Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Informatyzacja księgowości, magazynu, sprzedaży. »

  Usługi w zakresie wdrożenia systemów zarządzania (finansowo-księgowe, magazyny, sprzedaż, kadry i płace, CRM). Serwis i szkolenia. Zintegrowane systemy finansowo-księgowe, sprzedażowe, CRM, kadry i płace, wdrażanie systemów i serwis.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • AQQ »

  AQQ to darmowy, polski komunikator internetowy, który daje możliwość komunikowania się z użytkownikami innych komunikatorów, takich jak Gadu-Gadu czy Tlen. Domyślną siecią komunikacyjną jest protokół Jabber/XMPP, co dodatkowo zwiększa możliwości komunikacji. Ponadto program pozwala: wysyłać SMSy, prowadzić rozmowy głosowe, uczestniczyć w publicznych czatach i konferencjach GG. Możliwość zainstalowania dodatkowych wtyczek, kompozycji wizualnych zmieniających wygląd AQQ oraz emotek, poszerza i tak sporą funkcjonalność komunikatora.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • WinUAE PL »

  Strona WinUAE PL zawiera spolszczenie, dokumentację oraz bogaty zestaw poradników związanych z emulatorem WinUAE, oraz z Amigą. Oprócz tego na stronie znalazło się miejsce na testy wydajności różnych modeli Amig (i ich klonów), oprogramowanie dla Amigi (patche dla AmigaOS, pakiety oprogramowania do tworzenia oraz nagrywania płyt dla Amigi), wiele czcionek mojego autorstwa i linki do stron, z których legalnie i za darmo można pobrać gry i inne oprogramowanie dla Amigi.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan, założenie firmy - Start Up »

  Firma GTplan oferuje oprogramowanie do tworzenia takich dokumentów jak biznes plan. Systemem ułatwia i przyspiesza proces założenie firmy. Przedsiębiorstwa typu Start Up wymagają szczególnej kontroli finansów i przestrzegania założonych planów biznesowych.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • OpenMind IT - Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm »

  Świadczymy usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych poprzez wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz świadczenie najwyższej jakości usług. Nasze główne obszary działania to informatyka i teleinformatyka. Świadczymy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. Zajmujemy się outsourcingową obsługą firm które nie zatrudniają specjalistów z branży IT. Poza obsługą serwisową oferujemy również dobór oraz wdrożenie sprzętu i oprogramowania. Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, obsługi klienta oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań opartych o najnowszą technologię.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Obszerna biblioteka darmowych programów i plików do pobrania. Prezentujemy m.in. sterowniki, programy związane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i dodatki. Mamy w naszej bazie zestaw najpopularniejszych programów w wersjach darmowych lub testowych do ściągnięcia z szybkich i bezpiecznych serwerów.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa »

  Mtax to aplikacja internetowa umożliwiająca kompleksową obsługę firmy. Aplikacja dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej umożliwia:

  - intuicyjne prowadzenie księgowości (księgi handlowe lub prosta księgowość KPiR) na podstawie swobodnie definiowanych schematów księgowania
  - obsługa biur rachunkowych (obsługa wielu klientów z jednego konta)
  - obsługę magazynu oraz fakturowania (każdy dokument może być automatycznie zaksięgowany)
  - obsługę kadr i płac (deklaracje podatkowe, eksport danych do płatnika)
  - obsługę floty samochodowej (przypominanie o przeglądach, terminach ubezpieczeń, itp)
  - obsługę majątku trwałego

  Aplikacja adresowana jest praktycznie dla każdej firmy, począwszy od tej prowadzącej prostą jednoosobową działalność gospodarczą, a skończywszy na firmie zajmującej się produkcja i prowadzącej pełną sprawozdawczość finansową.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitor aukcji mobile.de »

  Mobile.de scanner jest intuicyjnym interfejsem graficznym do wyszukiwania pojazdów na portalu mobile.de z natychmiastowym powiadomieniem w postaci dymka, wiadomości e-Mail lub wiadomości SMS.

  Mobile.de scanner pomoże ci zlokalizować pojazdy, które pasują do Twoich kryteriów wyszukiwania tak szybko jak to możliwe pozwalając Ci skontaktować się ze sprzedawcą szybciej niż inni potencjalni kupujący.

  Jeśli jesteś właścicielem komisu lub sprowadzasz samochody ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie! Monitor aukcji mobile.de, monitorowanie aukcji mobile.de .

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »