Oprogramowanie dla Spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie dla Spółdzielni

Firmy informatyczne są w obecnych czasach usługodawcami, których potrzebuje praktycznie każda firma posiadająca sprzęt komputerowy. Wdrażanie systemów, opieka sprzętowa czy zaopatrzenie w oprogramowanie to tylko niektóre usługi jakie oferują firmy informatyczne. Coraz bardziej popularne stają się zlecenia, w których firmy oczekują wykonania oprogramowania dedykowanego specjalnie do ich potrzeb. Jednym z takich oprogramowań są programy dla spółdzielni czy zarządców nieruchomości, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają zarządzanie mieszkaniami i rozliczanie najemców.
Jedną z firm oferujących między innymi oprogramowanie dla spółdzielni jest firma ZIS z siedzibą w Bydgoszczy. W ofercie firmy poza wspomnianym już oprogramowaniem dla spółdzielni jest całościowe wsparcie firm od strony informatycznej (sprzęt, oprogramowanie, strony internetowe, szkolenia).

Szczegóły strony www.zis.com.pl:

Podlinkuj stronę www.zis.com.pl:

Oprogramowanie dla Spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 262 Odwiedziny netsprint 50 Odwiedziny msnbot 62 Odwiedziny googlebot 267

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy rachunkowe »

  Programy rachunkowe, oferowane przez naszą firmę, to najlepsze jakościowo programy do zarządzania rachunkami w Twojej firmie. Wszystko będzie miało swoje miejsce, a do tego dostęp do dokumentów będzie wszędzie tam gdzie jest internet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla budownictwa. Sieci komputerowe »

  MTM Digital - producent programów EDBUD Kosztorys, EDBUD Przedmiar/Obmiar, EDBUD Szkic, EDBUD Faktura i FOBOS WKI.Dystrybutor oprogramowania, wydawnictw i cenników dla budownictwa.Oferujemy programy do kosztorysowania, przedmiarowania, projektowania, harmonogramowania, tworzenia planów BIOZ, specyfikacji technicznych, pomiarów elektrycznych, świadectw i audytów energetycznych, normy budowlane.Świadczymy także usługi projektowania, układania i modernizacji sieci teleinformatycznych.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Chmura Mikrobit - usługa mDysk »

  Mikrobit zapewnia kompleksowy outsourcing it i wsparcie dla biznesu. Nasze oprogramowanie zapewnia szybką implementację w korzystnej cenie. Aplikacje internetowe, systemy zarządzania treścią i bezpieczne prywatne chmury to wizytówki naszej firmy.

  Usługa mDysk jest oprogramowaniem do synchronizacji plików, przystosowanym dla każdego użytkownika: od osób fizycznych prowadzących małą działalność do dużych przedsiębiorstw i usługodawców. mDysk zapewnia bezpieczną i niezawodną synchronizację plików.

  Pliki umieszczone w wybranych folderach aktualizowane są na serwerze oraz na innych urządzeniach.

  Dodatkowa aplikacja mobilna na Androida pozwala na przeglądanie, pobieranie i przesyłanie zdjęć i filmów.

  Za pomocą urządzenia mobilnego, stacji roboczej lub klienta sieci Web, istnieje możliwość umieszczenia plików na mDysku. Wszystko odbywa się w prosty, bezpieczny i kontrolowany sposób.

  Dodatkowe możliwości mDysk:

  mMail - Panel Pocztowy - aplikacja internetowa pozwalająca użytkownikom korzystać z usług poczty elektronicznej, przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej

  Kalendarz - Synchronizacja kalendarza na urządzeniach mobilnych, stacjach roboczych oraz innych urządzeniach, posiadających oprogramowanie wspierające standard CalDAV

  Kontakty - Synchronizacja kontaktów na urządzeniach mobilnych, stacjach roboczych oraz innych urządzeniach, posiadających oprogramowanie wspierające standard CardDAV

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cstore - sklepy internetowe »

  Każdy kto prowadzi sklep internetowy wie, jak ważna jest odpowiednia platforma do prowadzenia tego typu biznesu internetowego. Jedną z najlepszych jest platforma cStore, która oferuje wiele interesujących funkcji i jest niezwykle przejrzysta i prosta w obsłudze. Ogromną zaletą jest integracja z Allegro oraz możliwość dodania produktów do porównywarek cenowych, z których klienci bardzo chętnie korzystają. Licencje na oprogramowanie można wykupić lub wynająć, w zależności od swoich potrzeb. Obsługa tego oprogramowania jest bardzo intuicyjna i łatwa nawet dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu programami.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mobilis - siły sprzedaży »


  Firma Mobilis oferuje outsourcing przedstawicieli handlowych, innymi słowy szereg przedsięwzięć, które zezwalają efektywne i sprawne funkcjonowanie działu sprzedaży. Przedsiębiorstwo umożliwia kompleksową obsługę czynności wymaganych do jego właściwego działania. Każdy kontrahent ustala kilka elementów, które tworzą spersonalizowany projekt współdziałania. Mobilis Team ma odpowiednie narzędzia i bogate doświadczenie w działaniach VanSellingowych, dzięki czemu są one efektywne i sprawne. Ponadto świadczone są usługi consultingu w obrębie ekipy terenowej - ich budowa, szkolenia i kierowanie, parametrów pracy ekipy handlowej, systemów premiowych dla ekip terenowych, poprawy portfolio towarów oraz strategii rabatowej i cenowej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zdobytemu w rozmaitych projektach i segmentach rynku, firma może oferować praktyczne i skuteczne usługi. Nowa usługa łączonych sił sprzedaży redukuje koszty prowadzenia działu sprzedażowego, daje większe możliwości przedstawicieli handlowych w punktach sprzedaży, jak i u dystrybutora, co skutkuje polepszeniem sprzedaży.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ePUAP i formularze ePUAP »

  Zajmuję się prowadzeniem szkoleń dla pracowników urzędów administracji publicznej z platformy ePUAP. Ponadto wdrażam platformę ePUAP w urzędach. Wykonuję również na zlecenie urzędów formularze elektroniczne ePUAP oraz pomagam w przygotowaniu wniosku o publikację wzoru dokumentu elektronicznego w Centralnym Repozytorium Wzorów Dokumentów Elektronicznych.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • System enova »

  Polkas – rozwiązania IT dla Twojej firmy. Współpracując z krakowskim przedsiębiorstwem Soneta, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze systemy zintegrowane ENOVA. Zawierają one moduły, przykładowo: handel, faktury, książka handlowa, wypożyczalnia, szkolenia. Systemy zintegrowane najlepiej przydają się w firmach elastycznych. Łatwo można dostosować ERP do indywidualnych potrzeb klienta, niezależnie od branży, w której pracuje przedsiębiorstwo.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ifsworld.com »

  Firma IFS od 1984 roku skupia się na tworzeniu rozwiązań biznesowych w postaci oprogramowania dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Wykwalifikowani przedstawiciele firmy doskonale orientują się w różnorodności potrzeb wielu branż, dlatego też oferta skierowana jest do sprecyzowanych sektorów. Każdy z nich otrzymuje indywidualnie skonfigurowane, ale przede wszystkim kompletne oprogramowanie wraz z niezbędnymi aplikacjami. Szczegółowe informacje, w szczególności listę obsługiwanych sektorów można znaleźć na stronie firmy ifsworld.com

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Laptopów Laptim »

  Firma Laptim prowadzi działalność serwisu komputerów stacjonarnych i przenośnych jak laptopy i notebooki. Od pewnego czasu nasza oferta została poszerzona o bardzo popularne tablety. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym wielu różnych marek.
  Usługi serwisowe oferowane przez naszą firmę wykonywane są na miejscu, natomiast ich jakość potwierdzona jest długim okresem gwarancyjnym od 3 do 12 miesięcy.
  Zakres naszych usług obejmuje naprawy płyt głównych, układów graficzny i matryc LCD. W kwestii oprogramowania dokonujemy reinstalacji systemów operacyjnych oraz innego oprogramowania. W przypadku utraty danych również służymy pomocą w ich odzyskaniu oraz w problemach z usuwaniem złośliwego oprogramowania i wirusów. Ponadto zajmujemy się cykliczną konserwacją laptopów.
  Prowadzimy skup nowych i używanych laptopów.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż, e-marketing i ERP - Mój mały, wielki świat. »

  Blog o procesie sprzedaży, e-marketingu i systemach ERP. Wpisy na stronie są subiektywnym podejściem autora do technik sprzedaży, marketingu internetowego i oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »