Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 124

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drukarki fiskalne »

  Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mikrozet Secure Backup System »

  Mikrozet Secure Backup System to rozwiązanie backupu i przywracania danych on-line, w oparciu o system dyskowy. Rozwiązanie Mikrozet Secure Backup System jest oparte na kombinacji oprogramowania klienckiego i serwerowego. Przy pomocy oprogramowania klienckiego, można backupować dane z dowolnego urządzenia (np. komputera PC, laptopa), przesyłając je do bezpiecznej, odległej lokalizacji, poprzez Internet lub sieć lokalną. Nasze rozwiązanie jest zatem odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają zarówno przedsiębiorstwa, jak i dostawcy usług. Przy minimalnym zaangażowaniu czasu, bez inwestycji w sprzęt i ludzi, można korzystać z nowoczesnej usługi, pozwalającej na zachowanie bezpieczeństwa danych.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy autora do wykorzystania »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.nDo dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym. Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • BST - Oprogramowanie biznesowe dla firm - ENOVA »

  BST jest firmą specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie systemów do zarządzania przedsiębiorstwem i infrastruktury informatycznej.

  Zajmujemy się:
  * wdrożenia systemów ERP
  * wdrożenia, obsługa oprogramowania ENOVA
  * serwis oprogramowania CDN
  * obsługa informatyczna firm - sprzęt i oprogramowanie

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Zasoby Ludzkie (HR) jest jednym z systemów wchodzącym w oprogramowanie biznesowe ERP. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest podstawowym zagadnieniem obracającym się w przedsiębiorstwie, który nawet nie jest świadomie używany, a jednak w każdym przedsiębiorstwie używany. Motywacja, zarządzanie kadrami, dzielenie zadań w pracy to elementy które każdego dnia mają miejsce w każdej firmie. Dodatkowo hasło Zasoby Ludzkie wspomagane systemem komputerowym mogą wiele dać każdemu przedsiębiorstwu. Serwis Zasoby Ludzkie przedstawia korzyści z wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi. Serwis opisuje moduły, które wchodzą w skład HR jako system ERP.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testspring.pl »

  Z myślą o przedsiębiorstwach, które zajmują się tworzeniem zaawansowanych programów wymagających sprawdzenia, przygotowaliśmy naszą ofertę. Jeśli jesteś pracownikiem takiej firmy i starasz się odszukać podmiotu zajmującego się testowaniem oprogramowania, trafiłeś doskonale. W naszej ofercie bez najmniejszego problemu znajdziesz usługę, która spełni Twoje oczekiwania i okaże się dla Ciebie idealna. Nie zwlekaj zatem niepotrzebnie, tylko zacznij działać. Nie powinieneś się obawiać o wysokość rachunku, jaki zostanie Ci wystawiony, bowiem proponowane przez nas warunki współpracy zaliczyć trzeba do bardzo konkurencyjnych. Miłym zaskoczeniem będzie ponadto wynik przeprowadzonego przez nas testu.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zawsze Najlepsze Programy Komputerowe »

  Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz darmowe programy komputerowe do pobrania. Dodatkowo znajdziesz tu również porady, artykuły i inne przydatne treści, które pomogą Ci w bezpiecznym korzystaniu z Internetu i jego zasobów. Pod każdym artykułem, poradą, wiadomością, opisem programów komputerowych, możesz umieszczać swoje komentarze, dzięki którym wyrazisz opinię na temat określonych treści. Bardzo ważną częścią naszego portalu są programy komputerowe, które są opisane tak, aby można było wybrać wartościowe programy. Każdy z programów komputerowych posiada również opcję oceny, dzięki której pomagasz kolejnym użytkownikom wybrać to, co najlepsze. Tworzone przez nas treści staramy się pisać w sposób zrozumiały dla każdego użytkownika, nie wykluczając osób, które na co dzień nie są powiązani z branżą IT. Dla Czytelników chcących wiedzieć na bieżąco, co nowego w branży IT, przygotowaliśmy specjalny dział „Aktualności”, w którym zamieszczamy newsy dotyczące najważniejszych wydarzeń z każdego dnia. W przypadku programów komputerowych w wersji testowej można dany program zakupić u naszych partnerów, którzy znajdują się na liście przy danym programie.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy - naprawakomputerowolsztyn.co.pl »

  Jesteśmy profesjonalną firmą. Zajmujemy się naprawą wszelkiego sprzętu elektronicznego. Robimy to z pasją. Nasze przedsiębiorstwo na Olsztyńskim rynku istnieje od 1995 roku. Nasza profesjonalna ekipa potrafi naprawić praktycznie wszystko. Naprawa laptopów (przenośnych komputerów). Naprawy od zalanych laptopów, aż do czyszczenia dysku z nie potrzebnych danych. Naprawiamy smart fony oraz tablety, instalujemy systemy, naprawiamy ten już działający, odzyskujemy utracone informacje. Nasza firma idzie z biegiem lat, dlatego chcemy być coraz bardziej innowacyjną firmą i pomocną dla użytkownika sprzętów elektronicznych.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »