Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 120

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komserwis Białystok (komputery, kasy fiskalne, serwis, strony www) »

  Firma komputerowa Komserwis Białystok zajmuję obsługą informatyczną firm. Dostarczamy sprzęt komputerowy, oprogramowanie dla firm oraz świadczymy szeroką gamę usług serwisowych. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze kas fiskalnych.

  Nazwa firmy zobowiązuje nas do wprowadzania i wdrażania innowacji na rynek podlaski i krajowy, np. wykorzystanie monitoringu pojazdów GPS do zarządzania
  i planowania działania grupy handlowców w firmach. Priorytetem w działalności firmy jest zadowolenie każdego klienta z oferowanych przez nas usług.

  - Sprzedaż i serwis szerokiej gamy sprzętu komputerowego
  - Wdrażanie oprogramowania systemowego i zarządzającego firmą
  - Projektowanie i utrzymanie stron WWW, konta pocztowe
  - Opieka informatyczna nad firmami
  - Projektowanie i wykonanie sieci komputerowych
  - Wdrażanie fiskalnych systemów sprzedaży w sklepach i supermarketach
  - Monitoring pojazdów i budynków
  - Audyt oprogramowania

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • BY-link kompleksowe usługi informatyczne dla firm (Śląsk) »

  BY-link - Złapani w sieć - Profesjonalne usługi informatyczne w zakresie sieci komputerowych, serwerów sieciowych, baz danych, archiwizacji, audytu bezpieczeństwa, serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Stała opieka serwisowa dla firm - atrakcyjne pakiety serwisowe. Administracja serwerów sieciowych. Telefonia VoIP - bramki VoIP, programowe centrale Voip SIP firmy 3CX.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedawaj skutecznie w sieci - FastStore.pl »

  Technologia FastStore to innowacyjny i szybki sposób na łatwą i przyjemną sprzedaż w sieci. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, toteż technologia FastStore skierowana jest zarówno do początkujących e-commercowców, jak i klientów ceniących sobie stabilne i profesjonalne rozwiązanie. Zdecydowanym atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta, stając się jego profesjonalnym doradcą. Technologia FastStore daje Ci możliwość wyeliminowania błędów sprzedażowych, które decydują o osiągnięciu sukcesu.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budżet zadaniowy »

  System planowania i realizacji budżetu dedykowany jest dla jednostek administracji samorządowej (jst)- ia także jednostek pozostałego sektora finansów publicznych, które zmuszone są do przygotowywania zestawienia wydatków i dochodów budżetowych.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Winamp download »

  winamp-download.com to serwis całkowicie poświęcony programowi Winamp znanej już od wielu lat wszechstronnej i posiadającej mnóstwo możliwości bardzo znanej aplikacji do odtwarzania muzyki i nie tylko. Swój sukces Winamp zawdzięcza kilku najważniejszym cechom i ciekawym funkcjom. Po pierwsze jest programem darmowym i bardzo prostym w użyciu. Winamp posiada możliwość pełnej personalizacji mając do dyspozycji całą masę narzędzi, umożliwia częstą zmianę wyglądu (ogromna ilość skórek, które można pobierać i korzystać z nich całkowicie za darmo). Ten bardzo popularny odtwarzacz multimedialny działa w oparciu o pluginy więc możliwości jego konfiguracji rozszerzonej są niemal nieograniczone.Jakie jeszcze posiada funkcje i możliwości? Dowiesz się tego wszystkiego na stronie winamp-download.com. Pobierz najnowszą wersje Winamp - najpopularniejszego odtwarzacza na świecie.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Ekspercki dla Księgowych »

  Kiedy spytamy właścicieli przedsiębiorstw, która z czynności jest najbardziej uciążliwa, to większość odpowiedzi będzie jednoznaczna - rachunkowość. Zawiłe prawo skarbowe i rozmaite jego wykładnie powodują, iż nawet obeznani pracownicy działów księgowości czy biur rachunkowych, miewają pewne problemy z rozliczaniem rachunków firmy. W erze mnóstwa aplikacji komputerowych, jakie wspierają działania w temacie księgowości brakowało takiego systemu jak Nasza strona www. Na tej witrynie internetowej odkryjesz system ekspercki dla księgowych, który pozwala na natychmiastowe rozstrzygnięcie problemów odnośnie obliczania najbardziej powikłanych transakcji. Nasz program składa się z różnorodnych modułów, które umożliwiają bardzo łatwe i prędkie poczynienie właściwych wyliczeń. Korzystając z propozycji Naszej strony jesteś kierowany krok po kroku do rozwikłania bardzo pogmatwanych zagadnień skarbowych. Strona www to idealne wsparcie dla biur rachunkowych i księgowych, jacy pracują wewnątrz firm. Daje szansę na szybkie rozliczenia oraz na zrealizowanie audytu tychże wyliczeń. Dzięki niemu uda Ci się ustrzec pomyłek, jakie nierzadko bywają kosztowne i kłopotliwe. Przeróżne opcje cenowe powodują, iż nie musisz nabywać bardzo drogiego programu, z którego skorzystasz od święta! Nasza strona pozwala na oszczędzenie czasu, pracy i środków finansowych!

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOOT oprogramowanie w logistyce »

  SOOT jest systemem pozwalającym zarządzać zleceniami transportowymi oraz logistyką wewnątrz zakładu. Usprawnia proces wyboru ofert spedytorów i przewoźników, a także procesu tworzenia zleceń dla nich. Przyspiesza działania związane z załadunkiem towarów. Umożliwia tworzenie aukcji i konkursu ofert a także wyboru spedytora wedle podanych parametrów.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Epobieranie.pl »

  Epobieranie.pl to serwis w którym zajdziesz najbardziej przydatne i sprawdzone programy. Strona posiada bogatą często aktualizowaną bazę programów. Programy są podzielne na wiele kategorii co ułatwia poruszanie się po stronie i szukanie darmowych alternatyw dla płatnych programów. Na stronie znajdziesz: programy antywirusowe, kodeki, kompresory, przeglądarki, edytory, odtwarzacze i wiele innych przydatnych aplikacji.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe - Warszawa »

  Zachęcamy Państwa do wykonania strony w subdomenie "na wesele Warszawa". Jesteśmy firmą realizującą zadania bardziej zaawansowane w systemach html5 oraz proste wizytówki firmowe. Zleć nam wykonanie strony w domenie "na wesele Warszawa" i ciesz się wysoką oglądalnością swojego serwisu i niską ceną realizacji strony www

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »