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie, zatrudniamy najlepszych i sprawdzonych tłumaczy.
  Zapewniamy szybką i bezpłatną wycenę zleceń oraz przyjazną i kompleksową obsługę.
  Zapewniamy tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) w kilkudziesięciu najpopularniejszych językach - m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, języki skandynawskie, francuski, rosyjski, hiszpański oraz czeski i słowacki.
  Świadczymy także usługi tłumaczeń ustnych - przy okazji czynności cywilno-prawnych (np. ślub, umowy notarialne, tłumaczenie umów biznesowych), a także związanych z policją i prokuraturą.
  Tłumaczymy dokumenty techniczne, sądowe, umowy, medyczne.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • E-naukaangielskiego.pl - szkoła językowa w Tarnowskich Górach »

  Biuro tłumaczeń i szkoła językowa w Tarnowskich Górach zajmująca się nauką angielskiego online oraz wysokiej jakości tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Oferujemy kursy języka angielskiego ogólnego oraz kursy specjalistyczne, takie jak angielski biznesowy, angielski prawniczy(kurs Business English, kurs Legal English). W ramach kursów ogólnych realizujemy konwersacje z angielskiego oraz korepetycje. Przygotowujemy również maturzystów do egzaminu dojrzałości oferując kursy maturalne z angielskiego. Prowadzimy kursy stacjonarne, jednak naszą główną specjalizacją jest nauka angielskiego przez Internet. Uczymy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie językowym. Realizujemy z powodzeniem naukę angielskiego od podstaw. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lektorzy i tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia na język angielski (tłumaczenia prawnicze, techniczne i tłumaczenia finansowe) oraz tłumaczenia zwykłe, które są tańsze. Przy dużej ilości stron oferujemy korzystne rabaty.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »