Serwis komputerowy Kraków - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwis komputerowy Kraków

Interesuje Cię najlepszy serwis komputerów Kraków? Wystarczy zatem, że odwiedzisz nasze Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych. Naprawimy każdą, nawet najcięższą usterkę. A jeśli okaże się, że koszt naprawy Twojego sprzętu będzie przewyższał jego wartość, zadbamy o to, abyś się o tym dowiedział.

Szczegóły strony www.ncti.pl:

Podlinkuj stronę www.ncti.pl:

Serwis komputerowy Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Optymalizacja składowania i zabezpieczanie danych »

  ADT Group to integrator systemów informatycznych specjalizujący się w realizacji dużych, złożonych projektów dotyczących opracowania i zbudowania architektury systemu dopasowanego do wymagań użytkownika, a także ich integracji z nową lub istniejącą architekturą sprzętową oraz softwarową. ADT Group, oferuje klientom usługi, specjalizując się w obszarach:

  1. Systemów składowania danych
  2. Systemów zabezpieczania danych
  3. Wirtualizacji środowisk
  4. Systemów o wysokiej dostępności
  5. Zarządzania infrastrukturą
  6. Dostaw sprzętu i oprogramowania
  7. Zarządzania jakością
  8. Zarządzania bezpieczeństwem informacji
  9. Zarządzania procesami i usługami
  Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.adtg.pl

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Promtel Telecom - zaawansowane usługi telekomunikacyjne »

  Promtel Telecom to profesjonalny integrator IT oraz autoryzowany zakład instalacyjny central telefonicznych Slican,Platan,Elmeg,Panasonic. Sprzedajemy sprzęt telekomunikacyjny sprawdzonych producentów: centrale telefoniczne, bramki i telefony VoIP,urządzenia faksowe,bramofony,routery. Świadczymy usługi tanich połączeń internetowych VoIP dla biznesu w trybie postpaid bez abonamentów. Jesteśmy partnerem handlowym TPsa. Oferujemy także infolinie,organizację call-center,serwery faksów,integrację funkcji central telefonicznych z systemami informatycznymi,bramofony.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • IPS firewall - Netasq »

  UTM NETASQ to wysokiej klasy firewall z funkcją Intrusion Prevention System (IPS).
  IPS to unikalny system wykrywania ataków ASQ badający przesyłane w sieci pakiety. System w odróżnieniu od klasycznego firewalla bada nie tylko nagłówki pakietów, ale też same przesyłane dane.
  W IPS badane są kolejno: analiza protokołów, analiza heurystyczna oraz sygnatury kontekstowe.

  Całościowo, dzięki zaimplementowanym technologiom, firewall Netasq pozwala na uzyskanie podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w sieciach firmowych.
  Na witrynie www Netasq udostępnione zostały szczegółowe materiały opisujące charakterystykę urządzeń oraz funkcjonalność modułu IPS. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Bydgoszcz »

  Zapraszamy na stronę firmy informatycznej i serwisu komputerowego z Bydgoszczy. Nasze pogotowie komputerowe oferuje kompletną obsługę informatyczną, naprawę komputerów i notebooków, części nowe i używane. Zajmujemy się również tworzeniem profesjonalnych stron internetowych. Sprawdź nas, zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wprowadzanie danych »

  Ewidencja danych w małych ilościach powiązana jest często z wysokimi kosztami jej utworzenia. Metody manualne, w porównaniu z rozwiązaniami automatycznymi, dadzą Państwu wymierne korzyści. Korzyści wynikające z ręcznej ewidencji danych: najkorzystniejsze warunki, opracowywanie danych przy możliwie jak największym zachowaniu ich aktualności, ewidencja danych na najwyższym jakościowo poziomie.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OpenMind IT - Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm »

  Świadczymy usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych poprzez wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz świadczenie najwyższej jakości usług. Nasze główne obszary działania to informatyka i teleinformatyka. Świadczymy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. Zajmujemy się outsourcingową obsługą firm które nie zatrudniają specjalistów z branży IT. Poza obsługą serwisową oferujemy również dobór oraz wdrożenie sprzętu i oprogramowania. Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, obsługi klienta oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań opartych o najnowszą technologię.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teleradiomechanika »

  usługi telefoniczne, naprawa centralek, instalacja centralek, naprawa telefonów, usługi teleinformatyczne, elbląg, naprawa telefonów, instalacje telefoniczne, instalacje informatyczne firma zajmuje się instalacją telefonów systemowych, instalacją central telefonicznych dla małych i dużych firm, drobnymi usługami informatycznymi, sprawdzamy sprawność instalacji informatycznych i telefonicznych oraz naprawiamy uszkodzenia wewnętrznych linii abonenckich

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami IT oraz programowanie »

  Witryna firmy zajmującej się zarządzaniem projektami informatycznymi oraz wdrażaniem rozwiązań związanych z oprogramowaniem. Głównym obszarem działań jest outsourcing IT, implementacja aplikacji na zamówienie oraz wykonywanie analiz funkcjonalnych których wynikiem jest specyfikacja wymagań

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Apple »

  Specjalizujemy się w serwisie aparatury komputerowej ze szczególnym uwzględnieniem marki Apple. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzone laboratorium. Wszystkie nasze naprawy objęte są gwarancją. Posiadamy bardzo wysoką skuteczność naszych usług. W ogromnym stopniu specjalizujemy się w naprawach zalanej elektroniki oraz w odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Posiadamy także bogate doświadczenie w serwisie urządzeń przenośnych w tym Apple iPhone oraz iPad. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »