Zespół Tłumaczy Technicznych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zespół Tłumaczy Technicznych

Zespół Tłumaczy Technicznych to działająca we Wrocławiu firma oferująca usługi tłumaczeniowe dla osób prywatnych oraz firm. Tym co wyróżnia ZTT od innych biur tłumaczeń jest duży wybór języków - zarówno europejskich jak i światowych, dzięki temu nasi klienci mają możliwość wygodnego korzystania z niezbędnych dla siebie tłumaczeń.

Szczegóły strony tlumaczwroclaw.com.pl:

Podlinkuj stronę tlumaczwroclaw.com.pl:

Zespół Tłumaczy Technicznych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz języka szwedzkiego i angielskiego. »

  Oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń z i na język szwedzki na terenie całego kraju. Zapewniam profesjonalne usługi językowe. Oferuję tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne, symultaniczne.Wykonuję wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka szwedzkiego i na język szwedzki: specjalistyczne, zwykłe i ustne (symultaniczne)
  Tłumaczę w większości dziedzin (prawo, ekonomia, marketing i reklama, technika, Internet i informatyka, literatura, handel i usługi, Unia Europejska, etc.) oraz wszelkiego rodzaju (tłumaczenia teksty biznesowe, reklamowe, strony internetowe, prace naukowe, umowy, artykuły, referaty, instrukcje, etc.).

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - tłumaczenie tekstów technicznych i biznesowych »

  Od około dziesięciu lat wykonuję niemal wyłącznie tłumaczenia tekstów o charakterze technicznym z języka niemieckiego i na język niemiecki. Mimo, iż również w przypadku tłumaczeń technicznych spotyka się oferty tzw. profesjonalnych biur tłumaczeń, to jeśli chodzi o tłumaczenia techniczne jednym warunków profesjonalizmu jest jednak indywidualny sposób tłumaczenia i tłumaczenie bez pośrednika. Ponadto, jak w każdej pracy umysłowej, co oczywiste, istotna jest inteligencja. Bardzo ważne są również: doświadczenie, mocne zaangażowanie w naprawdę trudny proces dochodzenia do prawdy w tłumaczeniu, dokładność i rzetelność. To właśnie oferuję! Na mojej stronie znajdą Państwo m.in. obszerny wykaz wykonanych przeze mnie do tej pory tłumaczeń, podzielony zasadniczo wg kilku ulubionych dziedzin techniki, takich jak budownictwo, informatyka, maszyny i urządzenia.

  Jako, że świat techniki funkcjonuje i rozwija się w świecie biznesu, w praktyce treści techniczne splatają się z najróżnorodniejszymi treściami biznesowymi. Technika pojawia się w dokumentach o charakterze reklamowym, marketingowym, w umowach, w dokumentach przetargowych, w korespondencji handlowej. Z faktu tego wynika też mój drugi, choć nieco mniej ważny kierunek specjalizacji tj. tłumaczenia biznesowe.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka słowackiego »

  Tanie i rzetelne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego na polski i z polskiego na słowacki wykonuje tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck (nr uprawnień TP/91/10).

  Konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

  Szeroki zakres usług:
  - tłumaczenia pisemne uwierzytelnione z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne uwierzytelnione z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka czeskiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka polskiego na język czeski
  - tłumaczenia ustne uwierzytelnione z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia ustne uwierzytelnione z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka czeskiego na język polski
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka polskiego na język czeski
  - poświadczanie dokumentów
  - poświadczenie wcześniej wykonanych tłumaczeń
  - korekta tekstów w języku słowackim
  - korekta tekstów w języku czeskim

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Widecom »

  Biuro Tłumaczeń Widecom - Warszawa. Biuro tłumaczeń zaprasza do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Profesjonalne tłumaczenia dokumentów, pism i filmów. Tłumaczenia, tłumaczenia angielski, tłumacz, tłumacz angielski, tłumacz Warszawa, tłumaczenie filmów, tłumaczenia język angielski, tłumacz język angielski, tłumacz angielskiego. Tłumacz j. angielskiego Warszawa.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa - Intertext »

  Oferujemy wszelkiego rodzaju przekłady specjalistyczne. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów z różnych dziedzin nauki, m.in. medycyny, przemysłu oraz prawa. Tłumaczenia dokonywane są przez tłumaczy, którzy oprócz biegłej znajomości wybranego języka posiadają również znakomitą wiedzę z danej branży. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego i greckiego »

  Jestem tłumaczem przysięgłym języka rumuńskiego i greckiego. Oferuję tłumaczenia pisemne (zwykłe, uwierzytelnione, specjalistyczne) i ustne z języka rumuńskiego i greckiego na polski oraz z języka polskiego na rumuński i grecki.

  Posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniach ustnych (symultanicznych i konsekutywnych) i pisemnych (ponad 10000 przetłumaczonych stron). Zapraszam na moją stronę internetową gdzie można znaleźć więcej informacji o moich tłumaczeniach.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia w Lublinie »

  Bardzo wielu ludzi potrzebuje nagle tłumaczenia dokumentów, a nawet tłumaczeń ustnych czyli po prostu pomocy tłumacza w prowadzeniu jakiejś rozmowy. Właśnie do nich kierujemy naszą ofertę. Znajdziesz u nas między innymi tłumaczenia niemiecki, angielski, francuski i wiele innych. Innymi słowy wszystkie popularne i potrzebne nam na co dzień języki obsługujemy – zarówno w mowie jak i na piśmie. Do tego w naszej ofercie znajdziesz ciekawe języki, których potrzeba rzadziej, ale za to ciężko znaleźć kogoś, kto zainteresuje się pomocą nam w takich językach. Tłumaczenia pisemne, które wykonujemy, zawsze są stemplowane naszą pieczątką, ponieważ jako jedni z nielicznych nawet w przypadku prostych tłumaczeń pieczętujemy jego wiarygodność. To niezwykle ważne, gdyby z powodu ewentualnych błędów w tłumaczeniu miały nastąpić jakieś konsekwencje dla Ciebie. U nas tego problemu mieć nie będziesz, gdyż wszystko gwarantujemy. Najlepsze biuro tłumaczeń lublin dla Ciebie. Na pewno nie zawiedziesz się na jakości naszych usług i obsługi klienta. Przyjdź do omero i ciesz się znakomitymi tłumaczeniami dla Ciebie. Na pewno z zachwytu jeszcze nie raz do naszej firmy powrócisz po tłumaczenia. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie przysięgłe Warszawa »

  Zaufaj profesjonalistom z biura tłumaczeń Rzetelne-tłumaczenia.pl. Zajmiemy się Twoim tłumaczeniem w profesjonalny, szybki i niedrogi sposób. Specjalizujemy się w przekładach, aż z 20 różnych języków. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu mają państwo gwarancję rzetelnie wykonanej pracy i zadowolenia z efektu końcowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofetą na www.rzetelne-tlumaczenia.pl.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie stron internetowych - Mój Tłumacz »

  Witaj w biurze tłumaczeń MÓJ TŁUMACZ.Nasze tłumaczenia to przede wszystkim najwyższa jakość i krótkie terminy realizacji. Wykonujemy tłumaczenia w 24 językach. Tłumaczymy wszystkie typy tekstów – teksty zwyczajne, teksty biznesowe, tłumaczenia techniczne.nasze biuro tłumaczeń z przyjemnością wyceni za darmo usługę tłumaczenia Państwa tekstu – zapraszamy do skorzystania z formularza darmowej wyceny na naszej stronie wwww – mojtlumacz.eu. Koszt usługi tłumaczeniowej prześlemy Państwu w przeciągu maksymalnie 60 minut. Wycenę można uzyskać poprzez wysłanie e-mail'a lub dzwoniąc pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych usług tłumaczeniowych – zapraszamy - biuro tłumaczeń „Mój Tłumacz”.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca administracyjny, tłumacz, pomoc w sprawach urzędowych Doradca Marzena »

  Doradca Marzena Nguyen Dang to profesjonalny i wykwalifikowany tłumacz języka niemieckiego oraz doradca administracyjny. Specjalizuje się w świadczeniu pomocy administracyjnej Polakom w Niemczech, szczególnie w landzie Sachsen. Oprócz usług klasycznej opieki tłumacza, Pani Marzena zapewnia również pomoc w składaniu wniosków Niemcy, pomoc w sprawach urzędowych Niemcy, pomoc w założeniu firmy, otrzymaniu świadczeń socjalnych w Niemczech, czy świadczeń rodzinnych w Niemczech. Jest osobą kompetentną, godną zaufania, dla której pomoc Polakom w Niemczech jest przyjemnością i sposobem na życie. Bogate doświadczenie w załatwianiu spraw urzędowych zaowocowało wieloma uszczęśliwionymi osobami. Jeśli zamierzacie się Państwo osiedlić w Niemczech, a nie wiecie jak się odnaleźć to bardzo dobrze trafiliście! Zapraszam również na swoją stronę FB.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »