Sparkbit - - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sparkbit -

Sparkbit zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Każdego dnia pomagamy firmom osiągnąć sukces dostarczając software, który czyni ich pracę szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną. Oferujemy realizację kompletnych projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania bądź wykonanie wybranych zadań, takich jak projektowanie, implementacja, testowanie lub wdrażanie. Cenimy sobie wysoką jakość i intuicyjność naszego oprogramowania. Każdy software, który budujemy jest dopracowany i tworzony przy użyciu najlepszych praktyk. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami tutaj sparkbit.pl/our-work

Szczegóły strony www.sparkbit.pl:

Podlinkuj stronę www.sparkbit.pl:

Sparkbit -

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polskie Centrum SolidWorks »

  Strona zawiera ogromna bazę wiedzy o programie SolidWorks składającą się z filmów, tutoriali oraz linków. Ponadto ogłoszenia pracy, i nowści o produktach grupy DS. Wszystko o SolidWoks w jednym miejscu.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla urzędów - Rekord.Ratusz »

  Pakiet aplikacji RATUSZ® autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne, jest jednym z wiodących rozwiązań na polskim rynku oprogramowania dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Wdrożyło go już ponad sto urzędów w miastach i gminach, a ponadto jest najczęściej stosowanym systemem w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

  Prace nad pakietem rozpoczęły się w roku 1991, a już trzy lata później firma otrzymała wyróżnienie Wojewody Katowickiego za szczególne osiągnięcia we wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. W 2001 roku RATUSZ® otrzymał MEDAL EUROPEJSKI - wyróżnienie przyznane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla wyrobów, które spełniają standard obowiązujący w Unii Europejskiej

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis darmowych aplikacji internetowych ai24.eu »

  Witryna oferuje internautą dostęp do programów uruchamianych w przeglądarce internetowej. Aplikacje takie cechują się dużą dostępnością, gdyż użytkownik nie musi nic instalować, dostęp do aplikacji możliwy jest zawsze i wszędzie, jedyne czego potrzebujemy to komputer z dostępem do internetu. Nie musimy martwić się o aktualizację oprogramowania - wszystko odbywa się automatycznie i zawsze mamy pewność, że serwer udostępnia nam najnowszą wersję aplikacji. Obecnie baza danych serwisu ai24 oferuje użytkownikom : Generator druczków polecenia przelewu/wpłaty gotówkowej - aiPoleceniePrzelewu24, Kalkulator walutowy (na bazie kursów średnich NBP) - aiWaluty24, Darmową galerię silverlight do umieszczenia na własnej stronie - aiGaleria24, Generator graficznych przycisków na strony internetowe - aiVinci24. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apple »

  Serdecznie zapraszamy na sprawdzony i rzetelny blog oraz forum poświęcony produktom od firmy Apple oraz ich oprogramowaniu. Jeśli masz jedno z ich urządzeń to nasz portal jest idealny dla Ciebie, gdyż znajdziesz na nim wszystkie najpotrzebniejsze i najświeższe informacje.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Android - Gry na Androida, Aplikacje na Androida »

  Strona zawierająca opisy najlepszych gier oraz aplikacji na system operacyjny android. Każda gra oraz aplikacja na androida została przetestowana na smartfonie i tablecie a później oceniona pod wieloma kątami. Gry zostają oceniane pod katem grafiki, grywalności, fabuły oraz szczególnych walorów, oraz podzielone na gry płatne oraz darmowe. Aplikacje na androida zostają oceniane pod kątem użyteczności, łatwości obsługi, ciekawych funkcji oraz funkcjonalności, oraz również podzielone na aplikacje płatne i darmowe.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Einformatyka - Strona główna »

  Świadczymy usługi informatyczne dla osób prywatnych oraz małych i średnich firm: serwis komputerów, pomoc zdalna, projektowanie i wykonywanie sieci komputerowych, programowanie, strony internetowe, przygotowanie i administracja serwerami, bazy danych

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Microsoft »

  Profesjonalne doradztwo? Otrzymasz takie na razdwa.pl! To kompleksowe usługi i sprzedaż tylko autoryzowanego oprogramowania. Tutaj dba się o każdego klienta i pomaga mu dobrać najbardziej korzystne oferty! Możesz nabyć produkty detalicznie i hurtowo. To bardzo atarkcyjne rozwiązania, które masz dostępne w jednym miejscu!

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edeklaracje Pro – Darmowe Rozliczanie PITów »

  Edeklaracje-pro to serwis o rozliczeniach PIT 2015/2016 pomagający podatnikom w wypełnieniu deklaracji PIT. Na stronie najważniejsze informacje o podatku dochodowym takie jak opisy formularzy PIT (28, 36, 37, 38) oraz narzędzia do obliczenia podatku za 2015 rok, Program PIT 2015/2016 połączony z systemem edeklaracje umożliwiający rozliczenie druków przez Internet.

  Dodatkiem dla podatników jest niezbędnik podatnika - informacje o podstawowych wskaźnikach podatkowych, takich jak kwota wolna od podatku oraz stawki podatkowe oraz Pomoc w wysłaniu pit przez Internet i naliczaniu ulg podatkowych.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • FIstatDB: Faktury & Intrastat szybko i łatwo »

  Witryna producenta oprogramowania biznesowego ERP, w pełni poświęcona systemowi fIstatDB, którego głównym celem jest wspomaganie tworzenia i optymalizacja obiegu dokumentacji sprzedaży, w tym deklaracji Intrastat dla podmiotów zobowiązanych do składania tego typu dokumentacji. W oficjalnej witrynie systemu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące cech i funkcjonalności oferowanego przez nas rozwiązania, a w szczególności opis procedur tworzenia deklaracji Intrastat na podstawie wystawionych faktur VAT w okresie sprawozdawczym. FIstatDB obsługuje faktury w PLN oraz EUR, jak również umożliwia automatyczne wystawianie dodatkowego egzemplarza faktury VAT unijnej dla klienta zagranicznego w dowolnie definiowanym europejskim języku obcym. Odwiedź naszą witrynę i zobacz jak proste i szybkie może stać się generowanie i składanie deklaracji Intrastat nawet w przypadku ogromnych ilości wystawianych faktur VAT. W witrynie opisane są dokładne cechy podstawowych modułów oprogramowania, którymi są, między innymi: fakturowanie, intrastat, płatności, zamówienia oraz logistyka. Zobacz w jak prosty sposób można automatycznie generować deklaracje Intrastat zarówno na podstawie wybranych, pojedyńczych faktur VAT, jak również według wybranego okresu sprawozdawczego.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klaster Data Center »

  Twoja firma jest coraz prężniejszym przedsiębiorstwem? Cały czas zdobywasz nowych kontrahentów i interesują Cię usługi teleinformatyczne na jak najwyższym poziomie? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Odwiedź stronę klasterdatacenter, zobacz jak działamy i już dziś umów się na spotkanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »