Podkategoria: Źródła odnawialne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Źródła odnawialne Podkategoria: Źródła odnawialne

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • DANPOL Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej »

  Danpol Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej istnieje na rynku od 1988r. Jako firma inżynieryjna zajmujemy się doborem, sprzedażą i montażem urządzeń firmy Danfoss. Posiadając status Autoryzowanego Centrum Dystrybucji Danfoss swymi działaniami obejmujemy działy:

  Ciepłownictwo: oferujemy automatykę, kompaktowe węzły, komponenty do kotłów i regulatory na parę. Wykonujemy montaże instalacji c.o. i c.w.u w budynkach wielo- i jednorodzinnych. Sprzedaż i montaż pomp ciepła powietrznych oraz gruntowych.

  Armatura wodno-ściekowa obejmuje dostawę przepustnic, zaworów zwrotnych także antyskażeniowych oraz zaworów regulacyjnych i izolatorów przepływu.

  Dla przemysłu proponujemy urządzenia kontrolno pomiarowe: presostaty, termostaty, przetworniki ciśnienia i temperatury, a także zawory elektromagnetyczne i aparaturę łączeniową NN.

  W dziedzinie napędów i sterowania oferujemy układy łagodnego rozruchu i przetwornice częstotliwości. Dedykowane aplikacjom falowniki wykazują się długą i niezawodną pracą. Mając niezbędną wiedzę i doświadczenie zajmujemy się ich doborem, sprzedażą, programowaniem i montażem. Współpracujemy także z firmami: EMEC (pompy dozujące), Siemens i ENDRESS+HAUSER (przepływomierze).

  Kompetencja i odpowiedzialność to atuty, które decydują, że Klienci chętnie nawiązują z nami stałą współpracę. Posiadamy własny magazyn, sprzedaż standardowych urządzeń realizujemy w 24h na terenie całego kraju.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AmericanWaySolar oferuje produkty do instalacji solarnych - inwertery, moduły PV, system monitoringu »

  AmericanWaySolar jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów do instalacji fotowoltaicznych - inwerterów Power One, modułów fotowoltaicznych AWS, urządzeń do monitoringu SolarLog oraz elementów konstrukcyjnych. Oferowane przez nas wysokiej jakości, certyfikowane i sprawdzone w praktyce urządzenia solarne pozwalają na pozyskiwanie energii elektrycznej z oddziaływania Słońca. Na stronie obejrzysz zdjęcia z wielu instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez naszą firmę. Energia ze Słońca - niech Słońce pracuje za Ciebie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Ciepło - Odnawialne Źródła Energii »

  Jesteśmy firmą, która powstała w wyniku pasji i zaangażowania w sprawy środowiska naturalnego. Wdrażamy do budownictwa rozwiązania Eko-Logiczne.

  Co to dla nas znaczy?
  Polecamy rozwiązania, które znacząco ograniczają wpływ budynku na przyrodę, ale tylko te które są rozsądne ekonomicznie. Takie są założenia rozwoju zrównoważonego, ale też zdrowego rozsądku.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKO-AGMAR - brykieciarka BIOMASSER, brykiet opałowy, rozdrabniacze do słomy »

  Firma powstała w 2007 roku. Zajmuje się dystrybucją brykietu opałowego ze słomy, brykieciarek do produkcji brykietu opałowego ze słomy BIOMASSER,
  produkowanych przez firmę ASKET w Poznaniu
  oraz innych urządzeń ekologicznych, które pozwalają na wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE.
  Celem firmy jest propagowanie idei paliw odnawialnych we wsiach, gminach, powiatach. Chcemy przekonać, zwłaszcza rolników o słuszności ekologicznego wykorzystania słomy, siana do produkcji biomasy w postaci brykietów opałowych ze słomy, które to mają zastosowanie w tradycyjnych kotłach grzewczych, piecach kaflowych, kominkach, ciepłowniach, a także zautomatyzowanych kotłowniach. Jesteśmy pewni, że twierdzenie: „praca, biznes, ekologia” stają się prawdziwe i łączą się w jedno. Polski rolnik może zostać producentem ekologicznych odnawialnych paliw i być niezależnym od surowców zewnętrznych. Sam może przenieść ciepło letniego słońca do swojego domu w postaci wyprodukowanych przez siebie brykietów opałowych.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne podlaskie - MIG »

  Mig to firma, która oferuje klimatyzatory Fujitsu, dora metal, convotherm, regały sklepowe, kolektory słoneczne (podlaskie), regały sklepowe, wyposażenie sklepów, pralni wodnych oraz magazynów. W asortymencie firmy znajdują się również piec konwekcyjno parowy, wyposażenie gastronomii (podlaskie) oraz stalgast i rational. Mig prowadzi również komis urządzeń gastronomicznych, gdzie można zakupić w pełni sprawne, używane urządzenia. Firma stawia na wysoki standard swoich usług i wysoką jakość produktów, dlatego w podlaskim jest liderem wśród systemów wentylacji i klimatyzacji Fujitsu. Atrakcyjne ceny, liczne promocje i profesjonalna obsługa potrafiąca doradzić klientowi - to cechy, którymi wyróżnia się Mig.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Panele słoneczne nie wytwarzają hałasu, emisji substancji szkodliwych i zanieczyszczających gazów. Systemy słoneczne są bezpieczne i wysoce niezawodne. Szacunkowa żywotność ogniw słonecznych to 30 lat. Zachowują swoje właściwości przez długi okres czasu. Wydajność płyt, po 25 roku nie spada poniżej 80% pierwotnej. Ogniwa słoneczne mogą być utylizowane, a więc surowce z procesu wytwarzania (krzem, szkło, aluminium, itp) mogą być ponownie zastosowane. Recykling posiada nie tylko dodatni wpływ na nasze środowisko, ale też pozwala na zmniejszenie ilości energii niezbędnej do produkcji, a tym samym zaoszczędzić koszty produkcji. Panele fotowoltaiczne do funkcjonowania nie wymagają prawie żadnej konserwacji i są bardzo łatwe do zainstalowania. Technologia zintegrowanego budynku umożliwia wykorzystywanie fotowoltaiki do tworzenia nowych systemów pokrycia dachu i elewacji budynków a w dodatku zredukowania zużycia energii. Prawo budowlane dostosowywane jest tak, że odnawialne źródła energii staną się częścią budynków użyteczności publicznej i mieszkalnych. Paliwo jest darmowe. Słońce jest jedynym źródłem energii potrzebnym do produkcji energii elektrycznej przy użyciu paneli fotowoltaicznych i źródłem energii dostępnym dla ludzkości, aż do końca świata.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Natura »

  Galeria Natura to jedyny salon demo w Koszalinie i na pomorzu zachodnim przyjazny środowisku. W swojej ofercie ma szeroką gamę produktów:
  - Kolektory słoneczne
  - Pompy Ciepła
  - Kominki
  - Biokominki
  - Odkurzacze centralne
  - Diody LED
  - Akcesoria montażowe i eksploatacyjne

  Firma oferuje usługi:
  - sprawdzanie możliwości realizacji projektu
  - analiza opłacalności
  - wybór optymalnego rozwiązania
  - opracowanie dokumentacji technicznej
  - kalkulacja kosztów
  - przygotowanie dokumentów budowlanych/przetargów
  - kierownictwo oraz nadzór budowlany
  Zapraszamy !!!

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Proponujemy szwedzkie rozwiązania technologiczne dotyczące lokalnego oczyszczania ścieków, bazujące na modułach drenażowych IN-DRÄN. Oczyszczalnie ścieków z modułami IN-DRÄN z powodzeniem funkcjonują zarówno w małych gospodarstwach domowych, jak i przy większych obiektach m.in. w szkołach, hotelach, pensjonatach i małych osiedlach. W Szwecji, ponad 30.000 instalacji obsługuje m.in. restauracje, hotele, pola golfowe, urzędy gmin. Jedna z nich użytkowana jest w norweskiej bazie polarnej Wasa.nnOczyszczalnie w systemie modułów IN-DRÄN w porównaniu do oczyszczalni tradycyjnych są praktycznie bezobsługowe, nie wymagają comiesięcznego wsypywania aktywatorów bakteryjnych, ani czyszczenia lub wymiany filtrów anty-tłuszczowych. Są idealnym rozwiązaniem w trudnych warunkach lokalizacyjnych, takich jak:n- Ograniczona powierzchnian- Wysoki poziom wody gruntowejn- Zła przepuszczalność gruntunOPIS DZIAŁANIAnUpraszczając: ścieki z budynku odprowadzane rurą kanalizacyjną trafiają do osadnika gnilnego. W osadniku gnilnym następuje sedymentacja osadu (opadanie cząstek osadu gęstszych od wody) oraz biologiczne, beztlenowe oczyszczanie ścieków. Następnie z osadnika gnilnego już po sedymentacji i oczyszczaniu biologicznym w warunkach beztlenowych trafiają pojedynczą rurą rozsączającą (zazwyczaj tylko 7,5m długości) na pakiety drenażowe IN-DRÄN. Tu w warunkach tlenowych następuje końcowy biologiczny proces oczyszczania.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne, baterie, solary - Solartime »

  Solartime.pl to firma oferująca urządzenia do pozyskiwania energii słonecznej. W ofercie różnego rodzaju solary, takie jak kolektory i baterie słoneczne różnego rodzaju. Na stronie również sklep internetowy oraz obszerna baza wiedzy na temat wykorzystania energii słonecznej. Wszelkie informacje o tym, czym są kolektory słoneczne oraz jak działają, jak pozyskać energię elektryczną z ogniw słonecznych oraz szczegóły techniczne.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Rzeszów | Certyfikaty Energetyczne | CERTEO »

  Oferujemy Państwu świadectwa energetyczne, zwane również jako certyfikaty energetyczne. Zawieramy kompleksowe umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, deweloperami, biurami architektonicznymi oraz agencjami nieruchomości. Obsługujemy również klientów indywidualnych i firmy.

  Wykonujemy świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) dla: mieszkań nowo budowanych oraz już istniejących, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych nowo budowanych oraz już istniejących, budynków komercyjnych nowo budowanych oraz już istniejących, budynków użyteczności publicznej nowo budowanych oraz już istniejących, sprzedawanych i wynajmowanych mieszkań lub domów

  W ramach usługi świadectwa energetyczne dokonujemy pełnych obliczeń charakterystyki energetycznej budynku lub mieszkania na podstawie dokumentacji technicznej dla nowo budowanych obiektów lub dla istniejących obiektów na podstawie inwentaryzacji techniczno-budowlanej, zgodnie z obowiązującą metodologią.

  Świadectwa Energetyczne - Certyfikaty Energetyczne wykonujemy głównie Rzeszów i okolice. W przypadku większych zleceń podejmujemy się zleceń na terenia całej Polski !

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal rolniczy rolny AgroMy Rolnictwo Maszyny rolnicze Nieruchomości Rolne Nawozy Kredyt »

  Portal Agromy.pl powstał, by integrować środowisko nowoczesnych rolników oraz specjalistów z tej branży. Wymiana doświadczeń polskich i zagranicznych ma na celu poprawę sytuacji i rozwój polskiego rolnictwa. Wszyscy tworzący projekt to osoby działające w branży rolniczej i posiadający specjalistyczną wiedzę z różnych jej dziedzin.nnJesteśmy otwarci na współpracę ze strony tych osób, które stawiają na rozwój i chcą skorzystać jak najwięcej z możliwości, które daje integracja z Unią Europejską. Projekt ma na celu propagowanie innowacji i nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań technologicznych, pozwalających na usprawnienie i zwiększenie produkcji rolnej.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy Ciepła »

  Szeroka oferta Pomp Cieplnych takich firm jak Danfoss, Nibe, Alpha Innotec.Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją pomp ciepła, piecy gazowych, systemów solarnych, rekuperacji, ekologicznych oczyszczalni ścieków oraz odkurzaczy centralnych

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentne instalacje elektrowni słonecznych »

  DLM Tech jako jedna z pierwszych firm w Poslce instaluje kompletne elektrownie słoneczne w całej Unii Europejskiej. Dysponujemy szeroką, doświadczoną kadrą monterów oraz elektryków. Wykonujemy zlecenia przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych na rynku paneli słonecznych oraz systemów montażowych. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych »

  Profi metal, firma specjalizujące się w sprzedaży metali gatunkowych, stali narzędziowych i metali kolorowych takich jak brąz, ołów, miedź, cyna, cynk oraz mosiądz. Oferujemy również stale nierdzewne i kwasoodporne.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja papieru, Oczyszczanie ścieków, Uzdatnianie wody, Stacje uzdatniania wody »

  Oczyszczanie ścieków to jedna z naszych usług.Posiadamy stacje uzdatniania wody. Produkcja papieru jest bardziej przyjazna dla środowiska dzięki naszej firmie. Twoje uzdatnianie wody może osiągnąć najwyższy poziom.Czysta woda to zdrowie i przyjemny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Przedsiębiorstwo DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją, a także instalacją kolektorów słonecznych służących do wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Instalujemy solary na budynkach mieszkalnych, hotelowych, nieruchomościach użyteczności publicznej, przemysłowych. Pomagamy w zdobyciu subwencji na inwestycję w kolektory słoneczne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie najlepszego wyboru układów solarnych oraz możliwości pozyskania środków finansowych na solary.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe w teorii i praktyce. »

  Strona kominkowe.info poświęcona jest tematowi drewna opałowego przeznaczonego do opalania kominka, popularnie zwanego drewnem kominkowym. Celem strony kominkowe.info jest dostarczenie fachowej wiedzy i praktycznych porad na temat drewna kominkowego.

  Drewno jest najstarszym materiałem energetycznym wykorzystywanym przez człowieka. Nasi praprzodkowie przed tysiącami lat zbierali chrust w lesie i ogrzewali się przy ognisku. Wraz ze wzrostem znaczenia rolnictwa a później także przemysłu, obszary leśne kurczyły się coraz bardziej, a drewno opałowe zostało zastąpione węglem, gazem, olejem i innymi surowcami kopalnymi. W ubiegłym stuleciu wykorzystywanie drewna dla celów energetycznych było uważane za pewien rodzaj zacofania. W dzisiejszych czasach wszyscy zdają sobie sprawę z ograniczonych zasobów kopalin, a rola drewna i biomasy nabiera nowego znaczenia. Obecnie posiadamy coraz lepiej izolowane termicznie domy oraz technologie spalania o wysokiej sprawności, do których zalicza się również kominek. Wszystko to sprawia, że drewno jest uznawane dzisiaj za nowoczesne i wartościowe źródło energii odnawialnej.

  Na stronie kominkowe.info zostały zebrane i przedstawione podstawowe informacje będące pomocą w rozpoznaniu i wyborze odpowiednich gatunków drewna, zakupie i pomiarze drewna kominkowego, przygotowaniu drewna do palenia. Treść strony jest nieustannie poszerzana o nowe informacje, zdjęcia oraz funkcje.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Novum s.c. - Biomasa, pellet, brykiet, węgiel »

  Novum s.c. - Firma handlowa działająca na rynku polskim i ukraińskim. Skupujemy różne rodzaje biomasy: pellet, brykiet, susz owocowy. Sprzedajemy węgiel do elektrowni i elektrociepłowni. Spółka posiada szerokie kontrakty w Rosji oraz na Ukrainie, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami co wpływa na jakość oraz ceny naszych towarów. Zapraszamy do współpracy producentów z Polski oraz osoby zajmujące się importem biomasy z Ukrainy i innych regionów świata.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa słoneczne i akcesoria, baterie słoneczne »

  Ogniwa słoneczne i akcesoria do budowy paneli fotowoltaicznych - fotoogniwa.
  Konektory MC4, Kable solarne, ogniwa monokrystaliczne i polikrystaliczne.
  Czysta energia, odnawialne źródła energii - fotowoltaika.
  Zredukuj swoje rachunki za energię elektryczną!
  Zbuduj swoją własną elektrownię słoneczną od podstaw - Powerius.com Zapraszamy!Więcej informacji na naszej stronie www.powerius.com

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie, pompy ciepła Poznań i okolice »

  Oferujemy Państwu kompleksowe instalacje grzewcze oparte na odnawialnych źródłach energii. Wykonujemy niezbędne obliczenia zapotrzebowania na ciepło dla budynku aby idealnie dobrać instalacje grzewcze. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, montażem oraz wieloletnim serwisem pomp ciepła. Wykonujemy modernizacje istniejących kotłowni. Na życzenie klientów instalujemy kotły grzewcze na biomasę oraz tradycyjne paliwa. Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego / ściennego m.in. w systemie PURMO zapewniającym 10-letni okres gwarancyjny. Montujemy kolektory słoneczne wiodących producentów, systemy wentylacji, rekuperacji. W swojej ofercie posiadamy kanadyjskie odkurzacze centralne do domów, jak i dla przemysłu ( hotele, pensjonaty, biura).
  Wykonujemy również kompleksowe instalacje sanitarne polegające na rozprowadzeniu ciepłej i zimnej wody użytkowej, wykonaniu kanalizacji zewn. i wewn. Montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków a także stacje uzdatniania wody. Z nami masz pewność i bezpieczeństwo wykonanych usług.
  Serdecznie zapraszamy!!!!

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Źródła odnawialne

Źródła odnawialne - nowa strona:

Adres: