Program na zlecenie/zamówienie, tworzenie stron i sklepów internetowych - nodex.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Program na zlecenie/zamówienie, tworzenie stron i sklepów internetowych - nodex.pl

Wykonuję programy na zlecenie/zamówienie. Posiadam szeroką wiedzę informatyczną i duże doświadczenie w: tworzeniu oprogramowania dla Windows, tworzeniu stron internetowych, i zakładaniu sklepów internetowych. Oferuję także konsultacje informatyczne. Gwarantuję profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Programista - Paweł KielaknnUsługi, które mam Państwu do zaoferowania:nnUtworzenie Serwisu/Strony WWW w tym np. nsklep internetowynwizytówka firmynkatalog produktówninne bardziej unikalnenUtworzenie aplikacji dla systemu Windows w tym np. naplikacja bazodanowanaplikacja internetowanWszechstronna reklama firmy lub produktu w internecienDoradztwo informatyczne: sprzęt i oprogramowanie

Szczegóły strony www.nodex.pl:

Podlinkuj stronę www.nodex.pl:

Program na zlecenie/zamówienie, tworzenie stron i sklepów internetowych - nodex.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 153 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 15 Odwiedziny googlebot 158

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Htc hd2 »

  Polska strona związana z systemem Windows Mobile, w który wyposażony jest telefon HTC HD2. Na stronie aktualności ze świata mobilnych technologii. Dla użytkowników dostępny również dział Download gdzie pobrać można bezpłatne gry i programy na HTC HD2. Dla użytkowników dostępne również otwarte forum.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mandriva Linux w Polsce »

  Mandriva Linux w Polsce – to polski portal użytkowników systemu operacyjnego Mandriva Linux. Nasze zainteresowania to Mandriva 2010, Mandriva 2011, w wersjach Free i One. Omawiamy takie tematy jak - instalacja Mandriva, piszemy artykuły, prowadzimy forum dyskusyjne Mandriva Linux. W zakładce Pobierz znajduje się download płyt z systemem operacyjnym Mandriva Linux. Mandriva 2010 i Mandriva 2011 to dla nas bułka z masłem, Linux używany często, lub na codzień. Na forum Mandriva spotkasz innych użytkowników i wymienisz się doświadczeniami, zarówno z pola Mandriva 2010, jak i Mandriva 2011. Omawiamy instalację i konfigurację Mandriva Linux. Artykuły pokazują i omawiają użytkowanie programów Linux, wszystko pod kątem Mandriva Linux Free lub One, w wersjach 2010 lub 2011. Mandriva Linux do roku 2005 Mandrakelinux, Linux Mandrake – to dystrybucja Linuksa firmy Mandriva, uznawana za łatwą w użytkowaniu nawet dla niezbyt doświadczonego użytkownika. Mandriva Free – dla zaawansowanych użytkowników Linuksa i pasjonatów Wolnego Oprogramowania. Nagrywa się ją na płycie DVD. Mandriva One – dla początkujących. Bezpłatna wersja typu Live do pobrania z Internetu. Nagrywa się ją na płycie CD. Mandriva 2010 - w tym 2010.2 - bardzo udana wersja, używana do dzisiaj przez większość osób. Mandriva 2011 - wersja najnowsza, choć mniej stabilna. Polecamy Mandriva Linux, bo jest to jedna z najlepszych dystrybucji Linuksa. Zapraszamy na nasz przyjazny Portal, Mandriva Linux w Polsce i forum.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla przychodni »

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem oprogramowania do przychodni, kliniki lub apteki - zapraszamy do serwisu medicpartner.pl. Oferujemy oprogramowanie do obsługi gabinetów lekarskich, włączając rejestrację, kartę chorób pacjentów, czy też raportowanie. Proponujemy też nowoczesne oprogramowanie do aptek. Producentem oprogramowania jest przedsiębiorstwo informatyczne Kamsoft - potentat w dziedzinie oprogramowania dla medycyny, farmacji i rynku usług zdrowotnych. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świat mobilnych aplikacji »

  Appki.com.pl - recenzujemy, informujemy i radzimy. Piszemy o wszystkim, co związane z aplikacjami na systemy Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Firefox OS i wiele innych. Świat mobilnych aplikacji nie ma dla nas żadnych tajemnic. Blog jest prowadzony w atrakcyjny i luźny sposób. Musisz do nas zajrzeć!

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki z nadrukiem - Koszulkomat »

  Koszulkomat® to strona, na której kupisz ciekawe, oryginalne koszulki na każdą okazję. Imieniny, urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski, dzień Nauczyciela, dzień Chłopaka, dzień Kobiet, dzień Dziadka, dzień Babci, dzień Ojca, dzień Matki, imieniny, walentynki, obronę pracy magisterskiej, czy obronę pracy doktorskiej.
  Jeśli nie znajdziesz nic co by cię zadowoliło, co jest prawie niemożliwe, możesz korzystając z Koszulkomatu ® zaprojektować własną, niepowtarzalną, jedyną na świecie koszulkę.
  Możesz również podzielić się ze światem swoimi projektami i zarobić na nich. Masz pomysły? Wykorzystaj koszulkomat ® i stwórz koszulki. od sprzedaży otrzymasz ustalaną przez ciecie koszulkę. Połącz hobby z zarabianiem pieniędzy. Idź na imprezę w niepowtarzalnej koszulce.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy klasy ERP dla motoryzacji »

  Od 1991 roku jesteśmy producentem systemów informatycznych wykorzystywanych w motoryzacji. Naszym flagowym produktem jest DMS JBR - zintegrowany system do zarządzania stacją dealerską. DMS JBR został wdrożony w 600 punktach w całej Polsce. Posiadamy także platformę eparts.pl która służy do założenia i prowadzenia własnego sklepu internetowego z częściami samochodowymi. Jesteśmy partnerem następujących firm: HP, Comarch, Microsoft, Cisco i ESET. Świadczymy także usługi outsourcingu it, sprzedajemy sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, tworzymy aplikacje na indywidualne zamówienie klientów.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SID Group wdraża rozwiązania SAP oraz Tableau »

  Firma SID Group wdraża uznane rozwiązania SAP takie jak SAP ERP HCM, SAP CRM czy SAP ERP. A także elastyczną, wielofunkcyjną platformę przetwarzania danych SAP HANA. Co ważne wdraża także narzędzia Business Intelligence Tableau. Dysponując przede wszystkim doświadczeniem, zasobami ludzkimi i metodologią firma oferuje kompleksową obsługę informatyczna dla firm i instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Co warto wiedzieć o Tableau? Tableau jest rozwiązaniem z obszaru Business Intelligence umożliwiającym analizę danych. Pozwala kontrolować funkcjonowanie biznesu dzięki intuicyjnej i łatwej w użyciu technice przeciągnij i upuścić ułatwiającej wizualizację danych i tworzenie interaktywnych kokpitów menedżerskich. Natychmiastowe wyniki nawet najbardziej złożonych analiz Najnowszy system analityczny SAP HANA wyznacza nowy kierunek w analityce biznesowej i przetwarzaniu danych pochodzących z wielu źródeł.Z kolei SAP ERP HCM to kompleksowe rozwiązanie łączące funkcjonalności miękkiego i twardego HR. Warto powiedziec o tym, że korzysta z niego blisko 300 organizacji w Polsce naliczając wynagrodzenia dla miliona pracowników. SID Group oferuje kompleksowe wsparcie dla użytkowników rozwiązania SAP ERP HCM, w tym bieżącą obsługę i optymalizację systemu, audyty oraz wdrażanie nowych funkcjonalności.Ale SID Group wspiera także przedsiębiorstwa w optymalizacji kosztowej łańcucha dostaw i produkcji u klientów w oparciu o SAP Advanced Planner & Optimizer.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • IOS app development - untitledkingdom.co »

  Untitled Kingdom is a software house located in Cracow, Poland. Out specialty is crafting custom mobile apps for our customers. If you have an idea for an iOS app development specialists that you think might be a next big thing and a profitable investment, give us a call. Untitled Kingdom's team shows proficiency in iOS app development, as well as Android and Ruby on Rails. We provide marketing services of our products - pre-release marketing, app store optimisation and so on. Our process for app development - iOS and others - allows a systematic work on our projects. Firstly, we'll talk the topic through, develop the concept and flawlessly create a piece of software, supporting its existence in the app store with marketing actions - all of this for making sure that your product will draw users' attention and will be enjoyed by them and ultimately will bring you profit. From the very beginning we take UX angle, asking ourselves, how the users will interact with the app. We craft several testing versions that make it possible to see how the app's main feature works and deal with any possible trouble. Visit our homepage to see our finished developments and to learn more about our way of work and finally - give us a shout!

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Codementors - Profesjonalne Kursy Programowania »

  Firma organizuje profesjonalne kursy programowania na terenie Gdańska. Języki C# oraz JAVA. Poziom podstawowy i kursy eksperckie, firma pomaga znaleźć pracodawcę.  Liczba programistów wchodzących na rynek jest niewystarczająca względem popytu na ich usługi. To fakt. Kolejnym jest to, że zakres umiejętności programistycznych osób, które ukończą kilkumiesięczny kurs najczęściej nie jest taki sam, jak tych, które mają za sobą dzienne studia inżynierskie, czy magisterskie na prestiżowej uczelni. Mając dwa powyższe stwierdzenia na uwadze pragniemy zaproponować Państwu alternatywne rozwiązanie, będące kompromisem pomiędzy zapotrzebowaniem na zasoby ludzkie, a poziomem wiedzy nowych pracowników. Sama idea kursów programistycznych nie jest bowiem zła, o ile są one bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby konkretnego pracodawcy.

  Jakie warunki, naszym zdaniem, musi spełniać dobry kurs na programistów:

  -Nie każdy uczestnik taki kurs ukończy,
  -Program musi być opracowany w oparciu o potrzeby przyszłego pracodawcy,
  -Powinien być realizowany w grupach nie większych niż 10 osób,
  -Realizowane w trakcie kursu projekty powinny mieć charakter komercyjny oraz powstać w zgodzie z manifestem Agile,
  -Wybór trenerów prowadzących zajęcia powinien uwzględniać nie tylko ich umiejętności i doświadczenie programistyczne, ale także zdolności w przekazywaniu wiedzy.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »