Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

WELT to sprawdzone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, które tworzy zespół wykwalifikowanych tłumaczy będących ekspertami w danej dziedzinie. Szeroka oferta naszego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne większości języków świata, a przede wszystkim: angielski, niemiecki, czeski, francuski, ukraiński, francuski, włoski, hiszpański, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, oraz pozostałe języki jak np. chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski i inne. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i elastyczne stawki tłumaczeń. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.Zapraszamy do kontaktu.Wystawiamy faktury VAT
BIURO TŁUMACZEŃ WELT gwarantuje:
- wysoką jakość tłumaczeń
- rzetelność
- elastyczność
- szybki termin realizacji
- bezpłatną wycenę w ciągu 30 minut
- pełną poufność powierzonych nam materiałów
- weryfikację każdego tłumaczenia
- terminowość realizacji zleceń
- konkurencyjne ceny
Realizujemy tłumaczenia nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania gotowego tłumaczenia pocztą na wskazany adres.

Szczegóły strony www.welt.com.pl:

Podlinkuj stronę www.welt.com.pl:

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemieckiego - GerMedia »

  Firma oferuje profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych w zakresie języka niemieckiego. Ger-Media specjalizuje się w tłumaczeniach z takich dziedzin jak nauki społeczne (polityka, socjologia, prawo), technika (parkiety, wykładziny podłogowe) oraz IT (informatyka, sklepy internetowe). W ofercie Ger-Media znajduje się również szeroki zakres usług w odniesieniu do stron internetowych. W ramach tej usługi firma proponuje tłumaczenie stron internetowych, copywriting w języku niemiecki, optymalizację oraz reklamę stron pod kątem niemieckojęzycznych wyszukiwarek oraz niemieckich i austriackich użytkowników.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • FLOW kursy językowe i tłumaczenia »

  Szkoła Językowa FLOW oferuje kursy języka angielskiego skierowane do szerokiej grupy odbiorców. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia w małych grupach jak i zajęcia indywidualne. Kładziemy nacisk na interakcje i komunikacje przy jednoczesnym wykorzystaniu różnego rodzaju multimediów. Sprawia to, że nasze zajęcia są dynamiczne i interesujące dla kursantów. Możliwe jest również rozpoczęcie kursu angielskiego online. Ponadto świadczymy również profesjonalne tłumaczenia angielsko-polskie i polsko-angielskie.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Kraków »

  Oferta tłumaczeń przysięgłych z ponad czterdziestu języków obcych. Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z pełną ofertą firmy. Biuro Tłumaczeń Alingua Sp. z o.o. może zaoferować Państwu usługi zawodowych tłumaczy posiadających uprawnienia do wykonywania tłumaczeń przysięgłych.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń - tłumaczenia przysięgłe »

  Jesteśmy profesjonalnym zespołem tłumaczy i tłumaczy przysięgłych. Naszym klientom gwarantujemy najwyższe standardy świadczonych usług, zarówno tłumaczeń zwykłych, przysięgłych, jak i ustnych.

  Jako nieliczni możemy poszczycić się obsługą klientów z całej Polski! Posiadamy ponad 48 centrali telefonicznych w największych miastach! Zatem już dziś, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania, możesz zlecić nam dowolne dokumenty do tłumaczenia, a zrealizowane tłumaczenie przysięgłe wyślemy Ci kurierem GRATIS*

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz czeskiego mgr inż. Czesław Świętojański, Tłumacz techniczny czeski »

  Tłumacz j. czeskiego mgr inż. Czesław Świętojański oferuje wykonywanie tłumaczeń z czeskiego rzetelnie i terminowo. Specjalizuję się w tłumaczeniach czeskich instrukcji obsługi urządzeń, prospektów i dokumentacji technicznej, umów, opisów technologii. Posiadam przy tym uprawnienia tłumacza czeskiego technicznego Naczelnej Organizacji Technicznej. Na stronie znajduje się cennik tłumaczeń czeskich, a także referencje - spis firm z którymi dotychczas nawiązana była współpraca w zakresie tłumaczeń z czeskiego. Tłumaczenia z czeskiego wykonywane są przy użyciu specjalistycznych słowników czesko-polskich, wiedzy merytorycznej w postaci poradników technicznych, jak Poradnik Mechanika. Jako tłumacz czeskiego za każdym razem zadbam o merytoryczną wartość tekstu, co możliwe jest dzięki doświadczeniu w pracy magistra inżyniera. Tłumaczenia z czeskiego rozliczane są w formie faktury VAT.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego i ukraińskiego w Krakowie »

  Prowadzisz wydawnictwo? Potrzebujesz tłumaczenia książki? Świetnie Vadim Rekel - to tłumacz rosyjskiego jak i ukraińskiego, który specjalizuje się w tłumaczeniach literackich na takie języki jak rosyjski, ukraiński, polski, angielski. Wybrane tłumaczenia książek są dostępne w wolnej sprzedaży.
  Organizujesz konferencje międzynarodowe? Rewelacyjnie, na pewno potrzebujesz tłumacza ustnego symultanicznego i konsekutywnego. Vadim Rekel - to tłumacz symultaniczny rosyjskiego i ukraińskiego, jego tłumaczenia ustne cechują się wysoką jakością. Tłumacz rosyjskiego i ukraiński wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne dla firm i instytucji w Polsce i Ukrainie.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Be English - Szkoła języka angielskiego w Miasteczku Śląskim »

  Szkoła Be English jest prywatną szkołą języka angielskiego mieszczącą się w Miasteczku Śląskim. Swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim powiat Tarnogórski oraz woj. Śląskie.

  Dzięki lokalnemu działaniu szkoły stawiamy zawsze na jakość, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie i profesjonalnie. W naszej szkole zapewniamy każdemu słuchaczowi przyjazną atmosferę podczas nauki języka. Lekcje odbywają się z wykorzystaniem podręczników, gier jak i multimediów. Szkoła posiada tablicę interaktywną, która skraca i uprzyjemnia naukę języka.

  Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach, tak aby każdy uczeń podczas lekcji miał bezpośredni kontakt z wykładowcą. Istnieje również możliwość dojazdu wykładowcy do klienta.

  Uczymy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania w zależności od umiejętności ucznia.

  Prowadzimy również szkolenia i kursy językowe dla firm – grupowe lub indywidualne.

  Nauka języka angielskiego to nasza pasja dlatego zapraszamy wszystkich, nie tylko uczniów naszej szkoły do spotkań w Klubie Małego Anglika

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mostowy.com.pl »

  Kancelaria Tłumacza Moniki Mostowy jest jedną z najbardziej znanych kancelarii tłumaczeń przysięgłych w Krakowie oraz całej Małopolsce. Właścicielka kancelarii prowadzi także zajęcia ze studentami, który przygotowują się do egzaminu państwowego na tłumacza przysięgłego. Z kancelarią współpracuje ponad 40 tłumaczy języków europejskich i pozaeuropejskich, w tym wielu języków mało popularnych w Polsce – np. arabskiego, hindi czy perskiego. Oferta kancelarii obejmuje tłumaczenia przysięgłe poświadczone, pisemne zwykłe i specjalistyczne. Kancelaria wykonuje także tłumaczenia ustne oraz wyjazdowe.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz ukraiński »

  Świadczymy usługi tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, pisemnych oraz ustnych, z języka ukraińskiego na polski i odwrotnie. Również posiadamy w naszej ofercie bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na ukraiński i rosyjski. Cechami naszych tłumaczy jest najwyższa staranność w zakresie wykonywanych tłumaczeń, dokładność, terminowość i krótkie terminy realizacji. Koszt tłumaczenia zależy od ilości znaków w pliku gotowego tłumaczenia

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: www.przysiegly-ormianski-miw.pl »

  Tłumaczenie uwierzytelnione jest niezbędne w przypadku prowadzenia działalności lub zmiany miejsca zamieszkania, które oznaczają konieczność składania dokumentów w obcojęzycznych urzędach. Tłumacze przysięgli języka ormiańskiego działający w ramach biura MIW profesjonalnie wykonują właśnie tłumaczenia poświadczone. Realizują także zwykłe tłumaczenia pisemne o różnorodnej tematyce, każdy zgodnie z własną specjalizacją. W ofercie tłumaczy znajdują się również przekłady ustne – u notariusza, w urzędzie, a także podczas konferencji. Mimo że główna siedziba biura znajduje się w centrum Warszawy, tłumaczenia ustne realizowane są w całej Polsce. Osoby zainteresowane tłumaczeniami pisemnymi, które z racji miejsca pracy lub zamieszkania nie mogą osobiście pojawić się w biurze, mają możliwość skontaktować się z biurem mailowo lub telefoniczne, a gotowe tłumaczenia mogą być dostarczone pocztą. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów naszej ofert.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »