Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 122

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy do obsługi baz danych i prezentacji multimediów. »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę multimediów, grafiki, baz danych oraz szyfrowania informacji.
  Programy te nie posiadają żadnych ograniczeń czasowych lub funkcjonalnych. Można je zatem wykorzystywać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe - Dagma »

  Dagma to dystrybutor oprogramowania i sprzętu zabezpieczającego komputery w firmie i domu oraz sieci komputerowe.
  W ofercie znajdują się programy antywirusowe tj. NOD32 czy TrendMicro, sprzętowy firewall Netasq oraz profesjonalne rozwiązania w zakresie zabezpieczania i szyfrowania danych.

  Misją Dagmy jest zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dostarczanie mu nowoczesnych i niezawodnych systemów bezpieczeństwa IT oraz związanych z nimi kompleksowych usług, a także niezbędną pomoc i wsparcie techniczne.

  Szukasz rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych? Sprawdź programy antywirusowe i firewalle oferowane przez Dagma!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Płock »

  •Outsourcing IT - kompleksowe usługi informatyczne
  •Sprzedaż sprzętu komputerowego
  •Audyty legalności oprogramowania i bezpieczeństwa systemów IT
  •Projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych
  •Dostarczanie oprogramowania klasy ERP
  •Systemy bezpieczeństwa sprzętu i danych.
  •Monitoring i raportowanie
  •Sieci oraz Internet
  •Aplikacje B2B
  •System CMS (netCMS), tworzenie stron WWW

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skanery antywirusowe online »

  Jest to strona zawierająca w pełni darmowe skanery antywirusowe online. Całość podzielona jest na trzy działy/skanery, które umożliwiają przeskanowanie poszczególnych danych.
  Pierwszy jest skaner adresów URL, czyli po prostu skaner stron www. Aby go użyć wystarczy znać adres internetowy danej strony, wpisać go do skanera i w kilka sekund mamy odpowiedz czy dana strona jest bezpieczna.
  Kolejny skaner, to skaner pojedynczych plików z naszego komputera. Wystarczy wybrać dany plik z naszego dysku twardego i wcisnąć skanuj, a skaner antywirusowy w mgnieniu oka sprawdzi czy dany plik lub archiwum nie zawiera złośliwego kodu.
  Ostatni i najbardziej rozbudowany skaner to skaner antywirusowy pozwalający na przeskanowanie całego dysku twardego naszego komputera. Wystarczy zainstalować lub po prostu uruchomić nakładkę na naszą przeglądarkę, wybrać skanowaną przestrzeń dysku, a skan w raz z raportem zostanie nam przedstawiony zaraz po zakończeniu skanowania.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ERP »

  Sprzedaż.ERP-IT jako jeden z pakietów systemu ERP jest portalem internetowym dotyczącym zagadnienia jakim jest jednego z pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw. Serwis kolejno przedstawia, po pierwsze, czym jest system ERP, pokrótce wyjaśnia i przybliża czym jest oprogramowanie dla firm a więc system ERP. Sam pakiet Sprzedaż to jeszcze nie wiele, natomiast serwis w sposób przejrzysty nadmienia moduły pakietu Sprzedaż, które go budują. Sam pakiet bez modułów można porównać do samochodu bez silnika - jest bezużyteczny.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe usuwanie danych - White Canyon »

  White Canyon to oprogramowanie komputerowe umożliwiające trwałe usuwanie danych z komputera, smartfona i zewnętrznych nośników danych, takich jak: USB i karty pamięci. Na rynku europejskim cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów. Korzystają z niego największe korporacje i instytucje państwowe. Zadaniem programu jest czyszczenie dysku z plików, w których przechowywane są nasze dane prywatne. Zapewnia skuteczną ochronę przed kradzieżą poufnych informacji i naszych danych osobistych, oraz nie narusza stabilności systemu operacyjnego i innych, zainstalowanych na komputerze, czy w telefonie programów. Jest to także jedyne dostępne narzędzie do usuwania danych z urządzeń mobilnych Apple. Ponadto program jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu informatyki.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing automation »

  Salesmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer, która od 2009 roku specjalizuje się w tworzeniu technologii i systemów do marketingu i sprzedaży. System łączący w sobie funkcjonalności aplikacji do email marketingu oraz system ułatwiający sprzedaż poprzez planowanie jej etapów. Marketing automation zmienia w pewien sposób, jak marketingowcy pracują i żyją. Pozwala on na monitorowanie i zachowanie użytkowników na stronie www, dzięki czemu wiemy kiedy pojawiają się na naszej stronie i czego na niej szukają. Zawiera także szereg modułów, które pozwalają np. zintegrować salesmanago z systemami CRM.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginger.net.pl - portal dla managerów restauracji »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnego wsparcia dla swojej restauracji, jeżeli masz problemy z właściwym zarządzaniem i oceną rentowności w restauracji, najwyższa pora abyś wypróbował system Ginger. Dzięki takiemu wsparciu z pewnością będziesz mógł skorygować wszelkie niedociągnięcia w menu, eliminując niekorzystne potrawy i zostawiając takie, które przynoszą same zyski.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Serwis ProgramyZobacz.pl to wyłącznie darmowe i starannie wyselekcjonowane programy codziennego użytku. Serwis udostępnia wyłącznie sprawdzone wersje programów publikowanych przez producentów oprogramowania. Każdy program jest legalny w jednej z wersji: darmowa, demo, shareware, trial lub innej.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr KRS »

  Głównym celem serwisu Krajowy Rejestr Wiarygodności i Rzetelności jest ułatwienie podejmowania dobrych decyzji w życiu zawodowym. Na utworzonej przez nas stronie można znaleźć między innymi Krajowy Rejestr Pracowników, który zwiększa szansę na znalezienie kompetentnych i godnych zaufania osób. Kolejna z dostępnych propozycji to Rejestr KRS, z którego użytkownicy naszego serwisu mogą korzystać bez opłat. Wszystkim zainteresowanym dajemy możliwość podzielania się swoją opinią na temat firmy, pracodawcy albo pracownika.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »