ZŁOTA JESIEŃ DOM OPIEKI DLA LUDZI STARSZYCH dom starców łomianki - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ZŁOTA JESIEŃ DOM OPIEKI DLA LUDZI STARSZYCH dom starców łomianki

Kompleksową kuratelę nad seniorami, chorymi lub niepełnosprawnymi powinno się polecić wielce wykwalifikowanym ekspertom z Prywatnego Domu Opieki „Złota Jesień”. Nasz świeżo powstały budynek, umiejscowiony w Jabłonnie pod Warszawą, kompletnie przystosowany jest do swoistych oczekiwań osób starszych lub z ograniczeniami motorycznymi. Naszym rezydentom dostarczamy nie tylko jedno- lub dwuosobowe, przyjemne pokoje, ale również pracownię do ćwiczeń pod okiem rehabilitantów oraz przyciągające terapie zajęciowe przewodzone przez profesjonalistów pedagogów. Pomocniczo nad każdą osobą przez całą dobę czuwają pielęgniarki i opiekunki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.

Szczegóły strony prywatnydomopieki.eu:

Podlinkuj stronę prywatnydomopieki.eu:

ZŁOTA JESIEŃ DOM OPIEKI DLA LUDZI STARSZYCH dom starców łomianki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyroby drzewne Maria Duc »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem drewnianych uchwytównmeblowych oraz galanteri drzewnej w stanie surowym. Wykonujemy głównie elementy frezowane na podstawie wzoru lub rysunku technicznego klienta. Wszystkie informacje na www.drewnianeuchwytymeblowe.pl

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Insterpo - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Insterpo strona zawierające informacje dot. zapewnienia i aktualizacji instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przepisy z zakresu ochrony przeciwpożarowej do pobrania, słownik pojęć, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - obowiązek posiadania, koszt opracowania, kto powinien zapewnić instrukcję, zawartość instrukcji przeciwpożarowej, zapoznanie użytkowników obiektu z instrukcją pożarową, programy do tworzenia instrukcji, przechowywanie instrukcji, przekazanie instrukcji do straży pożarnej, wzór instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Wzory najczęściej poszukiwanych dokumentów związanych z wykonywaniem prac pożarowo niebezpiecznych (zezwolenie na wykonywanie prac, rejestr prac pożarowo niebezpiecznych), oświadczenie o zapoznaniu z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego, zgłoszenie praktycznego sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIP SKO Łomża Sprawy »

  Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Łomży działa na podstawie ustawy z dnia 12 października 1994 roku o samorządowych kolegiach odwoławczych, która określa, że jest organem odwoławczym wyższego stopnia. Zakres spraw obejmuje: sprawy indywidualne z zakresu administracji publicznej właściwej dla samorządu terytorialnego, odwołania od decyzji wydanej przez organ pierwszej instancji, zażalenia na postanowienia oraz żądania wznowienia postępowania. Swoim zakresem terytorialnym Kolegium w Łomży otacza powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki i zambrowski a także miasto Łomża. Samorządowe Kolegium Odwoławcze zostało powołane do życia, żeby stać na straży praworządności a działania tego organu pogłębiają zaufanie do jednostek samorządowych. Kolegium stanowi ważne ogniwo systemu polskiej administracji publicznej. Szczegóły aktywności na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białołęka »

  Biuro Rachunkowe ALFA to doświadczone biuro rachunkowe z Warszawy. Biuro działa już od ponad 10 lat. Zatrudniamy tylko doświadczone księgowe i ksiegowych. Proponujemy usługi księgowe dla zakładów pracy i osób fizycznych. Angażujemy się w interesy naszych kontrahentów. U nas każdy może liczyć na specjalne podejście do jego interesów. Księgowość prowadzimy komputerowo, w oparciu o programy stosowne z zaleceniami Ministerstwa Finansów i dopasowane do potrzeb Klientów. Gwarantujemy 100% dyskrecję! Zachęcamy do korzystania z naszych usług klientów z Warszawy a szczególnie z Białołęki. Mimo że nasze biuro mieści się na Białołęce oferujemy usługi dla nabywców z całej Warszawy. Świadczymy zabranie dokumentów z Państwa firmy!

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ALUMINIUM PROFILSYSTEM Łódź rolety aluminiowe łódź »

  Aluminium Profilsystem gwarantuje nabywcom wysokiej jakości towary takie jak bramy garażowe i bramy przemysłowe. Proponujemy produkty najwyższej jakości zarówno dla posesji prywatnych, jak i dla przemysłu przystosowane do intensywnej eksploatacji. Propozycja Aluminium Profilsystem stanowi świetne uzupełnienie dla innych branż takich jak: architektura, budownictwo mieszkaniowe oraz przemysłowe, elektronika użytkowa. Poza sprzedażą naszych towarów, zajmujemy się też ich instalacją i serwisem, dzięki czemu naszym konsumentom zapewniamy niezwykle wszechstronną i kompletną usługę. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy sprzątające Propose Home w mieście Warszawa najwyższa jakość usług. »

  Jeśli od lat zmagają się Państwo z bałaganem w mieszkaniu, który drażni Państwa i bywa ogniskiem nieporozumień rodzinnych, może warto zainwestować z profesjonalną firmę sprzątającą, która zaradzi takim problemom? Firma Propose Home z Warszawy zatrudnia najlepszych fachowców - osoby miłe, lojalne, o nienagannych manierach, respektujące zasady ustalone z właścicielami domu, w którym będą pracować. Oferujemy konkurencyjne ceny i szeroki zakres usług. Aby go poznać wystarczy odwiedzić naszą stronę.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Platformy i Windy dla niepełnosprawnych - Warszawa »

  V-lift specjalizuje się w urządzeniach do transportu osób niepełnosprawnych oraz urządzeniach dźwigowych. Prowadzimy doradztwo a także sprzedaż urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych. Oferujemy wszelkie nowoczesne rozwiązania z zakresu: podnośników i platform dla osób niepełnosprawnych. Nasi Klienci mają zapewnioną 24-godzinną obsługę serwisową, wraz z obsługą dwustronnej komunikacji głosowej gdy urządzenie jest w nie wyposażone. Nasze długoletnie doświadczenie w branży, gwarantuje pewne i efektywne działanie w zakresie montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autotesto - sprawdzenie auta przed zakupem, diagnostyka, inspekcja, oględziny »

  Autotesto to fachowcy z branży motoryzacyjnej, dla których liczy się zadowolenie osób z zakupionego samochodu. Firma świadczy usługi w zakresie sprawdzenia samochodu używanego, w zakresie inspekcji przed zakupem, badania diagnostycznego samochodu i oględzin samochodu przed kupnem. Nasi specjaliści znają odpowiedź na pytanie - co sprawdzić w aucie przed zakupem, i na pewno nie pozostawią Was samych z tym problemem. Jeżeli chcesz kupić używane auto, a nie chcesz zostać oszukany i potrzebujesz rzetelnej inspekcji samochodu połączonej z oględzinami samochodu przed zakupem to świetnie trafiłeś. Znamy się na naszych usługach, a sprawdzenie samochodu używanego to dla nas bułka z masłem. Oddając zadanie oględzin auta naszemu ekspertowi otrzymasz szczegółowy raport z badania diagnostycznego oraz ocenę stanu danego pojazdu. Po takiej ocenie będziesz jednoznacznie wiedział czy dane auto jest warte wydanych pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »