Nod32sklep.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nod32sklep.pl

Szukasz skutecznej ochrony antywirusowej w korzystnej cenie? a może chcesz zabezpieczyć nie tylko swój komputer ale również i urządzenia oparte na systemie Android? Jeśli tak skorzystaj z oferty sklepu nod32sklep.pl. Mamy przygotowany dla Ciebie pakiet zabezpieczeń pod nazwą Eset Security Pack. Oprócz ochrony przed zagrożeniami w ramach jednej licencji możesz zainstalować aplikacje do kontroli rodzicielskiej, dzięki której lokalizacja i aktywność Twojego dziecka na telefonie nie będzie dla Ciebie tajemnicą. W ramach Twojego Security Packa możesz zdecydować się na takie oprogramowanie jak NOD32, Internet Security, Mobile Security, Parental Control i przeznaczony na systemy iOS Eset Cyber Security. Wszystkie aplikacje posiadają podstawowy silnik skanujący opierający się na często aktualizowanej bazie sygnatur, a także dodatkowych zabezpieczeniach. Między innymi takich jak ochrona przed programami szpiegującymi, ochrona przed phishingiem, obrona przed złośliwymi skryptami pochodzącymi ze stron www. Oprogramowanie ESET jest proste w instalacji i nie obciąża zbytnio procesora. Gdybyśmy potrzebowali mimo wszystko bardziej odciążyć nasz komputer zawsze możemy użyć trybu gracza, który odciąży komputer.

Szczegóły strony nod32sklep.pl:

Podlinkuj stronę nod32sklep.pl:

Nod32sklep.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CMS.net - program sklep internetowy »

  System zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System) to internetowa aplikacja pozwalająca na łatwe zarządzanie serwisem WWW oraz jego późniejszą aktualizacją i rozbudową samodzielnie przez użytkowników. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły. Podstawowym zadaniem Studio CMS.net jest oddzielenie treści (zawartości informacyjnej serwisu www) od wyglądu (sposobu jej prezentacji). Po wprowadzeniu nowych informacji przez uprawnionego redaktora system przenosi je do bazy danych, jednocześnie wypełniając nimi odpowiednie miejsca na stronach WWW. Elementem prorgamu CMS jest sklep internetowy ASP.net za pomocą którego można efektywnie prowadzić sprzedaż produktów. Rozwiązanie korzysta ze wspólnej bazy danych towarów oferowanych przez sklep internetowy, dzięki czemu istnieje pełna integracja ONLine danych udostępnianych zarówno w sklepie internetowym jak i na firmowym portalu - strona www. Program można intergować z popularnymi systemami handlowo magazynowy w zakresie wspólnej bazy kartotek towarowych oraz automatycznego przekazywania zamówień. Sklep można integrować z fimami kurierskimi realizującymi dostawy oraz firmami udzielającymi kredyty konsumenckie.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Biuro projektowania systemów Komputerowych (BPSC) zajmuje się projektowaniem i wrażaniem systemów informatycznych, opartych na klasie MRPII lub ERP. BPSC jest obecnie największym producentem i dostawcą systemów tego rodzaju. Nasza firma, istnieje już 20 lat na rynku i może poszczycić się tym, że zaufało nam już 450 firm, zarówno tych średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Według raportu analitycznego DiS, BPSC jest czołowym dostawcą technologii ER, znacząco wyprzedza konkurencję, pod względem liczby nowych wdrożeń. Nasza firma, wykorzystując swoje doświadczenie w tej branży, stworzyła w pełni zintegrowany pakietoparty o MRPII/ERP - a mianowicie Impuls 5. Nasz produkt, rok do roku, zdobywa coraz większe zaufanie wśród przedsiębiorstw. Nasze systemy doskonale sprawdzają się w średnich jak i dużych przedsiębiorstwach o rozmaitej formie organizacyjnej.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interidea - strony internetowe Katowice »

  Interidea to firma oferująca kompleksowe projektowanie i wykonanie stron internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych oraz usługi poligraficzne. Naszą misją jest dostarczanie klientom rozwiązań na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Q-Solutions | Software Quality Assurance »

  Q-Solutions jest firmą świadczącą usługi doradcze i wykonawcze z zakresu testów oprogramowania, analizy użyteczności systemów informatycznych oraz sposobów ich implementacji.
  Dbamy o to aby jakość i użyteczność oprogramowania szła w parze z celami biznesowymi naszych Klientów.
  Oferujemy wsparcie testów na każdym etapie budowy i rozwoju aplikacji, również w trakcie testów akceptacyjnych i odbiorach systemów informatycznych. Realizujemy testy automatyczne na potrzeby testów regresywnych i wydajnościowych.
  Przygotowujemy pełną dokumentację testową według wytycznych Klienta.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum SolidWorks »

  Strona zawiera ogromna bazę wiedzy o programie SolidWorks składającą się z filmów, tutoriali oraz linków. Ponadto ogłoszenia pracy, i nowści o produktach grupy DS. Wszystko o SolidWoks w jednym miejscu.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia | Doradztwo | Fundusze | Pprogramowanie - Empower Group »

  Firma współpracuje z kadrą menedżerów wyższego i średniego szczebla, a także z pracownikami naukowymi przyjemniej w randze doktora. Prowadzimy zaawansowane projekty doradcze: Analiza potrzeb szkoleniowych, także na potrzeby EFS. Analiza Potrzeb szkoleniowychWdrażamy projekty HR, systemy ocen pracowniczych, projekty wartościowania stanowisk pracy, modele kompetencyjne. Najpopularniejsze szkolenia Trening kontroli emocji w konwencji wyszkolenia służb specjalnych,kontrola emocji jak zrobić prezentację w Power PointZobacz jak robić prezentacje, negocjacje windykacyjne, zarządzanie zespołem, przywództwo, finanse dla nie-finansistów, zaawansowane negocjacje. Wdrażamy programy informatyczne na potrzeby HR. Aplikacje usprawniające działania firmy i komunikację z innym oprogramowaniem. Piszemy i prowadzimy projekty dofinansowane z europejskiego funduszu społecznego. Pozyskujemy fundusze inwestycyjne.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łatwiejsze pobieranie plików z sieci »

  Strona partnerska programu Torrius prezentuje alternatywę dla dotychczasowych metod pobierania filmów, gier i muzyki z sieci. Torrius stworzony został przez polskich programistów, którzy włożyli całe serce w realizację tego projektu, dzięki czemu ich dziecko jest szybkie, skuteczne oraz łatwe w obsłudze. Projekt jest rozwijany od lat, dziś osiągnął pełną dojrzałość i zdobył rzeszę zadowolonych użytkowników. Dzięki programowi Torrius pobieranie plików zajmuje znacznie mniej czasu w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Torrius posiada wbudowaną wyszukiwarkę, więc możesz zapomnieć o mozolnym przekopywaniu Internetu w poszukiwaniu upragnionego pliku. Innowacyjne metody anonimizujące zapewniają wysokie bezpieczeństwo. Ochrona antywirusowa chroni użytkowników przed szkodliwym oprogramowaniem. Ze względu na fakt, iż Torrius jest programem p2p, dostarcza on dużą bazę danych, która sięga już ponad 1 000 000 000 plików multimedialnych i nadal się rozszerza...

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla transportu i spedycji »

  Od naszej firmy liczyć można na najwyższej jakości oprogramowanie dla transportu i spedycji! Nasz zespół cechuje wieloletnie doświadczenie, a dopasować możemy się do każdego klienta.

  Zapewniamy bezawaryjne oprogramowanie, którego każdy spedytor potrzebuje!

  Ponadto nasza platforma dostarcza szczegółowych informacji o Państwa firmie oferując: integrację z bazą danych, integrację z systemem GPS, automatyczne raportowanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, a nawet usługi księgowe!

  Wykorzystywanie naszego oprogramowania cechuje automatyzacja i łatwość w zarzadzaniu oraz personalizacja.

  Oferujemy 30 dniowy darmowy okres testowy!

  Więcej na:
  http://programdlaspedycji.pl

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr KRS »

  Głównym celem serwisu Krajowy Rejestr Wiarygodności i Rzetelności jest ułatwienie podejmowania dobrych decyzji w życiu zawodowym. Na utworzonej przez nas stronie można znaleźć między innymi Krajowy Rejestr Pracowników, który zwiększa szansę na znalezienie kompetentnych i godnych zaufania osób. Kolejna z dostępnych propozycji to Rejestr KRS, z którego użytkownicy naszego serwisu mogą korzystać bez opłat. Wszystkim zainteresowanym dajemy możliwość podzielania się swoją opinią na temat firmy, pracodawcy albo pracownika.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • System ERP Microsoft Dynamics NAV w abonamencie »

  NAV365 to zestaw oprogramowania i aplikacji stworzony z myślą o firmach uslugowo-handlowych. Głównym elementem pakietu NAV365 jest system ERP - Microsoft Dynamics NAV, w pełni zintegrowany z usługą Office 365 i Microsoft Azure. System ERP dostępny w NAV365 posiada bogaty zbiór podstawowych funkcjonalności, który może być rozbudowany w dowolnym momencie.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »