Portal użytkowników Mandriva Linux - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portal użytkowników Mandriva Linux

Społecznościowy portal użytkowników systemu operacyjnego Mandriva Linux. Artykuły o systemie operacyjnym Mandriva Linux. Forum dyskusyjne użytkowników systemu operacyjnego Mandriva. Zapraszamy do używania systemu operacyjnego Mandriva Linux oraz na nasz portal z artykułami.

Szczegóły strony mandriva-linux.pl:

Podlinkuj stronę mandriva-linux.pl:

Portal użytkowników Mandriva Linux

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wtyczki i pluginy »

  Baza modułów rozszerzających przeznacoznych do różnego typu oprogramowania. Moduły te określane są takimi nazwami, jak wtyczki, pluginy czy rozszerzenia albo po prostu dodatki do programów i bywają bardzo przydatne dla użytkowników - zarówno zwykłych, jak i tych zaawansowanych.nnDzięki tego typu rozwiązaniom programy mogą pozyskać nowe funkcje, zmienić wygląd interfejsu, stać się wygodniejsze w obsłudze albo po prostu zyskać możliwośc obsługi nowych formatow plików. Innymi rodzajami dodatkowych funkcjonalności może być np. uproszczenie działań poprzez wykonywanie kilku cyznności naraz za pomocą jednego kliknięcia myszą, nakładanie efektów specjalnych, są też wtyczki podajace obsługujacej dane oprogramowanie osobie dodatkowe dane na temat właśnie przetwarzanych plików i danych itp.nnPluginy, podobnie jak i programy, bywają zarówno darmowe, jak i płatne. W związku z czym warto dokładnie sprawdzic, czy dla danego rozszerzenia nie ma jakieś alternatywy w postaci innego dodatku o podobnych właściwościach.nnNa koniec warto zaznaczyć, iż rozszerzenia są tworzone nie tylko dla oprogramowania desktopowego. Także skrypty internetowe (jak choćby Wordpress) często posiadają budowę pozwalającą integrować je z modułami wzbogacającymi podstawowy algorytm o kolejne opcje.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis o systemie Windows Phone 7 »

  Zapraszam do odwiedzania serwisu wraz z forum o systemie Windows Phone 7. Codziennie wiele plotek oraz nowości, jak i setki aktualizacji dla Twojego systemu. Zapraszamy do pisania na forum oraz działu download, gdzie znajdziecie najciekawsze rzeczy do ściągnięcia. Jesteśmy największym tego typu serwisem w Polsce!

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • E- Integrator- backup online, mozy »

  Platforma dla firm informatycznych umożliwiająca zarządzanie środowiskiem IT klientów poprzez zdalny dostęp i zapewnienie dla ich systemów ciągłości biznesowej dzięki najnowocześniejszym technologiom dostępnym w modelu SaaS. Kompleksowo umożliwia kontrolę poprawności wykonywania najważniejszych procesów w środowisku informatycznym. Poznaj wyjątkowe możliwości, jakie stwarza.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany dystrybutor Solidworks »

  CNS Solutions, autoryzowany dystrybutor oprogramowania SolidWorks oferuje pełen pakiet licencji na programy z rodziny SolidWorks. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się pełen wachlarz usług, szkoleń oraz materiałów dotyczących projektowania CAD a w szczególności oprogramowania SolidWorks

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ProLogistica Soft - systemy do prognozowania sprzedaży i optymalizacji zapasów »

  Celem ProLogistica Soft jest dostarczenie przedsiębiorcom autorskiego oprogramowania do prognozowania i planowania sprzedaży (Eternia Trend) oraz optymalizacji zapasów (Eternia Opti).nnProLogistica Soft oferuje także profesjonalne doradztwo i konsulting w dziedzinie IT i usługi z zakresu analizy danych.nnProLogistica Soft tworzy zespół specjalistów z zakresu IT, programowania, matematyki, statystyki i ekonometrii, posiadających szeroką wiedzę na temat procesów biznesowych, ich analizy i optymalizacji.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Komdoctor Gdynia Gdańsk Sopot »

  Pogotowie komputerowe Komdoctor działa na terenie Gdyni Gdańska i Sopotu. Zajmujemy się wszelkimi problemami związanymi z użytkowaniem komputera. W dzisiejszych czasach każdy z nas ma codziennie styczność z komputerem. Wszystkich nas spotykają nieprzyjemne doświadczenia z tym związane. Jeśli chcesz bez stresu podejść do komputera my Ci to umożliwimy. Jeśli szukasz dobrego i taniego pogotowia komputerowego dobrze trafiłes. Płacisz tylko za efekty nie za czas poświęcony wykonaniu naprawy. Nasze usługi są atrakcyjne cenowo, a jakość pozostaje na najwyższym poziomie. Korzystasz z usług innego pogotowia komputerowego - porównaj nasze ceny. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy, notebooki.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki z nadrukiem - Koszulkomat »

  Koszulkomat® to strona, na której kupisz ciekawe, oryginalne koszulki na każdą okazję. Imieniny, urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski, dzień Nauczyciela, dzień Chłopaka, dzień Kobiet, dzień Dziadka, dzień Babci, dzień Ojca, dzień Matki, imieniny, walentynki, obronę pracy magisterskiej, czy obronę pracy doktorskiej.
  Jeśli nie znajdziesz nic co by cię zadowoliło, co jest prawie niemożliwe, możesz korzystając z Koszulkomatu ® zaprojektować własną, niepowtarzalną, jedyną na świecie koszulkę.
  Możesz również podzielić się ze światem swoimi projektami i zarobić na nich. Masz pomysły? Wykorzystaj koszulkomat ® i stwórz koszulki. od sprzedaży otrzymasz ustalaną przez ciecie koszulkę. Połącz hobby z zarabianiem pieniędzy. Idź na imprezę w niepowtarzalnej koszulce.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.pity2015ng.pl »

  Pity 2015 NG to bardzo pomocny program do rozliczenia podatkowego 2014/2015. Program ten wydany został w niezwykle prostej wersji instalatora do pobrania z sieci i jest on dostępny dla wielu osób, nie tylko z Polski, lecz także z zagranicy. Posiada on prosty interfejs, dzięki czemu jego obsługa nie powinna sprawiać większych problemów. Dlatego koniecznie już teraz zdecyduj się na wypróbowanie tej aplikacji.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Point Finder - Nawigacja wewnątrz budynków »

  Odszukanie sklepu w dużym centrum handlowym to dla Ciebie problem? Jest rozwiązanie - to aplikacja Point Finder. Po prostu ją otwórz, wybierz obiekt poszukiwań i kieruj się wprost do celu. Nigdy nawigacja w pomieszczeniach nie była równie prosta. Z Point Finder z łatwością znajdziesz drogę w galerii, muzeum czy też na lotnisku. Dodatkowo dostaniesz dostęp do aktualnych promocji i rabatów. Zobacz więcej!

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • EDokumenty sp. z o.o »

  Wierzymy że w cyfrowym świecie przyszłości środowisko pracy biurowej w firmach przeniesie się całkowicie w sferę wirtualną. Sukcesywnie tworzymy kompletne środowisko pracy w tym świecie – biznesowy system operacyjny, składający się z platformy oraz wielu dopasowanych do różnych potrzeb aplikacji. Odpowiadamy na potrzebę posiadania przez firmy i organizacje jednego spójnego narzędzia gromadzenia informacji, zarządzania, wykonywania procesów i komunikacji.

  System eDokumenty pozwala na prostą obsługę dokumentów zgodnie z mieszanym systemem kancelaryjnym. Jednocześnie udostępnia mechanizmy współdzielenia znane z systemów pracy grupowej. Sprawy i dokumenty mogą być zautomatyzowane za pomocą zaawansowanego silnika workflow zgodnego z BPMN.

  Udostępnia wbudowane narzędzia szybkiej komunikacji typu chat czy social comments, które pozwalają one jeszcze bardziej usprawnić procesy, szczególnie tam gdzie trudno jest zdefiniować wszystkie warianty procedur.

  Dzięki rozbudowanemu API oraz zaawansowanej wielowarstwowej architekturze możliwa jest łatwa integracja i rozszerzanie zakresu współpracy z innymi systemami. eDokumenty to również narzędzie do tworzenia i wdrażania niestandardowych aplikacji opartych na przepływach pracy, które zarządzają procesami biznesowymi instytucji i monitorują te procesy.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »