FixCom Naprawa komputerów. Pogotowie komputerowe w Łodzi. Tworzenie stron - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

FixCom Naprawa komputerów. Pogotowie komputerowe w Łodzi. Tworzenie stron

FixCom
Diagnostyka i naprawa komputerów i laptopów na terenie lodzi.
Pogotowie komputerowe w Łodzi. Składanie lub rozbudowa komputera, wymiana podzespołów. Tanio naprawa komputerów w łodzi.
Szybka naprawa komputerów u klienta – sprzęt i oprogramowanie. Na terenie Łodzi dojazd GRATIS!
Sprzętowe naprawy komputerów. Jesteśmy w stanie pomóc gdy komputer się sam wyłącza lub gdy komputer się zawiesza.
Modernizacje komputerów, rozbudowy istniejących konfiguracji
Instalacje i konfiguracje systemów Windows XP,Vista,7
Konfiguracja routerów przewodowych i bezprzewodowych
Usuwanie wirusów komputerowych, programów szpiegujących i robaków internetowych
Instalujemy programy zabezpieczające przed wirusami i atakami hakerskimi
Sprzedaż i instalacja wybranych systemów operacyjnych XP, Vista, 7
Konfiguracja routerów, instalacja sieci przewodowych i bezprzewodowych WiFi, UMTS. Budowa sieci komputerowych.
Instalacja, naprawa, reinstalacja Windows. Instalacja i konfiguracja dowolnego oprogramowania, sterowników, firewall, antywirus, antyspyware
Tworzenie stron internetowych flash, publikacja i pozycjonowanie stron na serwerach. Projekt graficzny GRATIS.
Sprzedaż komputerów, notebooków, netbooków, monitorów, sprzętu komputerowego i oprogramowania.
Jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy 500zł dostawa sprzętu na terenie Łodzi GRATIS.
Koszt dostawy sprzętu o wartości poniżej 500zł - 20zł

Szczegóły strony www.fixcom.pl:

Podlinkuj stronę www.fixcom.pl:

FixCom Naprawa komputerów. Pogotowie komputerowe w Łodzi. Tworzenie stron

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 140 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 267

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Usługowe INFORMET - outsourcing IT, Serwis Komputerowy, Rybnik »

  Witamy na naszej stronie internetowej oraz zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

  Główną działalnością C.U.Informet są usługi tzw. outsourcingu informatycznego, czyli kompleksowej obsługi informatycznej dla firm, instytucji i osób prywatnych. Realizacja odbywa się na podstawie umów abonamentowych, opartych na warunkach określonych przez Klienta. Szeroki zakres cenowy pozwala na optymalny dobór opieki informatycznej i wyznaczenie modułów opieki, których mamy się podjąć.

  Najważniejszym elementem każdej naszej umowy serwisowej jest czas reakcji na zgłoszenie i czas usunięcia zgłoszonej awarii. Fachowo nazywa się to warunkami SLA (Service Level Agrement). Oznacza to, że bierzemy pełną odpowiedzialność i każdemu z naszych Klientów udzielamy pisemnej Gwarancji Jakości Świadczonych Usług. Niespełnienie warunków SLA powoduje wypłaty rekompensat na rzecz naszych Klientów, ponieważ ponosimy finansową odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie usług i podjęte zobowiązania.

  Dla Klientów nie posiadających umów oferujemy ofertę serwisową na podstawie rozliczeń godzinowych wezwań incydentalnych(epizodycznych). Rozległa gama oferowanych usług pozwoli na dobranie odpowiedniej opcji w przypadku awarii komputera i możliwość negocjacji
  ceny na obniżenie kosztów naprawy.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BY-link kompleksowe usługi informatyczne dla firm (Śląsk) »

  BY-link - Złapani w sieć - Profesjonalne usługi informatyczne w zakresie sieci komputerowych, serwerów sieciowych, baz danych, archiwizacji, audytu bezpieczeństwa, serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Stała opieka serwisowa dla firm - atrakcyjne pakiety serwisowe. Administracja serwerów sieciowych. Telefonia VoIP - bramki VoIP, programowe centrale Voip SIP firmy 3CX.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informatyzacja systemów zarządzania »

  Prezentacja dostępnych systemów zarządzania. Wdrażanie systemów finansowo-księgowych, CRM, magazynowych, płacowych. Szkolenia i administrowanie. Instalacja sprzętu. Niskie ceny usług. Sprawdź nas koniecznie.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ib media - sklep i serwis komputerowy, tworzenie stron www »

  Firma ib media z siedzibą w Rydułtowach oferuje Państwu zestawy komputerowe (dowolna konfiguracja na życzenie), notebooki, podzespoły komputerowe, drukarki, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie. Ponadto świadczymy usługi związane z naprawą sprzętu komputerowego, serwisem notebooków, świadczymy usługi u klienta również na zasadzie pogotowia komputerowego. Tworzymy i pozycjonujemy strony internetowe, pomagamy w zarządzaniu nimi, oferujemy sprzęt nowy jak i używany. Przeprowadzamy rozbudowy istniejących komputerów oraz pomagamy w ich naprawie.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Gdańsk: pogotowie, usługi komputerowe - Back Up »

  Profesjonalna obsługa informatyczna firm cechować się powinna udostępnianiem niezawodnych i najnowocześniejszych rozwiązań. Wiemy o tym, dlatego bazujemy na nieustannie pogłębianej wiedzy oraz doświadczeniu współpracujących z nami specjalistów. Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, a także kompleksowe i profesjonalne doradztwo sprawiają, że z naszych usług informatycznych korzysta wiele firm z Gdańska oraz innych polskich miast. Pogotowie komputerowe "Back Up" zaprasza do współpracy wszystkie osoby, którym zależy na korzystaniu z innowacyjnych technologii, usprawniających codzienne funkcjonowanie specjalistycznych instytucji.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Intend.pl - Usługi informatyczne »

  Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Dojeżdżamy do każdego klienta indywidualnego i biznesoweg i na miejscu staramy się naprawić komputer, a w przypadku złożonych problemów odbieramy komputer od Państwa, naprawiamy i odstawiamy go z powrotem. Twój sprzęt wolno działa, potrzebuje naprawy, utraciłeś dane? Zadzwoń przyjedziemy.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapta.pl - outsourcing IT »

  Outsourcing IT, usługi informatyczne dla firm, administracja infrastrukturą IT, administracja serwerami intranetowymi i internetowymi, instalacja i konfiguracja oprogramowania, serwery dedykowane, serwery VPS, zabezpieczanie sieci komputerowych, bezpieczeństwo systemów informatycznych.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ITKOM - obsługa informatyczna firm, Warszawa i okolice »

  ITKOM - obsługa informatyczna firm. Świadczymy usługi informatyczne dla firm z Warszawy i okolic, ze szczególnym uwzględnieniem linii otwockiej. Zakres usług to: serwis sprzętu komputerowego, instalacja i aktualizacja oprogramowania, pomoc użytkownikom, projektowanie i instalacja sieci komputerowych, tworzenie kopii zapasowych, audyt legalności oprogramowania, ochrona danych osobowych oraz szeroko pojęte doradztwo informatyczne. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zebra Serwis - Nie wyrzucaj, naprawiaj! »


  Nie wyrzucaj, naprawiaj!

  Przyłącz się do rewolucji naprawy i pomóż naszej planecie być bardziej zieloną.
  Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia, oszczędzaj czas i chroń nasze środowisko.

  Wykorzystaj nasz sprawdzony, ogólnopolski serwis mobilny i jeszcze wydajniej używaj drukarek i terminali Zebra Technologies. Realizując naprawy, przeglądy techniczne i szkolenia.

  Pamiętaj, masz prawo do naprawy wszystkiego!

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog Informatyczny - Informatyka Porady »

  Blog w pełni poświęcony zagadnieniom należącym do branży technologii informatycznych, w którym publikowane są tutoriale i porady opracowane przez zawodowych programistów i administratorów systemów. W blogu poruszane są, między innymi, tematy związane z następującymi gałęziami IT: serwer MySql MariaDB, aktualizacja MariaDB z 5.5 do 10.1, Windows PowerShell, interfejs SATA, Network UPS Tools NUT, php mysql, archiwizacja danych Amanda Backup, konfiguracja serwera Apache, uruchomienie serwera DHCP. Przeglądając naszą witrynę dowiesz się o wielu ciekawostkach dotyczących nie tylko i wyłącznie zagadnień ze świata Linux, ale także tych związanych z systememami Microsoft oraz ze sprzętem stosowanym w branży IT, takim jak routery, switche, zasilacze UPS. Zapraszamy do nas nie tylko programistów, administratorów systemów i zawodowców z branży IT, ale ogólnie wszystkich tych, którzy interesują się technologią informacji i chcieliby być zawsze na bieżąco poinformowani o wszelkich ciekawostkach.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »