Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź

Nasza Firma zajmuje się transportem ciężarowym w Łodzi i okręgu łódzkim. Firma w szczególności zajmuje się transportem HDS, wywozem liści, wywozem śniegu, wywozem gruzu czy też innych odpadów budowlanych. Konkurencyjne ceny sprawiają że zainteresowanie naszą ofertą wzrasta z każdym rokiem. W okręgu łódzkim i w Łodzi jesteśmy jedną z niewielu firm dysponujących tak szeroką ofertą i takimi możliwościami technicznymi. Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

Szczegóły strony www.wywózgruzu.pl:

Podlinkuj stronę www.wywózgruzu.pl:

Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Taxi Lublin Taxi w Lublinie aletaxi.pl tanie taxi w Lublinie »

  Taxi w Lublinie taxi Lublin tanie taxi zamów taksówkę w ALE TAXI Lublin tylko 1,76 za kilometr aletaxi.pl.nAle TAXI wspiera m. in. akcje charytatywne połączone ze zbiórką pieniędzy na chore dzieci, pomaga w organizacji imprez charytatywnych i rozrywkowych, z których zysk przeznaczony jest na rzecz osób niepełnosprawnych. Jest mecenasem wielu koncertów organizowanych w Lublinie.nPonadto korporacja współpracuje z samorządami uczelnianymi, szeregiem organizacji studenckich i stowarzyszeń inicjatywnych w Lublinie, współorganizując imprezy kulturalne i edukacyjne skierowane do ludzi młodych w Lublinie. Dodatkowo angażuje się w duże projekty edukacyjne i szkoleniowe adresowane do osób rozpoczynających karierę zawodową, pomagając w promocji osób najzdolniejszych.nNowa korporacja kusi nie tylko atrakcyjnym hasłem i zaangażowaniem w społeczne i kulturalne wydarzenia w Lublinie, ale przede wszystkim niską ceną. Kilometr jazdy z ALE TAXI kosztuje tylko 1.76 zł, to na dzień dzisiejszy prawdopodobnie najlepsza cena w Lublinie. nSzeroka działalność korporacji świadczy o jej dynamicznym rozwoju. Na ulicach Lublina z dnia na dzień pojawia się coraz więcej taksówek należących do ALE TAXI. Należy podkreślić fakt, iż korporacja, dbając o kieszeń swoich klientów, nie zapomniała o ich komforcie. Pasażerowie ALE TAXI w przyszłości nie będą musieli mieć przy sobie gotówki, gdyż za kurs będą mogli zapłacić kartą płatniczą.
  Zapraszamy: 81 511 11 11

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe »

  Transport jest wpisany w naszą codzienność. Codziennie się przemieszczamy, codziennie coś kupujemy, a wszystkie te przedmioty muszą do nas dotrzeć. Usługi transportowe są bardzo przydatne w trakcie przeprowadzek - bez nich przewiezienie większych rzeczy samemu byłoby bardzo trudne, a wręcz niemożliwe.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypozyczalnia samochodów, Transport autokarowy »

  Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o przewozy osobowe, skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, instytucji oraz grup zorganizowanych. nObok głównej działalności firma nasza zajmuje się także wypożyczeniem pojazdów.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOBUT Czyszczenie separatorów i osadników »

  Firma EKOBUT zajmuje się specjalnymi pracami serwisowymi. Jesteśmy profesjonalną Firmą o zasięgu ogólnopolskim, specjalizującą się w kompleksowym serwisie urządzeń podczyszczających oraz obsłudze oczyszczalni ścieków przemysłowych i bytowych. Nasze usługi obejmują między innymi: czyszczenie separatorów tłuszczu i skrobi, czyszczeniem separatorów substancji ropopochodnych, przeglądy techniczne i oceny stanu technicznego separatorów, osadników i przepompowni, czyszczeniem osadników, czyszczenie zbiorników wody ppoż., czyszczenie przepompowni sanitarnych i przemysłowych, czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej zewnętrznej i wewnętrznej, kanalizacji technologicznej, wpustów ulicznych i odwodnień liniowych, odbiór i transport odpadów przemysłowych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Prowadzimy również doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Posiadamy decyzje na zbieranie, transport i wytwaraznie odpadów.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Enterprise Logistics - transport, spedycja, logistyka »

  ENTERPRISE LOGISTICS - polski operator TSL specjalizujący się w obsłudze ruchu towarowego w relacjach ze Skandynawią
  (transport: Szwecja, Norwegia, Dania). Firma funkcjonuje w ramach GRUPY ENTERPRISE z siedzibą główną w Reptowie k. Szczecina.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynart International Transport Polska Sp. z o.o. Usługi Transportowe »

  Stawiamy do Państwa dyspozycji 26 zestawów wielkopojemnościowych z przyczepami = 120 m3/38 europalet i ładowności do 24 ton.
  Wszystkie auta - głównie SCANIA o średnim wieku 2 lata z wyposażeniem ADR i nawigacją satelitarną GPS, obsługiwane przez fachową obsadę kierowców.
  Posiadamy w Pile własny magazyn spedycyjny do obsługi ładunków zbiorowych w exporcie i imporcie.
  Jesteśmy na rynku polskim od roku 1995.
  Pracujemy w systemie wymiennych nadwozi BDF, które czynią przewozy bardziej mobilne.
  Oferujemy Państwu "darmowy magazyn" w postaci kilku nadwozi o wysokości 3m i pojemności
  20 europalet każde, które możemy ustawić na Państwa terenie pod sukcesywny załadunek,
  a po jego ukończeniu zabieramy pełne do przewozu, zostawiając następne - puste pod następny załadunek.
  Oszczędza to Państwu miejsce w magazynie oraz pozwala ładować w dowolnym czasie
  dnia i nocy, nie angażując w to auta. Prosimy o kontakt z nami - przedstawimy szczegóły.
  Zapraszamy do współpracy - obsłuży Państwa miła załoga z Piły.

  Specjalizacja = kierunki: Benelux oraz Francja - w transporcie, jak i w spedycji.
  Przewozy całopojazdowe oraz częściowe.
  Dla obsługi naszych klientów posiadamy w Pile
  własny magazyn spedycyjny, z którego dystrybuujemy ładunki
  do odbiorców w Polsce oraz grupujemy ładunki exportow

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autobus do Norwegii »

  Międzynarodowe przewozy autokarowe do Norwegii. Tanie linie autokarowe Almabus, Becker Reisen, Interbus, PKS Warmia, AN-MAR, Sindbad oferują przewozy na trasie Polska Norwegia i Norwegia Polska. Regularne przewozy autokarowe osób z Polski do Norwegii. Bilety autokarowe do Norwegi można zakupić online na naszej stronie internetowej do takich miast jak: Svinesund, Oslo, Moss i innych.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Busy Polska - Niemcy »

  Realizujemy przewozy osobowe z Polski do Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe oraz innych miast na terenie Niemiec w systemie door to door, w szybki i bezpieczny sposób w atrakcyjnych cenach. Nasza firma gwarantuje, że bezpiecznie i na czas dotrzesz do celu Twojej podróży na terenie Niemiec. Dysponujemy sprawną technicznie i świetnie wyposażona flotą samochodową (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie). Każdy z naszych busów posiada doskonałe wyposażenie, zapewniające komfort podczas jazdy zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Łączymy profesjonalną obsługę z punktualnością, solidnością i umiarkowanymi cenami. Świadczymy usługi oparte tylko na profesjonalnej kadrze doświadczonych kierowców. Dla firm, instytucji, biur podróży oraz osób indywidualnych oferujemy wynajem busów i autobusów do przewozów krajowych i zagranicznych.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • ALO TRANSPORT PRZEPROWADZKI »

  Świadczymy usługi przeprowadzek i transportu na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa ale także jeździmy w Polskę. Posiadamy ubezpieczenie przewożonego i przenoszonego towaru OCP. Dysponujemy autem z plandeką i windą załadowczą oraz młodą ekipą. Zapraszamy

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transport oraz montaż stoisk targowych - GBO Michał Ogiński »

  GBO Michał Ogiński - to firma transportowa z Krakowa. Nasz team stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy wieloma referencjami od naszych klientów, które można zobaczyć na naszej stronie.
  Oferujemy usługi transportowe w zakresie:
  - transportu po Krakowie
  - transportu krajowego
  - transportu międzynarodowego
  - przeprowadzek,
  - taxi bagażowego,
  - przewozu rzeczy
  - transportu towarów
  - dystrybucja elementów reklamowych(regałów, stojaków, słupków)
  - serwis POSS i POSM
  - montaż/ demontaż stoisk targowych,
  - montaż ekspozycji sklepowych
  - budowa wysp handlowych
  - zabudowa stoisk targowych
  - magazynowanie

  Na życzenie klienta świadczymy kompleksowy pakiet usług.Więcej informacji oraz referencje od naszych klientów, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
  Zapraszamy do współpracy - Zespół GBO TIM.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »