Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 93

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drukarki fiskalne »

  Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Biuro projektowania systemów Komputerowych (BPSC) zajmuje się projektowaniem i wrażaniem systemów informatycznych, opartych na klasie MRPII lub ERP. BPSC jest obecnie największym producentem i dostawcą systemów tego rodzaju. Nasza firma, istnieje już 20 lat na rynku i może poszczycić się tym, że zaufało nam już 450 firm, zarówno tych średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Według raportu analitycznego DiS, BPSC jest czołowym dostawcą technologii ER, znacząco wyprzedza konkurencję, pod względem liczby nowych wdrożeń. Nasza firma, wykorzystując swoje doświadczenie w tej branży, stworzyła w pełni zintegrowany pakietoparty o MRPII/ERP - a mianowicie Impuls 5. Nasz produkt, rok do roku, zdobywa coraz większe zaufanie wśród przedsiębiorstw. Nasze systemy doskonale sprawdzają się w średnich jak i dużych przedsiębiorstwach o rozmaitej formie organizacyjnej.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blumiks Warszawa - oprogramowanie dla firm »

  Firma BLUMIKS oferuje oprogramowanie m.in. firmy WAPRO do zarządzania małą lub średnią firmą. Oferujemy systemy:n* WF-Mag - magazyn i sprzedaż. Program do zarządzania obrotem magazynowym oraz sprzedażąn* WF-Fakir - finanse i księgowość. Umożliwia prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowychn* Wf-Kaper - książka przychodów i rozchodów, ryczałt. Znajduje zastosowanie w firmach prowadzących uproszczoną księgowość na zasadach ogólnych.n* WF-Gang - Kadry płace. Umożliwia: zarządzanie pracownikami, ewidencję nieobecności, tworzenia list płac, obsługę umów cywilno-prawnychn* WF-BEST - Ewidencja środków trwałych. Program umożliwia ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia znajdującego się w firmie. Ponadto umożliwia wykonywanie szereg operacji na środkach trwałych w (OT,LT,AM...) w tym amortyzacji.nnZapewniamy: profesjonalną opiekę serwisową, wdrożenie oprogramowania m.in firmy Wapro,nszkolenia użytkowników, doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań, sprzedaż sprzętu komputerowego. Oferujemy również możliwość rozbudowy programu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb klienta, możliwość aktualizacji programu do nowych wersji.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi terminalowe »

  Usługi Terminalowe Plus (TsPlus) dostarczają zaawansowaną funkcjonalność jak multi-sesja, multi-użytkownik, rozłożenie obciążenia, drukarka uniwersalna, zdalne aplikacje, kontrola aplikacji, przesył plików, szyfrowanie połączenia i dużo więcej funkcji Windows Serwer oraz Terminal Serwer bez konieczności posiadania usług Citrix. Jeśli szukasz nie drogiego i łatwego w użyciu rozwiązania oferującego rozwiązania zdalnego pulpitu TsPlus jest najlepszą alternatywą dla Citrix / TSE.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program »

  Nie wiesz jak rozliczyć się ze swego podatku? Nasza strona jest idealnym miejscem dla Ciebie. Posiadamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z kategorii podatkowej oraz oferujemy aktualne wzory PIT 2012 do pobrania wraz z instrukcją wypełnienia. Dysponujemy również najnowszą aplikacją do rozliczania deklaracji podatkowych PIT 2012 Program. Oprogramowanie dostępne jest całkowicie za darmo. Nie wierzysz? Sprawdź to już teraz!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do nagrywania »

  Programy do nagrywania - to niezbędne i bardzo przydatne narzędzia do nagrywania płyt CD, DVD, BD oraz do tworzenia kopii płyt. Programy do nagrywania mogą być, jak większość tego typu aplikacji bezpłatne (freeware, GNU GPL, Trial, Adware, Shareware) lub płatne. Wszystkie interesujące nas dane i pliki z filmami, muzyką czy zdjęciami nagrywamy przy pomocy tych programów do nagrywania na specjalnie do tego przeznaczonych i łatwo dostępnych płytach (nośnikach). Do najpopularniejszych programów do nagrywania możemy zaliczyć: CloneCD, Alcohol 120%, Nero, CloneDVD, ImgBurn oraz Ashampoo Burning Studio. Gdy tylko chcesz się podzielić jakimś ciekawym filmem czy dobrą muzyką, wtedy to najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie dobrego programu do nagrywania płyt - tu możesz dokonać odpowiedniego wyboru, tutaj opisujemy większość z nich. No i oczywiście tu możesz je śmiało pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacja on-line - Morten.pl »

  Morten.pl to nowa i dynamicznie rozwijająca się platforma rezerwacji online. Celem naszego zespołu jest współtworzenie sukcesu naszych klientów. Oferujemy aplikację wspomagające prowadzenie, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych czy obsługi obiektów rekreacyjnych i sportowych. Morten to oprogramowanie do zarządzania online gabinetem dentystycznym, salonem fryzjersko-kosmetycznym czy obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jej celem jest wspomaganie właścicieli oraz menedżerów by skutecznie kierować pracą swoich stylistów, fryzjerów czy dentystów. Monitorować i planować zajęcia, a także utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi do aplikacji 24/7 przez 365 dni w roku, każdy z pracowników, który ma swój kalendarz może sprawdzić swój rozkład pracy z każdego miejsca na kuli ziemskiej.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o produkcji »

  Wszyscy 100 lat temu jak i dziś zajmują się produkcją. W przeciągu ostatnich lat widać jak zmieniała się produkcja, widoczne są mechanizmy i wykorzystanie technologii, która wspomagała te procesy. Jednym z istotnych elementów pracy w przedsiębiorstwach są systemy informatyczne. Bardzo często producenci programów dla firm polecali nowe systemy dla procesów produkcyjnych. I tak od prostych systemów do zarządzania zasobami, poprzez MRP, aż po obecne systemy do kompleksowego zarządzania ERP. Oprogramowanie to bardzo przyczynia się do łatwiejszego zarządzania całym przedsiębiorstwem. ERP cały czas wprowadza nowe usprawnienia. Obecnie bardzo modny staje się system ERP w formie usługi. Na pewno jest bardzo duży wachlarz systemu ERP i każde przedsiębiorstwo wybierze coś dla siebie

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tymczasowy mail »

  Jedna z pierwszych dostępnych dla internautów polskojęzycznych usługa umożliwiająca utworzenie tymczasowej skrzynki pocztowej na czas 24 godzin to wykorzystania do woli. Lista wiadomości w skrzynce odbiorczej jest na bieżąco aktualizowana.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »