Podkategoria: Usługi - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • MEGA SERWIS -komputerów, laptopów, notebooków ; »

  Firma Mega Serwis zajmuje się świadczeniem usług informatycznych, serwisem komputerów PC i laptopów na terenie powiatu dzierżoniowskiego - Dzierżoniów,Bielawa, Pieszyce i okolice...
  Zapewniamy solidność i uczciwość wykonywanych przez nas usług a także przyjazną atmosferę.
  Usługi wykonujemy w siedzibie firmy klientów, a także dla użytkowników komputerów w domu.

  zapraszamy firmy IT z terenu całego kraju do współpracy......

  Zdobyta wiedza poparta doświadczeniem pozwala nam na spełnianie wszystkich realnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
  Dojazd do klienta na terenie powiatu dzierżoniowskiego jest bezpłatny !!!


  W każdym przypadku zgłoszenia awarii doradzamy jak postępować, aby zminimalizować jej skutki i w jaki sposób najbardziej efektywnie funkcjonować do czasu usunięcia awarii.
  Rozwiązujemy problemy, a nie tylko naprawiamy zepsuty sprzęt.

  Wystawiamy faktury vat

  Dojazd do klientów na terenie powiatu dzierżoniowskiego jest bezpłatny.

  Większość napraw realizujemy u klientów w domach lub w firmach, jeśli naprawa wymaga zabrania sprzętu do serwisu to zabieramy, a po naprawie zazwyczaj na następny dzień roboczy odwozimy własnym transportem naprawiony sprzęt komputerowy


  Zgłoszenia przyjmujemy :

  od Poniedziałku do Soboty

  od godz. 7.00 do 21.00.

  nr tel.: 796 540-176

  e-mail: megaserwispc@gmail.com

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Omnidom - Instalacje inteligentne w Twoim domu Wrocław »

  Projektowanie i wykonywanie instalacji inteligentnych, automatyki budynkowej w domach, mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej, przy współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Automatyka sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami i żaluzjami. Integrowanie automatyki z systemami alarmowymi, grzewczymi, audiowizualnymi, multiroom, kinem domowym.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona zakładu tapicerskiego Tomasza Gada »

  Wykonujemy kompleksową przebudowę aut wszystkich marek z ciężarowych na osobowe (przebudowa na autobusy), tapicerowanie wnętrz aut, obszywanie i regeneracja siedzeń autobusowych, szycie pokrowców na siedzenia.Firma posiada homologację na zabudowę.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Asekuracji i Ochrony "CERTUM" »

  Nasza firma zajmuje się wszystkim z zakresu ochrony osób i mienia.

  Agencja Asekuracji i Ochrony „CERTUM” rozpoczęła swoją działalność w 1993r. Działamy na podstawie Koncesji Nr L-0095/00 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

  Z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej Agencja ubezpieczona jest w towarzystwie ubezpieczeniowym Ergo HESTIA, co w znacznym stopniu wpływa na podniesienie komfortu bezpieczeństwa.
  Największą wartością dla naszej agencji jest uzyskanie satysfakcji Klienta oraz okazane nam zaufanie.

  02 Zapewnieniamy maksymalne bezpieczeństwo powierzonych nam do ochrony osób i mienia.

  03 Oferujemy najwyższy poziom usług, przy zoptymalizowanych cenach.

  04 Aby sprostać wymaganiom coraz liczniejszej grupy naszych Klientów stale rozszerzamy:

  * zakres i poziom świadczonych przez nas usług,
  * jakość obsługi klientów.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Skrawaniem »

  Zakład istnieje w obecnej formie prawnej od 1989 r. i powstał na bazie przekształcenia warsztatu ślusarskiego działającego od 1959 roku. Przedmiotem naszej działalności jest m.in obróbka skrawaniem i cięcie plazmą. Zakład stopniowo rozszerzał wielkość i zakres produkcji, specjalizując się głównie w obsłudze sektora górniczego. Reorganizacja Zakładu i jego rozwój dokonywany był na bazie modernizowanego parku maszynowego i wyposażenia technicznego. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego firma rozbudowała swoja siedzibie w Sosnowcu oraz dla prowadzenia remontów maszyn i urządzeń wynajęła hale produkcyjne w Katowicach. W zakładzie obowiązuje system jakości ISO 9001 : 2000.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ProVesta - platforma handlowa »

  ProVesta jest nowoczesnym systemem informacyjnym, umożliwiającym nawiązywanie kontaktów handlowych. nUsprawnia również wymianę informacji w zakresie dystrybucji i współpracy, oraz promocji i reklamy firm nproduktów oraz usług.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe - Miral »

  Działamy na rynku technicznej ochrony mienia od 1984 roku. Nasi pracownicy posiadają wymagane licencje, wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania usług ochrony fizycznej i elektronicznej. Firma Miral oferuje Państwu profesjonalne systemy zabezpieczeń - alarmy, monitoring wizyjny CCTV, kontrola dostępu, ochrona fizyczna. Regionalna Stacja Monitorowania Alarmów - Świdnica.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja mieszkań »

  Witryna firmy Trans-Speed. Pragniemy Państwu zaproponować nasze działania w zakresie bezproblemowej likwidacji mieszkań, wywozu mebli, wywozu zbędnych przedmiotów. Świadcząc usługi nieprzerwanie od 1996 roku na rynku usług transportowych, wykonując usługi transportowe i realizując przeprowadzki obserwujemy wzrost zainteresowanie wśród klientów ofertą kompleksowej likwidacji wyposażenia mieszkania, domu, lokalu użytkowego. Wychodząc naprzeciw tym wymogom świadczymy taką usługę, naszymi usługobiorcami są najczęściej osoby, które chcą oddać mieszkanie z uwagi na śmierć kogoś z rodziny. Nasza firma zajmuje się tym kompleksowo, pakujemy odzież, garnki, książki, wynosimy meble, transportujemy całe zbędne wyposażenie na wysypisko, opłacamy wysypisko i uzyskujemy kartę przekazania odpadu. Naszymi usługobiorcami są również często firmy i instytucje państwowe które wymieniają meble biurowe lub wyposażenie na nowe. Nasi pracownicy są osobami doświadczonymi, dyskretnymi, potrafiącymi zachować się w każdej sytuacji, mamy odpowiedni sprzęt i urządzenia aby to zrobić. Nasze usługi realizujemy też dla osób, które nabyły nowe meble i chcą pozbyć się wyeksploatowanych mebli, nawet jedna wersalka, czy tapczan są dla nas godnymi uwagi. Jeśli stare meble spędzają ci sen z powiek zatrudnij nas, a pozbędziesz się problemu. Pamiętaj jeśli likwidacja mieszkań Katowice to tylko Trans-Speed, jeśli wywóz mebli Katowice to tylko Trans-Speed. Nasze usługi wykonujemy w Katowicach i w miastach ościennych.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • MP-Dom »

  Firma MP - Dom istnieje na rynku od 2006 roku, świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, począwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na stawianiu nowych obiektów w tym domów i mieszkań "pod klucz".

  Pomimo krótkiej historii, firma MP - Dom może poszczycić się wieloma wykonanymi zamówieniami zarówno od osób prywatnych jak też firm i instytucji.

  Bazując na wiedzy i praktyce, współpracę rozpoczynamy poprzez dokonanie oględzin i pomiarów, podpowiadamy najlepsze funkcjonalne i techniczne rozwiązania. Wraz z inwestorem ustalamy harmonogram prac, doradzamy w zakupie odpowiedniego materiału oraz pomagamy w transporcie.

  Obszarem naszego działania jest Warszawa i okolice.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.serwischlodniczy.com.pl »

  FIRMA ISTNIEJE OD 1991R.ZAJMUJE SIĘ SERWISEM NAPRAWĄ I MONTAŻEM URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH TAKICH FIRM JAK:JUKA,MAWI,COLD,IGLO,BOLARUS,BYFUCH,
  DAIKIN,FUJITSU,YORK,LG,SUNIKO,HITACHI,
  LOZAMET,KROMET,DORA METAL,SPOMASZ,FAGOR,

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny »

  IKC - Inwestycje Kosztorysy Certyfikaty Twojego partnera w dziedzinie zarządzania inwestycjami, kosztorysowania
  i sporządzania certyfikatów (świadectw) charakterystyki energetycznej budynków.

  Jesteśmy zespołem dobrze uzupełniających się ambitnych inżynierów budownictwa. Nasz zespół to pasjonaci i profesjonaliści specjalizujący się w ekonomice w budownictwie oraz energooszczędności. Naszą podstawową działalnością jest przygotowywanie takich dokumentów jak:

  - kosztorys budowlany

  - certyfikat energetyczny

  Misją firmy IKC jest realizowanie usług na rzecz obecnych i przyszłych klientów, rozumienie ich potrzeb i oczekiwań, aby jak najlepiej wykonać powierzone zadania w trosce o satysfakcję w parze z profesjonalizmem, odpowiedzialnością i atrakcyjną ceną tworząc zadowolenie klienta. Budujemy trwałe, wieloletnie relacje z klientami.
  Wejdź na naszą stronę i zobacz cennik oraz referencje:
  - cennik
  - referencje

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kraków remonty wykończenia malowanie flizowanie łazienki Firma Remontowo Budowlana HER-BUD »

  Kraków- remonty i wykończenia mieszkań i domów. Malowanie, flizowanie łazienki. Firma Remontowo Budowlana HER-BUD, usługi remontowo budowlane, oferta, cennik.

  Misją naszej firmy jest świadczenie usług o najwyższej jakości oraz satysfakcja naszych klientów. Tak obrana misja rzutuje na pozostałe aspekty naszej firmy.

  Ludzi pracujący w naszej firmie cechuje pracowitość, zaangażowanie i uczciwość. Nasz personel posiada duże doświadczenie w zakresie oferowanych przez nasz usług. Tak dobrani ludzie gwarantują usługę o najwyższej jakości, profesjonalną obsługę klientów terminowe wykonanie prac.

  Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak, aby efekt naszej pracy mógł zadowolić każdego.

  Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną oddajemy do Państwa dyspozycji, także w zakresie pomocy i porad przy wyborze materiałów i rozwiązań technicznych.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe »

  Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi pogrzebowe. Organizujemy pochówek, pomagamy rodzinie zmarłego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży co potwierdza satysfakcja klientów. Nasz firma mieści się w Gdyni na ulicy Witomińskiej 42.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Gdynia »

  Kompleksowe usługi pogrzebowe oferuje Zakład Pogrzebowy CONCORDIA. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony personel. Lokalizacja: GDYNIA. Szeroki wybór trumien, urn i nagrobków, przewóz zwłok, własna chłodnia.Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy »

  Zakład pogrzebowy Chejron oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z pochówkiem zmarłych. Zajmujemy się organizacją pogrzebów i pomocą rodzinie zmarłego. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz przeszkolenie. Usługi które świadczymy są najwyższej jakości.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy »

  Zakład Pogrzebowy w Kórniku. Kompleksowe Usługi Pogrzebowe - Monika Orlewicz. Transport zwłok, trumny, kwiaty, klepsydry, oprawa ceremonii pogrzebowej. Załatwiamy wszystkie formalności pogrzebowe. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski »

  ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
  weekendowym (sobota-niedziela)
  przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport zmarłych »

  Firma zajmuje się transportem zmarłych w Polsce i innych krajach. Posiadamy potrzebne doświadczenie i kwalifikacje. Załatwiamy wszystkie potrzebne formalności za rodzinę zmarłej osoby. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Super Faceci | Złota rączka Kraków »

  Złota rączka to inaczej Super Facet o różnych zainteresowaniach i doświadczeniu zawodowym. Zajmujemy się sprawami, z którymi nie umiesz sobie poradzić lub które są do zrobienia "na już" a Tobie brakuje na nie czasu. Jesteśmy zawsze profesjonalni w zadaniach, których się podejmujemy. Hydraulik, Elektryk czy po prostu złota rączka to męska pomoc we wszelkich usługach remontowych i drobnych naprawach w Krakowie i okolicach.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Napiszemy dla Ciebie każdą pracę lub znajdziemy interesujące Cię materiały w naszej bazie danych. Skorzystaj z naszej pomocy, zamiast martwić się, że znowu będziesz miał zaległości. Nasza strona internetowa powstała w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi, takich jak ty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: