Tłumaczenia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tłumaczenia

Korekta tekstu to zadanie dla wykształconego filologa o specjalizacji edytorskiej. Usługi językowe są dziś szczególnie potrzebne, ponieważ świadomość językowej poprawności w społeczeństwie web 2.0 ciągle spada. Usługi językowe typu korekta tekstu, copywriting czy tłumaczenia są skierowane do instytucji, wydawnictw, a także firm prywatnych oczekujących wysokiej jakości tekstów. Realizujemy tłumaczenia z hiszpańskiego, angielskiego, czeskiego, niemieckiego i kilkunastu innych języków.

Szczegóły strony www.korekta-tekstu.pl:

Podlinkuj stronę www.korekta-tekstu.pl:

Tłumaczenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 185 Odwiedziny netsprint 53 Odwiedziny msnbot 27 Odwiedziny googlebot 289

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia lingwistyczne dla tłumaczy »

  Chcesz zostać tłumaczem? Marzysz aby dużo zarabiać w przyszłości? Zastanów się, czy studia lingwistyczne nie są tym, co powinieneś rozważyć. Profesjonalne studia dla tłumaczy zapewnią Ci pewny start w zawodzie i wysokie kwalifikacje

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Od początku swojej działalności zajmujemy się obsługą firm, instytucji oraz osób prywatnych w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych języka angielskiego. Oferujemy przekłady tekstów z zakresu prawa, finansów, marketingu, reklamy, turystki, gastronomii, ekonomii, edukacji, techniki, mechaniki, motoryzacji oraz medycyny. Siedzibą firmy jest Kraków.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro przekładów Futura Centrum Językowe, otrzymując sukcesywnie kolejne certyfikaty, udowadnia najwyższą jakość oferowanych przez siebie tłumaczeń. Nie udało by się to, bez stałego polepszania swoich umiejętności przez współpracujących tłumaczy specjalistycznych.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki, francuski we Wrocławiu »

  Tłumacz z wieloletnim doświadczeniem w marketingu, eksporcie, branży budowlanej i meblowej oferuje profesjonalne tłumaczenia ustne (konsekutywne-szeptane, środowiskowe)i pisemne, a także poszukiwanie partnerów biznesowych w Polsce i zagranicą. Może zorganizować wyjazdy targowe, spotkania z partnerami zagranicznymi. Obszar językowy: francuski i niemiecki.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Let's English Bartoszyce, Profesjonalne lekcje języka angielskiegp »

  Nasza firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego.
  Lekcje są profesjonalne, prowadzone przez nauczyciela z doświadczeniem w zawodzie.
  Oferujemy lekcje indywidualne lub w małych grupach (sam wybierasz).
  Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniamy atrakcyjne formy zajęć. Pomagamy w nauce dzieciom oraz młodzieży. Przygotujemy Cię do egzaminu językowego (matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty)
  Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Przygotujemy Cię językowo do wyjazdu za granicę (do pracy, w interesach, na wypoczynek).
  Prowadzimy szkolenia dla firm. Proponujemy naukę także w wakacje. Sam ustalasz częstotliwość i godziny zajęć. Nauka w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Indywidualny tok nauki, miła, domowa atmosfera.
  Dodatkowo proponujemy tłumaczenia niewymagające tłumaczenia przysięgłego (listy, instrukcje, teksty techniczne, streszczenia prac dyplomowych. Serdecznie zapraszamy!
  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Przybyła - Sułowska- tłumacz przysięgły angielski »

  Tłumacz przysięgły z wieloletnim doświadczeniem proponuje wysokiej jakości usługi w zakresie tłumaczeń z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na polski. Współpraca z wieloma firmami i instytucjami w kraju i za granicą umożliwiła zdobyć cenne doświadczenie związane z pracą w otoczeniu międzynarodowym. Terminowość, rzetelność i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • R. Grabarska - tłumacz na hiszpański »

  Tłumacz przysięgły Renata Grabarska tłumaczy z języka hiszpańskiego na polski oraz z polskiego na hiszpański. Mogą mi Państwo powierzyć tłumaczenie pism zwykłych i oficjalnych, prawniczych, dokumentów szkolnych i samochodowych, aktów urodzenia, zgonu oraz małżeństwa, a także wszelkich innych tekstów wymagających uwierzytelnienia. Do tego, jako absolwent studiów technicznych, tłumaczę pisma specjalistyczne z dziedzin budownictwa, energetyki i architektury, opisy artykułów i działania maszyn i instrukcje. Gwarantuję obsługę tłumaczeń symultanicznych, przede wszystkim kabinowych oraz konsekutywnych, w czasie spotkań biznesowych, rozmów służbowych, negocjacji, rozmów telefonicznych i oficjalnych wizyt. Zapewniam, że wykonam każde zadanie precyzyjnie, szybko i niedrogo. Więcej informacji opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mk English »

  Oferta profesjonalnych tłumaczeń na język angielski i na język polski. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne tekstów z różnych dziedzin - politologii, gospodarki, psychologii i reklamy. Gwarantuję rabaty przy tłumaczeniach powyżej 50 stron.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • BTJE Wolny K. tłumaczenia angielski wrocław »

  Potrzebujesz fachowej pomocy tłumacza? W Biurze Tłumaczeń Języków Europejskich wykonujemy przekłady nieuwierzytelnione i uwierzytelnione z kilkudziesięciu języków. Dokonujemy rzetelnych przekładów z języków popularnych, takich jak: angielski, rosyjski, niemiecki oraz tych rzadziej używanych typu: bośniacki, litewski, turecki, arabski. Oferta naszego biura obejmuje przygotowywanie różnego typu przekładów: tekstów reklamowych, prezentacji, dokumentów, aktów prawnych, umów handlowych, instrukcji obsługi i szeregu innych. Współpracujemy z doświadczonym zespołem tłumaczy, co przekłada się na wysoką jakość usług. Więcej informacji o naszym biurze znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logos - tłumacz niemiecki Katowice »

  Większość produktów trafiających na nasz rynek posiada instrukcje w języku polskim. Niestety jednak nie wszystkie. Jeśli instrukcja sprawia Państwu duże problemy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz profesjonalny tłumacz niemieckiego, specjalizuje się w tłumaczeniu różnego typu tekstów, w tym również w tekstach przeładowanych słownictwem fachowym. Tłumaczymy również dokumenty urzędowe.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »