Podkategoria: Wydawnictwa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wydawnictwa Podkategoria: Wydawnictwa

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Księgarnia Wydawnictwa eSPe, literatura religijna »

  Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oferuje książki o tematyce religijnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie ma modlitewniki, pomoce katechetyczne, pomoce duszpasterskie, literaturę filozoficzną, teologiczną, książki o duchowości chrześcijańskiej i o wzrastaniu w wierze, książki pomocne w rozeznawaniu powołania do kapłaństwa czy do życia zakonnego, poradniki psychologiczne i pedagogiczne dla rodziców i wychowawców, pamiątki sakramentów świętych, ksiązki o przezywaniu młodości, o narzeczeństwie i o małżeństwie. Autorzy to m.in. Benedykt XVI, Jan Paweł II, Beata Kołodziej, Ewa Stadtmüller, ks. Marek Dziewiecki, o. Leon Knabit. Leszek Aleksander Moczulski, ks. Jan Reczek Marek Skwarnicki,.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lucrum kalendarze - Kalendarze książkowe, biurowe, plakatowe »

  W naszej ofercie znajdują się kalendarze książkowe, biurowe, kalendarze ścienne i plakatowe. Nasza firma na rynku kalendarz działa od roku 1993.W naszej ofercie obecnie znajduje się ponad 100 różnych wzorów kalendarzy barwnych jak i biurowych.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki, ulotki, banery - Art Design - Grudziądz »

  Wizytówki, ulotki, banery - druk, projektowanie; miejsca reklamowe - to krótka oferta tego czym się zajmujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i zapoznania się z naszą szczegółową oferta. Art Design - Grudziądz.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia katolicka »

  Szeroka oferta to niewątpliwy atut księgarni katolickiej AmmaSara. Posiadamy wiele Biblii, albumów, modlitewników oraz ciekawych książek katolickich związanych z tematyką życia duchownego, rodziny, refleksji oraz wielu innych interesujących zagadnień.
  Oprócz tego wiele dewocjonaliów, takich jak: krzyżyki, medaliki, świece, różańce szkaplerze itd., które mogą okazać się idealne zarówno jako przedmioty codziennego użytku, jak i pamiątki (np. bierzmowania lub pierwszej komunii świętej). Ponadto w ofercie mamy wiele obrazów przedstawiających sceny z życia Jezusa, wizerunki osób świętych i ikony bizantyjskie. Przyszłym parom młodym proponujemy zapoznanie się z wzorami zaproszeń ślubnych. Dla amatorów filmów katolickich mamy wiele pozycji związanych z Kościołem i wiarą, a miłośnikom słuchowisk polecamy płyty CD i MP3 z nagraniami kolęd i rekolekcji.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Ena Media Ksiązki upominkowe, prezenty Oups »

  Ena Media to wydawnictwo publikujące książki upominkowe. Znajdziecie tu Państwo tytuły z okazji Dnia Mamy, Babci, Walentynek, urodzin...Książki to niebanalny prezent na wiele okazji. Na zlecenie wykonujemy również skład komputerowy, korektę i redakcję publikacji, książek. Wprowadzamy na rynek Polski nową serię zabawnych książek upominkowych Oups. Zapraszamy do współpracy autorów.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Virgo - KSIĄŻKI BUDZĄCE ŚWIADOMOŚĆ - księgarnia »

  Wiedza dla osób myślących poza schematami, otwartych, poszukujących. Terapie naturalne: polarity, terapia czaszkowo-krzyżowa, tkanka łączna, odżywianie, ajurweda, praca z traumą, energią. Praca z umysłem i rozwojem poprzez ciało.
  Zapraszamy do księgarni internetowej!

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transkrypcje - Joanna Łęgowik-Śliwka »

  Jesteśmy firmą oferującą usługi wszelkiego rodzaju transkrypcji i przepisywania. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży usług transkrypcyjnych. Współpracujemy z firmami badawczymi zajmującymi się badaniami rynku i badaniami marketingowymi oraz z biurami tłumaczeń.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki i Audiobooki - Katalog Ebooków »

  Katalog E-booki.net.pl jest głównie zbiorem ebooków dzięki którym osiągniesz sukces i dowiesz się czym jest prawdziwa motywacja. Ebooki, audiobooki i publikacje dla osób ambitnych, które cenią sobie przedsiębiorczość, samoedukację i chcą się rozwijać. Na stronie znajdziesz poradniki w formie ebooków z zakresu psychologii, motywacji, przedsiębiorczości, samodoskonalenia, zdrowia, nauki języków. Dostępne także darmowe ebooki.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo i Księgarnia Nomen Omen »

  Wydawnictwo Nomen Omen publikuje głównie książki o nazwach własnych, zwłaszcza o imionach. Są to przede wszystkim słowniki, encyklopedie, leksykony, poradniki i podręczniki.
  Własne i najlepszych polskich wydawców.
  Księgarnia Nomen Omen to księgarnia specjalistyczna, bo oferuje przede wszystkim publikacje popularnonaukowe i edukacyjne. Jest to też księgarnia ekspercka, bo sprzedaje tylko książki wyselekcjonowane, to znaczy najlepsze w danej dziedzinie. Wielka to wygoda dla Czytelników, którzy nie muszą się martwić, czy kupili dobre książki - w Księgarni Nomen Omen są tylko takie.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Własny Biznes FRANCHISING. »

  Osoby poszukujące pomysłu na własny biznes, znajdą wiele rozwiązań w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.

  Pismo skierowane jest zarówno do osób chcących pracować na własny rachunek jak i małych oraz dużych firm. Własny Biznes FRANCHISING wskaże jak założyć agencję PR czy zarabiający portal internetowy.

  Co miesiąc zamieszczane są w nim aktualne licencje franczyzy.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepisywanie tekstów, transkrypcje, Cv, życiorysy »

  Zajmujemy się profesjonalnym przepisywaniem tekstów, transkrypcjami wszelkiego rodzaju nagrań. Współpracujemy z wydawnictwami, agencjami prasowymi, instytutami badawczymi oraz innymi firmami zainteresowanymi przepisywaniem tekstów. Ponadto zajmujemy się również tworzeniem CV oraz listów motywacyjnych dla klientów indywidualnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminu realizacji.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Open Eyes »

  Drukarnia Open Eyes wykonuje obsługę firm w zakresie wykonania projektu graficznego, składu DTP, druku offset i cyfrowego. n W szerokim wachlarzu produktów i usług: książki, miesięczniki, ulotki, foldery, katalogi, dyplomy, zaproszenia, karty klienta, książki, koperty, naklejki i inne zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta.n Mając na celu ochronę drzew wprowadziliśmy druk na papierze ekologicznym . Jest to papier pochodzący z recyklingu. Jakość wydruku jest tak samo wysoka.n Zapytania i zamówienia prosimy kierować telefonicznie: 223536964 i mailowo mailto:drukarnia@openeyes.com.pl .

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taxpress - podatek od środków transportu »

  Warszawskie wydawnictwo Taxpress to firma która specjalizuje się w wydawaniu artykułów o prawnej tematyce. Od 10 lat publikujemy artykuły gdzie mogą znaleźć Państwo informacje na ważne tematy, jak np. podatek od środków transportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, odwiedzając naszą stronę.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Mateusza - książki religijne, książki ciekawe »

  Wydawnictwo Mateusza - w ofercie posiadamy książki o tematyce religijnej oraz społecznej, autorów: Thomas Dubay, Robert DeGrandis, Joseph J.Nicolosi. Nie unikamy tematów trudnych i drażliwych, jeśli są interesujące! Pełna oferta na stronie.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wydawnicza Pegaz - Spis Firm »

  Spis firm udostępniany przez Grupę Wydawniczą Pegaz to profesjonalne narzędzie wspomagające prowadzenie działań z zakresu promocji bezpośredniej. Aktualne i kompletne bazy firm pozwalają na pozyskiwanie nowych, istotnych kontaktów handlowych. Interesujące przykłady tego typu baz, to: baza firm transportowych, budowlanych, baza aptek, jak również baza szkół czy bazy B2B. Udogodnieniem dla Klientów jest podział baz na dodatkowe kategorie, i tak przykładowo w bazie firm transportowych odnajdziesz firmy z podziałem na transport wodny, kolejowy oraz ciężarowy. Poza tym wyszczególnione zostały firmy kurierskie oraz przewóz osób. Nasze bazy danych to szeroki wachlarz kryteriów wyboru grupy docelowej wraz z właściwą ich segmentacją.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wydawnicza Dorota Stępień-Góra »

  Redagujemy, korygujemy, ale także piszemy materiały prasowe, promocyjne, reklamowe, szkoleniowe, teksty na stronę internetową i prywatne bądź firmowe blogi.

  Poza przygotowaniem i opracowaniem materiału tekstowego oferujemy także usługi związane z projektowaniem układu typograficznego, wdrożeniem makiety, złożeniem i złamaniem tekstu. Na potrzeby publikacji możemy przygotować także ilustracje i zdjęcia.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Kram »

  Oficjalna księgarnia internetowa Wydawnictwa Kram.
  Wydawnictwo od początku swej działalności publikowało książki o charakterze edukacyjnym: podręczniki dla kandydatów na kierowców oraz pomoce dydaktyczne dla uczniów szkół średnich. Swoją ofertę adresowało przede wszystkim do licealistów – im została poświęcona popularna do dziś seria "AZ. Repetytorium" obejmująca wszystkie przedmioty szkolne.

  Znaczącą pozycję w ofercie edukacyjnej Wydawnictwa KRAM zajmują książki do nauki języków obcych.
  W ostatnich latach opracowano "Helpery" - szczególny typ "Rozmówek" skierowany do osób przygotowujących się do podjęcia pracy w krajach anglo-, niemiecko- i francuskojęzycznych. Innymi publikacjami pomocnymi dla osób pracujących w środowisku międzynarodowym są "Wzory listów i pism" oraz słowniki o charakterze specjalistycznym.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dazar - producent kalendarzy książkowych »

  Zajmujemy sie produkcją kalendarzy książkowych (terminarzy), kalendarzy trójdzielnych, planszowych, biurkowych itp. Naszymi klientami są firmy dystrybujące kalendarze do sieci hipermarketów oraz hurtowni, agencje reklamowe, firmy prywatne oraz instytucje państwowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Prawnicza »

  Książki prawnicze i historyczne, podręczniki dla studentów prawa i administracji, marketingu, ekonomii, zarządzania i wielu innych. Dzienniki ustaw, załączniki do ustaw oraz dzienników urzędowych oraz kodeksy prawa.
  Wszystko o prawie, administracji, marketingu, psychologii, pedagogice, zarządzaniu i ekonomii.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w redakcji motoryzacyjnej »

  Jeśli szukasz pracy, a motoryzacja jest Twoją pasją – spróbuj swoich sił w naszej redakcji motoryzacyjnej. Sprawdź, czy spełniasz wymagania, jakie stawiamy kandydatom. Praca z nami to sposób na realizację zawodowych ambicji wśród ludzi, którzy lubią to, co robią - szukamy dziennikarzy, redaktorów, grafików i fotografów.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wydawnictwa

Wydawnictwa - nowa strona:

Adres: