Coworkings - wirtualne biura na godziny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Coworkings - wirtualne biura na godziny

Coworkings to portal, którzy przybliża użytkownikom tę wciąż jeszcze dość innowacyjną ideę jaką jest wynajmowanie miejsca do pracy biurowej. Na stronie znajdują się artykuły opisujące jak wygląda praca w biurze coworkingowym oraz przedstawiają jej wady i zalety. Zainteresowani bez problemu odnajdą przykładowe miejsca gdzie można z takiej usługi skorzystać i szczegółowe ramy cenowe.

Szczegóły strony coworkings.pl:

Podlinkuj stronę coworkings.pl:

Coworkings - wirtualne biura na godziny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E-dziennik WEB 3.0 »

  Zaawansowany dziennik elektroniczny umożliwiający wprowadzanie ocen, wpisywanie tematów zajęć oraz rozliczenia płatności na rzecz szkoły za pomocą internetu.

  Szkoły coraz częściej korzystają z e-dzienników ( dzienników elektronicznych / internetowych dzienników lekcyjnych), które zastępują tradycyjne, papierowe dzienniki lekcyjne. Również platforma WEB 3.0. zawiera w sobie moduł "dziennik elektroniczny", który upraszcza pracę nauczycieli, ułatwia kontakt rodziców ze szkołą i umożliwia lepszą kontrolę dyrekcji nad pracą nauczycieli.

  Platforma Web 3.0. to jednak więcej niż dziennik elektroniczny. Ideą jest integracja szkoły i wszystkich jej uczestników tak, aby wszystkie, niezbędne dla poszczególnych użytkowników informacje znalazły się w jednym miejscu. Dlatego znalazły się tam również inne moduły takie jak chociażby moduł "płatności" umożliwiający rozliczenia z działem księgowości w szkole. Teraz każdy rodzic będzie miał możliwość podejrzenia swoich rozliczeń ze szkołą a dyrekcja pełną kontrolę nad płatnościami na rzecz szkoły.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych »

  Wybierz najlepszą dopłatę do kredytu hipotecznego! Nowy rządowy program Mieszkanie dla Młodych zastępujący program Rodzina na Swoim. Sprawdź swoją zdolność kredytową. Porównaj dofinansowania do pierwszego mieszkania.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis www.mojalazienka.com.pl »

  Na stronie internetowej www.mojalazienka.com.pl znajdziesz przede wszystkim porady wnętrzarskie. Jest to młody serwis branżowy, ale z ogromnym potencjałem. Wartościowe treści będą się pojawiały kilka razy w tygodniu.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe »

  Portal Wyzszeuczelnie.pl to jeden z nielicznych tego typu projektów zajmujących się publikacjami dotyczącymi szkolnictwa wyższego w Polsce. Jest to strona dedykowana zarówno dla kadry naukowej uczelni takich jak doktorzy czy profesorowie i także studentów. Strona jest ciągle aktualizowana a treści na niej publikowane pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karta Plus »

  Jedyny taki portal, który nagrodzi Cię zwrotem części pieniędzy za Twoje zakupy! Największe zniżki w najlepszych sklepach!

  W dalszym ciągu poszerzamy naszą bazę użytkowników oferując im najlepsze oferty i obsługę użytkowników na najwyższym poziomie. Jesteśmy tu dla Was!


  Zostaliśmy powołani w 2012 roku, jesteśmy najszybciej rozwijającą się platformą zakupową oferującą możliwość otrzymywania Cashback w Polsce. Korzystanie z portalu kartaplus.pl jest całkowicie bezpłatne. Jesteśmy stworzeni, żeby dać naszym użytkownikom możliwość oszczędzania we wszystkich swoich ulubionych sklepach.

  Oszczędzanie i zbieranie Cashback jest banalnie proste! Po prostu zaloguj się, wyszukaj Twój ulubiony sklep i kliknij na duży czerwony link na profilu oferty. To wszystko! Po przejściu do strony sklepu dokonaj zakupu jak zawsze i niczym się nie przejmuj. Bardzo ważnym elementem zbierania Cashbacku jest przejście ze strony kartaplus.pl na stronę sklepu i dokonanie całej transakcji online - wtedy masz pewność, że Cashback pojawi się na Twoim koncie!

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia lokalne, darmowe ogłoszenia drobne »

  Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić, chcesz znaleźć pracę lub pragniesz zareklamować swoje usługi, to już więcej nie musisz szukać. Portal SuperOferty24.pl jest miejscem dla Ciebie idealnym. Zakres kategorii szeroki, od motoryzacji i nieruchomości, po ogłoszenia drobne. Dodaj ogłoszenie bez rejestracji.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności z Polski i świata »

  Na portalu Sierpniowy.pl znajdziesz informacje na temat aktualnych wydarzeń z Polski oraz z całego świata. Publikowane artykuły z dziennikarską rzetelnością przybliżają istotne kwestie, ukazując szeroką perspektywę.
  Ponadto w portalu omawiamy także różnorodną tematykę - od nowości technologicznych, przez usługi finansowe dostępne na polskim rynku, po luźniejsze kwestie związane z posiadaniem samochodu czy prowadzeniem własnej firmy. Atrakcyjne porady zamieszczane w naszym portalu pomogą ci budować pełniejszą świadomość.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal ślubny »

  Katalog firm ślubnych w Polsce. Tutaj znajdziesz salę weselną, fotografa, kamerzystę, muzyków i innych. Ponad pòł tysiąca aktualnych ofert w 150 miastach. Przygoda z realizacją ślubu i wesela rozpoczyna się w tym serwisie.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kurs niemieckiego »

  Język niemiecki nie jest najłatwiejszym językiem na świecie, gramatyka i trudne zasady wymowy nie ułatwiają nam nauki. Rozwiązując te problemy, prezentuje Ci budowaną od 2014 roku stronę o języku niemieckim. Znajdziesz u nas kurs, który uczy języka niemieckiego od samych podstaw. Większość lekcji jest przygotowana z wymową. Dodatkowo oferujemy lekcje gramatyki, tematyczne listy słówek, czy chociażby 180 odmian czasowników. W przerwie pomiędzy nauką, nie zapomnij zajrzeć na naszego bloga. Piszemy o wszystkim co wydarzy się w Niemczech, jednocześnie ucząc języka niemieckiego. Wkrótce znajdziemy miejsce na recenzje książek, tłumaczenia skomplikowanej gramatyki niemieckiej, czy chociażby ogłoszenia o pracę w Niemczech. Wszystko w celu zgromadzenia jak największej liczby osób, które będą uczyć się języka niemieckiego.

  To tylko ułamek tego, co możesz zyskać, korzystając z naszej strony internetowej. Nie uczysz się niemieckiego? Sprawdź link do nauki włoskiego opublikowanej na naszej stronie. To kolejna odsłona podstaw języków do której wkrótce dodamy kurs rosyjskiego, hiszpańskiego, czy francuskiego! Wszystko jest za darmo! Sprawdź i zacznij się uczyć szybko i za darmo!

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »