Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 122

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu »

  Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

  Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent elektroniki Olkusz. Produkujemy: Keyloggery PS2 i USB, Cyfrowy Key-loger Bezprzewodowy, »

  Sprzetowy Keylogger K2B3 jest niewielkim urzadzeniem zewnetrznym, podlaczanym do gniazda klawiatury badz tez w nia wbudowanym. Urzadzenie to ma za zadanie zapisywac kazdorazowo wcisniety klawisz klawiatury tworzac tym samym w swej wewnetrznej pamieci kopie tekstu wstukiwanego za pomoca klawiatury. Tekst zapisywany w pamieci keyloggera jest w pelni czytelny, poniewaz keylogger K2B3 laczy ze soba zapisane w swej pamieci znaki tworzac z nich zdania. Wartym nadmienienia jest równiez fakt, iz urzadzenie jest w wstanie rozpoznac uzywane przez uzytkownika klawisze funkcyjne. nn Pamiec wewnetrzna K2B3. nnUrządzenie K2B3 posiada wewnętrzną pamięć niezależną w żaden sposób od komputera. W pamięci tej K2B3 może przechowywać określaną ilości znaków przez dowolnie długi czas. Liczba znaków jest zależna od wielkości pamięci zastosowanej w urządzeniu. nPrzykład wielkość pamięci = ilość wciętych klawiszy n2MB = 2000000 wciśniętych klawiszy = okres ok. 12 miesięcy intensywnego pisania za pomocą klawiatury ( w trybie pracy 8h w ciągu doby) Urządzenie dostępne jest z pamięcią wewnętrzną o pojemności: 2MB i 4MB

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Program ERP to modułowy system informatyczny w znacznym stopniu wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem. Jego wdrożenie to część informatyzacji przedsiębiorstwa i klucz do podniesienia sprawności uczestnika rynku. Na program Planowania zasobów przedsiębiorstwa składają się moduły funkcjonalne odpowiedzialne za poszczególne działy / jednostki przedsiębiorstwa. Przykładowo takimi modułami mogą być Kadry, Magazyn, Obsługa klienta, Sklep online, Księgowość. Oprogramowanie ERP może zawierać wiele różnych modułów. Trzeba zaznaczyć, że oprogramowanie CRM służące do zarządzania relacjami z klientami także zawiera się w ramach systemu ERP. Moduły są niezależne. Moduł do poprawnego działania nie wymaga innych elementów systemu jednak zgodnie z ideą połączonego systemu, moduły komunikują się ze sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, system ERP jest elastyczny i w łatwy sposób można go dostosować do oczekiwań zleceniodawcy. Projektowanie oprogramowania ERP nie jest zadaniem prostym. Wymaga też sporo czasu. To rezultat tego, że jego działanie musi dokładnie odpowiadać dotychczasowym procesom zachodzącym w firmie. Wiele przedsiębiorstw np. produkcyjnych zajmuje się wytwarzaniem swojej oferty w sposób unikatowy. Algorytm produkcji powstawał wiele lat i często podlegał zmianom. Przeniesienie takiego procesu na oprogramowanie komputerowe to trudne zadanie jednak jest to opłacalne w perspektywie czasu.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla urzędów - Rekord.Ratusz »

  Pakiet aplikacji RATUSZ® autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne, jest jednym z wiodących rozwiązań na polskim rynku oprogramowania dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Wdrożyło go już ponad sto urzędów w miastach i gminach, a ponadto jest najczęściej stosowanym systemem w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

  Prace nad pakietem rozpoczęły się w roku 1991, a już trzy lata później firma otrzymała wyróżnienie Wojewody Katowickiego za szczególne osiągnięcia we wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. W 2001 roku RATUSZ® otrzymał MEDAL EUROPEJSKI - wyróżnienie przyznane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla wyrobów, które spełniają standard obowiązujący w Unii Europejskiej

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budżet zadaniowy »

  System planowania i realizacji budżetu dedykowany jest dla jednostek administracji samorządowej (jst)- ia także jednostek pozostałego sektora finansów publicznych, które zmuszone są do przygotowywania zestawienia wydatków i dochodów budżetowych.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • COIG, cloud computing »

  Zobacz ofertę COIG. To profesjonalne i najlepsze w kraju usługi w takim zakresie jak choćby cloud computing, data center czy wirtualizacja. Najlepsze ceny na rynku, wielkie realizacje przez minione lata i zadowolenie wszystkich klientów. Postaw na współpracę z najlepszymi, wybierz świetnych fachowców

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASEPTA systemy informatyczne »

  Asepta Serwis PPHU to kompetentna firma proponująca pomoc we wdrażaniu automatyki oraz układów sterujących w procesach przemysłowych. Od kilku lat zajmujemy się kodowaniem urządzeń sterujących PLC Siemens Simatic, paneli operatorskich Simatic HMI, a także przekaźników LOGO marki Siemens. Pomagamy w wyborze odpowiedniej aparatury pomiarowej oraz kontrolnej dodatkowo planujemy system sterowania wszelkich maszyn. Pomagamy w doborze odpowiedniej aparatury pomiarowej i kontrolnej i projektujemy układ sterowania wszelkich maszyn. Oferujemy naprawy pakowarek Bag in Box i dysponujemy częściami zamiennymi. Wiemy jak wiele problemów może przysporzyć działanie takich urządzeń, zatem proponujemy pomoc w ich uruchamianiu. Co więcej budujemy oraz modernizujemy szafy sterujące. Kompletna propozycja znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i profesjonalne strony internetowe »

  Tworzone przez nas strony internetowe posiadają nowoczesną szatę graficzną i stylowy wygląd. Zawsze wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i światowe trendy w branży informatycznej, podczas projektowania i tworzenia stron www. Układ elementów na naszych witrynach internetowych zawsze jest starannie przemyślany tak aby przyciągnąć uwagę jak największej ilości potencjalnych klientów.

  W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak:
  --Tworzenie stron internetowych
  --Projektowanie i druk wizytówek
  --Hosting stron
  --Serwis informatyczny

  web-bs.pl

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie Poznań »

  Grupa LoboSystem z Poznania to firma, jaka od pewnego czasu zajmuje się różnymi usługami w zakresie oprogramowania, systemów online. Oferuje ona swym klientom dedykowane oprogramowanie, aplikacje na urządzenia mobilne, responsive design, platformy e-learningowe, platformy marketingowe oraz wiele innych profesjonalnych usług. Można liczyć na niezwykle korzystne ceny, wysoką jakość oraz skuteczną współpracę.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Software House ASPER Warszawa »

  Software House ASPER z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy ważna jest optymalizacja kosztów i czasu. To także optymalizacja Twoich kosztów i czasu. Dlatego tworząc oprogramowanie dedykowane stosujemy zwinną metodykę Scrum zgodną z manifestem Agile. Dzięki temu pracujemy szybciej i lepiej oraz tworzymy przydatne serwisy, aplikacje i oprogramowanie. Na bieżąco weryfikujemy założenia biznesowe projektu i efekty naszej pracy w podziale na małe iteracje. Zarówno Ty, jako Klient, jak i My, jako Wykonawca mamy większa kontrolę nad procesem powstawania projektu software.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »