Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl

Firma InterLan powstała w 1991 roku i od samego początku specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do planowania i analiz finansowych. Swoją ofertę firma kieruje w szczególności do branży logistycznej, transportowej i spedycyjnej. InterLAN tworzy nowoczesne i kompleksowe programy, które ułatwiają pracę przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony www.interlan.pl:

Podlinkuj stronę www.interlan.pl:

Oprogramowanie dla transportu, logistyki i spedycji - interlan.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marpol-Software »

  Nasza firma oferuje usługi z zakresu projektowania oraz tworzenia oprogramowania:
  - nowoczesnych sklepów internetowych
  - serwisów społecznościowych oraz informacyjnych;
  - ogólnie pojętych aplikacji internetowych;
  Przy realizacji zleconych projektów wykorzystujemy zarówno sprawdzone technologie jak i nowatorskie rozwiązania, tak aby jak najlepiej spełnić państwa oczekiwania wobec gotowego serwisu.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blumiks Warszawa - oprogramowanie dla firm »

  Firma BLUMIKS oferuje oprogramowanie m.in. firmy WAPRO do zarządzania małą lub średnią firmą. Oferujemy systemy:n* WF-Mag - magazyn i sprzedaż. Program do zarządzania obrotem magazynowym oraz sprzedażąn* WF-Fakir - finanse i księgowość. Umożliwia prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowychn* Wf-Kaper - książka przychodów i rozchodów, ryczałt. Znajduje zastosowanie w firmach prowadzących uproszczoną księgowość na zasadach ogólnych.n* WF-Gang - Kadry płace. Umożliwia: zarządzanie pracownikami, ewidencję nieobecności, tworzenia list płac, obsługę umów cywilno-prawnychn* WF-BEST - Ewidencja środków trwałych. Program umożliwia ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia znajdującego się w firmie. Ponadto umożliwia wykonywanie szereg operacji na środkach trwałych w (OT,LT,AM...) w tym amortyzacji.nnZapewniamy: profesjonalną opiekę serwisową, wdrożenie oprogramowania m.in firmy Wapro,nszkolenia użytkowników, doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań, sprzedaż sprzętu komputerowego. Oferujemy również możliwość rozbudowy programu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb klienta, możliwość aktualizacji programu do nowych wersji.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Bydgoszcz »

  Wykonywanie stron internetowych, oraz sklepów internetowych, a także aplikacji dedykowanych. Oferta skierowana jest do klientów chcących stworzyć stronę internetową w Bydgoszczy, a także klientów z innych miast. Sklepy internetowe tworzone są na oprogramowaniu Prestashop rozwijanym od 5 lat. Wykonywane strony są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla gastronomii »

  Jedyna na rynku oferta oprogramowania do kompleksowej kontroli gastronomii.

  Nasze programy jako jedyne umożliwiają kontrolę wszystkich kosztów Twojej gastronomii.

  Analizuj wyniki finansowe oraz wskaźniki food cost, dbaj o płynność finansową, generuj zesatwienia płatności i korzystaj z wielu innych narzędzi dla managerów gastronomii.

  Dostosowany dla gstronomii pojedynczej i dla sieci.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Market Samurai »

  Zapraszam na stronę, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat tego jak zbadać swoją internetową konkurencję. W jaki sposób zadbać o optymalizację własnego serwisu oraz jego promocję w sieci. Liczne zdjęcie, dokładne opisy, tutoriale oraz sposób na rabat to wszystko znajdziesz na stronie o programie Market Samurai. Zapraszam już teraz - naucz się korzystać z marketingu internetowego.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • BUI Oprogramowanie dla sprzedaży »

  Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób szukających wszechstronnej obsługi informatycznej. Dzięki doskonałej organizacji i obszernej wiedzy, zdobędą Państwo wszystko co potrzebne do sprawnego działania, a zatem zarówno sprzęt i oprogramowanie, jak też profesjonalny montaż, serwis, i inne usługi. Rozległy wybór urządzeń obejmuje nie tylko komputery, lecz całe ich systemy, a także kasy fiskalne i inne konieczne akcesoria. Propozycja kierowana jest przede wszystkim do osób działających w branży medycznej oraz farmaceutycznej, z którą firmą związana jest od początku swojego funkcjonowania, lecz również do takich miejsc jak biura rachunkowe, lub też sklepy. Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich funkcjonuje od 1999 roku. Jego siedziba znajduje się w Bolesławcu, natomiast usługi świadczy na obszarze zachodniej Polski. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerów »

  Kompservice to wieloletnie doświadczenie w dziedzinie napraw komputerów.Specjalizujemy się w naprawach wszystkich elementów składowych komputerów stacjonarnych i notebooków (laptopów) a także tabletów.Jesli Twój komputer odmawia Ci dostępu do danych zgromadzonych na dysku -
  Nie wpadaj w panikę!
  Zajmujemy się także odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków i przenośnych nośników pamięci.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czytnik karty kierowcy i program TachoBit »

  Strona poświęcona karcie kierowców wydawanej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych dla kierowców w ramach systemu tachografów cyfrowych. Karta jest używana w celu zapisu aktywności kierowców takich jak czas jazdy, pracy, dyżuru, przerw oraz przebiegu pojazdu i używanych pojazdów. Stosowanie karty kierowców na drogach publicznych jest obowiązkowe jeżeli nie znajduje się wyłączenie dla danego rodzaju przewozu drogowego. Na stronie została opisana procedura wydawania karty, zasada działania, obsługa tachografu oraz pobieranie danych zużyciem czytnika karty kierowcy i programu TachoBit.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atende »

  Do usług prowadzonych przez Atende należą infrastruktura IT, cloud computing oraz wirtualizacja serwerów i wsparcie techniczne. Klienci przedsiębiorstwa przynależą do takich sektorów jak telekomunikacja, finanse, administracja i handel. W serwisie atende.pl zamieszczono szczegółowe dane na temat działań firmy oraz oferty. Odnaleźć tam można też informacje dla inwestorów i mediów.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »