Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Programu jest używany do rejestrowania wejść i wyjść klientów oraz obsługi sprzedaży towarów z barku. Każdy klient identyfikowany jest za pomocą karty, która otrzymuje przy wejściu do sali. Każda kolejna sprzedaż dowolnego towaru wiąże się z przyłożeniem identyfikatora do czytnika i zarejestrowaniem sprzedaży towaru na konto klienta. Przy wyjściu z sali program wyświetla pełne podsumowanie sprzedaży wraz z wyszczególnieniem każdego towaru i biletu oraz ich ilości.

Szczegóły strony www.menedzersalizabaw.pl:

Podlinkuj stronę www.menedzersalizabaw.pl:

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Karta pola »

  Wita Państwa firma Land-Data Eurosoft Sp. z o.o. Oddział w Polsce

  GŁÓWNE ZADANIA FIRMY

  Tworzenie i sprzedaż programu Agrar-Office
  Serwis, wsparcie techniczne i szkolenia
  Kompletne rozwiązania systemowe w Precyzyjnym Rolnictwie
  Próby glebowe i pomiary DGPS
  Kompatybilność systemu z wieloma producentami maszyn rolniczych

  Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktu, który będzie częścią systemu a nie pojedynczym elementem. I tak zaczynając od pomiarów DGPS,
  prób glebowych poprzez mapy nawożenia, plonowania, cyfrowe działki ewidencyjne, mapy topograficzne, współpracę programu z rozrzutnikami nawozu aż do precyzyjnego siewu i oprysku oferujemy Państwu pełne spektrum elementów ze sobą współpracujących, których centrum jest program Agrar-Office.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla urzędów - Rekord.Ratusz »

  Pakiet aplikacji RATUSZ® autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne, jest jednym z wiodących rozwiązań na polskim rynku oprogramowania dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Wdrożyło go już ponad sto urzędów w miastach i gminach, a ponadto jest najczęściej stosowanym systemem w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

  Prace nad pakietem rozpoczęły się w roku 1991, a już trzy lata później firma otrzymała wyróżnienie Wojewody Katowickiego za szczególne osiągnięcia we wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. W 2001 roku RATUSZ® otrzymał MEDAL EUROPEJSKI - wyróżnienie przyznane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla wyrobów, które spełniają standard obowiązujący w Unii Europejskiej

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płace »

  Wygodna obsługa i usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie - Enova - programy crm i oprogramowanie dla firm. Na stronie opis rozwiązań - ciekawe promocje dla nowo-powstałych firm. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Komfort jakości - zapraszamy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 2011 »

  Tegoroczny PIT 2011 będzie najprawdopodobniej ostatnią szansą na rozliczenie ulgi internetowej PIT. Poza tym w PIT 2011 zaszło kilka zmian: PESEL jest identyfikatorem podatkowym, a adres zameldowania zastąpiła rubryka adresowa z adresem zamieszkania. W związku z tym obowiązkowo trzeba rozliczyć aktualne formularze PIT! Z naszej strony można pobrać najnowszy Program PIT 2011, który gwarantuje aktualne i ważne rozliczenie roczne. Jest rekomendowany przez Instytut Polskiej Księgowości, więc podatnicy mają gwarancję bezpieczeństwa danych i skutecznego rozliczenia.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Programy komputerowe dla każdego. Można pobrać tu legalne oprogramowanie na licencji freeware, shareware, trial oraz demo. Kategorie pomogą w prostym odnalezieniu danego programu. Na stronie znajdują się tylko najpopularniejsze programy.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Softland - film lektor, lektor film, filmy download »

  Forum SoftLand.info to jedyne takie forum w sieci. Jest to forum wielotematyczne, gdzie poruszamy nawet najcięższe i najśmieszniejsze tematy. Każdego dnia do naszego forum przybywa dużo nowych użytkowników - mamy ich obecnie ponad 46 tysięcy. I choć te liczby mogą robić wrażenie, to nic to nie znaczy jeśli form jest opuszczone. Z nami jest odwrotnie - forum dosłownie tętni życiem, każdego dnia nasi użytkownicy piszą dziesiątki nowych postów. Mamy jeszcze tysiące innych powodów, abyś zarejestrował się u nas i aktywnie udzielał, jednak nie starczyłoby mi na to czasu. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.fakturyok.pl »

  Strona prezentuje programy do fakturowej obsługi firm. Znajdziesz tu wygodne w obsłudze programy do obsługi małych i średnich firm. Zaletą programów jest to iż są proste w obsłudze a także że można je obsługiwać z pendrive'a Sztandarowy program MR_FAKTURY_PRO służący do obsługi fakturowej firm istnieje na rynku już od 2000 roku. Stale udoskonalany. Można go obsługiwać także z wykorzystaniem klawiatury co jest bardzo ważne dla firm handlowych. Program obsługuje także magazyn lub magazyny. Istnieje możliwość samodzielnego ustawiania formatów wydruku za pomocą wygodnego menu. Istnieje też wersja sieciowa programu umożliwiająca jednoczesną pracę wielu użytkowników. Licencja na program umożliwia także zarejestrowanie za darmo programu MR KSIĘGA oraz MR PRZELEWY. Firmy księgowe czy obsługujące abonentów mogą się zainteresować programem MR USŁUGI CYKLICZNE - ciekawy i łatwy w obsłudze program pozwalający na opanowanie wystawiania faktur w dużych ilościach a także wysyłanie ich abonentom za pomocą maila. W połączeniu z MR PRZELEWY można sobie stworzyć system, który łatwo rozliczy wszelkie wpłaty twoich klientów. Programy dostępne na stronie są tanie i posiadają roczną darmową aktualizację.
  Jeśli jesteś jednak początkującym przedsiębiorcą i nie masz za dużo środków to możesz zacząć od bezpłatnej wersji MR FAKTURY 2012. Bez jakichkolwiek opłat czy konieczności rejestracji. Łatwa możliwość aktualizacji do wersji płatnych.
  Oferujemy także zmiany w programach na życzenie.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron WWW »

  Projektowanie stron WWW. Dostosowanie do urządzeń mobilnych. Modyfikacja/odświeżenie strony.każdego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wykorzystując doświadczenie i wiedzę nabytą w pracy zawodowej.W projektowaniu strony wykorzystuję obecnie panujące trendy w szczególności Flat Website Design, czyli "Płaskie projektowanie". Połączenie jasnych kolorów, egzotycznej typografii, minimalizmu sprawia, że strona jest przejrzysta i czytelna.erwis Marketing Land, na podstawie raportu Webcertain podaje, że blisko 20% ruchu generowanego w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Tendencja ta stale wzrasta, dlatego bardzo ważne jest dostosowanie stronn WWW do wyświetlenia w różnych rozdzielczościach ekranu. Zajmuję się modyfikacją stron, aby były dostosowane do każdego urządzenia.Po otrzymaniu zgłoszenia poprzez stronę, mailowo lub telefonicznie sporządzam wstępny projekt bez żadnych zobowiązań. Projekt i proponowana wycena zostanie Państwu przekazana do dalszych uzgodnień. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do współpracy.Po otrzymaniu zgłoszenia poprzez stronę, mailowo lub telefonicznie sporządzam wstępny projekt bez żadnych zobowiązań. Projekt i proponowana wycena zostanie Państwu przekazana do dalszych uzgodnień. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczny kurs C++ »

  Znajomość podstaw C++ jest ważna, gdyż elementy składni tego języka, zasady tworzenia funkcji, struktur czy klas są identyczne lub bardzo podobne jak w wielu innych językach np.: Java, JavaScript, PHP.
  C++ można więc traktować jako punkt wyjścia do dalszej nauki programowania.
  Kurs napisany jest w postaci kilkunastu lekcji, które spójnie łączą się ze sobą. Teoria poparta jest przykładami. Wprowadzenie nowych zagadnień takich jak tablice, wskaźniki czy klasy poprzedzone jest wstępem uświadamiającym czytelnikowi, że to co nowe jest dobre i pomoce a nie uciążliwe i niepotrzebnie obciążające umysł.
  Kurs przeznaczony jest dla początkujących programistów, rozpoczynających przygodę z programowaniem. Korzystając w własnych doświadczeń, będę starał się bardzo dokładnie i szczegółowo opisać zagadnienia sprawiające najwięcej trudności.
  Nie przejmuj się niepowodzeniami. nnPraktyczny kurs C++ to 12 lekcji przedstawiających w przyjazny sposób podstawy języka C++ w formie przykładów i zadań. Lekcje rozpoczynają się instalacją kompilatora.
  Następnie użytkownik uczy się jak deklarować zmienne i wykonywać podstawowe operacje arytmetyczne.
  W prosty sposób wprowadzane są instrukcje warunkowe, takie jak if, for, while i do while. Następnie uczymy się operować na tablicach i wskaźnikach.
  Poznajemy działania na tablicach i ich praktyczne zastosowanie. Budujemy coraz bardziej zaawansowane programy.
  Na końcu przystępujemy do budowy programu obiektowego z użyciem klas.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »