Podkategoria: Programy i skrypty - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Programy i skrypty Podkategoria: Programy i skrypty

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • New Business Technologies »

  Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań Citrix oraz Microsoft. Specjalizujemy się w rozwiązaniach pracy terminalowej opartych o usługi terminalowe Microsoft Windows Serwer oraz Citrix XenApp i XenDesktop.Wdrażamy rozwiązania wirtualizacyjne dla:
  - serwerów bazujące na Microsoft Hyper-V i Citrix XenServer
  -desktopów z wykorzystaniem Citrix XenDesktop
  -aplikacji z wykorzystaniem Citrix XenApp.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Natychmiast CMS »

  Darmowy i prosty CMS o coraz większych możliwościach, umożliwiający błyskawiczne tworzenie stron internetowych. Całość w języku polskim.

  - Zmiana wyglądu serwisu za pomocą przeglądarki,
  - automatyczne tworzenie tła z przejściem tonalnym (tło gradientowe),
  - galeria zdjęć,
  - system aktualności,
  - kanał Atom,
  - wysyłanie wiadomości e-mail poprzez formularz chroniony CAPTCHA,
  - intuicyjny, prosty panel administracyjny
  etc.

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • SocialEngine - Skrypt do budowy serwisu społecznościowego »

  SocialEngine jest skryptem PHP do tworzenia profesjonalnych serwisów społecznościowych. Dzięki niemu możesz uruchomić w prosty i szybki sposób portal, który daje możliwość rejestrowania użytkowników, tworzenia profilów, przesyłania zdjęć, tworzenia blogów, ankiet oraz tworzenia wydarzeń czy ogłoszeń. Wbudowane forum dyskusyjne i czat online zwiększa integrację użytkowników. Z poziomu panelu administratora możesz zmieniać opcje i preferencje systemu, wysyłać użytkownikom wiadomości, wyświetlać bannery na stronie. Szablony tworzy się intuicyjnie, bez zaawansowanej wiedzy HTML możesz modyfikować wygląd profilu oraz stron swojego portalu. Jeden z najlepszych skryptów do tworzenia portali społecznościowych na rynku. Zawiera pełne spolszczenie strony frontowej oraz dodatkowych pluginów. Wiele możliwości integracji. W prosty sposób możesz dodać opcje społecznościowe do swojego aktualnego portalu. Najlepszy skrypt dla klubów, grup czy też organizacji.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ahe.pl - Ogłoszenia, anonse, przetargi i aukcje »

  Serwis ogłoszeniowy z aukcjami. Zawiera ogłoszenia drobne i towarzyskie, a także przetargowe. Ponadto ciekawy i rozbudowany moduł aukcji, w skąd którego wchodzą aukcje multimedialne i aukcje z rezerwacją. Ponadto

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księga gości na stronę »

  Serwis Net3.pl oferuje możliwość instalacji darmowych ksiąg gości na dowolną stronę internetową lub bloga. Instalacja księgi gości jest bardzo prosta, zawiera się w trzech prostych krokach i trwa zaledwie 3 minuty! Księgi gości potrafią wzbogacić każdą stronę dając możliwość bezpośredniego kontaktu osób odwiedzających daną stronę i dzielenia się opiniami i sugestiami między sobą i z autorami stron.nOto tylko niektóre zalety ksiąg gości net.pl:n- brak jakichkolwiek opłat,n- brak reklam i innych elementów utrudniających życie użytkownikom księgi gości,n- łatwość instalacji i obsługi,n- możliwość dowolnej konfiguracji księgi,n- możliwość ustawienia dowolnego wyglądu księgi,n- możliwość używania obrazków i emotikonów we wpisach,n- możliwość redagowania i usuwania wpisów,n- nielimitowana ilość wpisów w księdze gości,n- i wiele innych przydatnych funkcji i możliwości.nZapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do instalacji księgi na stronach www i blogach. Księgę instalujemy przez wklejenie na stronę specjalnego kodu html, dostępnego po zalogowaniu na stronie.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internet satelitarny i oprogramowanie SEO »

  Serwis poświęcony technologii dostępu do sieci przez satelitę Astra. Na stronie zaprezentowano technologię, a także oferty jednego z operatorów działających na obszarze Polski. Dodatkowo w serwisie przedstawiono zasady działania najnowszej wersji produktu firmy Axandra Software - IBP - Internet Business Promoter. Oprogramowanie to służy do skutecznej analizy i promocji stron w największych wyszukiwarkach na świecie. Posiada szereg przydatnych funkcji, również do katalogowania ręcznego, profesjonalnych raportów SEO, raportów o słowach kluczowych konkurencji, zgłaszania witryn do wyszukiwarek i wiele innych narzędzi systematycznie modyfikowanych zgodnie z trendami.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • System Archiwizacji Dokumentów DMS.net »

  Klasyczne metody przechowywania dokumentów w postaci papierowej stawiają wiele ograniczeń wynikających z natury papierowej dokumentu. Podstawowym problemem jest długi czas dotarcia do żądanego dokumentu, oraz przeszukiwanie zbioru dokumentów. Dodatkowo, w przypadku dużej ilości dokumentów, ich składowanie staje się problematyczne i wymaga przestrzeni biurowej. Zmianą w sposobie gromadzenia i wyszukiwania dokumentów jest wdrożenie prorgamu do elektrnicznej archiwizacji dokuemntów Studio Dokumenty. net Informatyczny system elektronicznego składowania dokumentów i archiwizacji.nDMS - Document Management System nprzeznaczony jest do ułatwienia zarządzania dokumentami w firmie, urzędzie, kancelarii itp. Zastsowanie skanwoania i elektronicznej archiwizacji dokumentów pzowala na zwiększenia bezpieczeństwa ich przechowywania wraz z zapewnieniem zestawu funkcji dodatkowych: - kontrola i przydzielanie uprawnień - wsparcie dla pracy grupowej - automatyczna archiwizacja dokumentów - łatwe i szybkie wyszukiwanie dokumentów Przy pomocy licznych kryteriów możliwe jest szybkie i wygodne wyszukanie dokumentu, a następnie wykonanie na liście będącej wynikiem wyszukiwania różnych operacji (usuwanie, wysyłanie w obieg, przemieszczanie). Magazyn dokumentów pełni funkcję folderów w których przechowywane są dowolne pliki (dokumenty), oraz zawiera bazę wiedzy na temat zgromadzonych dokumenów i ich statusów (np. sprawy w trakcie realziacji, zamkniete, usunięte itp)

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Narzędziownia SQL »

  Narzędziownia jest to program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór. Oprogramowanie pozwala kontrolować wszelkie formy sprawdzania narzędzi oraz generować automatyczne raporty przypominające o poszczególnych elementach nadzoru jak również umożliwia automatyczne generowanie protokołu, który można edytować i wydrukować. Narzędziownia i narzędzia jest to nowoczesny program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami z przeznaczeniem dla przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem konstrukcji, maszyn, urządzeń itp. Możliwość udostępniania informacji za pomocą portalu internetowego (strony www w technologii ASP.NET) pozwala wybranym pracownikom dostęp do informacji za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. Program wspomaga efektywne zarządzania i kontrolowanie obiegu narzędzi w firmie Moduł realizuje następujące zadania: prowadzenie gospodarki magazynowej narzędzi, wypożyczanie, zwroty, przeglądy, likwidacja magazyn BHP park maszynowy rejestrację zamówień do dostawców technologię produkcji narzędzi inwentaryzację.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • .Net Najlepsza Obsługa Informatyczna Firm »

  Informatyk? Po co? Najlepsza obsługa informatyczna firm to jest to co Państwo potrzebujecie, aby obniżać koszty, oszczędzać i nie martwić się problemami IT. Dodatkowo proponujemy najlepszy sprzęt komputerowy. Tworzenie stron i serwisów www. Telefonia internetowa - rozmowy za grosze z całym światem.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kroll Ontrack - Odzyskiwanie danych »

  Firma Kroll Ontrack oferuje kompleksowe odzyskiwanie danych z dysku i innych nośników informacji. Odzyskujemy dane utracone po formatowaniu lub z uszkodzonych nośników, w tym z pamięci flash. Easy Recovery to nasz profesjonalny program do odzyskiwania danych. Wieloletnie doświadczenie na rynku (ponad 20 lat) zapewnia wysoki poziom usług. Działamy szybko i w wygodny dla Ciebie sposób. Oferujemy także permanentne kasowanie danych z dysku. Dane skasowane w zwykły sposób można jeszcze odtworzyć. Natomiast dane usunięte w specjalny sposób (przez nas) nie są już możliwe do odzyskania nawet specjalnymi programami do odzyskiwania danych. Kroll Ontrack - odzyskiwanie danych Warszawa.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Billings.pl - rozwiązania dla lokalnych operatorów »

  Billings - billingi oraz bazy klientów - usługi telekomunikacyjne dla operatorów. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań telekomunikacyjnych, programu billingowego, bazy klientów to dobrze trafiłeś. Tu znajdziesz najlepsze i najtańsze rozwiązania dla Ciebie. Profesjonalnie i tanio. Jeśli szukasz partnera w biznesie telekomunikacyjnym zajrzyj na stronę www.billings.pl Oferuję program do obsługi klientów operatorów telekomunikacyjnych, rozliczanie, fakturowanie na podstawie zestawień połączeń (CDR).
  Dodatkowo do dyspozycji bazy teleadresowe całaj Polski klientów indywidualnych jak i biznesowych (firm i instytucji) aktualne i szczegółowe.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Free-skrypty.pl - Najlepsze darmowe skrypty, szablony, style komponenty w sieci »

  Free-skrypty.pl - Najlepsze darmowe skrypty, szablony, style komponenty w sieci, znajdziesz tutaj Skrypty darmowe i nulled, php, html, cms, szablony html, do joomli, wordpressa jak i innych skryptów. - Darmowe skrypty

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie na zamówienie »

  Firma Pegaz Media od samego początku swojej działalności bardzo mocno jest związana z tworzeniem oprogramowania dla użytkowników komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Tworzymy również aplikacje internetowe oraz oprogramowanie specjalistyczne. Wykorzystując zawsze najnowsze dostępne technologie napisaliśmy niejedną autorską aplikację ściśle dopasowaną do potrzeb klienta.

  Zajmujemy się też wykonywaniem stron oraz sklepów internetowych i na życzenie tworzymy do nich pełną lub częściową komunikację z danymi występującymi w programach komputerowych których używa klient, bądź też aplikacjami które stworzyliśmy dla klienta.

  Prowadzimy również sprzedaż oprogramowania innych producentów.

  Ze swojej strony możemy zapewnić profesjonalizm i terminowość, a Państwa zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski support jQueru »

  Polski support jQuery został stworzony o użytkownikach szukających pomocy z jQuery. Na forum dowiesz się jak tworzyć animacje i jak sprawić aby Twoja strona była dynamiczna. Na forum panuje miła atmosfera.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • RINUS - Usługi informatyczne »

  Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich firm, oraz instytucji publicznych. Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy indywidualnie i z wielką pasją dbając o to by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Koncentrujemy się na przystosowaniu sprzętu, oprogramowania i sieci do najbardziej wydajnej i bezawaryjnej pracy wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i zdobyte doświadczenie.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Reklamy PRF Sp. z o.o. »

  W naszej ofercie posiadamy wydruki, tworzenie stron internetowych, wizytówki, ulotki, plakaty. Atrakcyjne ceny oraz korzystne rabaty sprawiają iż coraz częściej ludzie wybierają naszą firmę kiedy chodzi o reklamę! Szukasz dobrej reklamy - zadzwoń - doradzimy i podpowiemy. Studio Reklamy PRF - działamy w całym kraju. Wykonujemy także pozycjonowanie stron internetowych.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy autora do wykorzystania »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.nDo dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym. Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja internetowa »

  Nieoficjalna strona Niezbędnika internauty - narzędzia umożliwiającego odbiór internetowej telewizji. Telewizja internetowa jest w Polsce coraz popularniejsza, przede wszystkim ze względu na olbrzymią ilość dostępnych kanałów (zarówno polskich jak i zagranicznych), oraz brak konieczności zakupu specjalnego, często drogiego sprzętu. Na stronie znajdziesz dokładny opis telewizji internetowej oraz jej zalet, a także prezentację programu wraz ze zrzutami ekranu. Aplikację Niezbędnik internauty możesz pobrać i przetestować zupełnie za darmo

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Biuro projektowania systemów Komputerowych (BPSC) zajmuje się projektowaniem i wrażaniem systemów informatycznych, opartych na klasie MRPII lub ERP. BPSC jest obecnie największym producentem i dostawcą systemów tego rodzaju. Nasza firma, istnieje już 20 lat na rynku i może poszczycić się tym, że zaufało nam już 450 firm, zarówno tych średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Według raportu analitycznego DiS, BPSC jest czołowym dostawcą technologii ER, znacząco wyprzedza konkurencję, pod względem liczby nowych wdrożeń. Nasza firma, wykorzystując swoje doświadczenie w tej branży, stworzyła w pełni zintegrowany pakietoparty o MRPII/ERP - a mianowicie Impuls 5. Nasz produkt, rok do roku, zdobywa coraz większe zaufanie wśród przedsiębiorstw. Nasze systemy doskonale sprawdzają się w średnich jak i dużych przedsiębiorstwach o rozmaitej formie organizacyjnej.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy WMS.net »

  Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej jest możliwe przy pomocy wielu różnorodnych narzędzi, jednym z nich jest informatyczny system zarządzania magazynem wysokiego składowania. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy Studio WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji operacji (działalności): przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Program WMS umożliwia kompleksowe zarządzanie przestrzenią magazynową, z pełną identyfikacją asortymentu przypisanego do konkretnych miejsc lokalizacji. Użytkownik ma możliwość definiowania sposobu zagospodarowania przestrzeni (powierzchni i wysokiego składowania) magazynowej w tym sektorów, rzędów, regałów i półek.

  Program do magazynu wysokiego składowania posiada dodatkowe moduły na terminale radiowe z Windows mobile / Windows CE, moduł spedycja, moduł reklamacje, moduł skanowanie dokumentów i załączników w postaci zdjęć.

  Oprogramowanie magazynowe WMS.net przeznaczone jest do obsługi dla dowolnego przedsiębiorstwa, a w szczególności dla firm handlowych i produkcyjnych.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy i skrypty

Programy i skrypty - nowa strona:

Adres: