Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Programu jest używany do rejestrowania wejść i wyjść klientów oraz obsługi sprzedaży towarów z barku. Każdy klient identyfikowany jest za pomocą karty, która otrzymuje przy wejściu do sali. Każda kolejna sprzedaż dowolnego towaru wiąże się z przyłożeniem identyfikatora do czytnika i zarejestrowaniem sprzedaży towaru na konto klienta. Przy wyjściu z sali program wyświetla pełne podsumowanie sprzedaży wraz z wyszczególnieniem każdego towaru i biletu oraz ich ilości.

Szczegóły strony www.menedzersalizabaw.pl:

Podlinkuj stronę www.menedzersalizabaw.pl:

Menedżer sali zabaw - oprogramowanie do zarządzania ruchem klientów w sali zabaw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ItCraft »

  Firma itCraft zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienia oraz wdrażaniem systemów dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw. itCraft świadczy również usługi konsultingu IT oraz outsourcingu programistów. W ofercie itCraft znajdują się systemy klasy e-commerce, ERP, CMS, ECM oraz CRM. Konsultanci itCraft specjalizują się w technologiach java, j2ee, groovy oraz grails. Dodatkowo firma itCraft posiada bardzo duże doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu nowoczesnych portali i aplikacji webowych.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • InSolutions - wdrożenia Navireo »

  inSolutions to firma oferująca oprogramowanie dla firm. Navireo to nowoczesny system zarządzania firmą, który pozwala na wygodną i efektywną pracę, a zarazem daje możliwości szerokiej rozbudowy dzięki czemu może zostać w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i specyfiki branży. inSolutions zajmuje się zarówno dystrybucją Navireo jak i wdrożeniami tego systemu. inSolutions to zespół specjalistów, którzy po rozpoznaniu potrzeb klienta rozbudowaują system o niezbędne elementy oraz modelują go tak, aby jak najlepiej spełniał oczekiwania klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wdrożenia systemu Navireo są przeprowadzane szybko i kończą się sukcesem.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hosting w Ogicom »

  Firma Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A. to sprawdzony partner w zakresie dostarczania usług takich jak hosting, VPS czy serwery dedykowane. Usługi świadczone przez Ogicom są na najwyższym światowym poziomie. Dane przechowywane w Ogicom są bezpieczne, sporządzane są kopie bezpieczeństwa z ostatnich 7 dni.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma szkolenia »

  W ofercie firmy z Gdyni programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma oferuje też kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs, szkolenie Norma.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacja on-line - Morten.pl »

  Morten.pl to nowa i dynamicznie rozwijająca się platforma rezerwacji online. Celem naszego zespołu jest współtworzenie sukcesu naszych klientów. Oferujemy aplikację wspomagające prowadzenie, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych czy obsługi obiektów rekreacyjnych i sportowych. Morten to oprogramowanie do zarządzania online gabinetem dentystycznym, salonem fryzjersko-kosmetycznym czy obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jej celem jest wspomaganie właścicieli oraz menedżerów by skutecznie kierować pracą swoich stylistów, fryzjerów czy dentystów. Monitorować i planować zajęcia, a także utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi do aplikacji 24/7 przez 365 dni w roku, każdy z pracowników, który ma swój kalendarz może sprawdzić swój rozkład pracy z każdego miejsca na kuli ziemskiej.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja Outlook »

  Archiwizacja poczty w programie Microsoft Outlook 2007 i Outlook 2010. Opis jak zachować pocztę z plików pst, jak radzić sobie z zapełnioną skrzynką pocztową i jak bezpiecznie archiwizować pocztę elektroniczną w firmie.

  Bezpieczne przechowywanie poczty elektronicznej jest ważne dla płynnego i sprawnego prowadzenia firmy, aby to osiągnąć powinniśmy archiwizować na bieżąco pocztę przechowywaną w programie Microsoft Outlook, tak aby była łatwo osiągalna.

  Archiwum poczty powinno być, bezpieczne, ale to tutaj jest oczywiste, również narzędziem łatwym w obsłudze, co przedstawiamy na naszej stronie.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • X13 - moduły PrestaShop »

  Chcesz rozbudować swój sklep ? Szukasz idealnych modułów ? Zapraszamy na naszą stronę, posiadamy najciekawsze dodatki do sklepów PrestaShop, takie jak moduły, integrację (z Allegro, Hurtowniami czy Subiektem), szablony PrestaShop oraz indywidualne sklepy. Wszystkie przedmioty w naszym sklepie to produkty wirtualne, które po udanej płatności są w kilka chwil na państwa mailu. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i efektywne rozbudowanie sklepu internetowego. Nasze moduły są pisane przez polskich programistów na polski rynek. Czyli odpowiadają najczęstszym potrzebą klientów. Rozbudowa sklepu to inwestycja w swój wizerunek i oszczędność czasu. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi modułami i przetestowania ich na sklepach demo.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pity2016.com »

  Program firmy Format ''PITy 2015'' zaprojektowany został w 2015 roku przez specjalistów zajmujących się podatkami dochodowymi od osób fizycznych, którzy uwzględnili w nim wszelkie zmiany i ulgi przysługujące podczas rozliczeń za rok 2015. Aplikacja umożliwia szybkie wypełnienie deklaracji i przesłanie jej bezpośrednio z programu do US w formie elektronicznej. Program jest intuicyjny w obsłudze i przeprowadza użytkownika krok po kroku przez zawiłości podatkowe. Już w 1 stycznia 2016 roku będzie można ściągnąć go bezpłatnie z naszej strony.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ukrywanie adresu IP »

  W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo w Internecie staje się coraz ważniejszym zagadnieniem, dlatego też warto poznać najpopularniejsze metody dzięki którym można ukryć swoją tożsamość korzystając z siec. Na stronie przedstawione są najskuteczniejsze metody na ukrycie swojego IP poprzez stosowanie serwerów VPN i bramek Proxy, a także inne techniki które chronią przed przejęciem tożsamości przez inne osoby.

  Data dodania: 21 06 2015 · szczegóły wpisu »