Portal użytkowników Mandriva Linux - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portal użytkowników Mandriva Linux

Społecznościowy portal użytkowników systemu operacyjnego Mandriva Linux. Artykuły o systemie operacyjnym Mandriva Linux. Forum dyskusyjne użytkowników systemu operacyjnego Mandriva. Zapraszamy do używania systemu operacyjnego Mandriva Linux oraz na nasz portal z artykułami.

Szczegóły strony mandriva-linux.pl:

Podlinkuj stronę mandriva-linux.pl:

Portal użytkowników Mandriva Linux

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis komputerowy »

  Przywracamy sprawność komputerom po awariach sprzętowych i programowych, usuwamy wirusy, programy szpiegujące i optymalizujemy konfigurację sprzęt do konkretnych zadań. Zajmujemy się także projektowaniem, budową oraz administrowaniem sieci komputerowych. Obejmujemy opieką i modernizujemy istniejące sieci oraz komputery. Służymy pomocą przy diagnozowaniu i usuwaniu uszkodzeń sprzętu oraz sieci komputerowych. Zajmujemy się także modernizacją starego i wysłużonego sprzętu komputerowego. Możesz również liczyć na naszą pomoc w decyzji co do kupna nowego sprzętu komputerowego.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jestem Mobilny »

  Jestem Mobilny to portal, który chce udowodnić, że internet w telefonie komórkowym nie jest tylko domeną geeków i nerdów.Korzystać mogą z niego naprawdę wszyscy - począwszy od starszych, na młodszych skończywszy. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o aplikacjach mobilnych, mobilnym internecie, internecie w telefonach komórkowych i darmowych programach na telefon - zapraszam!

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż smd »

  Nasza firma kieruje swoje działania do przedstawicieli branż: telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, automatyki przemysłowej oraz automatyki przemysłowej oraz elektronicznych urządzeń powszechnego użytku. Podstawowy profil naszej działalności stanowią inteligentne systemy: Rejestracja Czasu Pracy, Kontrola Dostępu, Kompleksowe zarządzanie obiektami sportowymi, Rejestracja i sterowanie temperaturą, Telewizja Przemysłowa, Automatyka przemysłowa. Nasz zakład elektroniki zajmuje się konstruowaniem elektroniki, wdrażaniem i realizacją procesu produkcyjnego, montażem kompletnych urządzeń elektronicznych. Wykonaliśmy wiele wdrożeń i integracji w firmach i urzędach z róznych branż i dziedzin. Posiadamy zaplecze produkcyjne składające się z linii automatycznego montaż SMD dla potrzeb własnych i kooperacji.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do obróbki zdjęć »

  Program do obróbki zdjęć to wyjątkowe narzędzie pozwalające Nam na wprowadzenie wielu ciekawych efektów do Naszych fotek. Zobacz jak łatwo można poprawić stare zdjęcia, dokonać retuszu, usunąć efekt czerwonych oczu. Na stronie znajdziesz zestawienie najlepszych darmowych programów do obróbki zdjęć i innych plików graficznych.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program »

  Serwis stworzony został z myślą o osobach, które chcą rozliczyć szybko i sprawnie swoje PITy. Posiadamy aktualne formularze PIT w formacie PDF, które można pobrać z naszej strony wraz z instrukcją jak wypełnić zeznania podatkowe. Dla tych, którzy nie chcą przeliczać osobiście swoich PITów mamy darmowy PIT 2012 Program- skuteczne narzędzie do wypełniania i wysyłania PIT drogą elektroniczną. Program posiada kalkulator PIT oraz przydatny help w postaci PIT Kreatora. Wejdź i sprawdź sam!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EPI-Graf programy projektowe »

  Firma EPI-Graf stworzyła swój Inżynierski System Projektowy (IS-Pro), by pomóc projektantom sieci w ich codziennej pracy. Wszystkie wersje naszego oprogramowania (Profil Koordynator, Profil Asystent i Profil Procesor) pozwalają na tworzenie dużej ilości profili podłużnych i planów sytuacyjnych. W jednym pliku umieszczony będzie cały temat projektowy, złożony z różnych rozgałęzionych sieci: sieci cieplnych, sieci gazowych, sieci wodno-kanalizacyjnych, podziemnych sieci energetycznych, sieci telekomunikacyjnych i sieci telewizyjnych. Po skończeniu pracy w jednym z naszych programów, rysunki będzie można wyeksportować do CAD-a (MegaCAD, MicroStation, AutoCAD, IntelliCAD, BricsCad bądź ZWCAD), gdzie będzie je można dowolnie edytować i wydrukować. Z naszą pełną ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji na iPhone Warszawa »

  Jeśli interesujesz się profesjonalnymi aplikacjami przygotowanymi z myślą o telefonach komórkowych z popularnym systemem Android, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdziesz na niej dokładny opis proponowanych przez nas aplikacji. Możesz być pewien, że oferujemy jedynie godne uwagi rozwiązania. Świadczy o tym choćby fakt, że jak dotąd zwyciężyliśmy w konkursach na aplikacje organizowanych przez firmę Samsung.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SoftLink - Technologie Informatyczne »

  Oficjalna witryna przedsiębiorstwa SoftLink Technologie Informatyczne to miejsce w pełni dedykowane technologiom informatycznym, w którym można przeczytać ciekawe artykuły tematyczne zawierające porady, opisujące rozwiązania lub dotyczące zagadnień związanych z tematami takimi jak: sieci komputerowe, systemy operacyjne, programowanie, sprzęt informatyczny, usługi informatyczne, nowości technologiczne. Dodawanie komentarzy do opublikowanych treści jest mile widziane.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji mobilnych na android oraz iphone bez programowania »

  Appser to platforma dzięki której tworzenie aplikacji na android oraz iphone jest dziecinnie proste. Dzięki naszej platformie tworzenie aplikacji mobilnych nie jest zarezerwowane tylko dla programistów, ponieważ żeby utworzyć aplikacje android lub iphone dla siebie lub swojej firmy nie musisz się znać na programowaniu, wystarczy dodać treść, wybrać szablon i zacząć promować swoją aplikację dzięki naszym narzędziom takim jak automatyczna publikacja w Google Play oraz Apple App Store oraz wiele innych. Odwiedź appser i twórz aplikacje mobilne!

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna Ewidencja polowań - EPI »

  Elektroniczna Ewidencja Polowań jest niezastąpionym we współczesnym świecie narzędziem dla każdego myśliwego, a zarazem bardzo pomocny dla Zarządów Kół Łowieckich. EPI to przede wszystkim stabilne i wydajne oprogramowanie, z gwarancją stałego rozwoju, częste aktualizacje systemu, szybka i sprawna pomoc techniczna. Analizując systemy i panele administracyjne innych firm oraz bazując na własnych badaniach potrzeb rynku, doszliśmy do wniosku, że jednym z głównych problemów obecnie funkcjonujących rozwiązań jest ich niewielka intuicyjność i brak stabilności systemowej. Z tego względu, naszym największym priorytetem było stworzenie stabilnego systemu, z prostym w obsłudze i intuicyjnym panelem. Aby dojść do optymalnych rozwiązań, musieliśmy poświęcić sporo pracy i czasu. Opłacało się - w ciągu kilku lat udało nam się przekonać do siebie wiele Zrządów Kół Łowieckich a także Zarządów Okręgowych na terenie całej Polski.
  Głównym atutem systemu EPI jest to, że w całości opracowany został przez praktyka, czynnego myśliwego, znającego w najdrobniejszych szczegółach problemy z którymi borykają się myśliwi i członkowie zarządów Kół Łowieckich. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyną granicą jest nasza wyobraźnia.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »