Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 118

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis komputerowy »

  Przywracamy sprawność komputerom po awariach sprzętowych i programowych, usuwamy wirusy, programy szpiegujące i optymalizujemy konfigurację sprzęt do konkretnych zadań. Zajmujemy się także projektowaniem, budową oraz administrowaniem sieci komputerowych. Obejmujemy opieką i modernizujemy istniejące sieci oraz komputery. Służymy pomocą przy diagnozowaniu i usuwaniu uszkodzeń sprzętu oraz sieci komputerowych. Zajmujemy się także modernizacją starego i wysłużonego sprzętu komputerowego. Możesz również liczyć na naszą pomoc w decyzji co do kupna nowego sprzętu komputerowego.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blogi - platforma blogowa »

  Zapotrzebowanie na własne strony internetowe rośnie wraz ze wzrostem świadomości internautów odnośnie możliwości tej globalnej sieci. Najczęściej wybierane są blogi. Aby ułatwić zakładanie własnych blogów warto korzystać z uniwersalnego skryptu blogowego : Lifetype.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • FL Studio Forum »

  Forum dyskusyjne poświęcone najpopularniejszemu programowi do tworzenia muzyki elektronicznej jakim jest Fruity Loops Studio. Na forum znajdują się wtyczki, skórki i pluginy do pobrania za darmo. Amatorscy producenci muzyczni mogą zadać pytanie w dziale z pomocą. Ekipa forum pomaga w ocenie kawałków i doradza co poprawić aby utwory stworzone przez program FL studio były jeszcze lepsze.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie oprogramowania »

  Macrosystems to firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania. Tworzymy aplikacje mobilne (na platformę Android), oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie sieciowe.
  Mimo, że możemy stworzyć każde oprogramowanie jakie tylko sobie klient zażyczy to do głównie zajmujemy się tworzeniem aplikacji na Androida.

  Android to system operacyjny telefonów komórkowych (smartfornów), różnego rodzaju Padów, dekoderów satelitarnych itp. Pisząc aplikację musimy zadbać o wiele wymagań jakie muszą zostać spełnione aby aplikacja działała prawidłowo. Każde urządzenie z systemem Android może mieć inne parametry takie jak rozdzielczość, pamięć operacyjna.

  Nasza firma mając doświadczenie w pisaniu oprogramowania dla wielu klientów może zapewnić, że każda stworzona aplikacja będzie skutecznie poprawiać produktywność i innowacyjność firmy, która ją u nas zamówi.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie enova do księgowości i zarządzania firmą »

  Oferujemy wszelkie usługi informatyczne dla małych i średnich firm. Proponujemy całościowe spojrzenie na potrzeby przedsiębiorstwa, doradzamy jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia informatyczne, aby maksymalnie ograniczyć koszty, zabezpieczyć dane. W firmach, które posiadają już własne rozwiązania potrafimy elastycznie współpracować z dotychczasowymi usługodawcami. Personel posiada duże doświadczenie praktyczne, wysokie kwalifikacje są potwierdzone certyfikatami

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakość obrazu w technologii wideo »

  Wszystko co związane z jakością obrazu w sekwencjach wideo. Artykuły naukowe, testy i porównania. Opisy konfiguracji i ustawień programów odtwarzających, filtrów, dekoderów wideo. Podstawy kompresji w standardach MPEG.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Javascript-html5-tutorial.pl »

  Witamy na javascript-html5-tutorial.pl - blogu, którego celem jest dzielenie się wiedzą o JavaScript i AJAX, HTML5, jQuery, itp.

  Zależy nam także na miejscu, które skupia w sobie możliwie jak najwięcej tematów związanych z JS! W tym ciekawostki i nowoczesne aspekty programowania w tym języku.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programista php - tworzenie oprogramowania na zamówienie »

  Programista php. Tworzenie oprogramowania które optymalizują i przyśpieszają procesy zachodzące w przedsiębiorstwach. Optymalizacja baz danych, oprogramowanie na zamówienie. Sklepy internetowe, portale

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • TC Concept. sp z o.o. »

  Nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające funkcje budżetowania i raportowania w firmie. Doradztwo i wsparcie merytoryczne. Kompleksowa obsługa procesu wdrożenia od zdefiniowania i opisania potrzeb, przez wdrożenie narzędzi informatycznych, po wsparcie po wdrożeniu.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Shoppy - Twój sklep w Internecie »

  Otwórz swój sklep internetowy w Shoppy całkowicie za darmo. Bez abonamentu, bez prowizji. Oferujemy system łatwy w obsłudze, darmowy szablon regulamin, integrację z Allegro oraz skrzynki pocztowe. Wspieramy również startupy.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »