Podkategoria: Usługi - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Artykuły i odzież BHP »

  Nie każdy zdaje sobie sprawę jak ważne jest przestrzeganie zasad BHP i wyposażenie w artykuły i odzież BHP. Zazwyczaj uświadamiamy sobie po co istnieją przepisy BHP dopiero gdy czujemy się zagrożeni np. w przypadku pożaru

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria wodna »

  Inżynieria wodna czyli jak projektować i konserwować rzeki i kanały tak, aby woda nie wylewała i nie było już więcej podtopień. Czy inżynieria wodna to gałąź, w którą powinno się więcej zainwestować? Zdecydowanie tak!

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Melioracja rzek i kanałów »

  Melioracja rzek i kanałów to usługi, które powinny być wykonywane okresowo z najwyższą precyzją i dokładnością. Gdyby na meliorację przeznaczyć większe fundusze, na pewno podtopienia i wylania rzek byłyby znacznie rzadsze, a ludzie nie musieliby rozpaczać nad utratą całego majątku

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt środowiskowy »

  Audyt środowiskowy to usługa umożliwiająca na zbadanie efektów wpływu człowieka na dany system i ocenę jak bardzo dana inwestycja wpłynie na środowisko. Wprowadzając nowe produkty na rynek warto skorzystać z tego typu usług, aby otrzymać wszystkie zezwolenia

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja GPS i monitoring pojazdów »

  GPS to technologia która zmieniała dzisiejszy świat. Nawigacja samochodowa i monitoring pojazdów ułatwiają życie wielu kierowcom i firmom każdego dnia i nikt nie wyobraża już sobie życia bez systemu GPS.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ECOLUX - Firma sprzątająca w Warszawie - Sprzątanie Warszawa - Usługi Sprzątania »

  Firmę Sprzątającą ECOLUX charakteryzuje konkurencyjność w branży po przez traktowanie wszystkich Klientów w taki sam sposób, posługując się wysokim standardem usług - niezależnie od tego, czy jest to duża korporacja, czy też mała firma. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Ceny za usługi są ustalane indywidualnie, po bezpłatnym spotkaniu, biorąc pod uwagę ilość oraz kompleksowość zamówionych usług. Realizujemy umowy stałe cykliczne i sporadyczne. Priorytet firmy to wysoka jakość świadczonych usług dostosowanie się do potrzeb i wymagań Klienta oraz jego satysfakcja z powierzonych nam zleceń.nOferta firmy: Firma Sprzątająca ECOLUX oferuje kompleksowe oraz specjalistyczne usługi porządkowe w Warszawie. Firma jest elastyczna i wychodzi na przeciw rosnącym potrzebom Klientów oferując im wszystkie niezbędne usługi. Innowacja firmy to najlepsza z dostępnych na rynku najbezpieczniejsza dla wszystkich typów dywanów i wykładzin dywanowych oraz tapicerek i obić tapicerowanych metoda czyszczenia dogłębnego bez użycia wody. System Carpet Cleaner. Priorytetem firmy jest jakość świadczonych usług oraz konkurencyjność w branży. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Misiowy Ogródek »

  Klub Malucha Misiowy Ogródek Warszawa Włochy ul. Popularna 55 - miejsce dla najmłodszych pociech w wieku od 4 mies. do 3 roku życia. Nasza placówka prowadzi działalność od listopada 2007 roku, a nasz dom i przestronny ogród jest dostosowany do potrzeb i bezpieczeństwa maluchów. Posiadamy STAŁĄ, doświadczoną KADRĘ pedagogiczną, dla której najważniejsze są uśmiech, radość i rozwój Waszych dzieci. Proponujemy liczne zajęcia dodatkowe: muzyczno-ruchowe w języku angielskim prowadzone przez Musical Babies, muzykoterapia prowadzona przez Szkołę Muzyczną Yamaha, zajęcia logopedyczne, rytmika i Gimnastyka dla Smyka prowadzone przez fizjoterapeutkę.
  Godziny otwarcia: PN-PT 7:00-18:00. Więcej informacji na stronie: zlobek.smykoteka.pl

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska »

  Od 2002 roku oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania, administrowania nieruchomościami. Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów i właścicieli kamienic czynszowych z Torunia i najbliższych okolic. Czynności związane z zarządzaniem nieruchomością wykonywane jest zarządcę nieruchomości posiadającego aktualne licencję i ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lakszmi Sprzątanie Pranie Dywanów »

  Proponujemy Państwu nasze usługi związane ze sprzątaniem po pracach remontowych i budowlanych, zajmujemy się również tzw. „generalnymi” porządkami w firmach. W ramach tego rodzaju zlecenia proponujemy Państwu następujące usługi:
  - pranie wykładzin, dywanów, tapicerek,
  - pranie żaluzji, markiz,
  - doczyszczanie linii technologicznych,
  - krystalizacje marmuru, trawertynu,
  - gruntowne doczyszczanie powierzchni kamiennych wraz z fugami (kafle, granit, marmur...) i wykładzin PCV (wraz z impregnacją),
  - mycie elewacji i dachu budynków (wraz z usuwaniem mchów i porostów),
  - czyszczenie i impregnacja kostki brukowej,
  - doczyszczanie posadzek przemysłowych, usuwanie plam olejowych i innych,
  - usuwanie graffiti.
  Specjalizujemy się w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach, pracujemy dla firm na terenie całego kraju, nabyte doświadczenie pozwala nam zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia, potrafimy doczyścić zabrudzenia pozornie nie do usunięcia.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka niemieckiego »

  Tłumacz języka niemieckiego Traduko oferuje szerokie usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych, z i na język niemiecki. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia, terminową realizację zleceń, konkurencyjne ceny, absolutną poufność dokumentów i informacji. Przekazywane zwrotnie tłumaczenia posiadają pełen skład DTP; innymi słowy dostają Państwo przetłumaczony tekst w układzie graficznym wysoce zbliżonym lub wręcz identycznym z oryginałem.
  Specjalistyczne oprogramowanie, które wykorzystujemy gwarantuje zachowanie spójności każdego zlecenia. Tłumaczymy z zachowaniem wysokich standardów jakościowych teksty takie jak: teksty prawnicze, umowy prawne, dokumentację przetargową, oferty handlowe, prospekty, instrukcje, dokumentacje techniczną, handlową i finansową itd.
  Celem dla nas priorytetowym jest zagwarantowanie Państwu profesjonalnej oraz szybkiej obsługi w zakresie usług tłumaczeniowych.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Łódź »

  Zakład pogrzebowy Hades w łodzi oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Oferujemy pomoc rodzinie w organizacji wszystkich spraw związanych z pogrzebem. Nasz fachowy i wyszkolony personel będzie do Państwa dyspozycji w każdej chwili pogrzebu.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Folie przeciwsłoneczne »

  Oferujemy Państwu profesjonalne folie do oklejania szyb. Przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, okienne. Działamy na rynku już wiele lat i posiadamy duże doświadczenie w branży folii. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe w Gdańsku »

  Profesjonalne usługi pogrzebowe – Gdańsk – czynne całą dobę. Pogrzeby dostosowana do Państwa możliwości finansowych. Nasz fachowy i wyszkolony personel pomoże Państwu podczas trwania pogrzebu. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze »

  Wynajem agregatów prądotwórczych to bardzo przydatna usługa w dobach zimy i przerwanych kabli elektrycznych. Wszędzie tam gdzie potrzebujemy nieprzerwanego dostępu do prądu, agregaty prądotwórcze są najlepszym i najpewniejszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka i meble do sypialni »

  Wystrój mieszkania to coś bardzo ważnego dla większości z nas. W domu spędzamy stosunkowo dużo czasu i każdy z nas chciałby czuć się w domu dobrze.

  Aby czuć się w domu dobrze warto zainwestować w meble, nie tylko ładnie wyglądające, ale i wygodne. Zwłaszcza warto zainwestować w meble do sypialni takie jak łóżka, czy łoże małżeńskie

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • 2M MALINOWSKI - materiały i usługi budowlane - Czosnów, Łomianki, Warszawa »

  2M MALINOWSKI oferuje materiały i usługi budowlane. Firma działa na rynku od wielu lat, podczas których wykonała kilkadziesiąt realizacji budowlanych, prowadząc jednocześnie skład budowlany w Czosnowie koło Warszawy.nOferujemy szeroką gamę materiałów budowlanych renomowanych firm. Produkty znajdujące się w naszej ofercie wytwarzane są z najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące najwyższą jakość i trwałość elementów. Dzięki współpracy partnerskiej z producentami oferujemy wysoką jakość za możliwie najniższą cenę.nOferujemy wykonawstwo budynków pod klucz. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku budowlanego w Polsce, pozwalają nam oferować kompleksowe rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Do naszych realizacji należą m.in. budowa budynku przedszkola w Modlinie, budowa Centrali Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Mazowieckim, hali sportowej i budynku dydaktycznego szkoły w Leoncinie oraz budowy wielu domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Ostatnio wybudowaliśmy Nowodworski Ośrodek Kultury.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów i busów. Przejazdy busami do Holandii i Polski. »

  Firma JUZWA zajmuje się licencjonowanym przewozem osób i paczek busami do Niemiec, Holandii i Polski. Posiadamy nowe samochody Ford Transit i Renault Trafic wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, dużą przestrzeń bagażową oraz GPS. n Przewozimy również przesyłki, towary.n Jeździmy w poniedziałek, we wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę.n Wygodny i bezpieczny przejazd busem.n Dojazd z pod adresu na adres.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • LEKTOR - Biuro Tłumaczeń »

  Firma oferuje tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, handlowe i tłumaczenia ustne z języka angielskiego i niemieckiego. Zlokalizowana w centrum Bydgoszczy. Zapewnia atrakcyjne ceny i gwarancje jakości. Adres: ul. Rumińskiego 6/30, 85-030 Bydgoszcz.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie-firany.pl »

  firany - metrażowe, gotowe, komplety, balkonowe, firany i komplety kuchenne, firany dziecięce, gipiury z metra, panele, lambrekiny, zasłony (w tym kuchenne i dziecięce), obrusy, serwetki, nakrycia na łóżka, ozdoby do firan i zasłon, taśmy do firan i zasłon, lamówki, frędzle, woreczki do prania, uslugi krawieckie - tylko z naszych materiałów.
  Siedziba naszej firmy mieści się w Jasiniu (koło Swarzędza) przy ul Wiejskiej 24.
  Telefon kontaktowy: 797 193 503

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dalab pomiary bhp »

  Pomiary wydatku energetycznego(metoda CIOP-IPB Warszawa) i innych czynników szkodliwych w środowisku pracy akredytowanych w PCA, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,ocena ryzyka zawodowego, szkolenia wstępne i okresowe, organizacja BHP w zakładzie, Gorlice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Tarnów, Kraków, Małopolskie, Jasło, Dębica, Podkarpackie

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: