ZAWI-MET siłowniki hydrauliczne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ZAWI-MET siłowniki hydrauliczne

Firma Zawi-Met specjalizuje się w sprzedaży, naprawie i regeneracji wszelkiego typu elementów hydrauliki siłowej. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Tucholi w województwie kujawsko-pomorskim. Wykonujemy usługi regeneracji i naprawy siłowników w koparkach, ładowarkach, maszynach budowlanych, wózkach widłowych i innych. Dysponujemy częściami zamiennymi najbardziej znanych producentów polskich oraz międzynarodowych. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać nowe zasilacze i siłowniki hydrauliczne, które zostały oparte na modułach krajowych albo zagranicznych. Zapewniamy solidność wszystkich wytwarzanych lub regenerowanych przez nas elementów. Szczegółowo nadzorujemy ich parametry na każdym etapie wytwarzania oraz po zakończeniu produkcji lub regeneracji. Po więcej wiadomości zajrzyj na witrynę internetową.

Szczegóły strony zawi-met.pl:

Podlinkuj stronę zawi-met.pl:

ZAWI-MET siłowniki hydrauliczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzątanie po remoncie »

  Strona - wizytówka firmy porządkowej. Zakres działalności firmy to:
  sprzątanie po remoncie,
  sprzątanie cykliczne biur,
  utrzymanie i zakładanie terenów zielonych,
  sprzątanie mieszkań.
  Podejmiemy się także innych prac porządkowych. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na miejscu wykonywania prac.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • GB English s.c.- kursy angielskiego Warszawa »

  Jedyna szkoła w Polsce z C,ertyfikatem Jakości Callan School of English in London. Metody nauczania dostosowujemy pod kątem efektywności nauczania indywidualnie dla każdego słuchacza (metoda Callana, metoda tradycyjna, angielski w biznesie, konwersacje, język branżowy). Poziom grupy, intensywność zajęć, terminy oraz liczebność grup są doprecyzowane i ustalane wg potrzeb klienta.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aspekty gospodarki zarządzania odpadami. I - ODPADY »

  Aspekty gospodarki zarządzania odpadami, serwis tematyczny. W serwisie setki artykułów dotyczących problemów segregacji odpadów. Gospodarka odpadami od podszewki. Problemy związane z ochroną środowiska. W serwisie również spis firm oferujących usługi takie jak odbiór odpadów, czy utylizacja odpadów.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia kraków »

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy specjalisty z zakresu psychologii to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnego psychoterapeuty. Gabinet Verte oferuje Państwu kompleksową obsługę. Dzięki swojemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc wielu osobom z ich problemami rodzinnymi, zawodowymi i innymi. Prowadzę także mediacje, które znacznie ułatwiają przejście przez trudny czas rozwodu i tym podobnych sytuacji. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą i moją stroną internetową

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karcher Poznań »

  Firma sprzątająca Eureka świadczy usługi czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Zlecenia przyjmujemy zarówno od firm jak i od osób prywatnych, wystawiamy faktury vat. Obsługujemy klientów z Poznania i okolic, zapewniamy darmowy dojazd i wycenę usługi. Pracujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu i środków firmy karcher. Działamy przez siedem dni w tygodniu o dogodnych godzinach dla klienta. Prane przez nas powierzchnie zmieniają się nie do poznania: odzyskują kolory oraz przyjemnie pachną. Usuwamy plamy, zalegający brud i piasek, roztocza itp. Po skończonej pracy pozostawiamy po sobie porządek.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolacje »

  Nowoczesna firma świadcząca od 2008 roku usługi w zakresie iniekcji, hydroizolacji, osuszania budynków oraz uszczelniania w budowie. Prowadzimy prace związane z naprawą szkód, jakie w struktur turze budynków wywołała woda, wspomagamy renowację zabytków i zajmujemy się konserwacją powierzchni mineralnych, zabezpieczających przed grzybem, czy też innymi uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wody. Zapewniamy wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i Rozwój »

  Uczestnictwo w terapii pomoże Ci rozwiązać problemy osobiste, trudności w relacjach z rodziną, kłopoty małżeńskie, problemy wychowawcze.Specjalista psycholog pomoże Ci poradzić sobie z depresją, ze zrozumieniem trudnych emocji, samotnością czy odczuwanymi lękami. Terapia pomoże Ci odnaleźć rozwiązania na trudności wychowawcze z dziećmi, które mają problemy w szkole lub odczuwają inne trudności. Terapeuta pomoże Ci odbudować lepsza samoocenę, polepszyć komunikację i kontakty z bliskimi, nauczy w jaki sposób rozwiązywać nieporozumienia. Terapia pomoże Ci uporządkować trudne uczucia, poradzić sobie z różnymi lękami i przeżywanymi niepokojami. Jeśli przeżywasz kłopoty z zaburzeniami jedzenia, cierpisz na bulimię, anoreksję, przeżywasz kryzysy w związku z partnerem, trudno Ci przezwyciężyć stres w pracy czy piętrzące się trudności, psycholog dzięki diagnozie i terapii, pomoże Ci poukładać życie od nowa, uporządkować sprawy osobiste, wyjaśnić nieporozumienia z bliskimi. Jeśli cierpisz z powodu smutku, złości, żałoby z powodu odejścia bliskiej Ci osoby, lub jesteś przechodzisz trudny czas separacji czy rozwodu, rozwiązywania trudnych spraw, terapeuta umożliwi Ci w bezpiecznej atmosferze podjęcie ważnych decyzji, http://www.psycholog.kt.pl

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne systemy hotelowe - InHotel »

  Strona www. to oferta skierowana do hoteli, domów wypoczynkowych czy pensjonatów. Firma InHotel dostarcza takie wyposażenie hotelowe, jak systemy hotelowe, zamki, telewizory, suszarki montowane, minibarki czy sejfy. Zapewniamy montaż i serwis gwarancyjny w całej Polsce. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów – wkładamy wiele starań w to, by dostarczać Państwu tylko niezawodne, funkcjonalne i po prostu najlepsze na rynku produkty.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • VISUS badanie wzroku »

  Salon Optyczny Visus w swoim asortymencie posiada wiele okularów, w tym jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, pryzmatyczne i na zlecenia indywidualne i NFZ. Każde z nich są objęte gwarancją, a także zapewniony jest na nie serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Poza tym w sprzedaży są: oprawki, soczewki okularowe oraz kontaktowe i okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV. Salon ma podpisaną umowę ze spółką Optomedyk 1, dzięki czemu świadczone są w nim usługi lekarskie w zakresie: diagnostyki oraz leczenia chorób oczu u dzieci i dorosłych, wczesnego wykrywania jaskry, a także usuwania znamion na powiekach. Visus nawiązuje kooperację z firmami związaną z dostarczaniem okularów i badaniem wzroku pracowników. Jego punkty znajdują się w trzech miejscach na terenie Torunia. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »