Sparkbit - - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sparkbit -

Sparkbit zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Każdego dnia pomagamy firmom osiągnąć sukces dostarczając software, który czyni ich pracę szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną. Oferujemy realizację kompletnych projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania bądź wykonanie wybranych zadań, takich jak projektowanie, implementacja, testowanie lub wdrażanie. Cenimy sobie wysoką jakość i intuicyjność naszego oprogramowania. Każdy software, który budujemy jest dopracowany i tworzony przy użyciu najlepszych praktyk. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami tutaj sparkbit.pl/our-work

Szczegóły strony www.sparkbit.pl:

Podlinkuj stronę www.sparkbit.pl:

Sparkbit -

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Tworzenie stron www Płock »

    •Outsourcing IT - kompleksowe usługi informatyczne
    •Sprzedaż sprzętu komputerowego
    •Audyty legalności oprogramowania i bezpieczeństwa systemów IT
    •Projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych
    •Dostarczanie oprogramowania klasy ERP
    •Systemy bezpieczeństwa sprzętu i danych.
    •Monitoring i raportowanie
    •Sieci oraz Internet
    •Aplikacje B2B
    •System CMS (netCMS), tworzenie stron WWW

    Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
  • Tworzenie stron www – oryginalne projekty stron internetowych oraz systemy zarządzania treścią CMS »

    Tworzenie stron www dla firm i osób fizycznych. Autorskie modułowe systemy zarządzania treścią (CMS) oraz systemy identyfikacji wizualnej – logo, wizytówki, materiały reklamowe. Audyt i optymalizacja stron internetowych.

    Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Transport zwłok »

    Śmierć bliskich to zawsze ogromna tragedia dla bliskich, zwłaszcza, gdy śmierć członka rodziny dotknęła za granicą kraju. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok, zajmujemy się wszystkimi formalnościami oraz dokumentami niezbędnymi do tego, by sprowadzić zmarłego do rodziny. Uzyskamy stosowne pozwolenia niezależnie od kraju i zadbamy o godny transport. Nasza infolinia czynna jest całą dobę. Zadzwoń.

    Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • Pogotowie komputerowe Komdoctor Gdynia Gdańsk Sopot »

    Pogotowie komputerowe Komdoctor działa na terenie Gdyni Gdańska i Sopotu. Zajmujemy się wszelkimi problemami związanymi z użytkowaniem komputera. W dzisiejszych czasach każdy z nas ma codziennie styczność z komputerem. Wszystkich nas spotykają nieprzyjemne doświadczenia z tym związane. Jeśli chcesz bez stresu podejść do komputera my Ci to umożliwimy. Jeśli szukasz dobrego i taniego pogotowia komputerowego dobrze trafiłes. Płacisz tylko za efekty nie za czas poświęcony wykonaniu naprawy. Nasze usługi są atrakcyjne cenowo, a jakość pozostaje na najwyższym poziomie. Korzystasz z usług innego pogotowia komputerowego - porównaj nasze ceny. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy, notebooki.

    Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
  • Sklep internetowy Miraga - zaawansowany system sklepowy »

    Handel elektroniczny w sieci Internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż towarów bez ograniczeń przestrzennych, przez całą dobę, przy zachowaniu minimalnych kosztów stanowi nową jakość w handlu. Z myślą o naszych Klientach opracowaliśmy od podstaw, własną, autorską aplikację sklepu internetowego o nazwie Miraga. Sklep zbudowany został na bazie najnowszych technologii programistycznych, które dla naszych Klientów prezentowane są w sposób prosty i wygodny. System sklepowy ma budowę modułową. Opracowaliśmy wersję podstawową sklepu w kilku wariantach, ale – ze względu na specyfikę branży/sposobu sprzedaży - istnieje możliwość dodawania dowolnych modułów zgodnie ze specyfikacją Klienta.

    Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
  • Forum komputerowe »

    Forum komputerowe z miłą ekipą, a oprócz tego przyjaznym dizajnem. Specjalizuje się w szybkiej pomocy tym wszystkim którzy posiadają problem ze swoim komputerem. Masz problem z oprogramowaniem, hardwarem a ma możliwość ze sprawdzeniem loga ? Rozwiążemy go ! Masz problem? Szukasz rozwiązania? Nie chcesz wydawać gotówki na naprawę w serwisie? Zarejestruj się u nas a następnie napisz wątek, w którym wnikliwie opiszesz swój problem. Nasi fachowcy w ekspresowym tempie napiszą Kobiety i mężczyźni wszelkie wskazówki dotyczące rozwiązania Twojego dylematu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia forum komputerowego. Dzięki naszym użytkownikom rozwiążesz prawie każdy problem ze swoim sprzętem. Doradzimy także jakie podzespoły wybrać tak by Twój sprzęt działał optymalnie.

    Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
  • Usługi informatyczne Jawor - P.H.U. Jawnet Katarzyna Lach-Papciak »

    Świadczone przez nas usługi informatyczne na terenie miasta Jawor i okolic wyróżnia terminowość, należyta staranność wykonania oraz niskie ceny.
    Naszą kadrę cechuje profesjonalne podejście do pracy. Zdobytą wiedzę i ogromne doświadczenie wyniesione z wieloletniej współpracy z różnej wielkości firmami możesz wykorzystać i Ty.
    Współpraca z każdą firmą jest dla nas ogromnym wyzwaniem i wyróżnieniem. Szczegóły oferty znajdziesz w naszym serwisie internetowym www.

    Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
  • ITKOM - obsługa informatyczna firm, Warszawa i okolice »

    ITKOM - obsługa informatyczna firm. Świadczymy usługi informatyczne dla firm z Warszawy i okolic, ze szczególnym uwzględnieniem linii otwockiej. Zakres usług to: serwis sprzętu komputerowego, instalacja i aktualizacja oprogramowania, pomoc użytkownikom, projektowanie i instalacja sieci komputerowych, tworzenie kopii zapasowych, audyt legalności oprogramowania, ochrona danych osobowych oraz szeroko pojęte doradztwo informatyczne. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe.
    Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

    Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Pity 2013 »

    Rozliczenia podatkowe dla wielu osób nie kojarzą się dobrze – bywa bowiem tak, że podatnik musi zwrócić Państwu wcale nie małą kwotę pieniędzy. Na szczęście polskie przepisy prawne przewidują pewne ulgi i możliwe odliczenia, które podatnik może uwzględnić w swoim formularzu PIT. Niektóre z nich można odpisać sobie od podatku. Warto więc przed przystąpieniem do wypełniania deklaracji podatkowej PIT za 2013 zastanowić się, czy przypadkiem w tym roku nie miała miejsca sytuacja upoważniająca do skorzystania z której z tych możliwości.

    Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Finarchy - Wybierz wolność finansową »

    Finarchy to bezpłatna aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Pomaga zaplanować przyszłość finansową, uporządkować i przejąć kontrolę nad wydatkami.Finarchy przy pomocy przejrzystych wykresów uczy i motywuje do oszczędzania. Aplikacja rozpatruje wpływ różnych scenariuszy w kontekście płynności i bezpieczeństwa finansowego. Finarchy umożliwia śledzenie wartości netto, a także analizuje poziom zabezpieczenia emerytalnego. Aplikacja finansowa dostępna jest w wersji mobilnej i webowej. Więcej informacji na stronie: www.finarchy.com

    Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »