Czat na stronę, blog i dla firmy- darmowy, prosty, pożyteczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Czat na stronę, blog i dla firmy- darmowy, prosty, pożyteczny

ChatPocket to darmowy live chat panel, komunikator do zintegrowania ze stroną internetową prywatną, firmową czy blogiem, który pozwala na kontakt online z odwiedzającymi witrynę. Dodatkowo po pobraniu aplikacji na telefon ChatPocket mobile, użytkownik jest informowany sygnałem z telefonu o nadchodzących nowych wiadomościach w czacie.

Szczegóły strony chatpocket.com:

Podlinkuj stronę chatpocket.com:

Czat na stronę, blog i dla firmy- darmowy, prosty, pożyteczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Internet satelitarny i oprogramowanie SEO »

  Serwis poświęcony technologii dostępu do sieci przez satelitę Astra. Na stronie zaprezentowano technologię, a także oferty jednego z operatorów działających na obszarze Polski. Dodatkowo w serwisie przedstawiono zasady działania najnowszej wersji produktu firmy Axandra Software - IBP - Internet Business Promoter. Oprogramowanie to służy do skutecznej analizy i promocji stron w największych wyszukiwarkach na świecie. Posiada szereg przydatnych funkcji, również do katalogowania ręcznego, profesjonalnych raportów SEO, raportów o słowach kluczowych konkurencji, zgłaszania witryn do wyszukiwarek i wiele innych narzędzi systematycznie modyfikowanych zgodnie z trendami.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Chałapuk - O programowaniu stron WWW »

  Blog Techniczny przeznaczony dla twórców stron WWW. Tematyka obejmuje zgodne ze standardami kodowanie HTML/CSS, zaawansowane techniki JavaScript i zagadnienia związane z systemem Linux. Autor jest doświadczonym programistą aplikacji internetowych. Opisuje problemy, które spotyka w swojej codziennej pracy, oraz ich rozwiązania. Na blogu można znaleźć wiele przykładów w postaci małych stron WWW lub skrawków kodu źródłowego.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • SOLVE-NET - skuteczne rozwiazania informatyczne »

  SOLVE-NET to firma świadcząca profesjonalne usługi informatyczne.nTworzymy oprogramowanie dedykowane w tym m.in. aplikacje mobilne, systemy wspomagające procesy magazynowe, logistyczne i sprzedażowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alt Control Delete »

  Alt Control Delete jest blogiem z zakresu IT, tworzonym z pasją przez zawodowego programistę. W głównej mierze, skupia się na programowaniu w językach C#, JAVA; tworzeniu stron z wykorzystaniem HTML, CSS, PHP, ASP.NET, tematom związanym z Androidem oraz ogólnymi poradami dla użytkowników komputerów.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy antywirus »

  Darmowy antywirus to doskonały sposób na ochronę swoich danych. Poznaj najlepsze darmowe programy antywirusowe i ciesz się możliwością swobodnego przeglądania zasobów internetowych. Na stronie znajdziesz opisy najpopularniejszych programów zabezpieczających przed atakami z sieci. Poznaj zalety darmowego oprogramowania antywirusowego.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacja on-line - Morten.pl »

  Morten.pl to nowa i dynamicznie rozwijająca się platforma rezerwacji online. Celem naszego zespołu jest współtworzenie sukcesu naszych klientów. Oferujemy aplikację wspomagające prowadzenie, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych czy obsługi obiektów rekreacyjnych i sportowych. Morten to oprogramowanie do zarządzania online gabinetem dentystycznym, salonem fryzjersko-kosmetycznym czy obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jej celem jest wspomaganie właścicieli oraz menedżerów by skutecznie kierować pracą swoich stylistów, fryzjerów czy dentystów. Monitorować i planować zajęcia, a także utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi do aplikacji 24/7 przez 365 dni w roku, każdy z pracowników, który ma swój kalendarz może sprawdzić swój rozkład pracy z każdego miejsca na kuli ziemskiej.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • LC Soft »

  Producent oprogramowania na zamówienie zgodnie z wymaganiami klienta.
  Producent aplikacji ProstaPaczka integrującego program magazynowo-sprzedażowy Subiekt GT z kurierami (Siódemka, DPD, e-Nadawca i inne), ułatwiającego przygotowanie dokumentów przewozowych (listy przewozowe, dokumenty przekazania kurierowi).
  Producent aplikacji Viatoll Calc, która umożliwia automatyzację procesu szacowania kosztu przejazdu na wyznaczonej trasie za pomocą strony internetowej Kalkulatora viaTOLL.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-jm.pl - tworzenie stron www, portali, programowanie »

  e-jm.pl - kompleksowe wykonywanie, projektowanie i tworzenie stron internetowych, portali, sklepów internetowych, serwisów ogłoszeniowych, różnego rodzaju skryptów oraz aplikacji internetowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Technologie: HTML5, CSS3, JQUERY, PHP, MySQL, AJAX.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania delegacji »

  Aplikacja E-Delegat to idealny i niezawodny program do rozliczania delegacji online.
  Łatwy i przystępny interfejs pozwala użytkownikowi na komfortowe korzystanie z aplikacji.
  Celem programu jest ułatwienie procedury rozliczania delegacji, niezależnie od czasu ich trwania, miejsca pobytu czy środka transportu. Program umożliwia rozliczanie delegacji krajowych oraz delegacji zagranicznych, automatycznie wylicza należności z tytułu diet, noclegów, przejazdów oraz innych dodatkowych kosztów.
  E-Delegat posiada dodatkowe moduły, które ułatwiają codzienną pracę - moduł Biuro, który pozwala planować zadania, moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy komponent pozwalający na dodawanie dokumentów.
  Dostęp do archiwalnych informacji oraz funkcja monitorowania aktywności użytkowników pozwala na łatwiejsze prowadzenie ewidencji. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że podróże służbowe zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zawsze aktualne dane oraz dostępność online powodują, że rozliczanie podróży służbowych stanie się łatwością.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Radom »

  Strony internetowe Radom zawierają portfolio moich prac, zakres prac oraz cennik związany ze stronami HTML, wizytówkami, średnio-zaawansowanymi stronami PHP oraz zaawansowanymi aplikacjami ASP.NET MVC. W cenie oferuję hosting PHP. Zapraszam do zapoznania się z moimi usługami.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »