Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Programu jest używany do rejestrowania wejść i wyjść klientów oraz obsługi sprzedaży towarów z barku. Każdy klient identyfikowany jest za pomocą karty, która otrzymuje przy wejściu do sali. Każda kolejna sprzedaż dowolnego towaru wiąże się z przyłożeniem identyfikatora do czytnika i zarejestrowaniem sprzedaży towaru na konto klienta. Przy wyjściu z sali program wyświetla pełne podsumowanie sprzedaży wraz z wyszczególnieniem każdego towaru i biletu oraz ich ilości.

Szczegóły strony www.menedzersalizabaw.pl:

Podlinkuj stronę www.menedzersalizabaw.pl:

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Video Kurs »

  Jeżeli chcesz nauczyć się programować w szybki i przyjemny sposób lub też tworzyć stron WWW, chcesz przygotować się do matury z matematyki, to mamy dla Ciebie w ofercie:

  Video Kursy Programowania w C++, Java, Pascal.

  Kursy Tworzenia stron WWW w XHTML, CSS, PHP, MySql, JavaScript, XML.

  Kursy matematyki i wiele innych.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EXCOM Breza Kazimierz - usługi informatyczne, oprogramowane, strony www »

  Firma świadczy szeroko pojęte usługi informatyczne, głównie dla firm.
  Zajmujemy się również tworzeniem i utrzymaniem stron www. Tworzymy też programy na zamówienie, jak też i zajmujemy się sprzedażą oprogramowania gotowego (np. fakturowanie, kadry i płace, Opisy i statystyka RTG, USG itp).

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • BTCH Autoryzowane Centrum Szkoleniowo Wdrożeniowe »

  Zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci zaowocowało dynamicznym rozwojem firmy: poszerzeniem zakresu usług, zwiększeniem liczebności kadry o nowych, wysoko wykwalifikowanych pracowników z branży IT, którzy śledzą oraz analizują rozwój kluczowych sektorów polskiej gospodarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie dogłębnie rozumieć potrzeby naszych Klientów i odpowiadać na nie, proponując nasze własne rozwiązania, uzupełniane przez światowe produkty i technologie.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Softhelp systemy erp Lublin, Warszawa, symfonia »

  SOFThelp jest to firma informatyczna z
  doskonałym zapleczem merytorycznym
  SOFThelp zajmuje się sprzedażą,wdrożeniem oraz serwisem
  oprogramowania:
  Symfonia Start, System Symfonia, Forte
  Świadczy także usługi szkoleniowe i doradcze.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing automation »

  Salesmanago Marketing Automation oferuje najbardziej wyspecjalizowany i innowacyjny pakiet narzędzi w obszarze automatyzacji marketingu. System obejmuje narzędzia do identyfikacji i monitoringu osób na stronie www oraz w Social Media, CRM, E-mail Marketing. System salesmanago jest produktem firmy Benhauer. . System ten pozwala zatem na monitorowanie i zachowanie użytkowników na stronie www, dzięki czemu oszczędza pracę handlowcom. Zawiera także szereg modułów, które pozwalają np. zintegrować salesmanago z systemami CRM.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program CRM dla firm - ImCRM »

  Chcesz skutecznie zwiekszać sprzedaż, potrzebujesz zarządzać, analizować i podejmować decyzje. ImCRM to skuteczne oprogramowanie CRM, które Ci to umożliwi. Przetestuj chmurę ImCRM
  i zacznij wykorzystywać program CRM w sprawnym zarządzaniu firmą. Wejdź i rozpocznij okres testowy. Imcrm jest dostępny online na licencji SaaS, w tanim abonamencie.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • CMS PageEditor »

  PageEditor 4.0 to komercyjny, prosty CMS (Content Management System), w którym twórcy skupili się na łatwości obsługi i szybkości zmiany treści w serwisach WWW. W opracowaniu głównych funkcjonalności oprogramowania udział brały osoby z działów marketingu i PR, aby system mógł służyć w głównej mierze pracownikom nieinformatycznym i był przez nich traktowany jako łatwy CMS.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finarchy - Wybierz wolność finansową »

  Finarchy to bezpłatna aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Pomaga zaplanować przyszłość finansową, uporządkować i przejąć kontrolę nad wydatkami.Finarchy przy pomocy przejrzystych wykresów uczy i motywuje do oszczędzania. Aplikacja rozpatruje wpływ różnych scenariuszy w kontekście płynności i bezpieczeństwa finansowego. Finarchy umożliwia śledzenie wartości netto, a także analizuje poziom zabezpieczenia emerytalnego. Aplikacja finansowa dostępna jest w wersji mobilnej i webowej. Więcej informacji na stronie: www.finarchy.com

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »