Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl

Firma InterLan powstała w 1991 roku i od samego początku specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do planowania i analiz finansowych. Swoją ofertę firma kieruje w szczególności do branży logistycznej, transportowej i spedycyjnej. InterLAN tworzy nowoczesne i kompleksowe programy, które ułatwiają pracę przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony www.interlan.pl:

Podlinkuj stronę www.interlan.pl:

Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AdaCom - Komputery Sieci Oprogramowanie »

  Jesteśmy firmą informatyczną, której pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze informatycznych systemów zarządzania. Działamy jako integrator, dostarczamy rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm. Zapewniamy firmie kompleksową obsługę IT, dostarczamy sprzęt, doradzamy.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikowany podpis elektroniczny - partner MobiCert (Gdańsk, Sopot, Gdynia) »

  \"Autoryzowany partner Centrum Wspierania Administracji \"\"Pro Publico\"\" na obszarze województwa Pomorskiego zajmujący się sprzedażą i weryfikacją bezpiecznych podpisów kwalifikowanych produkcji MobiCert.nnBezpieczny podpis elektroniczny kwalifikowanego centrum certyfikacji MobiCert spełnia wszelkie wymagania stawiane przez ZUS. Również program Płatnik do składania deklaracji ZUS obsługuje podpis cyfrowy wydawany przez Mobicert. nnPodpis elektroniczny instalowany jest bezpośredniu u klienta. Weryfikator obsługuje zasięgiem dojazdu obszar całego województwa Pomorskiego.(w tym: Gdańsk, Sopot, Gdynia).\"

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla branży nieruchomości »

  Firma Pronet Sp.zo.o. zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla rzeczoznawców majątkowych i branży nieruchomości.nWalor to program dla rzeczoznawców majątkowych ułatwiający sporządzenie wyceny nieruchomości. Pozwala na szybkie sporządzenie wyceny, dzięki zawartym w sobie niezbędnych danych. Wersje demo Walora można pobrać ze strony. nMLS Realnet to program dla biur nieruchomości, ułatwiający pracę pośredników. Pozwala on na szybkie umieszczanie ogłoszeń na kilkunastu serwisach ogłoszeniowych.nNowym produktem firmy Pronet jest aplikacja iKasa - program dla punktów kasowych do rozliczania transakcji masowych. Dzięki umowie z bankiem pozwala on na przyjmowanie wielu przelewów i rozliczanie wielu transakcji. Program kasowy świetnie sprawdza się w punktach przyjmowania opłat.nNa życzenie klienta projektujemy strony www. Tworzeniem stron zajmują się programiści i graficy, aby strona mogła spełnić wymagania najbardziej wybrednych klientów. Pozwól odnaleźć się w Internecie -stwórz własną stronę internetową. nGdy strona www będzie już gotowa czas zacząć promowanie jej w sieci poprzez linki sponsorowane w wyszukiwarce Google.nZachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja na telefon »

  Navipunkt - Nawigacja GPS na telefon komórkowy. Prawie wszystkie fotoradary, niebezpieczne miejsca na trasie, blokady dróg, prawie 150 tys. punktów POI. NaviPunkt nie zajmuje karty pamięci telefonu (lub jeżeli zostanie na niej zainstalowany - zajmuje ją w minimalnym stopniu). Karty możesz nie mieć wcale lub wykorzystać ją na swoje mp3, zdjęcia, filmy. Zapomnij o przekładaniu kart, przegrywaniu i-map z płyt CD, ciągłym instalowaniu aktualizacji.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • It8 - serwis, usługi informatyczne, doradztwo »

  Firma it8 z Jeleniej Góry oferuje usługi informatyczne, oprogramowanie, serwis. Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego, oraz teleinformatycznego w miejscu jego instalacji. Zapewniamy pełną obsługę serwisową firm. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetwarzanie »

  Inbase: dane osobowe. Misją jest ochrona danych osobowych - realizujemy to przez oferowane usługi i produkty. Kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji. Bezpieczne dane osobowe. Kliknij teraz link i zobacz co polecamy.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron WWW »

  Projektowanie stron WWW. Dostosowanie do urządzeń mobilnych. Modyfikacja/odświeżenie strony.każdego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wykorzystując doświadczenie i wiedzę nabytą w pracy zawodowej.W projektowaniu strony wykorzystuję obecnie panujące trendy w szczególności Flat Website Design, czyli "Płaskie projektowanie". Połączenie jasnych kolorów, egzotycznej typografii, minimalizmu sprawia, że strona jest przejrzysta i czytelna.erwis Marketing Land, na podstawie raportu Webcertain podaje, że blisko 20% ruchu generowanego w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Tendencja ta stale wzrasta, dlatego bardzo ważne jest dostosowanie stronn WWW do wyświetlenia w różnych rozdzielczościach ekranu. Zajmuję się modyfikacją stron, aby były dostosowane do każdego urządzenia.Po otrzymaniu zgłoszenia poprzez stronę, mailowo lub telefonicznie sporządzam wstępny projekt bez żadnych zobowiązań. Projekt i proponowana wycena zostanie Państwu przekazana do dalszych uzgodnień. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do współpracy.Po otrzymaniu zgłoszenia poprzez stronę, mailowo lub telefonicznie sporządzam wstępny projekt bez żadnych zobowiązań. Projekt i proponowana wycena zostanie Państwu przekazana do dalszych uzgodnień. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • K2online.pl - Systemy sprzedaży, liczniki klientów »

  K2online.pl dysponuje 25-letnim doświadczeniem w obsłudze sieci handlowych. Dostarczamy i wdrażamy systemy sprzedażowe w sieciach sklepów. Jesteśmy producentem webowego systemu do prowadzenia sprzedaży i gospodarki magazynowej WebPOS. Integrujemy rozwiązania IT związane z handlem detalicznym, sprzedażą internetową i gospodarką magazynową. K2online.pl jest producentem systemu integracji sieci sklepów IntegratorPOS. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu liczników klientów w placówkach handlowych. Dostarczamy kompleksowe usługi, oprogramowanie i wsparcie dla placówek handlowych. Oferujemy stałe 24-godzinne wsparcie dla sklepów na terenie Polski i Europy wschodniej. K2online.pl jest również dystrybutorem urządzeń fiskalnych.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • PromoSMS »

  Marketing typu mobile to obecnie jedna z najbardziej skutecznych technik sprzedaży. Reklama taka dociera do szerokiego grona odbiorców poprzez telefony, smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Wrocławska firma PromoSMS oferuje profesjonalny program dla przedsiębiorstw, który pozwala wysyłać powiadomienia oraz wiadomości z telefonu na serwer i odwrotnie (usługa email2SMS). Możesz wykorzystać nasz system, lub udoskonalić swój dzięki naszemu SDK (ang. Software Development Kit). Poznaj zalety marketingu mobilnego i bądź bliżej swoich kontrahentów. Masowa wysyłka wiadomości? Automatyczne wysyłanie i otrzymywanie powiadomień? Kampanie marketingowe prowadzone za pomocą treści przesyłanych przez SMS bądź MMS? Z naszym API, te i inne rozwiązania są w zasięgu ręki! Skontaktuj się z naszym działam sprzedaży i poznaj nasz cennik oraz szczegółową ofertę produktową.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • TopVPN.pl »

  Serwis internetowy z poradnikiem dotyczącym używania usług VPN, oraz aktualnym rankingiem najlepszych VPN. Informacje odnośnie bezpieczeństwa w Internecie, oraz zachowania prywatności. Strona opisuje zasady działania usług VPN, oraz radzi w jakich sytuacjach warto korzystać z szyfrowanego połączenia z siecią.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »