Podkategoria: Grafika i tworzenie WWW - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Grafika i tworzenie WWW Podkategoria: Grafika i tworzenie WWW

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Projektowanie stron internetowych WWW »

  Projektowanie stron internetowych oraz obsługa informatyczna firm. Galeria prac oraz kontakt z firmą http://www.fared.pl
  Polecamy swoje usługi na terenie powiatu wodzisławskiego oraz rybnickiego i raciborskiego.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Kalisz - INGRAF - www, grafika komputerowa, projektownie, tworzenie stron »


  Firma "Ingraf" posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatyczno - internetowej. Szczegółowo omawiamy wygląd i zakres merytoryczny strony internetowej tak,
  by była źródłem informacji i wizytówką firmy.Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem serwisów www posiadających autorską grafikę, oraz mechanizmy samodzielnej aktualizacji (Web CMS), umożliwiające modyfikację zawartości strony przez klienta bez konieczności poznawania jakichkolwiek języków programowania.Za niewielką cenę świadczymy wysokiej jakości usługi, spełniające oczekiwania klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • PositiveBusiness - Agencja Reklamowa - Strony & Sklepy WWW »

  PositiveBusiness to agencja interaktywna działająca na rynku nowych mediów. Stanowimy dobrze rozumiejący się zespół profesjonalistów, gotowy podjąć się najtrudniejszych zadań oraz sprostać najbardziej wymagającym klientom. Nasza firma łączy zapał i umiejętności osób ją tworzących. Udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów dla ponad 50 klientów, co pozwoliło nam zwielokrotnić naszą wiedzę oraz wzbogacić bezcenne doświadczenie. Oferujemy przede wszystkim aplikacje webowe, proponując jednocześnie usługi z nimi powiązane: marketing internetowy (promocję serwisów w wyszukiwarkach), identyfikację wizualną (projektowanie logo, papieru firmowego i wielu innych elementów) jak również projektowanie do druku np. reklam prasowych, kalendarzy, ulotek.
  Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wymagających unikatowej wiedzy, bogatego doświadczenia, a przede wszystkim kreatywnego, nieszablonowego myślenia.

  Zespół PositiveBusiness to młodzi, kreatywni ludzie, zawsze zaangażowani w realizowane przedsięwzięcia. Każdy nasz Klient/Kontrahent traktowany jest indywidualnie, wspólnie realizujemy wyznaczone cele. Staramy się by każdy projekt był inny, przyniósł zamierzony rezultat. Dbamy, aby współpraca z każdym Klientem przebiegała sprawnie, opierała się na konkretnie wyartykułowanych oczekiwaniach i by zawsze towarzyszyła jej wzajemnie miła atmosfera.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • GrupaNetworker.eu - projektowanie stron www »

  Firma zajmuje się tworzeniem efektywnych serwisów i aplikacji www, projektowanych według indywidualnych potrzeb klienta.

  Kompleksowa realizacja zamówień, konkurencyjne ceny, szybkie terminy wykonania, kreatywne podejście do zleceń - to nas wyróżnia. Dzięki nam twoją stronę odwiedzi więcej użytkowników! Masz pomysł na e-biznes? Pomożemy ci go zrealizować! W ofercie m.in: serwisy www, portale społecznościowe, gry flash, interaktywne biura, sklepy internetowe, kampanie reklamowe, telewizje internetowe.

  Specjalizacja: marketing polityczny.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • HazCafe - Szymon Jeziorko »

  Projektowanie stron WWW, tworzenie stron internetowych przy wykorzystaniu HTML, CSS, JavaScript, PHP, w oparciu o bazy danych MySQL; możliwość zarządzania treścią przez Klienta; pomoc w wyborze i zakupie domeny i hostingu; grafika komputerowa

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Informatix - Projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych »

  Powstawanie stron www

  Kompleksowe wykonywanie, tworzenie i wytwarzanie stron internetowych dla firm/spółek/korporacji, instytucji i osób własnych. Wykonane serwisy www są unikalne i perfekcyjnie dopracowana zarówno od strony wizualnej, jak również merytorycznej.

  SEO strony posiada na celu takie udostępnienie oferty w sieci, by była ona widoczna dla jak największej liczby ewentualnych klientów. Z technicznego punktu widzenia, optymalizację SEO polega na stosowaniu technik, dzięki którym po wpisaniu w przeglądarce danego słowa albo sekwencji słów, adres strony pojawia się jako jeden z pierwszych na liście rezultatów. Wówczas ofertę firmy może odwiedzić nieporównywalnie więcej ludzi, z czego część staje się Państwa nowymi klientami generującymi realny dochód pieniędzy.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa ArtSEO - Marketing internetowy »

  ArtSEO to grupa młodych i doświadczonych informatyków. Naszą pasją jest reklama internetowa. Tym się zajmujemy i każdego dnia szkolimy swój warsztat w tej branży. Dla naszych klientów tworzymy strony internetowe, pozycjonujemy je w wyszukiwarkach internetowych, zajmujemy się ich obsługą i aktualizacjami. W szerokiej gamie naszych usług znajdą Państwo także takie usługi jak: systemy zarządzania treścią, utrzymanie hostingu, multimedialne programy reklamowe. Podczas realizacji naszych projektów korzystamy z najnowszych technologii programistycznych jak i narzędzi graficznych, a nasza wiedza i doświadczenie jest na najwyższym poziomie, co jest zapewniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www Legnica »

  Spółka Neoartis - firma z doświadczeniem. Zajmujemy się tworzeniem stron www oraz sklepów internetowych. Pomagamy stworzyć wizerunek firmy - zaprojektujemy logo, wizytówki, banery, prezentacje i grafikę firmową. Zaproponujemy efektywną reklamę. Profesjonalna obsługa, jasne zasady współpracy oraz jakość usług pozwalają nam zadowolić każdego Klienta.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www »

  Agencja multimedialna Mediaserwis.net jest nowoczesną firmą, której zespół stanowią graficy komputerowi, programiści IT oraz specjaliści od marketingu elektronicznego. Kilkuosobowy zespół wymaga sprawnego zarządzania przy realizacji zaawansowanych projektów i aplikacji internetowych, co jest najważniejszym czynnikiem właściwego przebiegu każdego tworzonego i przygotowywanego projektu.
  Działalność naszej firmy można krótkookreślić jako projektowanie stron www
  Wejdź na naszą stronę i zobacz nasze portfolio albo zadaj nam pytanie: kontakt

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Consaltex - Firma informatyczna »

  Firma consaltex to zespół specjalistów z różnych dziedzin. Jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się rozwiązaniem Państwa problemów i realizacją nowych pomysłów. Posiadamy duże doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych, serwisów www, portali internetowych, systemów cms, baz danych. Zajmujemy się również administracją systemami informatycznymi. Wdrażamy systemy oparte na Windows Server, Linux, Exchange Server.
  Gwarantujemy wysoką jakość usług. Postaramy się sprostać Państwa wszystkim wymaganiom. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • FixCom Naprawa komputerów. Pogotowie komputerowe w Łodzi. Tworzenie stron »

  FixCom
  Diagnostyka i naprawa komputerów i laptopów na terenie lodzi.
  Pogotowie komputerowe w Łodzi. Składanie lub rozbudowa komputera, wymiana podzespołów. Tanio naprawa komputerów w łodzi.
  Szybka naprawa komputerów u klienta – sprzęt i oprogramowanie. Na terenie Łodzi dojazd GRATIS!
  Sprzętowe naprawy komputerów. Jesteśmy w stanie pomóc gdy komputer się sam wyłącza lub gdy komputer się zawiesza.
  Modernizacje komputerów, rozbudowy istniejących konfiguracji
  Instalacje i konfiguracje systemów Windows XP,Vista,7
  Konfiguracja routerów przewodowych i bezprzewodowych
  Usuwanie wirusów komputerowych, programów szpiegujących i robaków internetowych
  Instalujemy programy zabezpieczające przed wirusami i atakami hakerskimi
  Sprzedaż i instalacja wybranych systemów operacyjnych XP, Vista, 7
  Konfiguracja routerów, instalacja sieci przewodowych i bezprzewodowych WiFi, UMTS. Budowa sieci komputerowych.
  Instalacja, naprawa, reinstalacja Windows. Instalacja i konfiguracja dowolnego oprogramowania, sterowników, firewall, antywirus, antyspyware
  Tworzenie stron internetowych flash, publikacja i pozycjonowanie stron na serwerach. Projekt graficzny GRATIS.
  Sprzedaż komputerów, notebooków, netbooków, monitorów, sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  Jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy 500zł dostawa sprzętu na terenie Łodzi GRATIS.
  Koszt dostawy sprzętu o wartości poniżej 500zł - 20zł

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • DarMart Strony www Systemy CMS Sklepy internetowe »


  DarMart jest firmą świadczącą kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie usług projektowania i wykonania stron sklepów serwisów internetowych. Zajmujemy się projektowaniem i promocją stron www w wyszukiwarkach internetowych. Nasz zespół to informatycy, graficy. Wyróżnia nas indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta.
  Samo projektowanie i wykonanie pięknej strony czy sklepu nie daje nam skutecznego efektu gdy strona jest nieodwiedzana w tym zakresie należy nałożyć nacisk na słowa kluczowe i my pomagamy w przygotowaniu strony tak aby była ona doskonale uzbrojona przy pierwszym jej indeksowaniu przez Google, odpowiednio dla Państwa potrzeb. Dzięki temu państwa stronę odwiedzić będą mogli klienci a nie przypadkowi ludzie.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jamel Interactive - Agncja interaktywna Gdańsk »

  Jamel Interactive jest agencją tworzącą wysokiej jakości strony www, sklepy internetowe, kreacje reklamowe oraz aplikacje webowe.
  Projektujemy i wdrażamy rozwiązania on-line pozwalające naszym klientom skutecznie funkcjonować w Internecie.
  Naszym autorskim produktem jest Flash CMS, który pozwala na pełną indeksację treści przez roboty wyszukiwarek.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Wrocław »

  Wrocławska agencja interaktywna 517stopni oferuje projektowanie stron internetowych opartych na systemie zarządzania treścią (CMS). Do oferty agencji należy także tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych zgodnych z wymaganiami klienta. (sklepy internetowe, CRM, CMS, systemy mailingowe). Ponadto 517 stopni oferuje pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych oraz online marketing, polegający na budowaniu marki w internecie.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Siplex - Projektowanie i tworzenie stron www »

  Specjalizujemy się w tworzeniu serwisów internetowych opartych na systemie zarządzania treścią Drupal. Marketing internetowy, reklama, reklamy, emarketing, e-marketing, kampanie reklamowe, drupal, bezpieczne strony.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opcode.pl - tworzenie aplikacji internetowych »

  Specjalizacją firmy jest tworzenie oprogramowania działającego w sieci Internet i Intranet. Zajmujemy się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych: stron internetowych, systemów CMS, sklepów internetowych.

  Tworzymy systemy wysyłki newsletterów. Wykonujemy niestandardowe aplikacje dedykowane pod konkretne wymagania klienta. Wdrażamy autorski system telewizji POS będący skutecznym narzędziem prezentacji reklam dla klientów w miejscu sprzedaży.

  Zajmujemy się również optymalizacją stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Doradzamy w modyfikacjach istniejących stron www. Badamy użyteczność stron www. Oferujemy bieżącą administrację nad stroną internetową klienta.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Freegraph.pl - darmowa grafika »

  Darmowa grafika na potrzeby stron internetowych oraz darmowe zdjęcia do wykorzystania w pracach komercyjnych i niekomercyjnych. Grafika dostępna jest w formacie psd oraz png. Zdjęcia dostępne są w formacie jpg. Na stronie znajdziemy różnego rodzaju przyciski i panele nawigacyjne dla stron internetowych oraz galerię zdjęć posegregowaną w podkategorie.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Franey.pl »

  Piotr Kukuła - Franey.pl
  Usługi Informatyczne, Pogotowie Komputerowe, Serwis Komputerowy z dojazdem do Klienta
  W ofercie:
  - usuwanie problemów związanych z komputerem i sprzętem komputerowym,
  - składanie zestawów komputerowych,
  - modyfikacja komputerów,
  - instalacja systemów operacyjnych (Windows, Linux),
  - instalacja dodatkowych komponentów i sterowników,
  - konfiguracja systemu na potrzeby użytkownika,
  - instalacja dodatkowego oprogramowania, antywirusów, firewalli...
  - usuwanie wirusów, spyware, trojanów, malware...
  - optymalizacja działania komputerów,
  - instalacje i konfiguracje połączeń internetowych,
  - konfiguracje sprzętu sieciowego (modemy, routery, switche),
  - i inne

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www »

  Czarny Tulipan - projektowanie stron www. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, bannerów reklamowych oraz szablonów aukcyjnych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie takie jak php, css, mysql, ajax, html. Oferujemy witryny internetowe opatrzone systemem zarządzania treścią - cms. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Poznania i okolic

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Studio Haiku »

  Zajmujemy się tworzeniem stron Internetowych oraz ich promocją w sieci. Powiedzenie "jeśli czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje", jest w dzisiejszych czasach bardzo trafione. Internet jest obecnie najszybszym i najbardziej dostępnym źródłem informacji. Mamy do niego dostęp praktycznie w każdym miejscu, łącząc się za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Dziś nie trzeba nikogo przekonywać o korzyściach płynących z reklamy w Internecie. Sztuką jest być widocznym wśród innych oraz atrakcyjną oprawą graficzną i przystępną informacją przekonać do siebie klienta.

  Dbając o każdego z naszych klientów, oprócz stworzenia strony Internetowej oferujemy również jej pozycjonowanie w Google oraz obsługę w zakresie jej aktualizowania.

  Na wypromowanie stron naszych klientów kładziemy szczególny nacisk, tak aby były one łatwe do znalezienia w wyszukiwarkach na najważniejsze dla firmy hasła. Dzięki temu, wykonane przez nas strony nie są tylko bierną wizytówką firmy, ale przynoszą ich właścicielom realne korzyści.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika i tworzenie WWW

Grafika i tworzenie WWW - nowa strona:

Adres: