Oprogramowanie dla Spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie dla Spółdzielni

Firmy informatyczne są w obecnych czasach usługodawcami, których potrzebuje praktycznie każda firma posiadająca sprzęt komputerowy. Wdrażanie systemów, opieka sprzętowa czy zaopatrzenie w oprogramowanie to tylko niektóre usługi jakie oferują firmy informatyczne. Coraz bardziej popularne stają się zlecenia, w których firmy oczekują wykonania oprogramowania dedykowanego specjalnie do ich potrzeb. Jednym z takich oprogramowań są programy dla spółdzielni czy zarządców nieruchomości, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają zarządzanie mieszkaniami i rozliczanie najemców.
Jedną z firm oferujących między innymi oprogramowanie dla spółdzielni jest firma ZIS z siedzibą w Bydgoszczy. W ofercie firmy poza wspomnianym już oprogramowaniem dla spółdzielni jest całościowe wsparcie firm od strony informatycznej (sprzęt, oprogramowanie, strony internetowe, szkolenia).

Szczegóły strony www.zis.com.pl:

Podlinkuj stronę www.zis.com.pl:

Oprogramowanie dla Spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 246 Odwiedziny netsprint 50 Odwiedziny msnbot 62 Odwiedziny googlebot 267

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drukarki fiskalne »

  Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ISK Sp. z o.o. - Rozwiązania informatyczne dla biznesu. Oprogramowanie ERP, BI, CRM »

  ISK sp. z o.o. to wiodąca na rynku firma świadcząca od 1995 roku usługi z zakresu doradztwa biznesowego i rozwiązań informatycznych Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi doradcze, pamiętając, że drogą do osiągania celów przedsiębiorstwa jest przede wszystkim zrównoważona organizacja, nowoczesne narzędzia informatyczne i skuteczność. nZapewniamy Klientom wysoce zaawansowane rozwiązania. Nasze usługi, obejmują obszary takie jak konsulting, przeprojektowanie procesów biznesowych, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych.nSpecjalizujemy się w zagadnieniach związanych z:n- zarządzaniem przedsiębiorstwem w oparciu o systemy informatyczne klasy ERP,n- wdrażaniem standardów zarządzania relacjami z klientami (CRM),n- dostarczaniem wiedzy pomagającej w podejmowaniu prawidłowych decyzji biznesowych w oparciu o rozwiązania klasy BI.nUdokumentowane i poparte praktyką doświadczenie w zarządzaniu projektami daje nam możliwość wszechstronnej weryfikacji wielu modeli organizacji i zarządzania. Wdrażamy rozwiązania uwzględniając indywidualne potrzeby klientów oraz przedmiot i zakres prowadzonej przez nich działalności. Dysponujemy odpowiednią kadrą pracowniczą, od kierowników projektów aż po wyspecjalizowanych w określonej dziedzinie analityków i doradców, którzy na specjalne potrzeby tworzą nowe rozwiązania.Oferujemy kompleksową obsługę od procesu projektowania, poprzez implementację, kończąc na zarządzaniu rozwiązaniem.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PIT-38 w rozliczeniu PIT 2011 »

  Dochody kapitałowe, czyli chociażby zyski ze sprzedaży akcji, trzeba rozliczyć na formularzu PIT-38. To dodatkowy druk PIT, nie da się na nim rozliczyć wspólnie z małżonkiem ani odliczyć ulg. Termin składania wypełnionego PIT-38 mija 30 kwietnia 2011. Wchodząc na naszą stronę, dowiesz się więcej o rozliczeniu PIT-38 2011. Możesz też pobrać darmowe druki PIT lub zdecydować się na Program do PIT 38, który rozliczy podatek właściwie samodzielnie. Nasz program PIT 2011 jest sprawdzony i uznany za najbardziej funkcjonalny i przejrzysty program do rozliczeń podatku. Wejdź i spróbuj rozliczyć PIT 38 w kilka minut!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne oprogramowanie »

  Produkujemy nowoczesne oprogramowanie dla firm. Głównym naszym atutem jest bezpieczeństwo produkowanych przez nas produktów. Służymy także pomocą w doborze odpowiedniego oprogramowania oraz dogodnymi cenami w razie chęci zakupu. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuroport.pl-wirtualny sekretariat »

  Firma proponuje usługi dedykowane aktywnym przedsiębiorcom, takie jak: wirtualny sekretariat. Ponadto zakres działalności obejmuje kompleksowe i profesjonalne tworzenie oraz dostarczanie innowacyjnego oprogramowania, które stwarza mnóstwo korzyści dla prowadzenia biura z jednoczesnym dostępem do wszelkiego rodzaju dokumentów i spraw związanych z prowadzeniem firmy. Sprawdź jakie to proste i skorzystaj z wygodnych rozwiązań poświęcając czas na rozwój
  Twojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy rachunkowe »

  Programy rachunkowe, oferowane przez naszą firmę, to najlepsze jakościowo programy do zarządzania rachunkami w Twojej firmie. Wszystko będzie miało swoje miejsce, a do tego dostęp do dokumentów będzie wszędzie tam gdzie jest internet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • AgroSoft analizy »

  Nowoczesne rolnictwo i hodowlę przedstawia wykorzystanie najlepszych technologii i najnowszych zdobyczy nauki oraz techniki. Wpływ na wydajne funkcjonowanie nowoczesnych firm hodowlanych ma kontrola nad wszelkimi aspektami ich aktywności. Specjalistą systemów informatycznych, dla tej specjalizacji, jest firma AgroSoft, która od przeszło 25 lat jest obecna na rynku aplikacji dla rolnictwa. Specjalnie z myślą o hodowcach wypracowaliśmy szczegółowe systemy i programy informatyczne ułatwiające proces kontroli nad stadem. W naszej firmie pracują najlepsi informatycy, którzy korzystając z informacji, między innymi, hodowców i weterynarzy w sposób ciągły rozbudowują nasze projekty tak, aby jak najlepiej służyły hodowcom usprawniając ich codzienną pracę i obniżając koszty działania. Szczegóły oferty na stronie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Office 365 Business »

  Office 365 Business zawierający pełną wersję aplikacji Office – Word, Outlook, Excel, PowerPoint, OneNote i Publisher, z przestrzenią 1TB na dane użytkownika w ramach OneDrive for Business (dawniej SkyDrive Pro). Pakiet pozwoli na dostęp, edycję i współdzielenie informacji i dokumentów na większości typowych urządzeń z systemami Windows, Mac, tabletach Windows, iPad i wielu smartfonach.Office 365 Business Essential zawiera usługi współpracy grupowej, biznesową pocztę e-mail i kalendarze, aplikacje Office Online, spotkania zdalne, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje online, przestrzeń przechowywania i przetwarzania informacji oraz wiele więcejOffice 365 Business Premium posiadająca wszystkie funkcje planów Office 365 Business i Office 365 Business Essental.Office 365 Business to usługa hostowana przez Microsoft. Łączy w sobie zalety tradycyjnych aplikacji Office z biznesową pocztą e-mail, funkcją udostępniania dokumentów, wiadomościami błyskawicznymi i wideokonferencjami. Zapewnia dostęp do narzędzi potrzebnych do wykonania pracy z niemal dowolnego miejsca, na różnych urządzeniach, od komputerów po smartfony i tablety.Office 365 łączy w sobie znajome aplikacje Office z pocztą e-mail klasy biznes (Exchange Online), funkcją udostępniania dokumentów (SharePoint Online), oraz wiadomościami błyskawicznymi i wideokonferencjami (Lync Online). Wszystkie te usługi płynnie ze sobą współpracują i przenikają się, aby zapewnić jak najlepszą wydajność pracowników

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.pity2015ng.pl »

  Pity 2015 NG to bardzo pomocny program do rozliczenia podatkowego 2014/2015. Program ten wydany został w niezwykle prostej wersji instalatora do pobrania z sieci i jest on dostępny dla wielu osób, nie tylko z Polski, lecz także z zagranicy. Posiada on prosty interfejs, dzięki czemu jego obsługa nie powinna sprawiać większych problemów. Dlatego koniecznie już teraz zdecyduj się na wypróbowanie tej aplikacji.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notatnik programisty »

  Blog programisty
  Robert Olechowski blog
  - Analiza ciekawych zadań rekrutacyjnych
  - Ciekawostki i triki programistyczne
  - Pułapki w kodzie
  - Mikro projekty

  Znaczna cześć bloga to analiza różnych możliwych rozwiązań do zadań jakie pojawiają się na rekrutacjach programistycznych.

  Ponadto, opis przemyśleń autora odnośnie wykorzystywanych bibliotek i narzędzi.

  Zebrane doświadczenia oraz przemyślenia.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »