Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Ubezpieczenia Joanna OC i AC Olsztyn »

  Ubezpieczenia Joanna - OC i AC Olsztyn. Jeśli w najbliższym czasie kończy się Państwu ubezpieczenie domu, mieszkania, OC, AC, zamierzacie sprowadzić lub kupić samochód, zaciągnąć kredyt, prowadzicie lub zakładacie firmę, albo po prostu chcecie wyjechać bezpiecznie na wakacje - zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług multiagencji ubezpieczeniowej.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szmatka Łatka - tkaniny do patchworków »

  Sklep Szmatka Łatka posiada w swojej ofercie najlepszej jakości tkaniny do patchworku z USA. Znajdziecie u nas Państwo wiele wzorów i kolorów materiałów - tkaniny w koty, materiały na ubranka dla dzieci, bawełnę w kwiaty i zestawy tkanin do szycia patchworków. Sklep prowadzi też sprzedaż pasmanterii - ozdobnych guzików, narzędzi do patchworków, jest flizelina dwustronnie klejąca, wstążki i tasiemki, narzędzia do patchworków.
  Tkaniny można kupować w przyciętych kuponach i tzw. "tłustych ćwiartkach" a także na metry i centymetry.
  Tylko u nas tkaniny najlepszych firm patchworkowych znanych na całym świecie. Mamy w ofercie tkaniny w koty, sowy, kwiaty, buciki, dziecięce i orientalne.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ubezpieczeniowa Smycz »

  Agencja Ubezpieczeń specjalizująca się w doradztwie oraz sprzedaży produktów osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Firma kieruje się dobrem oraz potrzebami klientów, pomaga dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OPTIMUM - Biuro rachunkowe i ubezpieczenia »

  OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE zostało założone w 2004 roku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów z nr 24435/01 dotyczącą wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Właściciel firmy posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności rachunkowość i finanse. Pełnił również obowiązki głównego księgowego w kilku znanych poznańskich firmach. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.nBiuro prowadzi księgowość wyłącznie komputerowo w oparciu o oprogramowanie CDN OPT!MA firmy COMARCH. Sporządzamy również analizy finansowe, wnioski kredytowe, biznesplany oraz wnioski o dotacje unijne.nPosiadamy pełną ofertę ubezpieczeniową PZU S.A. zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Działamy na podstawie umowy z PZU S.A. Poprowadzimy księgowość Państwa firmy i ubezpieczymy jej majątek.noferujemy m.in.:n * ubezpieczenia komunikacyjnen * ubezpieczenia majątkowen * ubezpieczenia obowiązkowen * ubezpieczenia pakietowen * ubezpieczenia turystyczne

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • KupTanieOC.pl »

  Od 4 lat działamy jako Multiagencja, wyróżniamy się:
  • ogromną dynamiką rozwoju firmy,
  • atrakcyjną ofertą ubezpieczeniową,
  • dbałością o bezpieczeństwo osób Ubezpieczonych,
  • profesjonalną obsługą klientów,
  • rosnącym zaufaniem coraz liczniejszej grupy Klientów
  Oferujemy najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne oraz nieruchomości. Prowadzimy sprzedaż polis przez internet!!! Polisa do 15 min. bez wychodzenia w domu.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE PZU - Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego »

  Wybierz lidera rynku emerytalnego! PZU od początku inwestuje stabilnie a co najważniejsze skutecznie!
  Zapisy przez internet lub z dojazdem do klienta. Obsługa w miejscowościach i okolicach: Brzozów, Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Pilzno Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Allianz M. Sufa - ubezpieczenia Warszawa »

  Z nami Ubezpieczenia w Warszawie staną się łatwe. Profesjonalna obsługa i wygodna lokalizacja blisko stacji metra plac Wilsona, to nasze główne atuty.

  Oferujemy ponad 130 produktów ubezpieczeniowych firmy Allianz, od ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych przez życiowe aż po rozwiązania inwestycyjne i bankowe, wszystko to zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm.

  Stanowimy zespół doświadczonych i wyspecjalizowanych ludzi. Pomożemy Państwu nie tylko w zakresie finansowo-ubezpieczeniowym. W trudnych sytuacjach życiowych nasi klienci mogą zawsze na nas liczyć.

  Zapraszamy

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PZU Ubezpieczenia Rzeszów »

  Szeroka oferta największego polskiego ubezpieczyciela - grupy PZU.
  Ubezpieczenia : komunikacyjne OC,AC,NNW, domów i mieszkań, turystyczne, ubezpieczenia dla firm, rolne, odpowiedzialnosci cywilnej, otwarty fundusz emerytalny,i inne.
  Dojazd do klientów z Rzeszowa i okolic.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE fundusze emerytalne »

  Nasz serwis to swoiste kompendium informacji o OFE. Przedstawiamy najnowsze dane i rankingi, dostarczamy unikatowych narzędzi pomagających porównać fundusze emerytalne. Ponadto pomagamy przy zapisie lub zmianie funduszu.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Resako Sp. z o.o. »

  Resako Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy, zajmujący się obsługą Klientów instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, których reprezentujemy w relacjach z Ubezpieczycielami.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - profesjonalna pomoc Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
  Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

  Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!!

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa »

  "Agencja Ubezpieczeniowa "ATENA" ul. Wolska 82, 01-141 Warszawa. Zajmujemy się doradztwem finansowym oraz pośrednictwem w zawieraniu ubezpieczeń majątkowych wielu towarzystw. Wybieramy najbardziej korzystną ofertę dla klienta. Klient nie ponosi żadnych kosztów za nasze usługi. Przyjeżdżamy do klienta w Warszawie i okolicach. Zapraszamy !

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Emerytalny - Wszystko o Emeryturach, Rentach i OFE »

  Wszystko o świadczeniach emerytalnych. Dowiedz się więcej i z portalem emerytalnym wylicz swoją przyszłą emeryturę za pomocą kalkulatora emerytalnego. Artykuły, opinie ekspertów, rankingi i nowości ze świata funduszy OFE. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia AC »

  Jeżeli potrzebujesz dobrego i taniego ubezpieczenia AC to zgłoś się do nas. Jako agenci ubezpieczeniowi posiadamy oferty przeróżnych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci najbardziej korzystne dla Ciebie ubezpieczenie AC i nie tylko. Działamy na terenie całej Polski, choć nasze biuro mieści się w Łodzi.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator ubezpieczeniowy »

  Porównaj koszt ubezpieczenie!!! Wybierz najlepszą ofertę. Strona zawiera kalkulatory ubezpieczeniowe umożliwiające porównanie kosztu ubezpieczenia w różnych towarzystwach.
  1. Wybierz rodzaj ubezpieczenia.
  2. Podaj wartości do wyliczenia.
  3. Wylicz i porównaj składkę.
  4. Zamów polisę.
  5. Opłać składkę.

  Strona uzupełniana jest o nowe ubezpieczenia.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław, AC, OC, NNW - Danuta Jankowiak »

  Witam serdecznie,
  Każdy z nas pragnie poczucia bezpieczeństwa, stabilności finansowej oraz dostatniej emerytury, ale większość nie wie jak tego dokonać. Z największą przyjemnością pomogę Państwu w wyborze najlepszej drogi do osiągnięcia tych celów.
  Ponad 10 lat moją specjalizacją w rejonie Wrocławia są ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątku oraz sposoby efektywnego inwestowania.
  Profesjonalna i przyjazna obsługa sprawia, że Klienci są dla mnie partnerami dzięki czemu nawiązujemy ze są sobę wieloletnie relacji - dostają dokładnie to, co w pełni zaspokaja ich potrzeby ubezpieczenia i inwestowania.

  Państwa decyzji pozostawiam wybór ubezpieczenia:
  - Na życie ( indywidualne, grupowe, IKE, emerytura, renta )
  - NNW indywidualne i rodzinne
  - OC w życiu prywatnym i firm
  - OC lekarzy i placówek medycznych
  - Budynków prywatnych i mieszkań
  - Pojazdów (AC, OC)
  - Grupowe
  - Turystyczne
  - Majątków firm

  Wszystkich Państwa, którzy wciąż mają wątpliwości również zapraszam do kontaktu - objaśnię wszystkie niejasności.


  Z wyrazami szacunku,
  Danuta Jankowiak
  Agent Allianz

  ul. Ruska 37/38
  50-079 Wrocław
  --
  tel. 602 264 727
  fax. 71 356 46 01

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • PZU Wrocław - Agencja Ubezpieczeniowa »

  Agencja Ubezpieczeniowa PZU SA Wrocław Mieczysław Ficner oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych Grupy PZU, a w szczgólności ubezpieczenie pojazdów, domów, mieszkań, firm oraz wyjazdów zagranicznych. W ofercie posiadamy także ubezpieczenia na życie, zdrowotne, abonament medyczny, ubezpieczenia grupowe, OFE, IKE.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • RZESZÓW - Ubezpieczenia w PZU »

  Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. zapewni kompleksową obsługę osób indywidualnych i dla firm. Szeroki zakres ubezpieczeń oferowany przez największego polskiego ubezpieczyciela zapewni dobranie odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego.
  PZU S.A. jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów jak i sieci placówek. Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do placówek firmy.
  Rzeszów i okolice - dojazd do klienta.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Benefia24 - ubezpieczenie samochodu, kalkulator OC »

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu posiadać musi każdy kierowca. Jednak po co tracić czas i przepłacać za ubezpieczenie samochodowe? U nas polisę wykupisz w kilku krótkich i prostych krokach. Oblicz składkę w 2 minuty i dobierz tanie ubezpieczenie samochodu dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.
  Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia specjalnie dla Ciebie takie jak: ubezpieczenie turystyczne za granicą, na życie czy mieszkania.
  Benefia - tylko sprawdzone i tanie ubezpieczenia.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agent ubezpieczeniowy wrocław »

  Szeroka oferta jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Agencja specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz polis na życie. Dojazd do klientów na terenie i w okolicach Wrocławia

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: