Podkategoria: Marketing - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Marketing Podkategoria: Marketing

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Terminale do drukowania kart »

  Oferujemy tylko najlepsze - sprawdzone rozwiązania. Specjalizujemy się w opracowywaniu, dostarczaniu i serwisowaniu kompletnych rozwiązań terminalowych wspomagających działania pro sprzedażowe i marketingowe przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Linki sponsorowane »

  Oferta na linki sponsorowane - obsługę kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych. Marketing w internecie, prowadzenie kampanie Google AdWords przez certyfikowanego specjalistę GAP.
  Propozycja unikalnego połączenia pozycjonowania w Google oraz linków sponsorowanych Google AdWords. Stały miesięczny budżet reklamowy. Przejrzyste rozliczenia. Zaistniej w Google już dzisiaj.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Toplista »

  Toplisty stanowią jedną z odmian katalogów stron w internecie. Dzięki nim można idealnie połączyć formę pozycjonowania i jednocześnie rozszerzyć zakres promocji wśród użytkowników. Taki katalog w postaci rankingu jest szczególnie pomocny początkującym internautom, wskazując im wartościowe witryny.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania telefoniczne »

  Oferta centrum badań telefonicznych CATI. Firma realizuje szerokie spektrum badań rynku i opinii, badania marketingowe a także usługi call center i telemarketingu. Prowadzimy projekty message recall, recall test. Realizujemy także projekty badawcze mające na celu zbadanie satysfakcji klientów danego przedsiębiorstwa. Badania takie są istotnym elementem systemów zapewnienia jakości i stanowią jedno z podstawowych narzędzi kreowania i poprawiania wizerunku firmy.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Silesia SEM - Marketing w wyszukiwarkach internetowych »

  Ideą spotkań jest upowszechnianie wiedzy o sposobach i formach wykorzystania potencjału reklamowego w wyszukiwarkach internetowych.

  Kolejnym celem spotkania jest integracja przedstawicieli i specjalistów z branży promocji i reklamy w wyszukiwarkach internetowych.

  Tematyka spotkań to:

  strategie promocji w wyszukiwarkach internetowych
  search engine optimization
  search engine advertisingn
  search network advertisingn
  content network advertisingnn

  narzędzia pomiaru skuteczności prowadzonych działań
  badanie ruchu internetowegon
  stopa konwersji i zwrot z inwestycji
  wzrost świadomości marki
  zaawansowane modele rozliczeń reklamy

  niestandardowe formy reklamy
  reklama na telefony komórkowe
  reklama gadżetowa

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forge Studio »

  Jesteśmy grupą młodych specjalistów w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Z precyzją i fantazją wykuwamy rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem, promocją w sieci i zarządzaniem stronami internetowymi. Zapewniamy wsparcie technologiczne dla rozwoju Twojej strony.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEM Firstlevel »

  Profesjonalna i specjalistyczna agencja SEM, certyfikowany partner Google Polska. Zapraszamy do współpracy w zakresie prowadzenia i optymalizowania kampanii Search Engine Marketing. Nasza agencja SEM specjalizuje się w zaawansowanej optymalizacji, mającej na celu podwyższanie współczynnika konwersji i maksymalizowania ROI. Optymalizujemy strony docelowe używając m.in. testów multiwariacyjnych. W zakres naszych kompetencji wchodzi również marketing szeptany. Firstlevel to profesjonalna agencja SEM, w skład naszych kluczowych kompetencji wchodzą pozycjonowanie płatne i organiczne, optymalizacja kampanii linków sponsorowanych, profesjonalny konsulting SEM, marketing szeptany. Posiadamy niezbędne certyfikaty Google poświadczające nasze wysokie kompetencje w obszarze SEM.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent elektroniki Olkusz. Produkujemy: Keyloggery PS2 i USB, Cyfrowy Key-loger Bezprzewodowy, »

  Sprzetowy Keylogger K2B3 jest niewielkim urzadzeniem zewnetrznym, podlaczanym do gniazda klawiatury badz tez w nia wbudowanym. Urzadzenie to ma za zadanie zapisywac kazdorazowo wcisniety klawisz klawiatury tworzac tym samym w swej wewnetrznej pamieci kopie tekstu wstukiwanego za pomoca klawiatury. Tekst zapisywany w pamieci keyloggera jest w pelni czytelny, poniewaz keylogger K2B3 laczy ze soba zapisane w swej pamieci znaki tworzac z nich zdania. Wartym nadmienienia jest równiez fakt, iz urzadzenie jest w wstanie rozpoznac uzywane przez uzytkownika klawisze funkcyjne. nn Pamiec wewnetrzna K2B3. nnUrządzenie K2B3 posiada wewnętrzną pamięć niezależną w żaden sposób od komputera. W pamięci tej K2B3 może przechowywać określaną ilości znaków przez dowolnie długi czas. Liczba znaków jest zależna od wielkości pamięci zastosowanej w urządzeniu. nPrzykład wielkość pamięci = ilość wciętych klawiszy n2MB = 2000000 wciśniętych klawiszy = okres ok. 12 miesięcy intensywnego pisania za pomocą klawiatury ( w trybie pracy 8h w ciągu doby) Urządzenie dostępne jest z pamięcią wewnętrzną o pojemności: 2MB i 4MB

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ReklaMedia.pl - Reklama Media Marketing »

  Blog z informacjami o nowościach w reklamie i marketingu.
  Na blogu publikujemy praktyczne porady o promocji w sieci. Znajdziesz tutaj ciekawostki i wiadomości które przydatne są w prowadzeniu biznesu internetowego.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Pozycjonowanie strony, polegające na pozyskiwaniu linków cieszy się obecnie wielkim zainteresowaniem wśród właścicieli witryn internetowych. Niezwykle przydatne są w tym celu katalogi stron internetowych, nasz katalog pozwala na bezpłatne dodanie wpisu. Zapraszamy do korzystania z serwisu i publikowania wpisów.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron ABIX »

  Nasz katalog stron internetowych akceptuje tylko wartościowe wpisy, możliwe jest to dzięki rygorystycznej selekcji wszystkich wpisów przez moderatora. Katalog stron to z jednej strony bardzo dobry pomysł na pozyskanie linków, a z drugiej strony skuteczny pomysł na reklamę. Dodanie wpisu do naszego katalogu nie wymaga rejestracji, cała procedura sprowadza się do wypełnienia jednego formularza. Zapraszamy do korzystania z serwisu i dodawania wpisów.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW, projekty graficzne, ulotki, reklama, promocja. »

  Agencja Marketingowa e-STAR oferuje:
  -strony WWW- zarówno rozbudowane serwisy jak i strony-wizytówki
  -projekty graficzne- ulotki, wizytówki, plakaty, szablony
  -reklamę w Internecie
  Najprawdopodobniej najtaniej w Wielkopolsce! Sprawdź nas!
  Szczegóły na www.e-star.com.pl lub telefonicznie pod nr 696 019 129

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy »

  Powrót koniunktury na rynki światowe spowodował otworzenie się wielu nowych możliwości pracy. Między innymi wzrastające zapotrzebowanie na imprezy takie jak targi biznesowe przyczyniło się do powstania luki w branży modelek i hostess obsługujących takie spotkania. Nasza witryna ma na celu gromadzenie informacji o modelkach tak, aby mogły one szybko znaleźć zatrudnienie.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • 44thLevel. Agencja marketingu interaktywnego. »

  44thLevel w twórczy sposób wykorzystuje internet dla osiągnięcia biznesowych celów Klientów w obszarach marketingu i public relations.

  Działamy w zakresie marketingu interaktywnego, social media marketingu, prowadzimy badania użyteczności i dostępności i stron internetowych oraz SEO. Opracowujemy także kompleksowe strategie
  e-marketingowe (w tym dokumentacje przetargowe).

  Jesteśmy członkiem International Social Media Association.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WEBMAGIC »

  Na rynku z powodzeniem działamy już od długiego czasu. Projektowanie i tworzenie stron www, wdrażanie aplikacji internetowych ecommerce, systemów CMS. Identyfikacja wizualna i logo dla firm oraz kampanie reklamowe. Obróbka i tworzenie grafiki cyfrowej na komercyjne potrzeby.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maksymalnie.pl - moderowany katalog stron www i firm »

  Portal Maksymalnie.pl to baza firm i stron internetowych. Tematycznie ułożone działy ułatwiają poruszanie się po bazie stron. Dodawane strony są oglądane przez moderatora, nie przyjmujemy pozbawionych treści w budowie lub składających się tylko z reklam. nnPolecamy tutaj dopisać swoją stronę, ponieważ zapewnienia to pewne wypozycjonowanie jej w wyszukiwarkach, a zwłaszcz w Google.pl, co tym samym rozszerza liczbę odwiedzin.nnU nas odnajdziesz każdą firmę i usługę. Można ponadto wybrać wpis premium, co spowoduje promowanie strony na wyższych pozycjach w katalogu, oraz wyświetlanie jej w oknie reklamowym.nPortal wchodzi w skład Ogólnopolskiej Sieci Portali Internetowych - OSPI.pl:nMaszTu.plnOto-Slub.plnKursy-Prawa-Jazdy.plnBuduj-Remontuj-Urzadzaj.plnDobra-Cena.comn nZapraszamy do umieszczenia u nas swojej strony.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog poświęcony tematyce ecommerce oraz ebiznesu »

  Blog zawiera ciekawe artykuły dla początkujących przedsiębiorców. Dowiedzą się oni co nowego dzieje się w ebiznesie, poznają ciekawe porady dotyczące pozycjonowania oraz reklamy w internecie a także znajdą tutaj informacje na temat zakładania i zarządzania sklepami internetowymi.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pozycjonowanie stron »

  Czy pozycjonowanie stron internetowych może być tanie? Oczywiście, że tak czego przykładem są usługi naszej firmy. Tanie pozycjonowanie to nasza specjalna usługa na tanie i skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

  Dla kogo przeznaczona jest usługa taniego pozycjonowania? Jeżeli Twoja strona nie jest wielkim sklepem, portalem lub Twoja działalność skierowana jest na jakiś region lub branże to nasza oferta jest idealna dla Ciebie. To Ty decydujesz jak szybko i jakie koszty chcesz ponosić miesięcznie za promocje/pozycjonowanie swojej strony w internecie i wyszukiwarkach internetowych.

  Specjalizujemy się w promowaniu stron głównie w naszym kraju. Oferujemy pozycjonowanie stron we wszystkich większych miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Szczecin, Gdańsk, Częstochowa, Bielsko-Biała, Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Gdynia, Gliwice, Gorzów, Grudziądz, Kalisz, Kielce, Koszalin, Legnica, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Płock, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra, Stalowa Wola, Piła, Myślenice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Sucha Beskidzka, Nowy Sącz, Krosno, Zakopane, Zamość, Tarnobrzeg, Chełm, Leszno, Konin, Biała Podlaska, Ostrołęka, Brzesko, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Będzin, Czeladź, Tychy, Wodzisław Śląski, Sandomierz, Ostrów Mazowiecki, Kędzierzyn-Koźle, Pszczyna, Mikołów, Mysłowice, Racibórz, Cieszyn, Ostrowiec, Puławy czy Tarnów.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki gotówkowe »

  Coraz częściej w polskich domach zaczyna brakować pieniędzy z powodów związanych z kryzysem. Zwolnienia z pracy są najbardziej bolesnym doświadczeniem powodującym powyższą sytuację. Na szczęście przejściowe okresy mogą być pokonane dzięki pożyczkom. W naszym serwisie publikujemy informacje o tym gdzie najlepiej ubiegać się o pożyczki gotówkowe.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski, wielkrotny autoresponder. Pername Mail Marketer »

  Wielokrotny autoresponder w polskiej wersji językowej - Pername mail Marketer. Jest to pierwszy na naszym rynku profesjonalny program do prowadzenia kampanii mailowych. Za jego pomocą można również przprowadzać ankiety i wykonywać testy porównawcze. Cena abonamentu od 30 zł miesięcznie. Na prawdę warto...

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: