Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
Kontrola terminów płatności faktury.
Raporty i statystyki.
Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

Szczegóły strony www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Podlinkuj stronę www.dziennik-korespondencyjny.pl:

Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 95

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Urządznia pomiarowe »

  Jeśli istnieje jakakolwiek wartość możliwa do zmierzenia to tylko my proponujemy kompleksowe urządzenia pomiarowe jak również wszelkie usługi z tym związane. Zajmujemy się pomiarem dla laboratoriów, handlu i przemysłu.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Subiekt GT moduły i rozszerzenia »

  Biuroster jako partner firmy Insert na swojej stronie oferuje zestaw modułów i rozszerzeń do programu Subiekt GT i pokrewnych programów firmy Insert. Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Pomimo tego że Subiekt posiada najlepszą najbardziej zaawansowaną obsługę sprzedaży bezpośredniej, inwentaryzacji, zarządzania magazynem i rozliczania płatności, bez dodatkowych rozszerzeń funkcjonalnych może okazać się niewystarczający. Najlepsze systemy dla firm oraz oprogramowanie pozwalające zrealizować najważniejsze procesy dostarczy Państwu Biuroster w postaci rozszerzeń dla programu Subiekt GT. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • BitTorrent »

  Bittorrent - przeogromna i popularna sieć do bezpośredniej wymiany plików torrent P2P w Internecie, powstała pond 10 lat temu. Bittorrent posiada bardzo wiele ciekawych zalet i przydatnych funkcji. Strona internetowa bittorrent.info.pl to ciekawa witryna poświęcona jednej z najpopularniejszych sieci BitTorrent, stworzonej początkowo dla darmowych systemów Linuks. Dowiesz się tutaj czym są torrennty, jak się je tworzy i jak wygląda proces jego pobierania oraz to, że sieć BitTorrent umożliwia przekazywanie ogromnej ilości danych w bardzo krótkim czasie, dzięki wykorzystaniu (zastosowaniu) tysięcy może nawet miliony komputerów użytkowników na całym świecie. BitTorrent pobierając te dane, wysyła je jednocześnie do innych, kolejnych posiadaczy PC. W ten właśnie sposób żaden serwer nie jest obciążany a sumaryczna przepustowość łącz jest wtedy bardzo duża. Sieć BitTorrent wymaga pobrania odpowiedniego pliku z rozszerzeniem "torrent" (zwykle jest to kilkanaście lub kilkadziesiąt kilobajtów) i otworzenia przy pomocy odpowiedniej aplikacji do bezpośredniej wymiany plików i danych (np. BitSpirit, BitTornado, BitComet, BitTorrent czy Vuze - dawniej Azureus).

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Z Excela 2007 Dla Początkujących »

  To strona internetowa dla osób początkujących z Excela 2007. Szkolenia które tutaj znajdziesz nauczą Ciebie wszystkich podstaw tego programu. Kursy są w formie video i działają jak samouczek. Wystarczy tylko wykonywać ćwiczenia które pokazuje lektor. Szkolenia te są dla tych co:

  1. Przygotowywują się na rozmowę kwalifikacyjną i chcą pokazać przyszłemu pracodawcy że znają doskonale Excela
  2. Szukają nowej pracy lub chcą podnieść swoje kwalifikacje dzięki nowym umiejętnościom z Excela
  3. Muszą nauczyć się Excela aby utrzymać swoją dotychczasową pracę.

  Jeśli choćby jedno z powyższych pytań do Ciebie pasuje, to szkolenia na tej stronie pomogą Ci. Dzięki tym kursom nauczysz się Excela w mgnieniu oka i szybko ukończysz każde zadanie w Excelu. Z tych szkoleń dowiesz się, między innymi:

  1. Jak działa formatowanie warunkowe
  2. Jak działają formuły i obliczenia w Excelu
  3. Dlaczego większość ludzi nie umie poprawnie budować baz danych... oraz co zrobić abyś Ty poprawnie takie bazy danych zbudował
  4. W jaki sposób zbudować przejrzystą tabele W Excelu
  5. Oraz wiele wiele więcej...

  Wejdź na stronę ExcelKurs.pl. Dużo samouczków jest za darmo, i to one pokażą ci jak działa Excel 2007.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • System CRM w chmurze »

  System CRM w chmurze – oprogramowanie skutecznie wspierające sprzedaż, marketing i pracę grupową dla mikro, małych i średnich firm. Błyskawiczny dostęp do informacji, lepsze decyzje dzięki tworzonym automatycznie raportom, bezpieczne dane przechowywane w jednej z najlepszych serwerowni w Warszawie, łatwy dostęp przez przeglądarkę internetową lub dedykowane aplikacje na iPhone, iPad, Android, Windows Phone. Oszczędność czasu dzięki wbudowanemu systemowi mailingowemu i statystykom wysłanych wiadomości. Dodatkowo: kalendarze zespołu, dokumenty, faktury, oferty, produkty, projekty oraz przejrzysty, profesjonalny wygląd.

  System jest zintegrowany ze sklepem Magento, formularzami www, skanerem wizytówek.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing automation »

  Behnauer tworzy nowoczesne systemy informatyczne do marketingu i sprzedaży z których korzysta ponad 4000 firm. Jest pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych firm w Europie, która stworzyła system Marketing Automation. Marketing automation daje bardzo duże możliwości w zakresie precyzyjnego docierania do klientów z dopasowaną ofertą . Ważna jest także możliwość automatyzacji procesów sprzedażowych, szczególnie tam gdzie proces decyzyjny trwa dłużej. System Salesmanago pozwala na monitorowanie i zachowanie użytkowników na stronie www, dzięki czemu oszczędza pracę handlowcom i ułatwia współpracę z działem marketingu.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czytnik karty kierowcy i program TachoBit »

  Strona poświęcona karcie kierowców wydawanej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych dla kierowców w ramach systemu tachografów cyfrowych. Karta jest używana w celu zapisu aktywności kierowców takich jak czas jazdy, pracy, dyżuru, przerw oraz przebiegu pojazdu i używanych pojazdów. Stosowanie karty kierowców na drogach publicznych jest obowiązkowe jeżeli nie znajduje się wyłączenie dla danego rodzaju przewozu drogowego. Na stronie została opisana procedura wydawania karty, zasada działania, obsługa tachografu oraz pobieranie danych zużyciem czytnika karty kierowcy i programu TachoBit.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • System recepcyjny ProgramRecepcja »

  Program recepcja to kompleksowe narzędzie do obsługi obiektów noclegowych. Program przeznaczony jest dla każdego typu obiektu i pozwala na zarządzanie rezerwacjami z dowolnego komputera. System wyposażony jest w wygodny moduł rezerwacji online, który wzbogaci Twoją stronę www w narzędzie do składania rezerwacji przez całą dobę! Wygodne dodawanie oferty, prosty interfejs dla gości oraz wygodne zarządzanie przyjazdami i wyjazdami. Wszystko w jednym miejscu dostępne dla każdego z obsługi.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Professional-IT Usługi informatyczne dla firm »

  Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych dla firm. Kompleksowo wdrażamy oprogramowanie w firmach i przychodniach począwszy od analizy poprzez sprzedaż i instalację, konfigurację sprzętu i programów oraz zapewniamy opiekę serwisową. Tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe. Integrujemy je z używanymi systemami. Obsługujemy zarówno firmy lokalne jak również na odległość (zdalnie). Przygotujemy rozwiązania informatyczne na miarę potrzeb Twojej firmy! Zapraszamy!

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »