Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Programu jest używany do rejestrowania wejść i wyjść klientów oraz obsługi sprzedaży towarów z barku. Każdy klient identyfikowany jest za pomocą karty, która otrzymuje przy wejściu do sali. Każda kolejna sprzedaż dowolnego towaru wiąże się z przyłożeniem identyfikatora do czytnika i zarejestrowaniem sprzedaży towaru na konto klienta. Przy wyjściu z sali program wyświetla pełne podsumowanie sprzedaży wraz z wyszczególnieniem każdego towaru i biletu oraz ich ilości.

Szczegóły strony www.menedzersalizabaw.pl:

Podlinkuj stronę www.menedzersalizabaw.pl:

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 193

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Symcom oprogramowanie »

  Na stronie do pobrania popularny program Fakturka PL oraz oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych.Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie, nowe szablony e-sklepu.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne wdrożenie system rezerwacji »

  Właściciele obiektów turystycznych dostrzegają, że profesjonalna obsługa klienta nie polega wyłącznie na stworzeniu komfortu w docelowym miejscu pobytu lub wypoczynku: pensjonacie, hostelu, hotelu, domku letniskowym, agroturystyce, schronisku, itp.

  Obecnie skuteczne pozyskanie klienta zaczyna być kluczową czynnością, decydującą o sukcesie lub porażce prowadzonej działalności turystycznej. Konkurencja, a więc i jakość świadczonych usług systematycznie wzrasta.

  Klienci zwracają coraz większą uwagę do możliwości komfortowego i pewnego zarezerwowania pobytu bezpośrednio przez stronę WWW obiektu turystycznego. Ogromne znaczenie ma również możliwość natychmiastowej płatności online, za pomocą popularnych narzędzi typu: szybkie przelewy czy karty płatnicze.

  Mechanizmy rezerwacji i płatności online zwiększają prestiż obiektu, przyspieszają i ułatwiają całą procedurę, zarówno klientowi, jak i właścicielowi obiektu.

  Proponujemy Państwu ekspresowe i profesjonalne wdrożenie aplikacji "system rezerwacji online e-rezerwacje24.pl".

  Posiadamy autoryzację systemu rezerwacji online e-rezerwacje24.pl, co gwarantuje Państwu szybkie i profesjonalne wdrożenie, wraz ze wsparciem technicznym w okresie użytkowania systemu.

  Przy wdrożeniu przez nas, gwarantujemy koszt użytkowania systemu rezerwacji online, niezależnie od ilości obiektów, za 1 PLN netto/rok

  Więcej szczegółów: http://www.e-wdrozenia.com/

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • CCleaner »

  CCleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych po codziennej pracy z komputerem przez różnego typu aplikacje. Dzięki tym funkcjom program postrzegany jest jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Digital signage »

  Spółka M4B - dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych z branży digital signage. Flagowym produktem firmy M4B S.A. jest oprogramowanie, którego M4B jest autorem, WAVE Multimedia Everywhere. Jest to zaawansowane a jednocześnie intuicyjne narzędzie służące do zarządzania siecią digital signage, którego zalety wykorzystywały liczne polskie oraz międzynarodowe korporacje.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapta.pl - outsourcing IT »

  Outsourcing IT, usługi informatyczne dla firm, administracja infrastrukturą IT, administracja serwerami intranetowymi i internetowymi, instalacja i konfiguracja oprogramowania, serwery dedykowane, serwery VPS, zabezpieczanie sieci komputerowych, bezpieczeństwo systemów informatycznych.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SoftFan.pl - o programach wiemy wszystko »

  Jeśli lubisz komputery, pracujesz przy ich użyciu, to na pewno musisz mieć zainstalowane na nim oprogramowanie, które umożliwia prace, zabawę, czy przeglądanie stron internetowych. SoftFan, to blog, w którym znajdziesz porady, testy, darmowe programy. Wszystko jest pisane w taki sposób, aby każdy czytelnik, użytkownik komputera, poradził sobie bez problemu z radami, które są opisane w serwisie.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vendero - sklep internetowy dla Subiekta, firmowy serwis www, witryna »

  vendero - aplikacja umożliwiająca założenie sklepu internetowego dla Subiekta, witryny z ofertą dla systemów InsERT, firmowego serwisu www. Szybko, elastycznie, niezawodnie. Istnieje mozliwość obsługi serwisu z dowolnego miejsca z dostępem internetu. Dodatkowo bezpłatna reklama w portalu Pasaz24.pl

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATSoftware archiwizacja danych obieg dokumentów »

  Jeśli chcielibyśmy sprawdzić na czym polega archiwizacja dokumentów, czyli transformacja dokumentów papierowych w komputerowe pliki, warto już dziś skonsultować się ze specjalistami oferującymi tego typu usługę. Firma AtSoftware oferuje państwu systemy do archiwizacji dokumentów oraz elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki takim usługą jak archiwizacja dokumentów, elektroniczny obieg dokumentów czy też archiwizacja danych Państwa praca stanie się wydajniejsza.
  Warto już dzisiaj sprawdzić jak sprawnie realizowany jest obieg dokumentów w formie elektronicznej i jak łatwo można dokonać transformacji z papieru na nośnik elektroniczny. Zmiany jakie przyniosły komputery są ogromne. Na początku trudno nam było się oswoić z tymi nowoczesnymi urządzeniami. Jednak dzisiaj, nie możemy sobie wyobrazić życia, bez drukarek, skanerów, czy też komputerów przenośnych. Firmy realizujące archiwizację z papieru na postać elektroniczną to dobra opcja dla wielu biur.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklepyfirmowe.pl - oprogramowanie sklepu internetowego »

  SklepyFirmowe.pl to firma założona w 2003 roku, która zajmuje się projektowaniem oraz rozwijaniem oprogramowania dla sklepów internetowych oraz ich promocją w sieci. Jesteśmy właścicielem pasażu handlowego Bazarek.pl, gdzie promujemy produkty pochodzące ze sklepów naszych klientów. Sklep internetowy na naszej platformie można założyć w kilka minut – bez kupowania domeny, płacenia za hosting i problemów technicznych.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program do wystawiania faktur »

  FakturaLight to nowoczesny program do fakturowania. Aplikacja umożliwia wystawianie faktur VAT, pro-forma, zaliczkowych, marża, MK oraz not korygujących. FakturaLight działa natywnie na komputerach wyposażonych w systemy macOS, Windows oraz Linux.
  Na stronie udostępniona została również wersja DEMO, pozwalająca na pełne przetestowanie programu.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »