Podkategoria: Grafika i tworzenie WWW - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Grafika i tworzenie WWW Podkategoria: Grafika i tworzenie WWW

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Tworznie stron - Lublin, Warszawa »

  Strona zawiera ofertę firmy Lukasso w zakresie tworzenia stron internetowych i szerokiej gamy projektów graficznych od wizytówek po bannery reklamowe. Oferta skierowana jest głównie do małych firm których nie stać na rozbudowane serwisy www, a chcieliby zaistnieć w sieci. Strony budowane są za pomocą html i css, a wzbogacone animacjami flash.

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW Kraków »

  Cieszy nas sytuacja, w której możemy podzielić się wiedzą by zaoferować Państwu tworzenie stron WWW. Od kilku lat jesteśmy na rynku usług internetowych. Stworzyliśmy system, który oferuje tworzenie stron internetowych, lub sklepu internetowego w ciągu 48h bez ponoszenia dużych kosztów. Dzięki naszym stronom nie musisz się martwić o grafikę, hosting czy awarie. Wystarczy komputer z połączeniem do internetu, aby cieszyć się własną stroną internetową. Dzięki naszemu serwisowi tworzenie stron WWW jest bardzo proste. Stronę internetową może założyć praktycznie każdy zainteresowany.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Mikołów projektowanie tworzenie stron www Tychy Katowice »

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych dla naszych klientów oznacza nie tylko nowoczesny design, ale również rozbudowane możliwości dokonywania samodzielnych zmian w treści Państwa witryny: dodawanie kolejnych podstron zmaina zawartości treści strony aktualizaja galeri zdjęć co fachowo nazywane jest CMS systemem zarządzanią. Nasze autorskie systemy CMS pozwalają w dowolny sposób modyfikować nie tylko zawartość strony, ale także jej strukturę oraz elementy graficzne. Tworzone przez nas portale internetowe cechują się przejrzystością i oryginalnością szaty graficznej.nnProces projektowania stron www rozpoczyna się od pomysłu. Naszym celem jest przełożenie wizji Klienta na witrynę odpowiadającą wizerunkowi firmy. Służymy radą doświadczeniem i pomocą jeśli pojawi się jakakolwiek trudność w przełożeniu Państwa koncepcji na pomysł, który da się opisać i zrealizować. Często też wykonujemy digitalizacę logotypów istniejących jedynie w formie papierowej. Zawsze takie logo firmawe po naszej pracy wygląda świeżo i zachęcająco.nnEtap 2 - Projekt koncepcyjny stworzenie szablonunnPo ustaleniu czemu ma służyć strona www, jak ma wyglądać, jaką ma mieć kolorystykę, wykonujemy projekt koncepcyjny strony www. Tworzymy odpowiednią szatę graficzną do nowej strony internetowej czy sklepu internetowego przedstawiamy go klientowi. Często wykonujemy kilka projektów szablonu graficznego w podobnej tonacji do wyboru.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.vestafox.com »

  Strony i sklepy internetowe, portale tematyczne, serwisy społecznościowe, korporacyjne,
  promocyjne i taktyczne.
  Wykonujemy aplikacje dedykowane, tworzone specjalnie pod wymagania i oczekiwania klienta.
  Przygotowujemy i wdrażamy aplikacje i rozwiązania takie jak np.:
  CMS - system zarządzania treścią,
  CRM - system zarządzania relacjami z klientem. Zapewniamy również pełną obsługę techniczną stron www,
  ich pozycjonowanie oraz inne działania marketingowo-reklamowe w sieci Internet.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • IT and Training – Szkolenia, Excel i usługi informatyczne »

  IT & Training oferuje usługi oraz profilowane szkolenia informatyczne (przede wszystkim z obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel).

  Podstawą działań firmy jest przyjazne i profesjonalne podejście do klienta, a w zakresie szkoleń informatycznych pełne dostosowanie się do potrzeb i warunków zamawiającego (szkolenia w siedzibie klienta, o dowolnych porach, w dowolnym wymiarze godzinowym, dostosowanie tematów szkolenia do specyfiki pracy).

  Pozostałe oferowane usługi:
  • tworzenie stron internetowych,
  • serwis komputerów i sprzętu informatycznego,
  • przygotowanie zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych na zamówienie,
  • analiza danych w MS Excel,
  • doradztwo i konsultacje w zakresie szeroko pojętej informatyki,
  • sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • usługi programistyczne.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Zielona Góra - Messi Design »

  Agencja Reklamowa, która zagadnieniem reklamy zajmuje się w PEŁNYM zakresie. Oferujemy rozwiązania dla firm chcących w dobrym stylu i skutecznie zaistnieć w świadomości potencjalnego klienta, również w internecie.

  Drukujemy i projektujemy graficznie ulotki, plakaty, kalendarze, wizytówki, bloczki, gazetki. Oferujemy druk cyfrowy i offsetowy w ekonomicznych cenach, oraz przygotowanie i projektowanie graficzne wszelkich materiałów poligraficznych

  Znamy się również na analizie ruchu na stronach www. Istniejące strony www naszych klientów zyskują minimum 100% oglądalności po przeprowadzeniu analizy klienta, fraz kluczowych oraz treści zawartych na witrynie internetowej. Oczywiście należy jeszcze wdrożyć wnioski z powyższych analiz.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Webrise - reklama w Internecie »

  Webrise - reklama w internecie. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm w internecie. Zajmujemy się głównie tworzeniem stron www i promowaniem ich w internecie. Doskonale znamy techniki pozycjonowania. Nasze produkty to zaawansowane serwisy www, systemy cms, ale także proste wizytówki reklamowe. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiele wdrożonych projektów i stale rozwijamy własne rozwiązania. Naszą ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych z całej Polski. Gwarantujemy wysokiej jakości obsługę oraz pełny profesjonalizm.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www - CMS - Identyfikacja wizualna | Tarnów | ŁadneStrony.net »

  Tworzenie stron internetowych - wdrożenia systemów zarządzania treścią - CMS eZ Publish - projekty graficzne - identyfikacja wizualna - logo.


  Czasy kiedy samo posiadanie strony www dawało przewagę nad konkurencją już bezpowrotnie minęły. Dziś już prawie każdy promuje swoją działalność w internecie. Jedynym istotnym wyróżnikiem pozostaje jakość.

  Twoja strona www jest szczególnego rodzaju wizytówką, której ocena staje się często oceną całej Twojej działalności. Przy czym oceny tej internauta/potencjalny klient dokonuje często w ciągu kilku sekund!

  Zrób dobre wrażenie!

  Specjalizuję się we wdrożeniach CMS eZ Publish.
  Po wdrożeniu tego systemu praca przy aktualizacji nawet największych serwisów www jest banalnie prosta i bardzo szybka, zmiany pojawiają się natychmiast po ich wprowadzeniu, a wiedza potrzebna do jego obsługi nie wykracza poza umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz edytora tekstowego.

  CMS radykalnie obniża koszty obsługi strony www!

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Warszawa »

  Netgraf - webdesign jesteśmy agencją kreatywną tworząca strony internetowe oraz sklepy internetowe. Naszym klientom chcemy zaoferować kompleksowe usługi od projektu logotypu po umieszczenie na serwerze i reklamę. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smart Soft - oprogramowanie »

  Tworzymy oprogramowanie na życzenie. Mamy duże doświadczenie w tematyce wizualizacji, integracji, zarządzaniem systemami związanymi z bezpieczeństwem budynków (BMS, RCP) oraz automatyką. Tworzymy programy i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta. Budujemy także dowolne oprogramowanie dla firm i serwisy WWW.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.bang-studio.pl »

  Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz promocją firm w sieci. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich firm które chciałyby zaistnieć w Internecie. Analizujemy potrzeby naszych klientów i oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych. Kładziemy nacisk na to by strona internetowa była jak najbardziej przyjazna dla użytkowników a nawigacja po niej była prosta i intuicyjna. Doskonale wiemy również jak ważny jest atrakcyjny wygląd serwisu dlatego tworzymy strony internetowe które oprócz dostarczania informacji są także doskoną wizytówką. Zadbamy o każdy szczegół od strony technicznej oraz doradzimy jakie rozwiązania internetowe będą dla Państwa najbardziej korzystne.

  Dlaczego warto powierzyć nam stworzenie strony internetowej:

  -Zapewniamy kompleksową obsługę; tworzenie stron internetowych, hosting, domeny, indeksowanie.
  -Świadczymy usługi marketingowe; pozycjonowanie, reklama.
  -Udzielamy rocznej gwarancji oraz pomocy pogwarancyjnej.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW - Webpassion »

  Projektowanie stron i aplikacji internetowych jest dla nas czymś więcej niż tylko pracą. To nasza pasja. Sprawia nam to ogromną przyjemność. Dzięki temu chcemy ciągle się rozwijać i być zawsze najlepsi, wdrażając najlepsze i najnowsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Chcemy dawać najwyższą jakość Tobie i Twojej firmie pomagając w jej rozwoju i osiąganiu Twojego celu w biznesie. Jedną z naszych specjalizacji, są systemy zarządzania treścią - w tym strony wielojęzyczne. Zachęcamy do obejrzenia portfolio naszych realizacji, na naszej stronie www.

  Lokalizacja naszej siedziby to miasto Koszalin, jednakże realizujemy zlecenia dla firm z całego świata, nasze usługi świadczyliśmy dla wielu firm, zarówno z kraju jak i z zagranicy.

  Czym się zajmujemy:

  - Projektowanie stron internetowych
  - Kodowanie (x)html/css zgodnie z wytycznymi W3C
  - Outsourcing
  - Programowanie aplikacji internetowych (PHP/MySQL)
  - Wielojęzyczne systemy zarządzania treścią (strony wielojęzyczne)
  - E-commerce: małe i średnie sklepy internetowe
  - Doradztwo i audyty stron

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arachnographics - studio grafiki i animacji »

  Studio graficzne o wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu, specjalizująca się w tworzeniu animacji, m.in. internetowych, na DVD, multimedialnych produkcji edukacyjnych dla najmłodszych i czołówek telewizyjnych. Studio zajmuje się również szeroko pojętą grafiką komputerową, dlatego w portfolio znajdą Państwo również liczne przykłady innych projektów graficznych, takich jak kreacje flashowe, prezentacje interaktywne, ilustracje, kursy e-learningowe a także materiały drukowane. Firma tworzy również aplikacje na iPhona.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Katowice »

  Sallivans - Projektowanie stron internetowych Katowice, pozycjonowanie w katowicach, prezentacje multimedialne rybnik, sklepy internetowe, profesjonalne strony flash, niskie ceny! Tworzenie stron. Działamy w miastach Katowice, Kraków, Warszawa, Żory, Rybnik, Bytom, Chorzów

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strózik web design - projektowanie i tworzenie stron internetowych »

  Strózik web design - Nazywam się Konrad Strózik. Projektuję, tworzę oraz pozycjonuję strony internetowe i aplikacje webowe. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, obecnie pracuję jako freelancer.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Kraków »

  Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, przejrzystych oraz użytecznych stron i aplikacji internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i portfolio.
  Nasze standardowe rozwiązania posiadają system zarządzania treścią (CMS) oraz wsparcie dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). W naszej ofercie znajduje się wykonywanie: stron internetowych, wizytówek, blogów, sklepów internetowych i aplikacji internetowych. Działamy na terenie całej polski, ale bezpośrednie spotkania możliwe na obszarze małopolski.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe dla firm »

  Tworzymy funkcjonalne i estetyczne strony internetowe, przede wszystkim dla małych i średnich firm.

  Zapewniamy kompleksowe usługi: przygotowujemy szatę graficzną strony www dopasowaną do branży Klienta, pomagamy w opracowaniu odpowiedniej treści (copywriting), zapewniamy wydajny hosting (utrzymanie strony) oraz rejestrację domeny. Dbamy również o wysokie pozycje tworzonych stron www w wyszukiwarkach (pozycjonowanie).

  Ponadto oferujemy pełen wachlarz usług poligraficznych - od wizytówek, kart firmowych i ulotek począwszy, przez katalogi, teczki czy gadżety reklamowe a na bannerach i druku wielkoformatowym skończywszy.

  Klientom służymy radą i wieloletnim, stale rozwijanym doświadczeniem we wszelkich kwestiach związanych z promocją i kreowaniem wizerunku firmy, nie tylko w internecie.

  Podstawowymi wartościami w naszym zespole są wysoka kultura i partnerskie zasady współpracy przy realizowaniu powierzonych projektów.

  Zaufało nam wiele firm i instytucji. Zapraszamy do naszego portfolio oraz bloga firmowego, który pozwoli Państwu bliżej nas poznać! :)

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Profit.eu Oprogramowanie dla firm - Comarch, Raks, Wapro - Lublin »

  EURO-PROFIT: Brakujący element w Twoim biznesie.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz biur rachunkowych, zaopatrzeniem w oprogramowanie dla firm: do zarządzania i biurowe, programy dla księgowości i biur rachunkowych, wdrażaniem i serwisem oprogramowania i sprzętu komputerowego, projektowaniem, optymalizacją oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Oferujemy profesjonalne rozwiązania informatyczne. Wdrażamy następujące systemy dla małych, średnich i dużych firm oraz biur rachunkowych: Comarch (Optima, CDN XL, Księgowość)
  Raks ( RaksSQL, RaksDOS, Raks2000)
  Asseco Wapro (wf-gang, wf-fakir, wf-fakturka, wf-mag, wf-kaper)
  Frima Euro-Profit to także profesjonalne projekty stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie www, administracja serwisami oraz hosting.

  Jesteśmy firmą z Lublina o zasięgu ogólnopolskim.
  Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-profit.eu

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie i Pozycjonowanie Stron Internetowych: One-Art.pl - Twój Webmaster »

  One-Art.pl
  Naszym nadrzędnym celem jest utrzymywanie wysokiej jakości usług informatycznych świadczonych dla Firm i Osób Prywatnych. Nasze projekty cechują się indywidualizmem i designem. Kreatywni projektanci zadbają o estetyczną i przejrzystą szatę graficzną. Specjaliści od SEO wypromują Twoją stronę - pozycjonując ją pod kątem wyszukiwarek. Zaprojektujemy Logotyp dla Twojej firmy, a wizytówkę dla Ciebie i Twoich współpracowników.

  W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:
  - Profesjonalne projekty i tworzenie stron www,
  - CMS i Sklepy Internetowe
  - Optymalizację starych stron,
  - Pozycjonowanie organiczne w przeglądarkach (bez korzystania z płatnych kampanii Google AdWords),
  - Tworzenie logotypów,
  - Hosting;

  Zapraszamy do kontaktu Firmy chcące nawiązać współpracę partnerską z One-Art.pl

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zmniejszyć zdjęcie ? »

  Jak zmniejszyć zdjęcie ? Dzięki naszej stronie nie będziesz miał już z tym problemu. Zmniejszane zdjęcia nie są zapisywane w serwisie, ani wykorzytywane w inny sposób lub do innych celów. Korzystanie z fukcji serwisu nie wpływa także na Twoje orginalne zdjęcia na dysku.
  Wszelkie czynności wykonywane na zdjęciach za pomocą serwisu na zdjęciach są bezpłatne! Poprostu wypełnij formularz i kliknij na "Zmniejsz zdjęcie", a następnie zapisz swoją fotkę na dysku!

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika i tworzenie WWW

Grafika i tworzenie WWW - nowa strona:

Adres: