Podkategoria: Oprogramowanie - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Programy do kosztorysowania »

  Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO, Norma EXPERT oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się: programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe (Intercenbud oraz Sekocenbud), aktualizacje programów kosztorysowych Norma ("Buduj z Głową"). Organizujemy szkolenia dla kosztorysantów z obsługi programów Norma PRO, Norma Standard.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blogi - platforma blogowa »

  Zapotrzebowanie na własne strony internetowe rośnie wraz ze wzrostem świadomości internautów odnośnie możliwości tej globalnej sieci. Najczęściej wybierane są blogi. Aby ułatwić zakładanie własnych blogów warto korzystać z uniwersalnego skryptu blogowego : Lifetype.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog.Bmobi.pl »

  Firmowy blog o oprogramowaniu dla telefonów komórkowych. Nowości z rynku, artykuły i opinie. W serwisie Blog.Bmobi.pl znajdują się praktyczne i skuteczne porady oraz recenzje aplikacji dla różnych platform systemowych (Windows Mobile, Symbian, Android, BlackBerry, Java). Rankingi popularności aplikacji oparte na wynikach sprzedaży.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe - Dagma »

  Dagma to dystrybutor oprogramowania i sprzętu zabezpieczającego komputery w firmie i domu oraz sieci komputerowe.
  W ofercie znajdują się programy antywirusowe tj. NOD32 czy TrendMicro, sprzętowy firewall Netasq oraz profesjonalne rozwiązania w zakresie zabezpieczania i szyfrowania danych.

  Misją Dagmy jest zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dostarczanie mu nowoczesnych i niezawodnych systemów bezpieczeństwa IT oraz związanych z nimi kompleksowych usług, a także niezbędną pomoc i wsparcie techniczne.

  Szukasz rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych? Sprawdź programy antywirusowe i firewalle oferowane przez Dagma!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • IPS firewall - Netasq »

  UTM NETASQ to wysokiej klasy firewall z funkcją Intrusion Prevention System (IPS).
  IPS to unikalny system wykrywania ataków ASQ badający przesyłane w sieci pakiety. System w odróżnieniu od klasycznego firewalla bada nie tylko nagłówki pakietów, ale też same przesyłane dane.
  W IPS badane są kolejno: analiza protokołów, analiza heurystyczna oraz sygnatury kontekstowe.

  Całościowo, dzięki zaimplementowanym technologiom, firewall Netasq pozwala na uzyskanie podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w sieciach firmowych.
  Na witrynie www Netasq udostępnione zostały szczegółowe materiały opisujące charakterystykę urządzeń oraz funkcjonalność modułu IPS. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy »

  Każdy wie jak ważne jest profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego dla przedsiębiorcy planującego podbić Internet. Pffshop wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Oferujemy zapewne najlepsze rozwiązanie na rynku. Doskonale przygotowane do pozycjonowania. Posiadające szeroką funkcjonalność (integracje z porównywarkami, płatnościami online i Allegro, a także wiele innych funkcji). Jest wydajne, sprawdzone i bezpieczne. Warto dodać, że Pffshop przygotuje dla Ciebie cały sklep. Nie będziesz musiał szukać wykonawców grafiki, wdrożenia itp. Wszystko w jednym miejscu. A potem możesz liczyć na pełne wsparcie techniczne i rzeczowe doradztwo. Zapraszamy do Pffshop.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla branży nieruchomości »

  Firma Pronet Sp.zo.o. zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla rzeczoznawców majątkowych i branży nieruchomości.nWalor to program dla rzeczoznawców majątkowych ułatwiający sporządzenie wyceny nieruchomości. Pozwala na szybkie sporządzenie wyceny, dzięki zawartym w sobie niezbędnych danych. Wersje demo Walora można pobrać ze strony. nMLS Realnet to program dla biur nieruchomości, ułatwiający pracę pośredników. Pozwala on na szybkie umieszczanie ogłoszeń na kilkunastu serwisach ogłoszeniowych.nNowym produktem firmy Pronet jest aplikacja iKasa - program dla punktów kasowych do rozliczania transakcji masowych. Dzięki umowie z bankiem pozwala on na przyjmowanie wielu przelewów i rozliczanie wielu transakcji. Program kasowy świetnie sprawdza się w punktach przyjmowania opłat.nNa życzenie klienta projektujemy strony www. Tworzeniem stron zajmują się programiści i graficy, aby strona mogła spełnić wymagania najbardziej wybrednych klientów. Pozwól odnaleźć się w Internecie -stwórz własną stronę internetową. nGdy strona www będzie już gotowa czas zacząć promowanie jej w sieci poprzez linki sponsorowane w wyszukiwarce Google.nZachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • BY-link kompleksowe usługi informatyczne dla firm (Śląsk) »

  BY-link - Złapani w sieć - Profesjonalne usługi informatyczne w zakresie sieci komputerowych, serwerów sieciowych, baz danych, archiwizacji, audytu bezpieczeństwa, serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Stała opieka serwisowa dla firm - atrakcyjne pakiety serwisowe. Administracja serwerów sieciowych. Telefonia VoIP - bramki VoIP, programowe centrale Voip SIP firmy 3CX.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jestem Mobilny »

  Jestem Mobilny to portal, który chce udowodnić, że internet w telefonie komórkowym nie jest tylko domeną geeków i nerdów.Korzystać mogą z niego naprawdę wszyscy - począwszy od starszych, na młodszych skończywszy. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o aplikacjach mobilnych, mobilnym internecie, internecie w telefonach komórkowych i darmowych programach na telefon - zapraszam!

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • System Zarządzania Pomieszczeniami »

  System Zarządzania Pomieszczeniami jest produktem kompleksowo obsługującym wnętrza.
  Został stworzony, aby ułatwić wszystkim zarządzającym asortymentem budowlanym,
  wynajem pomieszczeń, należących pod dane budynki.

  Może być wykorzystywany do dokonywania rezerwacji sal konferencyjnych,
  wykładowych, gimnastycznych itp.

  Pozwala na wprowadzenie informacji o posiadanych budynkach, oraz o pomieszczeniach,
  z zaznaczeniem przynależności do budynku. Dodatkowymi atutami jest określanie ilości miejsc,
  jakimi dysponuje dane pomieszczenie, jak i wyposażenie, które posiada.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blue - outsourcing it »

  Głównym kierunkiem działalności firmy BLUE jest świadczenie usług związanych z obsługą informatyczną instytucji i firm na zasadzie outsourcingu. Zajmujemy się nadzorem nad całymi infrastrukturami informatycznymi jak i pojedynczymi jednostkami komputerowymi, oferując pełny zakres opieki i rozwiązań. Celem firmy jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi informatycznej. Współpracujemy z firmami i ekspertami, dzięki temu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, sprzętu, szkoleń i doradztwa, odpowiadających Państwa wymaganiom i potrzebom. Podejmujemy współpracę z klientami, którzy chcą powierzyć opiekę nad swoim sprzętem fachowcom.
  Zakres naszej propozycji:
  -Kompleksowa obsługa informatyczna(umowa opieki)
  -Administracja oraz zarządzenie systemami IT
  -Sieci teleinformatyczne
  -Monitoring oparty na kamerach IP
  -Zarządzenie bezpieczeństwem
  -Systemy kopii bezpieczeństwa
  -Odzyskiwanie danych
  -Serwis sprzętu komputerowego
  -Naprawy pogwarancyjne notebooków
  -Obsługa oprogramowania
  -Optymalizacja i profilaktyka systemu
  -Konsulting i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  -Integracja systemów informatycznych
  -Obsługa Systemów Symfonia
  -Utylizacja sprzętu komputerowego
  -Hurtowa sprzedaż i dystrybucja:
  *Sprzęt komputerowy, oprogramowanie oraz urządzenia peryferyjne
  *Systemy Symfonia
  *Symulator Szkoleniowy Bezpiecznej Nauki Jazdy
  *e-Podpis

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktury express • program do faktur • faktura VAT • polpress.pl »

  Polpress - Faktury express, program do faktur, przelewów. Programy księgowe, kalkulacyjne, dla sklepów internetowych. Programy do umów o dzieło i zleceń. Prosta obsługa, duże możliwości.
  BIURO ONLINE
  Jeśli jesteście Państwo poza biurem, na delegacji, na wakacjach i potrzebujecie pilnie wystawić fakturę lub umowę o dzieło/zlecenie, polecamy rewelacyjne i proste narzędzie - BIURO ONLINE. Wszystkie dane wpisujecie Państwo na stronie. Fakturę/umowę wystawiacie Państwo w dowolnym miejscu i drukujecie lub zapisujecie do PDF i wysyłacie do kontrahenta np. mailem. Szybko i za darmo!
  Faktury Express to:
  stabilna baza danych FIREBIRD, grupy kontrahentów, towarów, faktura VAT z przelewem na 1 stronie, faktury zaliczkowe, faktury VAT marża, rachunki, paragony, kursy walut z NBP, drukowanie kopert, liczenie netto/brutto, brutto/netto + rabaty!
  Prosty w obsłudze program z wielkimi możliwościami: MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA KILKU FIRM W 1 PROGRAMIE (WYBÓR SPRZEDAWCY - RÓŻNE NUMERACJE), bezpośredni wydruk faktur do pliku PDF - możliwość ustawienia 2 drukarek - papierowej i wirtualnej PDF, dowolny wybór waluty, dowolna ilość miejsc po przecinku w kwotach, ładny wygląd faktur, rejestr faktur, korekty-duplikaty faktur, faktury zaliczkowe, zestawienia towarów, kontrahentów, faktury korekcyjne, faktury pro-forma, nowoczesne wyszukiwanie kontrahentów, nowoczesna numeracja, moduł kasowy (KP, wydawanie reszty).

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Kraków »

  Nasza propozycja skierowana jest podobnie dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych, którzy potrzebują doskonałej obsługi informatycznej. Zasięg usług proponowanych przez serwis komputerów PC Punkt obejmuje miasta Bielsko-Biała i Kraków. PC Punkt jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w dostarczaniu pełnych rozwiązań z sektora IT. Nie wychodź z mieszkania czy biura, specjaliści z firmy PC Punkt przyjadą na miejsce bez dodatkowych opłat.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZETO - Oprogramowanie ERP »

  Firma Zeto oferuje programy dla urzędów i systemy zarządzania przedsiębiorstwem takie jak program aktuariusz. Firma świadczy także usługi e-Podpis i szkolenia informatyczne w Bydgoszczy. Elektroniczny obieg dokumentów dzięki Centrum danych.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mandays.eu - konsultanci SAP, programiści ABAP, eksperci CRM »

  Platforma mandays.eu to nowatorskie podejście w oferowaniu zasobów profesjonalnych. Podstawą oferty jest wolny czas eksperta (np. pomiędzy projektami) automatycznie stanowiący bazę dla generowanej oferty. Setki ekspertów aktualizując jedynie swój kalendarz stają się dostępni dla Klientów za pośrednictwem działających w ramach Platformy Operatorów. Klient po wyszukaniu oferty łączącej oczekiwane kompetencję, zakres czasowy oferty oraz akceptowalną przez niego cenę może dokonać natychmiastowego zakupu.
  Experts for Business jako pierwszy Operator Platformy mandays.eu specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy specjalistów działających na rynku usług SAP - od konsultantów i programistów ABAP począwszy na kierownikach projektów i ekspertach biznesowych kończąc.
  Rejestracja zajmuje tylko chwilę i nic nie kosztuje - sprawdź dlaczego to rozwiązanie jest dla Ciebie.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pcaudyt »

  Wykonujemy audyt legalności oprogramowania (audyt legalności licencji).
  Świadczymy usługi w zakresie profesionalnej kompleksowej opieki informatycznej firm (outsourcing IT) na terenie całego kraju.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Erp »

  Zarządzanie procesami biznesowymi, systemy kontroli dostępu. Profesjonalne oprogramowanie dla firm od Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Infor, systemy BI, systemy Erp oraz ERP II, EDI, Baan. Business intelligence, As400. Optymalizacja procesów, analizy biznesowe pod kątem zwiększenia wydajności produkcji, automatyka przemysłowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Nasze rozwiązania spełniają nowe wymogi. Konsulting i Wsparcie rozwiązań. Systemy BI, Infor, systemy Erp, Edi, Baan. Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i zarządzanie projektami. Misja firmy Aplixcom. Uługi na terenie Polski a także w innych krajach Europy i na Bliskim Wschodzie. Tłumaczenia w kilkunastu jężykach. Najlepsze w swojej klasie, ciekawe rozwiązania informatyczne - poprawa wyników przedsiębiorstw, obniżenie zużycia energii elektrycznej w przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Q-Solutions | Software Quality Assurance »

  Q-Solutions jest firmą świadczącą usługi doradcze i wykonawcze z zakresu testów oprogramowania, analizy użyteczności systemów informatycznych oraz sposobów ich implementacji.
  Dbamy o to aby jakość i użyteczność oprogramowania szła w parze z celami biznesowymi naszych Klientów.
  Oferujemy wsparcie testów na każdym etapie budowy i rozwoju aplikacji, również w trakcie testów akceptacyjnych i odbiorach systemów informatycznych. Realizujemy testy automatyczne na potrzeby testów regresywnych i wydajnościowych.
  Przygotowujemy pełną dokumentację testową według wytycznych Klienta.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • CAD »

  ++CAD to intuicyjny system CAD do projektowania w dwóch wymiarach (2D). Intuicyjny interfejs programu zbudowany identycznie do interfejsu popularnego oprogramowania biurowego Microsoft, nie tylko bardzo ułatwia naukę obsługi i projektowanie w programie i bardzo ułatwia cały proces projektowania rysunków technicznych. Program przeznaczony dla projektantów kreślących rysunki budowlano-architektoniczne, konstrukcyjne, instalacji sanitarnych a także projekty instalacji mechanicznych i elektrycznych.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informatyzacja księgowości, magazynu, sprzedaży. »

  Usługi w zakresie wdrożenia systemów zarządzania (finansowo-księgowe, magazyny, sprzedaż, kadry i płace, CRM). Serwis i szkolenia. Zintegrowane systemy finansowo-księgowe, sprzedażowe, CRM, kadry i płace, wdrażanie systemów i serwis.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: