Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

WELT to sprawdzone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, które tworzy zespół wykwalifikowanych tłumaczy będących ekspertami w danej dziedzinie. Szeroka oferta naszego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne większości języków świata, a przede wszystkim: angielski, niemiecki, czeski, francuski, ukraiński, francuski, włoski, hiszpański, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, oraz pozostałe języki jak np. chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski i inne. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i elastyczne stawki tłumaczeń. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.Zapraszamy do kontaktu.Wystawiamy faktury VAT
BIURO TŁUMACZEŃ WELT gwarantuje:
- wysoką jakość tłumaczeń
- rzetelność
- elastyczność
- szybki termin realizacji
- bezpłatną wycenę w ciągu 30 minut
- pełną poufność powierzonych nam materiałów
- weryfikację każdego tłumaczenia
- terminowość realizacji zleceń
- konkurencyjne ceny
Realizujemy tłumaczenia nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania gotowego tłumaczenia pocztą na wskazany adres.

Szczegóły strony www.welt.com.pl:

Podlinkuj stronę www.welt.com.pl:

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia Rzeszów »

  LINGUIST oferuje usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych z języków angielskiego i francuskiego na język polski i odwrotnie oraz prowadzenie szkoleń językowych w siedzibach firm. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne z zakresu ekonomii, technologii IT, prawa, finansów, bankowości, reklamy i marketingu, jak również tłumaczenia dokumentów, w tym samochodowych, umów, dyplomów, instrukcji, stron internetowych, prezentacji multimedialnych, ofert, katalogów.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - Darmowe ogłoszenia »

  Serwis e-Tlumacze.net to baza darmowych ogłoszeń tłumaczy oraz biur tłumaczeń w Polsce.

  Na stronie istnieje możliwość sprawdzenia opinii dotychczasowych klientów tłumaczy, co ułatwia wybór zleceniobiorcy. Baza liczy już ponad 1000 ofert z kilkudziesięciu języków.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W naszym serwisie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń tłumaczy. Szukasz tłumacza przysięgłego lub potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty? W serwisie e-tlumaczenia.edu.pl znajdziesz właściwego tłumacza w swoim mieście. Istnieje również możliwość zamieszczenia reklamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zamieszczania ogłoszeń w na naszej stronie.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka francuskiego »

  Dwudziestoletnie doświadczenie w tłumaczeniach na francuski dokumentów prawniczych dotyczących spółek, umów handlowych i umów prawa cywilnego. Tłumaczenia dokumentów samochodowych - dowody rejestracyjne. Licencje, prawo autorskie.
  Dokumentacja US ZUS USC

  Członek Zwyczajny TEPIS

  Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spółek francuskich oraz jako członek rad nadzorczych.

  Niemałe doświadczenie w bankowości i tematyce informatycznej.

  Kilkadziesiąt tysięcy stron tłumaczeń dotyczących kompletnych projektów inwestycyjnych z zakresu ochrony środowiska (w tym tłumaczenia ustne na francuski).

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Jezykowe Kraków »

  Naukę języków obcych prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego, General English oraz języka specjalistycznego w biznesie - Business English. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Let's English Bartoszyce, Profesjonalne lekcje języka angielskiegp »

  Nasza firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego.
  Lekcje są profesjonalne, prowadzone przez nauczyciela z doświadczeniem w zawodzie.
  Oferujemy lekcje indywidualne lub w małych grupach (sam wybierasz).
  Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniamy atrakcyjne formy zajęć. Pomagamy w nauce dzieciom oraz młodzieży. Przygotujemy Cię do egzaminu językowego (matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty)
  Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Przygotujemy Cię językowo do wyjazdu za granicę (do pracy, w interesach, na wypoczynek).
  Prowadzimy szkolenia dla firm. Proponujemy naukę także w wakacje. Sam ustalasz częstotliwość i godziny zajęć. Nauka w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Indywidualny tok nauki, miła, domowa atmosfera.
  Dodatkowo proponujemy tłumaczenia niewymagające tłumaczenia przysięgłego (listy, instrukcje, teksty techniczne, streszczenia prac dyplomowych. Serdecznie zapraszamy!
  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Forte Lingua »

  Forte Lingua to profesjonalne biuro tłumaczeń oferujące Państwu tłumaczenia w różnych kombinacjach językowych: angielski, duński, niemiecki, polski. Współpracujemy z cenionymi tłumaczami posiadającymi wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Profesjonalne podejście do każdego Klienta jest gwarancją zadowolenia Klientów ze świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w tekstach z wielu dziedzin, m.in.: prawo, ekonomia, bankowość, handel, finanse, rachunkowość, marketing, technika, medycyna, literatura, strony internetowe, szkolenia i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka francuskiego Monika Szymaniak »

  Doświadczony tłumacz języka francuskiego. Członek Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy, Société française des traducteurs i ProZ.com Certified Pro Network. Uczestnik konferencji branżowych "Rynek tłumaczeń i lokalizacji w Polsce" oraz The Translation and Localisation Conference.

  Oferta: tłumaczenia pisemne zwykłe z języka francuskiego i na język francuski.
  Specjalizacja: tłumaczenia prawnicze, urzędowe i biznesowe.
  Klienci: firmy i instytucje.
  Forma prawna: jednoosobowa działalność gospodarcza do 2005 r.
  Rozliczenie: faktura VAT.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Jeśli szukasz indywidualnego rozwiązania w kwestii tłumaczeń, skorzystaj oferty przygotowanej przez firmę tłumaczeniową SKRIVANEK. Wśród naszych propozycji znajdziesz usługę Biznes Kreacja, przygotowaną specjalnie z myślą o kreatywnych formach przekazu. To idealne rozwiązanie dla branżowych specjalistów. Zajmujemy się tłumaczeniem filmów, literatury, pisaniem streszczeń oraz adaptacją haseł reklamowych na rynki docelowe.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-naukaangielskiego.pl - szkoła językowa w Tarnowskich Górach »

  Biuro tłumaczeń i szkoła językowa w Tarnowskich Górach zajmująca się nauką angielskiego online oraz wysokiej jakości tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Oferujemy kursy języka angielskiego ogólnego oraz kursy specjalistyczne, takie jak angielski biznesowy, angielski prawniczy(kurs Business English, kurs Legal English). W ramach kursów ogólnych realizujemy konwersacje z angielskiego oraz korepetycje. Przygotowujemy również maturzystów do egzaminu dojrzałości oferując kursy maturalne z angielskiego. Prowadzimy kursy stacjonarne, jednak naszą główną specjalizacją jest nauka angielskiego przez Internet. Uczymy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie językowym. Realizujemy z powodzeniem naukę angielskiego od podstaw. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lektorzy i tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia na język angielski (tłumaczenia prawnicze, techniczne i tłumaczenia finansowe) oraz tłumaczenia zwykłe, które są tańsze. Przy dużej ilości stron oferujemy korzystne rabaty.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »