Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie dla urzędów - Rekord.Ratusz »

  Pakiet aplikacji RATUSZ® autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne, jest jednym z wiodących rozwiązań na polskim rynku oprogramowania dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Wdrożyło go już ponad sto urzędów w miastach i gminach, a ponadto jest najczęściej stosowanym systemem w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

  Prace nad pakietem rozpoczęły się w roku 1991, a już trzy lata później firma otrzymała wyróżnienie Wojewody Katowickiego za szczególne osiągnięcia we wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. W 2001 roku RATUSZ® otrzymał MEDAL EUROPEJSKI - wyróżnienie przyznane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla wyrobów, które spełniają standard obowiązujący w Unii Europejskiej

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor oprogramowania CAD firmy Autodesk - PCC Polska »

  Zajmujemy się dystrybucją, wdrożeniem i szkoleniami w zakresie oprogramowania CAD firmy Autodesk. Posiadamy w ofercie m.in: AutoCAD, Inventor, 3ds Max, i Revit. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 2000 firmz całej Polski i Europy. Wydajemy międzynarodowe Certyfikaty Autodesk, uwierzytelniające znajomość oprogramowania AutoCAD, Inventor, 3ds Max i dysponujemy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk, w którym wykładamy z obsługi oprogramowania AutoCAD, Inventor, 3ds Max, i Revit. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, z autoryzacją firmy autodesk na prowadzenie szkoleń.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych - iTECH s.c. »

  Odzyskiwanie danych (data recovery) jest procesem mającym na celu przywrócenie dostępu do utraconych informacji zapisanych i przechowywanych na nośniku elektronicznym. nnOferując odzyskiwanie danych proponujemy odzysk danych ze wszystkich nośników, np.: nn dyski twarde 2.5 i 3.5 cala ATA, SATA, SCSI, SASn dyski Flashn karty do aparatów cyfrowych wszystkich typów (MMC, SD, MC, CF, MS itp.)n dyskietki 1.2 MB 1,4 MB, 100 MB, 120 MBn napędy Zip, Jaz, SyQuest z interfejsem ATA i SCSIn napędy magnetooptycznen tasiemki streamerów DAT, SLR,n macierze RAID (0,1, ... 50) n pliki ( MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point, MS Outlook)n pliki Zip, Rar, Tar, Acen wszelkie pliki bazodanowennOdzyskujemy dane z różnego rodzaju systemów operacyjnych (Windows, Linux, Novell, MacOS)noraz systemów plików (FAT, NTFS, ext2, ext3).

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Softland - film lektor, lektor film, filmy download »

  Forum SoftLand.info to jedyne takie forum w sieci. Jest to forum wielotematyczne, gdzie poruszamy nawet najcięższe i najśmieszniejsze tematy. Każdego dnia do naszego forum przybywa dużo nowych użytkowników - mamy ich obecnie ponad 46 tysięcy. I choć te liczby mogą robić wrażenie, to nic to nie znaczy jeśli form jest opuszczone. Z nami jest odwrotnie - forum dosłownie tętni życiem, każdego dnia nasi użytkownicy piszą dziesiątki nowych postów. Mamy jeszcze tysiące innych powodów, abyś zarejestrował się u nas i aktywnie udzielał, jednak nie starczyłoby mi na to czasu. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie oprogramowania na zlecenie »

  Tworzenie oprogramowania na zlecenie. Pisanie programów komputerowych na zamówienie - zarówno zlecenia drobne jak i duże projekty dla firm.
  Firma Lanform jest spółką działajacą w branży IT, świadczy usługi informatyczne, w szczególności:
  tworzenie stron www, aplikacje desktopowe, systemy klient-serwer, optymalizacja i pozycjonowanie stron,
  kursy komputerowe, szkolenia, outsourcing IT, pośrednictwo.
  Potrzebujesz oprogramowania - napisz. Masz pomysł na ciekawy projekt, stronę, usługę - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe usuwanie danych - White Canyon »

  White Canyon to oprogramowanie komputerowe umożliwiające trwałe usuwanie danych z komputera, smartfona i zewnętrznych nośników danych, takich jak: USB i karty pamięci. Na rynku europejskim cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów. Korzystają z niego największe korporacje i instytucje państwowe. Zadaniem programu jest czyszczenie dysku z plików, w których przechowywane są nasze dane prywatne. Zapewnia skuteczną ochronę przed kradzieżą poufnych informacji i naszych danych osobistych, oraz nie narusza stabilności systemu operacyjnego i innych, zainstalowanych na komputerze, czy w telefonie programów. Jest to także jedyne dostępne narzędzie do usuwania danych z urządzeń mobilnych Apple. Ponadto program jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu informatyki.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www Expressoft usługi informatyczne »

  Firma Expressoft to dostawca oprogramowania i usług dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w realizacji: projektowanie Stron WWW, Sklepów internetowych, Aplikacji desktopowych/WWW, wdrożeń SharePoint, Office 365, Informatycznej obsłudze firmy, systemach CMS DotNetNuke. Projektowanie stron www to usługa dzięki której przed Twoją firmą otworzą się nowe możliwości sprzedaży towarów lub usług. Przejrzysta i czytelna strona www będzie wizytówką Twojej firmy i będzie pracowała pozyskując dla Ciebie nowych klientów przez 24 godziny na dobę.Firma Expressoft świadczy usługi projektowania stron www w miastach Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane, a także na terenie całego kraju. Nasi konsultanci opracują unikalną szatę graficzną odpowiednią do Państwa branży, dzięki czemu Wasza strona www będzie.Projektowane przez nas strony www mogą być zarówno statycznymi jaki i dynamicznymi stronami.Dynamiczne strony www umożliwiają ich właścicielom dokonywanie samodzielnie zmian w treści za pomocą specjalnego panelu, którego obsługa jest tak prosta jak korzystanie z poczty elektronicznej. Projektując nasze serwisy korzystamy z systemu CMS DotNetNuke, które jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań tego typu na świecie.W Nowym Sączu, Zakopanym i Tarnowie możesz spotkać się z naszymi konsulatami, którzy zaproponują odpowiednie dla Twojej firmy usługi projektowania stron www.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne Jawor - P.H.U. Jawnet Katarzyna Lach-Papciak »

  Świadczone przez nas usługi informatyczne na terenie miasta Jawor i okolic wyróżnia terminowość, należyta staranność wykonania oraz niskie ceny.
  Naszą kadrę cechuje profesjonalne podejście do pracy. Zdobytą wiedzę i ogromne doświadczenie wyniesione z wieloletniej współpracy z różnej wielkości firmami możesz wykorzystać i Ty.
  Współpraca z każdą firmą jest dla nas ogromnym wyzwaniem i wyróżnieniem. Szczegóły oferty znajdziesz w naszym serwisie internetowym www.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne ELKAS »

  Prowadzimy sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych : Novitus, Elzab, Emar, Torell oraz serwis urządzeń Fasy i Apollo. Profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze urządzenia do danej działalności.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  kasy i drukarki fiskalne
  wagi kalkulacyjne i etykietujące
  czytniki i drukarki kodów kreskowych
  kolektory danych
  terminal dotykowe
  oprogramowanie do zarządzania pracą handlu i gastronomii
  serwery i komputery
  metkownice
  materiały eksploatacyjne

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Infokrak - program księgowy »

  Doświadczenie 15 lat współpracy z liczną grupą firm rachunkowych pozwoliły nam na takie opracowanie programów do obsługi firm, aby zintegrować i wymogi budowane przez Ustawę o rachunkowości i dostarczać bieżących informacji niezbędnych w kierowaniu firmą.
  Jeżeli planujecie Państwo komputeryzację Waszej firmy lub zmianę dotychczasowego oprogramowania księgowego, to zachęcamy do sięgnięcia po nasze programy. Po skontaktowaniu się z nami możemy przeprowadzić prezentację. Udzielimy też pełnej wiedzy o możliwościach funkcjonalnych systemów.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »