Zespół Tłumaczy Technicznych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zespół Tłumaczy Technicznych

Zespół Tłumaczy Technicznych to działająca we Wrocławiu firma oferująca usługi tłumaczeniowe dla osób prywatnych oraz firm. Tym co wyróżnia ZTT od innych biur tłumaczeń jest duży wybór języków - zarówno europejskich jak i światowych, dzięki temu nasi klienci mają możliwość wygodnego korzystania z niezbędnych dla siebie tłumaczeń.

Szczegóły strony tlumaczwroclaw.com.pl:

Podlinkuj stronę tlumaczwroclaw.com.pl:

Zespół Tłumaczy Technicznych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Tłumaczeń »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych, skupiającą grono profesjonalnych i doświadczonych specjalistów. Agencja Tłumaczeń zajmuje się obsługą firm, instytucji i Klientów indywidualnych z całej Polski. W wykonywanych przez nas tłumaczeniach oferujemy przede wszystkim wysoką jakość, terminowość realizacji zlecenia, uczciwość, rzetelność i profesjonalizm w działaniu.
  Oferujemy profesjonalne przekłady pisemne i ustne tekstów specjalistycznych, technicznych i biznesowych w wielu językach i o różnym stopniu trudności.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Verba Text - jakość i terminowość »

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia ustne i pisemne. Posiadamy do Państwa dyspozycji profesjonalnych tłumaczy przysięgłych. Zajmujemy się również tłumaczeniami technicznych artykułów. Ponadto obsługujemy konferencje zapewniając cały sprzęt audiowizualny. Nasze biuro tłumaczeń cieszy się dużą renomą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Decydując się na współpracę z poznańskim Biurem Tłumaczeń i Konsultingu Punkt, warto zapoznać się z szeroką ofertą jego usług. Punkt stawia na innowacyjność przy jednoczesnym docenianiu wartości, jaką jest doświadczenie. W związku z tym, biuro współpracuje tylko z najlepszymi, świetnie wykwalifikowanymi tłumaczami nie tylko z Polski, ale również spoza jej granic. Dzięki temu, wielu tłumaczy dysponuje językiem dla siebie ojczystym, a dla nas obcym. Przez to, jakość lingwistyczna przekładów osiąga naprawdę najwyższy poziom. Swoim Klientom oferuje wiele języków, nie tylko te najbardziej popularne, ale również dość egzotyczne. Znaleźć można bowiem, między innymi, język angielski, niemiecki, ale też arabski, kazachski czy chiński. Co się zaś tyczy rodzajów przekładów, to Biuro Tłumaczeń i Konsultingu Punkt oferuje tłumaczenia ustne, przysięgłe, techniczne oraz prawnicze i ekonomiczne. W związku z tym, że biuro tłumaczeń Punkt zatrudnia tylko najlepszych profesjonalistów, zlecenia wykonywane są w terminach ustalonych wcześniej z Klientami, z dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół, a także rzetelnie i fachowo. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne »

  Jeżeli pragniesz przetłumaczyć skomplikowane dokumenty na język rosyjski serwis spełni Twoje oczekiwania. Jako długoletnia tłumaczka jestem w stanie dokonać nie tylko tłumaczeń w pełnym zakresie, lecz także poprowadzić korektę. Występuje szansa tłumaczeń ustnych dopasowanych indywidualnie do potrzeb zamawiającego. Prowadzę ponadto naukę języka rosyjskiego, niezależnie od poziomu trudności. Wybierz rzetelność, doświadczenie, cenę zgodną z krajowymi standardami. Gwarantuję pełną bezbłędność, stały kontakt z klientem, do tego realną pomoc w dopasowaniu nietypowych treści do polskich standardów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły francuskiego Warszawa »

  Potrzebujesz przetłumaczyć teksty z języka francuskiego na język polski? Szukasz tłumacza na terenie Warszawy lub Siedlec? Odwiedź stronę internetową biura tłumaczeń Anny Krajewskiej, oferującego tłumaczenia poświadczone i zwykłe dla firm, instytucji i osób prywatnych. Kontaktując się bezpośrednio z tłumaczem zaoszczędzisz prowizje, które w innej sytuacji pobierają pośrednicy. Tłumaczenia Anna Krajewskiej wykonywane są zawsze bardzo starannie, rzetelnie i terminowo, dzięki czemu klienci, którzy skorzystali z usług biura zawsze chętnie ponownie korzystają z jej pomocy. Wszelkie wątpliwości zawsze konsultowane są ze specjalistami z poszczególnych dziedzin. Anna Krajewska wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości (Nr TP/25/10). Zachęcamy do współpracy z biurem tłumaczeń języka francuskiego prowadzonym przez Annę Krajewską.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń T&T Academy - tłumaczenia symultaniczne dla firm »

  T&T Academy to ogólnopolskie biuro tłumaczeń zapewniające profesjonalne usługi z dziedziny tłumaczeń ustnych i pisemnych oraz szkoleń. Oferujemy profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem, konkurencyjne ceny oraz najlepszych tłumaczy i trenerów. T&T Academy oferuje także bogatą ofertę szkoleniową. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, asertywności, savoir vivre i telemarketingu.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń POLYLAND »

  POLYLAND to nowoczesne i kreatywne biuro tłumaczeń zlokalizowane w Krakowie, świadczące usługi translatorskie na ponad 30 języków (m.in. tłumaczenia z języka i na język: angielski, norweski, ukraiński, niemiecki, rosyjski, włoski, chiński, hiszpański, hebrajski).

  Główne obszary specjalizacji to szerokopojęte: medycyna (wyniki badań, teksty naukowe, karty informacyjne), prawo (umowy, akty, regulaminy, orzeczenia) i technika (instrukcje obsługi, karty charakterystyki, raporty techniczne).

  Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) dostępne w promocyjnych pakietach z rabatem -10% (m.in. dokumenty samochodowe, rekrutacyjne i dokumenty USC). W ofercie także korekta i redakcja tekstu oraz skład DTP. Ceny już od 32 PLN brutto! Możliwość skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny.

  Polyland prowadzi także blog językowy "The land of the polyglots" - kompendium ciekawostek, artykułów i newsów ze świata tłumaczeń!

  Biuro tłumaczeń POLYLAND można znaleźć również na FB, Twitterze oraz Pintereście!

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • INTERLINGO kursy językowe za granicą »

  Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem wielu zagranicznych szkół językowych. W ofercie INTERLINGO znajdziecie Państwo dziesiątki starannie wyselekcjonowanych przez nas szkół językowych z całego świata, oferujących kursy językowe dla osób dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.
  INTERLINGO to także agencja tłumaczeń mieszcząca się w Warszawie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość wykonania tłumaczeń zwykłych, przysięgłych oraz tzw. tłumaczeń specjalistycznych.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacze rosyjskiego: przysiegly-rosyjski-miw.pl »

  Grupa tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego MIW powstała, aby świadczyć usługi translacyjne z lub na język rosyjski z dbałością o zadowolenie klienta poprzez wysoką dbałość o dobór odpowiedniego specjalisty czy eksperta od tłumaczeń technicznych, prawniczych czy ekonomicznych. Nasi tłumacze są rozsiani po całej Polsce, dlatego mamy możliwość przyjmowania zleceń nie tylko z Warszawy, ale również z całej Polski. Proces zlecenia tłumaczenia jest bardzo prosty, gdyż można go wykonać osobiście, przychodząc do naszego Biura Obsługi Klienta (Warszawa), które znajduje się na dwunastym piętrze wieżowca Zebra Tower, można również zamówić tłumaczenie telefonicznie, a także mailowo. Jeśli chodzi o odbiór tłumaczeń, to dla wygody naszych klientów istnieje również kilka opcji. Pierwszą z nich jest odbiór osobisty w dni robocze w naszym biurze, w centrum Warszawy, w weekend przy Alejach Wyścigowych. Jeśli chodzi o czas realizacji również jesteśmy elastyczni. Tłumaczenie możemy przygotować ekspresowo, na kolejny dzień lub w standardowym dwudniowym terminie. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, który dołącza do naszego zespołu tłumaczy przysięgłych MIW jest szczegółowo sprawdzany, dlatego mamy pewność, że wykonywane przez nich tłumaczenia spełniają najwyższe standardy tłumaczeń przysięgłych. Dzięki różnorodności wykształcenia naszych tłumaczy mamy szerokie możliwości w rozdzielaniu zleconych tłumaczeń na osoby, które specjalizują się w zagadnieniach poruszanych w danym dokumencie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz- www.przysiegly-bulgarski-miw.pl »

  MIW to firma oferująca usługi świadczone przez tłumaczy przysięgłych języka bułgarskiego. Nasi tłumacze wykonują przekłady dokumentów każdego rodzaju: aktów notarialnych, dowód rejestracyjnych czy dokumentów sądowych i szkolnych. Oferujemy również tłumaczenia ustne podczas rozpraw sądowych, czynności notarialnych oraz ślubów i w urzędach. Pracownicy Biura Obsługi Klienta znajdującego się niedaleko stacji Metro Centrum w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 83 lok. 57, wykonają dla Państwa darmową wycenę tłumaczenia dokumentu, który ma zostać przełożony. Gwarantujemy wycenę w ciągu godziny i niezmienność raz ustalonej ceny tłumaczenia. Dokumenty do wyceny można dostarczyć do naszego biura osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na nasz adres e-mail. Dzięki współpracy kliku tłumaczy oferujemy konkurencyjne terminy realizacji przekładów. Po odbiór gotowych już tłumaczeń zapraszamy do naszego Biura lub jeżeli jest to dla Państwa dogodniejsze, dokumenty możemy wysłać pocztą na wskazany adres zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »