Centrum Usługowe INFORMET - outsourcing IT, Serwis Komputerowy, Rybnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Usługowe INFORMET - outsourcing IT, Serwis Komputerowy, Rybnik

Witamy na naszej stronie internetowej oraz zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

Główną działalnością C.U.Informet są usługi tzw. outsourcingu informatycznego, czyli kompleksowej obsługi informatycznej dla firm, instytucji i osób prywatnych. Realizacja odbywa się na podstawie umów abonamentowych, opartych na warunkach określonych przez Klienta. Szeroki zakres cenowy pozwala na optymalny dobór opieki informatycznej i wyznaczenie modułów opieki, których mamy się podjąć.

Najważniejszym elementem każdej naszej umowy serwisowej jest czas reakcji na zgłoszenie i czas usunięcia zgłoszonej awarii. Fachowo nazywa się to warunkami SLA (Service Level Agrement). Oznacza to, że bierzemy pełną odpowiedzialność i każdemu z naszych Klientów udzielamy pisemnej Gwarancji Jakości Świadczonych Usług. Niespełnienie warunków SLA powoduje wypłaty rekompensat na rzecz naszych Klientów, ponieważ ponosimy finansową odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie usług i podjęte zobowiązania.

Dla Klientów nie posiadających umów oferujemy ofertę serwisową na podstawie rozliczeń godzinowych wezwań incydentalnych(epizodycznych). Rozległa gama oferowanych usług pozwoli na dobranie odpowiedniej opcji w przypadku awarii komputera i możliwość negocjacji
ceny na obniżenie kosztów naprawy.

Szczegóły strony www.informet.pl:

Podlinkuj stronę www.informet.pl:

Centrum Usługowe INFORMET - outsourcing IT, Serwis Komputerowy, Rybnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 151 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 67 Odwiedziny googlebot 295

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • VISCA Pogotowie komputerowe Lublin »

  Pogotowie komputerowe dla klientów indywidualnych i firm na terenie Lublina i okolic. Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z komputerami, oprogramowaniem i sieciami komputerowymi:
  - instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych;
  - montaż i konfiguracja sprzętu komputerowego;
  - odzyskiwanie utraconych danych z komputerów i aparatów cyfrowych;
  - usuwanie wirusów i szkodników komputerowych;
  - archiwizacja danych;
  - usuwanie awarii oprogramowania i awarii sprzętowych;
  - konfiguracja sieci komputerowych;
  - kursy obsługi komputera i najpopularniejszych programów;

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • IT Rescue - serwis i sprzedaż komputerów »

  Firma IT RESCUE powstała w 2010 roku w Warszawie. Działalność firmy nastawiona jest na usługi serwisowe, modernizację oraz sprzedaż komputerów.

  Pragniemy, aby za naszym pośrednictwem wszyscy klienci IT RESCUE w szybki i skuteczny sposób mogli "uratować swój komputer".

  Ambicją naszej firmy jest zapewnienie klientom szybkiej, rzetelnej i skutecznej pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących sprzętu IT.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Bezpieczeństwa Komputerowego »

  Informacje z dziedziny informatyki, komputerów, wirusów i antywirusów. Bezpieczeństwo komputerowe - edukacja. Katalog firm, reklama, forum. Tylko tu znajdziesz darmowe programy antywirusowe i inne programy zabezpieczające Twój komputer. Tylko tu zapoznasz się z poradami dotyczącymi bezpieczeństwa komputerowego. Tu znajdziesz firmę która pomoże Tobie w sytuacji gdy komputer zostanie zainfekowany. Mamy forum na którym wymienisz doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Subiekt GT moduły i rozszerzenia »

  Biuroster jako partner firmy Insert na swojej stronie oferuje zestaw modułów i rozszerzeń do programu Subiekt GT i pokrewnych programów firmy Insert. Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Pomimo tego że Subiekt posiada najlepszą najbardziej zaawansowaną obsługę sprzedaży bezpośredniej, inwentaryzacji, zarządzania magazynem i rozliczania płatności, bez dodatkowych rozszerzeń funkcjonalnych może okazać się niewystarczający. Najlepsze systemy dla firm oraz oprogramowanie pozwalające zrealizować najważniejsze procesy dostarczy Państwu Biuroster w postaci rozszerzeń dla programu Subiekt GT. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Quado.pl Pierwszy Włocławski Serwis Ogłoszeniowy »

  Strona gdzie umieścisz i znajdziesz bezpłatne ogłoszenia z Włocławka i okolic, praca, nieruchomości, motoryzacja, imprezy, lokalne, zwierzęta - wszystko w jednym miejscu czytelnie i przejrzyście. Zapraszamy !

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • MARCZYK - oprogramowanie dla firm, kasy fiskalne, komputery »

  Firma MARCZYK powstała w 1992 r. i na przestrzeni lat wyrobiła sobie ugruntowaną pozycję na rynku lokalnych firm komputerowych. Obszar działania firmy obejmuje południową część Polski.
  Główną gałęzią działalności firmy jest sprzedaż oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Podstawowymi programami są dwa własne produkty: System Finansowo-Księgowy oraz Gospodarka Magazynowa i Fakturowanie Sprzedaży. Swoją ofertę uzupełnia rozwiązaniami innych firm, dzięki czemu dostarcza swoim Klientom nowoczesne rozwiązania wspomagające pracę handlu, usług i logistyki.
  Drugim ważnym działem firmy MARCZYK jest serwis kas fiskalnych. Prowadzi ona sprzedaż i serwis urządzeń wspomagających pracę handlu, m.in. kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, a także sprzedaż sprzętu komputerowego oraz świadczy usługi z zakresu obsługi informatycznej firm.
  Firma świadczy usługi z zakresu:
  * oprogramowanie dla firm
  * kasy fiskalne
  * sprzęt komputerowy
  * odzyskiwanie danych
  * certyfikat kwalifikowany
  * sieci komputerowe

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych Warszawa »

  Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych - zarówno z dysków twardych, z kart pamięci, kart sim. Posiadamy dobre zaplecze a także doświadczenie. Oferujemy bezpłatną diagnozę w ramach której określamy skalę problemu i w oparciu o którą wyceniamy usługę.
  Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • XE Opole - sprzedaż i serwis skanerów »

  Poznaj najnowsze rozwiązania w dziedzinie przechwytywania danych z dokumentacji papierowej i przesyłania ich do systemów EZD. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym skanerów i oprogramowania marki Kodak Alaris.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • SmartSerwis24 - Serwis telefonów w Chorzowie »

  Witaj, nasz serwis oferuje bogatą ofertę zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych, w tym momencie większość punktów GSM na górnym śląsku korzysta z naszych usług, prowadzimy także serwis online, gdzie możesz naprawić swój telefon bez wychodzenia z domu, to my zamówimy kuriera, który obierze urządzenie, a później odeślemy Twój naprawiony telefon prosto do Ciebie.
  Oferujemy większość usług związanych z naprawą oraz oprogramowaniem w Twoim telefonie, wymiana szybki, wyświetlacza, głośników, przycisków, baterii, całych korpusów.
  Nie czekaj sprawdź naszą ofertę online.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »