Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl

Firma InterLan powstała w 1991 roku i od samego początku specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do planowania i analiz finansowych. Swoją ofertę firma kieruje w szczególności do branży logistycznej, transportowej i spedycyjnej. InterLAN tworzy nowoczesne i kompleksowe programy, które ułatwiają pracę przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony www.interlan.pl:

Podlinkuj stronę www.interlan.pl:

Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Scrabble Mania »

  Portal wspierający główkowanie zawierający weryfikator słów, możliwość wyszukiwania słów, słownik słów dopuszczalnych dla scrabble i innych gier słownych a także zasady i reguły gry. U nas znajdziesz również miejsca w sieci i w Polsce gdzie można pograć w gry słowne, rozstrzygać wątpliwość co do występowania słów dopuszczalnych w grach słownych. Zapraszamy

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inlevel - katalog oprogramowania biznesowego »

  Znajdź oprogramowanie biznesowe używając kryteriów biznesowych (korzyści, obszary, procesy, branże itp.).

  Katalog zawiera wiele rodzajów oprogramowania od popularnych systemów typu ERP i CRM, poprzez specjalizowane systemy dla poszczególnych branż czy departamentów.

  Nie musisz znać nazwy szukanego programu, a jedynie funkcje biznesowe, które ma on spełniać.

  Stwórz krótką listę ciekawych programów.

  Zbierz i porównaj informację od wielu dostawców.

  Serwis pozwala w łatwy sposób stworzyć formularz z pytaniami, które chcesz zadać dostawcom oprogramowania, a następnie porównać ich odpowiedzi na poszczególne pytania.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Komputerowe ZETO SA »

  Centrum Komputerowe ZETO SA dynamicznie rozwija swoją ofertę, zasoby technologiczne i ludzkie. Współpracuje z wieloma światowymi producentami sprzętu, oprogramowania i rozwiązań IT, zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów. Dziś CK ZETO SA jest nie tylko stabilnym dostawcą produktów i usług ale również profesjonalnym i sprawdzonym doradcą i partnerem biznesowym. Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie złożonych projektów i dostaw oraz orientacja na Klienta pozwalają reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego. W Centrum Komputerowym ZETO SA pracuje obecnie ponad 160 wysokiej klasy specjalistów.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • EXXO Tomasz Kałędkiewicz »

  Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych przedsiębiorstw. Chcemy aby współpraca z nami pozwoliła naszym Klientom skupić się na tym co dla nich najważniejsze - na rozwoju własnego biznesu. Nasza oferta to: stała obsługa informatyczna i outsourcing IT (utrzymanie ciągłości pracy usług i sprzętu IT, administrację i utrzymanie sieci informatycznej, diagnostykę problemów, wykonywanie bieżących prac serwisowych, szkolenia i konsultacje dla pracowników, wsparcie hot-line), sprzęt i oprogramowanie (stacje robocze, laptopy, serwery, macierze dyskowe i urządzenia NAS, zasilacze awaryjne, urządzenia do backupu, faxy, drukarki, kopiarki i wielofunkcyjne urządzenia biurowe, podzespoły i akcesoria komputerowe, systemy operacyjne i oprogramowanie biurowe, aplikacje i systemy klasy CRM/ERP), rozwiązania informatyczne (tworzenie i rozwój infrastrutkury IT, projektowanie i wdrożenia sieci komputerowych, internetowe serwisy WWW w oparciu o popularne systemy CMS, ochrona antywirusowa, systemy wideokonferencyjne Polycom i Sony, skalowalne centrale telefoniczne VoIP/PBX, archiwizacja i składowanie danych, wdrożenia rozwiązań CRM/ERP).

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • T-Mobile Trendy »

  Serwis T-Mobile Trendy to miejsce, w którym nowe technologie spotykają się z piórem redakcji opisującym to co aktualnie dzieje się na rynku tech-newsów, telefonów, smartofonów czy gadżetów. Sprawdź co w technologii piszczy.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Shoppy - Twój sklep w Internecie »

  Otwórz swój sklep internetowy w Shoppy całkowicie za darmo. Bez abonamentu, bez prowizji. Oferujemy system łatwy w obsłudze, darmowy szablon regulamin, integrację z Allegro oraz skrzynki pocztowe. Wspieramy również startupy.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Appchance »

  Jesteśmy firmą, która działa w branży informatycznej specjalizując się w realizowaniu kompleksowych usług związanych z projektami internetowymi. Tworzymy również specjalistyczne aplikacje mobilne. Posiadamy zespół doświadczony specjalistów, co pozwala nam zapewnić w budowaniu specyfikacji, tworzenia grafiki oraz programowaniu. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo przy realizowaniu usług.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edytor zdjęć online »

  Witryna MojaTreść jest edytorem grafiki online. Daje możliwość zaprojektowania szablonu, wizytówki czy strony internetowej kilkoma kliknięciami myszki.
  Dzięki szeregowi dodatków, aplikacja współpracuje również z popularnymi systemami zarządzania treścią takimi jak Wordpress czy Joomla!

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • BLACREA - responsywne strony, sklepy i aplikacje internetowe, dedykowane rozwiązania dla biznesu »

  Jesteśmy twórcami rozwiązań internetowych i mobilnych dla małych i średnich firm. Tworzymy strony internetowe, sklepy, aplikacje, bazy danych, systemy CMS, CRM i ERP. BLACREA powstała z trwającej już ponad 10 lat pasji do programowania, którą łączymy z wiedzą z zakresu ekonomii i marketingu. Dzięki temu połączeniu współpracujące z nami firmy uzyskują doskonałe rezultaty w komunikacji z klientami w sieci, ciągle powiększając grono odbiorców swoich produktów i usług. FILOZOFIA FIRMY: Filozofia naszej firmy opiera się na przekonaniu, że programowanie powinno służyć do zaspokajania potrzeb klientów. Dlatego tworzymy przejrzyste, przyjazne dla użytkowników i – przede wszystkim – skuteczne rozwiązania. NASZA MISJA: Pracując dla małych i średnich przedsiębiorstw wiemy, że to firmy, w które ich właściciele włożyli wiele serca. Dlatego naszą misją jest budowanie uczciwych i partnerskich relacji z klientami. Oferując rozsądne ceny pracujemy tak, by finalny efekt w pełni zaspokajał potrzeby zamawiającego. Chcemy dostarczać nie tylko nowe technologie, ale i nową jakość obsługi. Usługi świadczymy na terenie m.in. takich miast jak: Płock, Kutno, Płońsk, Włocławek, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Kraków; na terenie całej Polski, Wielkiej Brytanii oraz Europy. Nasze międzynarodowe doświadczenia przekładamy na sukces naszych klientów. Tworzymy nie tylko strony, sklepy i aplikacje www, dajemy Tobie i Twojej firmie nową jakość obsługi oraz BEZPŁATNĄ POMOC powdrożeniową! Sprawdź.

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych »

  EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla klientów z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego.

  Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający zarówno na strukturyzację pracy brokera ubezpieczeniowego, jak i automatyzację wielu procesów i czynności, wykonywanych w toku pozyskiwania nowych klientów oraz bieżącej obsługi ubezpieczeniowej i szkodowej istniejących klientów.

  Oferowany przez EFSAL system jest stale rozwijanym narzędziem, systematycznie wdrażanym w coraz większej liczbie kancelarii brokerskich w Polsce. Aby lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów, narzędzie może być indywidualnie modyfikowane. Istotnym elementem jest taka konstrukcja systemu, aby był on przede wszystkim instynktowy, przyjazny i prosty w obsłudze.

  System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »