Nod32sklep.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nod32sklep.pl

Szukasz skutecznej ochrony antywirusowej w korzystnej cenie? a może chcesz zabezpieczyć nie tylko swój komputer ale również i urządzenia oparte na systemie Android? Jeśli tak skorzystaj z oferty sklepu nod32sklep.pl. Mamy przygotowany dla Ciebie pakiet zabezpieczeń pod nazwą Eset Security Pack. Oprócz ochrony przed zagrożeniami w ramach jednej licencji możesz zainstalować aplikacje do kontroli rodzicielskiej, dzięki której lokalizacja i aktywność Twojego dziecka na telefonie nie będzie dla Ciebie tajemnicą. W ramach Twojego Security Packa możesz zdecydować się na takie oprogramowanie jak NOD32, Internet Security, Mobile Security, Parental Control i przeznaczony na systemy iOS Eset Cyber Security. Wszystkie aplikacje posiadają podstawowy silnik skanujący opierający się na często aktualizowanej bazie sygnatur, a także dodatkowych zabezpieczeniach. Między innymi takich jak ochrona przed programami szpiegującymi, ochrona przed phishingiem, obrona przed złośliwymi skryptami pochodzącymi ze stron www. Oprogramowanie ESET jest proste w instalacji i nie obciąża zbytnio procesora. Gdybyśmy potrzebowali mimo wszystko bardziej odciążyć nasz komputer zawsze możemy użyć trybu gracza, który odciąży komputer.

Szczegóły strony nod32sklep.pl:

Podlinkuj stronę nod32sklep.pl:

Nod32sklep.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BY-link kompleksowe usługi informatyczne dla firm (Śląsk) »

  BY-link - Złapani w sieć - Profesjonalne usługi informatyczne w zakresie sieci komputerowych, serwerów sieciowych, baz danych, archiwizacji, audytu bezpieczeństwa, serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Stała opieka serwisowa dla firm - atrakcyjne pakiety serwisowe. Administracja serwerów sieciowych. Telefonia VoIP - bramki VoIP, programowe centrale Voip SIP firmy 3CX.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • BTCH Autoryzowane Centrum Szkoleniowo Wdrożeniowe »

  Zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci zaowocowało dynamicznym rozwojem firmy: poszerzeniem zakresu usług, zwiększeniem liczebności kadry o nowych, wysoko wykwalifikowanych pracowników z branży IT, którzy śledzą oraz analizują rozwój kluczowych sektorów polskiej gospodarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie dogłębnie rozumieć potrzeby naszych Klientów i odpowiadać na nie, proponując nasze własne rozwiązania, uzupełniane przez światowe produkty i technologie.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm, oprogramowanie ERP - Sente.pl »

  Firma Sente jest liderem na rynku wspomagania średnich i dużych przedsiębiorstw przy wykorzystywaniu oprogramowania ERP, którego zadaniem jest wspomaganie zarządzaniem firmą. Oprogramowanie dla firm SENTE eSystem zostało stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia firmy i ułatwia zarządzanie działaniami i procesami zachodzącymi w firmie a nawet w grupie firm. Oprogramowanie ERP jest najwydajniejszym sposobem na skuteczne kierowanie firmą dzięki czemu pracownicy wydajniej działają a przedsiębiorstwo powiększa swoje zyski. Zapraszamy na nasza stronę internetowa w celu zapoznania się z naszą oferta.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie komputerowe »

  Portal Downsoft.pl to nowo powstały i dynamiczne rozwijający się serwis z software. Dostępne do pobrania aplikacje z bazy download są sukcesywnie dodawanie do katalogu plików. Docelowo w portalu Downsoft.pl pojawią się gry komputerowe z wielu kategorii. Każdego dnia pojawiają się natomiast aplikacje reprezentujące wiele kategorii software: bezpieczeństwo, internet, narzędzia systemowe itp.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ASDER - usługi informatyczne dla Firm - Bydgoszcz »

  Witamy w firmie ASDER - lider usług informatycznych w Bydgoszczy. Jeśli szukacie Państwo usług: informatyk Bydgoszcz, usługi informatyczne Bydgoszcz, pogotowie komputerowe Bydgoszcz, obsługa informatyczna firm Bydgoszcz to znaleźliście odpowiednią firmę i rozwiązanie. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm obsługi firm pod kątem działań IT. Proponowany przez nas pakiet usług, ma na celu spełnienie Państwa potrzeb i zapewnienie najlepszego standardu pracy w dziedzinie informatyki.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dreamsoft - sklep, sprzedaż, dystrybucja i rejestracja oprogramowania. »

  Rejestracja oprogramowania. Sklep, sprzedaż i dsytrybucja oprogramowania: SWiSH Max, Activestate Komodo, Jetbrains Intellij Idea, Resharper, Zend Studio, Artisteer, Winrar, Foxit, SolidConverter, Avira, Winrar, Ad-Aware, Nessus, Tenable, Sparx, Visual Paradigm, Nomagic, Magicdraw, Uml, Beyondcompare, Radmin, Dxperience, Aspose, TMS Components, Developer Express, Winforms

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing automation »

  Salesmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer, która od 2009 roku specjalizuje się w tworzeniu technologii i systemów do marketingu i sprzedaży. System łączący w sobie funkcjonalności aplikacji do email marketingu oraz system ułatwiający sprzedaż poprzez planowanie jej etapów. Marketing automation zmienia w pewien sposób, jak marketingowcy pracują i żyją. Pozwala on na monitorowanie i zachowanie użytkowników na stronie www, dzięki czemu wiemy kiedy pojawiają się na naszej stronie i czego na niej szukają. Zawiera także szereg modułów, które pozwalają np. zintegrować salesmanago z systemami CRM.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie księgowe BizMaster »

  Bizmaster to oprogramowanie rachunkowe oferowane przez firmę Pabloware, która posiada duże doświadczenie w tworzeniu programów przeznaczonych dla przedsiębiorstw. Proponowany przez nią program do rachunkowości został dostosowany do potrzeb osób wykonujących różne zadania. Ze względu na dużą ilość dostępnych opcji oraz łatwość obsługi, program ten umożliwia znaczne przyspieszenie pracy. Użytkownicy mają zapewnione bezpłatne wsparcie techniczne producentów, a także otrzymują za darmo wszystkie aktualizacje.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.pityw5minut.pl »

  Za pośrednictwem strony pityw5minut.pl mogą Państwo pobrać program do wypełniania PIT-ów 2014/2015 pochodzący z publikacji w Rzeczpospolitej, Gazecie oraz w Dobrychprogramach. Dostępny u nas program posiada wszystkie możliwe rodzaje PIT-ów czyli PIT 36, PIT 37 oraz PIT 38. Oferujemy Państwu narzędzie, które dzięki posiadanym opcjom ułatwia samodzielnie rozliczenie się z dochód w Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program do windykacji należności »

  Nowoczesny program do windykacji należności do niezwykle prosty dostęp do danych windykacyjnych, takich jak np. notatki, raporty aktualnego stanu zadłużenia itp. Dodatkowym atutem naszego programu jest w pełni zautomatyzowane generowanie pism, dzięki czemu praca w kancelarii lub w dziale windykacyjnym staje się szybsza, łatwiejsza i efektywniejsza.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »