Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź

Nasza Firma zajmuje się transportem ciężarowym w Łodzi i okręgu łódzkim. Firma w szczególności zajmuje się transportem HDS, wywozem liści, wywozem śniegu, wywozem gruzu czy też innych odpadów budowlanych. Konkurencyjne ceny sprawiają że zainteresowanie naszą ofertą wzrasta z każdym rokiem. W okręgu łódzkim i w Łodzi jesteśmy jedną z niewielu firm dysponujących tak szeroką ofertą i takimi możliwościami technicznymi. Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

Szczegóły strony www.wywózgruzu.pl:

Podlinkuj stronę www.wywózgruzu.pl:

Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż węgla »

  A.U.H. Zgoda - nasza firma zajmuje się handlem każdym dostępnym obecnie na rynku sortymentem węgla kamiennego poczynając na ekogroszku, a kończąc na węglu kostce. Nasza oferta handlowa obejmuje następujące towary: węgiel kostka, węgiel ekogroszek, miał węglowy, węgiel koks, węgiel orzech, ekomiał, muł, torf oraz węgiel groszek. Nasza oferta handlowa jest kierowana zarówno dla odbiorców detalicznych jak i hurtowych węgla z tym iż dla odbiorców hurtowych przewidziana jest bardziej atrakcyjna cena węgla której różnica w porównaniu do ceny dla odbiorców detalicznych może wynieść nawet 20%.

  Sprzedawany przez nas węgiel wydobywany jest w kopalniach wchodzących w skład Katowickiego Holdingu Węglowego oraz Polskiej kompanii węglowej i jest tym samym najlepszym jakościowo węglem dostępnym na polskim rynku.

  Oprócz sprzedaży węgla nasza firma zajmuje się również transportem węgla na terenie całego kraju oraz krajów wspólnoty europejskiej. Nasza cena transportu jest niezmienna i wynosi 2,50zł netto ale im większa ilość zakupionego towaru tym mniejsza jest opłata za transport.

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz śmieci i gruzu - Ordo Poznań - kontenery na gruz, segregacja śmieci, wywożenie nieczystości »

  Firma Ordo świadczy usługi w zakresie: wywóz śmieci i gruzu Poznań, segregacja śmieci, wywożenie nieczystości a także wypożyczanie kontenerów na gruz. Ordo - Gdyńska 131, 62-004 Czerwonak. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • CST Comet Shipping & Trading GmbH »

  CST Comet powstała w 1989, aby móc zaoferować pełen zakres usług transportowo-logistycznych. Niezawodny i dynamiczny zespół specjalistów opracowuje wyrafinowane rozwiązania w obszarze czarterowania, brokeringu, obsługi serwisów semi-liner i agencji.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja »

  Firma transportowa i logistyczna - operator logistyczny Dachser - Partner w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Usługi logistyczne, transport międzynarodowy i transport krajowy (także nienormatywny i ponadgabarytowy), logistyka kontraktowa, DIY. Wyróznia nas atrakcyjna oferta i korzystne warunki współpracy Planujemy i realizujemy procesy Sypply Chain w sposób wydajny i elastyczny - usługi spedycyjne. Dzięki standaryzacji usług na całym świecie oferujemy wysoką jakość i nowatorskie rozwiązania. Magazynowanie i dystrybucja Europa - krajowa i międzynarodowa sieć drobnicowa. Firma spedycyjna - spedycja międzynarodowa, spedycja zagraniczna (Europa) oraz krajowa.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport morski »

  Fracht morski dla każdego już teraz to możliwe. Import z chin lub innego dowolnego kraju jest na wyciągnięcie ręki. Niezmienna cena dla złożonych zamówień jest naszym atutem. Brak ukrytych kosztów. Najlepszy światowy przewoźnik. Przekonaj się sam i odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja międzynarodowa »

  Firma od 2002 r. działająca w branży spedycyjnej i celnej. Oferujemy odprawy celne na terenie Niemiec i Polski, występowanie przed organami celnymi i konsulting. Transport, spedycja krajowe i zagraniczne, w tym import z Chin. Możliwość przewozu lądowego, ale również transport lotniczy, morski i kolejowy. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec »

  Strona internetowa należąca do firmy MarekBus zajmującej się transportem do krajów Europy Zachodniej, między innymi do Niemiec, Belgii i Holandii. Na stronie znajduje się galeria zdjęć w których widać jakimi pojazdami można odbyć transport oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autokary do Szwajcarii »

  Tanie linie autokarowe do Szwajcarii. Międzynarodowe przewozy autokarowe Polska Szwajcaria realizowane są przez tanie linie autokarowe: Sindbad, Eurolines Polska, Interbus, Agat, Rudnik Tumay, Intercars.
  Autobusy do Szwajcarii docierają między innymi do takich miejscowości jak Zurich, Lugano, Luzerna, Sankt Gallen, Winthertur, Zurych, Bazylea, Berno, Friburg, Lausanne, Genewa.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport ponadgabarytowy - Hasta Szczecin »

  Prowadząc firmę transportową na terenie Szczecina dokładnie widzimy jak dużym zainteresowaniem cieszy się transport ponadgabarytowy w tym mieście. Oczywiście usługi transportu ponadgabarytowego wykonujemy również na skalę międzynarodową. Nasza firma otwarta jest na wszelkie propozycje współpracy i chętnie podejmujemy się przewozów zarówno standardowych jak i niestandardowych ładunków.

  Samym transportem zajmujemy się już od bardzo dawna, dzięki czemu udało nam się nabyć niezbędne doświadczenie. To właśnie dlatego, będąc pewnym oferowanej jakości możemy oferować transport ponadgabarytowy zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo przewozów oraz jednocześnie pozostając konkurencyjnym cenowo. To bardzo ważne, bowiem wiele firm właśnie pod kątem ceny patrzy na tego typu przesyłki - a wahania kwotowe są bardzo duże. Z tego miejsca mogę jednak zapewnić, że prowadzony przez nas ponadgabarytowy przewóz towarów jest wykonywa rzetelnie, na czas oraz przy zachowaniu odpowiedniej ceny.

  Jeśli masz dodatkowo jakieś pytania to pamiętaj, że zawsze bardzo chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »