Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gry java 240x320 na telefony »

  Polska kolekcja gier na telefony komórkowe w java o rozdzielczości 240x320. Pobierz grywalne dema gier. Pasjans, Saper, Snake, Kulki, Łucznik,
  Bloki 3D itd ... Gry zręcznościowe i logiczne, którymi możesz się bawić zawsze jak masz przy sobie telefon.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze odzyskiwanie danych »

  Najtańsze odzyskiwanie danych w Polsce, niezależnie od uszkodzenia dysku twardego. Odzyskujemy po promocyjnych cena dane z pendrive, kart pamięci Flash i każdego innego nośnika danych.Mamy w ofercie również najtańszy outsourcing informatyczny firm w kraju już od 65 PLN.
  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Storio-backup online, archiwizacja, crm online »

  Naszym Klientom pomagamy w pełni wykorzystać wszelkie zalety technologii. Kompleksowo doradzamy najlepsze rozwiązania. Nasze usługi stanowi: archiwizacja, backup online, odzyskiwanie danych, crm online, bezpieczeństwo danych.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Erp »

  Zarządzanie procesami biznesowymi, systemy kontroli dostępu. Profesjonalne oprogramowanie dla firm od Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Infor, systemy BI, systemy Erp oraz ERP II, EDI, Baan. Business intelligence, As400. Optymalizacja procesów, analizy biznesowe pod kątem zwiększenia wydajności produkcji, automatyka przemysłowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Nasze rozwiązania spełniają nowe wymogi. Konsulting i Wsparcie rozwiązań. Systemy BI, Infor, systemy Erp, Edi, Baan. Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i zarządzanie projektami. Misja firmy Aplixcom. Uługi na terenie Polski a także w innych krajach Europy i na Bliskim Wschodzie. Tłumaczenia w kilkunastu jężykach. Najlepsze w swojej klasie, ciekawe rozwiązania informatyczne - poprawa wyników przedsiębiorstw, obniżenie zużycia energii elektrycznej w przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Namierzanie Telefonów »

  Wszystko co warto wiedzieć o możliwościach namierzenia zgubionych lub ukradzionych telefonów. Jak namierzyć telefon za pomocą numeru IMEI lub poprzez system GPS.Jak zabezpieczyć się na przyszłość. Wszystko o aplikacjach namierzających na nowe modele telefonów.

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  LanCenter HelpDesk niezawodny oraz profesjonalny system rejestracji wszelkich zgłoszeń firmy PlikCenternIntuicyjny interfejs umożliwia szybką instalację produktu w firmie.nSystem daje możliwość wprowadzenia zadań serwisowych zapomocą przeglądarki Internetowej i wysyłanych maili.nUmożliwia również współpracę wielu operatorów i kierowników wydziałów.nKażde podjęta akcja przez użytkowników oraz operatorów jest odnotowana w systemie i wysyłana jest wiadomość mailowa.nProgram zapisuje w centralnej bazie wszystkie zgłoszenia i je klasyfikuje.nLanCenter HelpDesk integruje się również z systemem LanCenter, który umożliwia:n1. przeprowadzenia profesjonalnego Audyt Oprogramowania, który umożliwia szybką ewidnecję sprzętu i oprogramowanian2. wykonywanie Audyt Informatycznego, który z klasyfikuje sprzęt oraz dokona automatycznej legalizacji oprogramowanian3. kontrola wydruków zapewni monitoring wszystkich drukarek w firmie. Monitoring wydruków, kosztorysowanie, blokada wydruków zapewni pełną kontrole i nadzór nad urządzeniami drukującymin4. monitoring użytkowników, monitoring stron WWW, kopiowanych informacji plików, kontrola sieci, kontrola uruchamianych aplikacjin5. kontrola urządzeń USB. Monitoring, blokada urządzeń USB, pendrive, blokada urządzeń komputerowych.
  zapraszamy Państwa na stronę www.plikcenter.pl po więcej informacji

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZTSOLUTIONS systemy erp dms bpm dla małych i średnich firm »

  Systemy informatyczne Monitor ERP oraz Arxivar, zapewniające kompleksową obsługę przedsiębiorstw produkcyjnych, biur, instytucji finansowych, ubezpieczeniowych i publicznych, zakładów opieki medycznej itp. Rozwiązania oparte o system klasy ERP oraz system DMS/BPM gwarantują pełną obsługę wszystkich procesów biznesowych a także zarządzanie obiegiem informacji i dokumentacji. Oferta jest skierowana do wszystkich firm i instytucji, niezależnie od ich wielkości. Gwarantujemy także pełne wsparcie techniczne związane z doradztwem biznesowym, obsługą projektów wdrożenia systemów i serwis powdrożeniowy.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Biuro rachunkowe „Atena” zostało założone w październiku 1989 r. W tym okresie wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalne usługi rachunkowe, informatyczne oraz doradztwo podatkowe. Usługi te w szczególności przeznaczone są dla firm. Cel jaki obrało sobie biuro to zapewnienie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi informatycznej, rachunkowej, doradczej. Biuro oferuje również pomoc przy zakładaniu oraz rejestracji firm. „Atena” może poszczycić się profesjonalnością w zakresie współpracy z klientem, instytucjami, urzędami skarbowymi. Kadra pracownicza to osoby wysokokwalifikowane w zakresie wykształcenia i praktyki zawodowej. Biuro posiada wszelkiego rodzaju wymagane uprawnienia. Firma świadczy również usługi informatyczne takie jak sprzedaż, adaptacja i wdrożenie oprogramowania własnego. Biuro rachunkowe gwarantuje najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ThinkPad - Parts »

  Sklep on-line z częściami i akcesoriami do laptopów IBM i Lenovo, autoryzowany partner InsERT, posiadamy w ciągłej sprzedaży oprogramowanie dla firm.
  Części w naszym sklepie są zawsze testowane i ich opis jest rzetelnie przygotowywany przed dodaniem do sklepu.

  Staramy się jak najlepiej dopasować części do laptopów i tabletów.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »