Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System zarządzania produkcją, ERP »

  Firma działa od 1992r.Oferujemy firmom i instytucjom kompleksowe wsparcie informatyczne i programistyczne.

  Oferujemy:
  * autorski system do zarządzania produkcją i gospodarką magazynową
  * systemy ERP
  * administrowanie siecią komputerową
  * oprogramowanie na zamówienie

  W ramach umowy o współpracy przejmujemy odpowiedzialność za sprawne działanie urządzeń i sieci IT naszego klienta. Nasi specjaliści zajmą się serwisowaniem urządzeń,instalacją i konfiguracją oprogramowania,pomogą zdalnie w usunięciu bieżących problemów,przygotują ofertę na sprzęt,oprogramowanie,zaopatrzą w materiały eksploatacyjne i sprzęt,położą okablowanie,zapewnią administrację siecią komputerową.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dapp.pl - Programy dla optyków, programy dla serwisów ... »

  Producent oprogramowania do kompleksowej obsługi salonów i zakładów optycznych oraz gabinetów okulistycznych. Strona zawiera: pełen opis systemu, przykładowe ekrany, referencje oraz film demonstracyjny programu dla optyków Dapp Optic.
  Dapp Optic to kompleksowe narzędzie dla optyków zawierające moduły: sprzedaży i obsługi klientów oraz zleceń optycznych, pełnej gospodarki magazynowej i dokumentów handlowych, a także moduł gabinetu okulistycznego i lojalnościowy klienta.
  Strona zawiera także informacje dotyczące systemu do obsługi serwisów komputerowych i urządzeń fiskalnych Dapp Serwisant.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie komputerowe »

  Portal Downsoft.pl to nowo powstały i dynamiczne rozwijający się serwis z software. Dostępne do pobrania aplikacje z bazy download są sukcesywnie dodawanie do katalogu plików. Docelowo w portalu Downsoft.pl pojawią się gry komputerowe z wielu kategorii. Każdego dnia pojawiają się natomiast aplikacje reprezentujące wiele kategorii software: bezpieczeństwo, internet, narzędzia systemowe itp.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  LanCenter HelpDesk niezawodny oraz profesjonalny system rejestracji wszelkich zgłoszeń firmy PlikCenternIntuicyjny interfejs umożliwia szybką instalację produktu w firmie.nSystem daje możliwość wprowadzenia zadań serwisowych zapomocą przeglądarki Internetowej i wysyłanych maili.nUmożliwia również współpracę wielu operatorów i kierowników wydziałów.nKażde podjęta akcja przez użytkowników oraz operatorów jest odnotowana w systemie i wysyłana jest wiadomość mailowa.nProgram zapisuje w centralnej bazie wszystkie zgłoszenia i je klasyfikuje.nLanCenter HelpDesk integruje się również z systemem LanCenter, który umożliwia:n1. przeprowadzenia profesjonalnego Audyt Oprogramowania, który umożliwia szybką ewidnecję sprzętu i oprogramowanian2. wykonywanie Audyt Informatycznego, który z klasyfikuje sprzęt oraz dokona automatycznej legalizacji oprogramowanian3. kontrola wydruków zapewni monitoring wszystkich drukarek w firmie. Monitoring wydruków, kosztorysowanie, blokada wydruków zapewni pełną kontrole i nadzór nad urządzeniami drukującymin4. monitoring użytkowników, monitoring stron WWW, kopiowanych informacji plików, kontrola sieci, kontrola uruchamianych aplikacjin5. kontrola urządzeń USB. Monitoring, blokada urządzeń USB, pendrive, blokada urządzeń komputerowych.
  zapraszamy Państwa na stronę www.plikcenter.pl po więcej informacji

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja gps pojazdów »

  Kompleksowy system monitoringu gps pojazdów firmy Navifleet to gwarancja niezawodności i precyzyjnej lokalizacji w czasie rzeczywistym tak ważnym dla firm. Oprogramowanie przeznaczone jest także dla klientów indywidualnych znacząco zmniejszając składki AC.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • HotelDEMO.pl - aplikacja dla hoteli »

  Dedykowana aplikacja CMS z przeznaczeniem dla hoteli. Zawiera kompleksowe rozwiązania i modułu wspomagające specyficzną branżę hotelową w zakresie publikacji oferty i prezentacji multimedialnych pokoi hotelowych, specjalnych promocji i pakietów czy ofert grupowych, SPA oraz innych ofert indywidualnych.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie sklepu internetowego »

  Nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego dostępne w pakietach abonamentowych oraz w wersji box, znajdziecie Państwo na naszej stronie. Konkurencyjne ceny oraz możliwość przetestowania demo panelu sklepu pozwalają na odpowiedzialny wybór, który się zwraca.Oferujemy profesjonalne rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści naszym klientom. Prostota używania oraz mnogość integracji owocują zadowoleniem. Nie bez znaczenia dla nas jest również bezpieczeństwo sklepu, nad którym czuwają specjaliści w tej dziedzinie. Sky-shop to rozwiązania dla wymagających, chcących zaistnieć w sieci przedsiębiorców, dla których poznawanie rynku e-commerce z naszym oprogramowaniem, to czysta przyjemność.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERI Software »

  Oferujemy szybkie i sprawne tworzenie aplikacji dla firm oraz oświaty. Produkcją i wdrażaniem dedykowanego oprogramowania zajmujemy się od 2006 roku.

  Naszą domeną jest:
  - tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie
  - tworzenie programów dla firm (ERP,CMS,Kasa,Mailing)
  - tworzenie aplikacji na telefon
  - tworzenie aplikacji na tablet
  - audyt i projekt wdrożenia oprogramowania w firmie
  - tworzenie aplikacji reklamowych

  Wykonujemy responsywne strony internetowe.

  Produkujemy programy komputerowe do:
  - lokalizacji pojazdów oraz telefonów komórkowych
  - dystrybucji i ewidencji zleceń/usług (podstawianie kontenerów, pojemników, naprawa urządzeń)
  - logistyka i optymalizacja tras dla dostawców i spedytorów
  - udostępniania pozycji GPS
  - kontroli komputera pracownika

  W sektorze oświaty naszymi najbardziej rozpoznawanymi programami są:
  Magiczne Bloczki (schematy blokowe), Simba 3D LOGO (programowanie w języku LOGO), Sokrates zarządzanie pracownią komputerową

  Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum organizujemy konkurs informatyczny w programie. Nasze programy cechuje pomysł i relatywnie niska cena.

  Obszar naszych działań to zarówno Kraków, małopolska jak i cały kraj. Realizujemy też projekty dla klientów zagranicznych.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grafik rezerwacji ZAPIZAP »

  Zapizap – Zapisz i Zapomnij to nowoczesny system do zarządzania rezerwacjami w hotelach i pensjonatach.

  Jest to najwygodniejszy, mobilny organizer, ułatwiający pracę właścicielom pokoi i kwater do wynajęcia.

  W prosty sposób można było uporządkować wszystkie najważniejsze informacje - baza klientów, miesięczne dochody, rezerwacje terminów.

  Korzystanie z programu ułatwi Twoją pracę i sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się konkurencji.

  Jest to aplikacja mobilna, z której możesz korzystać w każdym miejscu i czasie, dzięki czemu możesz na bieżąco odpowiadać na pytania klientów!

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Team Leasing IT »

  Oferujemy Team Leasing oraz Body Leasing z obszaru IT. Specjalizujemy się w Outsourcing-u. Obsługujemy większość technologii informatycznych. Zajmujemy się również rekrutacją IT specjalistów oraz Kadry Zarządzającej.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »