Podkategoria: Grafika i tworzenie WWW - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Grafika i tworzenie WWW Podkategoria: Grafika i tworzenie WWW

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Księga gości na stronę »

  Serwis Net3.pl oferuje możliwość instalacji darmowych ksiąg gości na dowolną stronę internetową lub bloga. Instalacja księgi gości jest bardzo prosta, zawiera się w trzech prostych krokach i trwa zaledwie 3 minuty! Księgi gości potrafią wzbogacić każdą stronę dając możliwość bezpośredniego kontaktu osób odwiedzających daną stronę i dzielenia się opiniami i sugestiami między sobą i z autorami stron.nOto tylko niektóre zalety ksiąg gości net.pl:n- brak jakichkolwiek opłat,n- brak reklam i innych elementów utrudniających życie użytkownikom księgi gości,n- łatwość instalacji i obsługi,n- możliwość dowolnej konfiguracji księgi,n- możliwość ustawienia dowolnego wyglądu księgi,n- możliwość używania obrazków i emotikonów we wpisach,n- możliwość redagowania i usuwania wpisów,n- nielimitowana ilość wpisów w księdze gości,n- i wiele innych przydatnych funkcji i możliwości.nZapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do instalacji księgi na stronach www i blogach. Księgę instalujemy przez wklejenie na stronę specjalnego kodu html, dostępnego po zalogowaniu na stronie.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ohi-design.pl Forum Graficzne »

  grafika komputerowa photoshop graficy materiały graficzne 2d brushe patterny forum konkursy turnieje strefa twórcza galeria oceny zlecenia design layouty szablony bob marley flash adobe gimp 3d dla klanów dla gamingów forum graficzne

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Reklamacje RMA »

  Trudno sobie wyobrazić nowoczesną firmę handlowo produkcyjną, która nie ma dobrze zorganizowanego procesu zarządzania reklamacjami i serwisem gwarancyjny. Wprowadzając produkty na rynek producent lub firma handlowa musi zapewnić sprawną obsługę w zakresie reklamacji i serwisu pamiętając jednocześnie o kosztach. program do zarządzania reklamacjami i serwisem gwarancyjnym numery RMA moduł internetowy www apliakcja ASP.net do przyjmowania zgłoszeń serwis gwarancyjny serwis centralny baza danych MS SQL server.
  Wdrożenie systemu informatycznego opartego na rozwiązaniu przeglądarki internetowej (aplikacja ASP.net) wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu. Kontakty z klientami nie kończą się z chwilą złożenia zamówienia. Warunkiem długofalowego sukcesu jest umiejętność utrzymania zadowolonego, lojalnego klienta. Służy temu prowadzenie efektywnej opieki posprzedażowej i serwisowej. Stały wzrost liczby klientów oraz potrzeba zapewnienia im obsługi na najwyższym poziomie wymagaja stworzenia rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb danej firmy. W związku z tym oferowany program ma za zadanie usprawnić obieg dokumentów w firmie, ze szczególnym naciskiem na system zarządzania reklamacjami i serwisem gwarancyjnym.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grafdesign.pl - Agencja Interaktywna - Bielsko-Biała »

  Zajmujemy się szeroko pojętym e-marketingiem i reklamą. W naszej ofercie znajdują się usługi pozycjonowania, projektowania i tworzenia stron www, projektowania plakatów, ulotek, wizytówek, rejestracja domen, sprzedaż hostingu, a także projektowanie elementów reklamy zewnętrzne takich jak np. reklamy na pojazdach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logo, logotypy, identyfikacja wizualna, wizytówki, papier firmowy »

  Zajmujemy się szeroko pojętą identyfikacją wizualną firm. Wszystkie nasze projekty są wyjątkowe i oryginalne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów logo oraz pozostałych elementów księgi znaku. Odwiedź nas i sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ILF - Projektowanie stron internetowych flash. Strony internetowe - tworzenie stron www - CMS »

  Agencja interaktywna ILF. W nqaszej ofercie znajdą Państwo: Projektowanie stron www w technologii flash oraz html. Kompleksowe tworzenie wizerunku firmy. Strony internetowe - tworzenie stron internetowych z systemem CMS. Promocyjne ceny witryn i serwisów internetowych, projektowanie sklepów www, banerów, prezentacji multimedialnych. Projektowanie stron flash Warszawa Wrocław. Strony internetowe flash, banery. Cennik usług, oferta firmy. Strony internetowe Wrocław, Warszawa

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Graficzne, Projektowanie stron www, Projekty DTP, Design, Layout »

  Tworzenie profesjonalnych projektów graficznych na potrzeby stron internetowych oraz DTP. Projektowanie materiałów reklamowych przeznaczonych do druku. Specjalizacja w grafice reklamowej. Niepowtarzalny design ograniczony jedynie pomysłami ludzkiego umysłu, a wszystko czego potrzebujesz to właśnie dobry pomysł, reszta to detale. Web Design inny niż wszystkie. Wyróżnij się spośród tłumu. Daj ponieść się fantazji. Zwiększ oglądalność swojej strony. All You need is a good Idea!

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy do obsługi baz danych i prezentacji multimediów. »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę multimediów, grafiki, baz danych oraz szyfrowania informacji.
  Programy te nie posiadają żadnych ograniczeń czasowych lub funkcjonalnych. Można je zatem wykorzystywać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hosting, serwery www »

  Szukasz profesjonalnego hostingu? Dobrze trafiłeś Zkwadrat to serwis oferujący profesjonalne usługi hostingowe w przystępnej cenie. Uptime ~99,9%, hosting na stabilnych serwerach w Polsce. Hosting www już od 29 zł/rok.

  Zkwadrat to grupa młodych i doświadczonych osób, dla których najważniejsze jest zadowolenie klienta. Naszą firmę charakteryzuje kreatywność, ambicja, dynamiczność oraz duża wiedza techniczna poparta kilkuletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych »

  Istniejemy na rynku od 2005 roku i przez ten czas, dzięki naszemu profesjonalizmowi i utrzymywaniu najwyższych standardów etyki zawodowej zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. wyspecjalizowany zespół pracowników firmy FormLive wykonuje kompleksowe usługi z branży reklamy dla firm i instytucji, a także dla klientów indywidualnych. Agencja Interaktywna FormLive: projektowanie stron internetowych, katalogów, folderów, wizytówek, logotypy (logo), ulotki, plakaty, sesje zdjęciowe, fotomodelki oraz wiele innych...

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron poznań »

  Solidny komputer, który nigdy nie wymaga aby zajął się nim serwis komputerowy to niestety jedynie marzenie. Występują jednak sposoby żeby ilość awarii i zatrzymań w pracy przedsiębiorstwa ograniczyć do minimum i zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem sprzętu komputerowego. Najwygodniejszym pomysłem, jest outsourcing IT, czyli: zawarcie umowy z niezależną firma która zajmie się sprawnym działaniem działu IT w przedsiębiorstwie. Nasz serwis komputerowy Poznań oferuje pomoc 24/7, przedsiębiorstwo nie ponosi kosztów utrzymania działu IT, ryzyka zachorowań pracowników. Poza serwisem zajmujemy się tworzenie stron WWW dla firm i osób prywatnych. Do strony WWW klienta podchodzimy zawsze profesjonalnie nieszablonowo, tak aby każda strona była unikalna. Tworzenie stron Poznań poprzedzamy zawsze rozmowami ze zleceniodawcą; zapoznaniem się z charakterystyką funkcjonowania firmy dla której będziemy tworzyli nowy portal aby dokładnie trafiał do potencjalnych odbiorców. Klarowność strony WWW to jej kluczowa cecha, gdyż informacje tam umieszczone powinny być łatwe do odnalezienia przez potencjalnych odbiorców. Grafika bazująca na profesjonalnych licencjonowanych fotografiach i układ strony ma wzbudzić zainteresowanie i zachęcać do zapoznania się z jej treścią.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • StronoTworcy.pl - tworzenie stron WWW »

  Oferta tworzenia funkcjonalnych i niedrogich stron internetowych. Dostępne są cztery wersje cenowe, możliwe jest również zamówienie nietypowego projektu podlegającego indywidualnej wycenie.

  Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych »

  Szukacie Państwo profesjonalnego sklepu internetowego lub strony WWW w atrakcyjnej cenie? Zastanawiacie się, jak otworzyć sklep internetowy bez ponoszenia dużych kosztów? Zapraszamy do naszego serwisu, w którym znajdziecie Państwo najlepszą ofertę na dzierżawiony sklep internetowy, stronę WWW lub oprogramowanie sklepu. Tylko u nas sklepy internetowe na wyciągnięcie ręki! Dzięki naszemu serwisowi tworzenie sklepów internetowych jest dziecinnie proste. Sklep internetowy może założyć praktycznie każdy zainteresowany.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Narzędziownia SQL »

  Narzędziownia jest to program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór. Oprogramowanie pozwala kontrolować wszelkie formy sprawdzania narzędzi oraz generować automatyczne raporty przypominające o poszczególnych elementach nadzoru jak również umożliwia automatyczne generowanie protokołu, który można edytować i wydrukować. Narzędziownia i narzędzia jest to nowoczesny program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami z przeznaczeniem dla przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem konstrukcji, maszyn, urządzeń itp. Możliwość udostępniania informacji za pomocą portalu internetowego (strony www w technologii ASP.NET) pozwala wybranym pracownikom dostęp do informacji za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. Program wspomaga efektywne zarządzania i kontrolowanie obiegu narzędzi w firmie Moduł realizuje następujące zadania: prowadzenie gospodarki magazynowej narzędzi, wypożyczanie, zwroty, przeglądy, likwidacja magazyn BHP park maszynowy rejestrację zamówień do dostawców technologię produkcji narzędzi inwentaryzację.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ESI Consulting - użyteczne strony www, e-commerce, hosting, domeny »

  Od 2003 roku projektujemy, wdrażamy oraz administrujemy stronami www, sklepami internetowymi oraz portalami i serwisami, kierując się przede wszystkim przyjazną strukturą dla wyszukiwarek, wysoką użytecznością, oraz zgodnością ze standardami www.

  W naszych projektach znajdujemy złoty środek pomiędzy ładną grafiką, czytelną nawigacją, dobrymi tekstami i skuteczną optymalizacją pod wyszukiwarki, aby strona była docelowo widoczna wysoko w wynikach, a poprzez to często odwiedzana przez potencjalnych klientów.

  Nasza oferta to obsługa klienta w zakresie skutecznej i profesjonalnej prezentacji firmy w internecie od a do z. Bezpłatne porady na każdym etapie projektu, bezawaryjny serwer na stronę www oraz firmowe skrzynki email, pomoc w wyborze oraz rejestracja dobrej domeny, a w kolejnym etapie pełna obsługa z zakresu pozycjonowania realizowana poprze nasz projekt Spozycjonowani.PL.

  Pełna, kompleksowa gama usług związanych z promocją firmy w internecie sprawia, że możemy zaproponować bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Planujesz przebudować lub uruchomić nową stronę www - Sprawdź nas!

  Zapraszamy do współpracy firmy ze Śląska oraz z całej Polski!
  Zespół ESI Consulting

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • CMS.net - program sklep internetowy »

  System zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System) to internetowa aplikacja pozwalająca na łatwe zarządzanie serwisem WWW oraz jego późniejszą aktualizacją i rozbudową samodzielnie przez użytkowników. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły. Podstawowym zadaniem Studio CMS.net jest oddzielenie treści (zawartości informacyjnej serwisu www) od wyglądu (sposobu jej prezentacji). Po wprowadzeniu nowych informacji przez uprawnionego redaktora system przenosi je do bazy danych, jednocześnie wypełniając nimi odpowiednie miejsca na stronach WWW. Elementem prorgamu CMS jest sklep internetowy ASP.net za pomocą którego można efektywnie prowadzić sprzedaż produktów. Rozwiązanie korzysta ze wspólnej bazy danych towarów oferowanych przez sklep internetowy, dzięki czemu istnieje pełna integracja ONLine danych udostępnianych zarówno w sklepie internetowym jak i na firmowym portalu - strona www. Program można intergować z popularnymi systemami handlowo magazynowy w zakresie wspólnej bazy kartotek towarowych oraz automatycznego przekazywania zamówień. Sklep można integrować z fimami kurierskimi realizującymi dostawy oraz firmami udzielającymi kredyty konsumenckie.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Usługowe INFORMET - outsourcing IT, Serwis Komputerowy, Rybnik »

  Witamy na naszej stronie internetowej oraz zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

  Główną działalnością C.U.Informet są usługi tzw. outsourcingu informatycznego, czyli kompleksowej obsługi informatycznej dla firm, instytucji i osób prywatnych. Realizacja odbywa się na podstawie umów abonamentowych, opartych na warunkach określonych przez Klienta. Szeroki zakres cenowy pozwala na optymalny dobór opieki informatycznej i wyznaczenie modułów opieki, których mamy się podjąć.

  Najważniejszym elementem każdej naszej umowy serwisowej jest czas reakcji na zgłoszenie i czas usunięcia zgłoszonej awarii. Fachowo nazywa się to warunkami SLA (Service Level Agrement). Oznacza to, że bierzemy pełną odpowiedzialność i każdemu z naszych Klientów udzielamy pisemnej Gwarancji Jakości Świadczonych Usług. Niespełnienie warunków SLA powoduje wypłaty rekompensat na rzecz naszych Klientów, ponieważ ponosimy finansową odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie usług i podjęte zobowiązania.

  Dla Klientów nie posiadających umów oferujemy ofertę serwisową na podstawie rozliczeń godzinowych wezwań incydentalnych(epizodycznych). Rozległa gama oferowanych usług pozwoli na dobranie odpowiedniej opcji w przypadku awarii komputera i możliwość negocjacji
  ceny na obniżenie kosztów naprawy.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC-Community.org Forum komputerowe • Overclocking »

  Komputerowe forum Overclocking o profesjonalnym podkręcaniu oraz moddingu. Znajdziesz tutaj pomoc w sprawach sprzętu komputerowego i oprogramowania. Doradzimy jak podkręcić Twój procesor, kartę graficzną i Ram. Jakie części kupić, a których jest dobrze unikać.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ADVERTIA - Agencja reklamowa full-service - Advertising agency - ATL, BTL »

  Advertia to agencja reklamowa full service tworzona przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Kreatywność naszego zespołu pozwala sprostać nawet tym niemożliwym (z pozoru;) ) do realizacji zleceniom. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i nowościami w branży reklamowej. Dzięki nieustanie poszerzanej i praktykowanej wiedzy tworzymy i wprowadzamy własne rozwiązania oraz strategie.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • FormKREACJA | Internet, grafika, DTP »

  " Oto jak hobby zamienia się w zawodową pasję. Kiedyś grafika komputerowa i informacja wizualna w internecie były zwykłą ciekawością świata, studenckim odkrywaniem.
  Tak więc choć firma formKREACJA powstała stosunkowo niedawno, to możemy pochwalić się całkiem nie małym zbiorem wykonanych prac. W naszej ofercie każdy klient znajdzie projektowanie, wykonanie i obsługę stron internetowych i logotypów, przygotowanie materiałów do druku (albumy, czasopisma, plakaty, foldery, wizytówki itp.), a także możliwość zamówienia ilustracji.
  Cenimy innowację, niepowtarzalność i osobliwość. W kontaktach z klientem tworzymy relacje indywidualne, personalne. "

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika i tworzenie WWW

Grafika i tworzenie WWW - nowa strona:

Adres: