Sparkbit - - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sparkbit -

Sparkbit zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Każdego dnia pomagamy firmom osiągnąć sukces dostarczając software, który czyni ich pracę szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną. Oferujemy realizację kompletnych projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania bądź wykonanie wybranych zadań, takich jak projektowanie, implementacja, testowanie lub wdrażanie. Cenimy sobie wysoką jakość i intuicyjność naszego oprogramowania. Każdy software, który budujemy jest dopracowany i tworzony przy użyciu najlepszych praktyk. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami tutaj sparkbit.pl/our-work

Szczegóły strony www.sparkbit.pl:

Podlinkuj stronę www.sparkbit.pl:

Sparkbit -

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mikrozet Secure Backup System »

  Mikrozet Secure Backup System to rozwiązanie backupu i przywracania danych on-line, w oparciu o system dyskowy. Rozwiązanie Mikrozet Secure Backup System jest oparte na kombinacji oprogramowania klienckiego i serwerowego. Przy pomocy oprogramowania klienckiego, można backupować dane z dowolnego urządzenia (np. komputera PC, laptopa), przesyłając je do bezpiecznej, odległej lokalizacji, poprzez Internet lub sieć lokalną. Nasze rozwiązanie jest zatem odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają zarówno przedsiębiorstwa, jak i dostawcy usług. Przy minimalnym zaangażowaniu czasu, bez inwestycji w sprzęt i ludzi, można korzystać z nowoczesnej usługi, pozwalającej na zachowanie bezpieczeństwa danych.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla salonów »

  NeoHair jest to aplikacja przeznaczona do zarządzania salonem fryzjerskim, spa dla salonów z dostępem do internetu. Oprogramowanie to zawiera mnogość funkcji ułatwiających prowadzenie swojego biznesu. Najważniejsze funkcje to inteligentny kalendarz, powiadomienia SMS o zbliżającej się wizycie, historia wizyt każdego Klienta czy też możliwość publikowania zdjęć naszej stylizacji na popularnych portalach społecznościowych.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inlevel - katalog oprogramowania biznesowego »

  Znajdź oprogramowanie biznesowe używając kryteriów biznesowych (korzyści, obszary, procesy, branże itp.).

  Katalog zawiera wiele rodzajów oprogramowania od popularnych systemów typu ERP i CRM, poprzez specjalizowane systemy dla poszczególnych branż czy departamentów.

  Nie musisz znać nazwy szukanego programu, a jedynie funkcje biznesowe, które ma on spełniać.

  Stwórz krótką listę ciekawych programów.

  Zbierz i porównaj informację od wielu dostawców.

  Serwis pozwala w łatwy sposób stworzyć formularz z pytaniami, które chcesz zadać dostawcom oprogramowania, a następnie porównać ich odpowiedzi na poszczególne pytania.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny Internet »

  Portal w całości poświęcony bezpieczeństwu w sieci. Stworzony z myślą nie tylko o specjalistach od zabezpieczeń, ale także o zwykłych użytkowników komputera, którzy codziennie muszą walczyć z mnóstwem zagrożeń w Internecie. Strona zawiera rozbudowany dział download tylko i wyłącznie z darmowymi programami zabezpieczającymi. Są to między innymi antywirusy, firewalle, antyspamy itp.
  Strona umożliwia także skorzystanie z narzędzi online, które mogą pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa każdego użytkownika komputera. Narzędzia te to między innymi generator haseł, tester skuteczności haseł, bramka proxy czy też skaner antywirusowy adresów URL, który umożliwia przebadanie programem antywirusowym każdą stronę internetową, wystarczy że znamy jej adres www.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjno-kartograficzne, autoryzowane szkolenia CAD »

  Firma GEO-GROUP świadczy usługi w zakresie geodezji i kartografii. W ofercie m.in.: wykonanie map do celów projektowych, numeryczne modelowanie terenu (NMT), pomiary inwentaryzacyjne, powykonawcze i kubaturowe, prace realizacyjne. Współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym oraz biurem projektów drogowych. Dodatkowo prowadzimy autoryzowane szkolenia CAD dotyczące oprogramowania firmy Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical, Autodesk Vault Manufacturing itp.). Posiadamy certyfikowanych i doświadczonych wykładowców. Szkolenia odbywają się w małych grupach, w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie. Umożliwiamy zdobycie Międzynarodowego Certyfikatu Ukończenia Kursu firmy Autodesk w języku angielskim. Ponadto świadczymy usługi wsparcia technicznego dotyczące wspomnianego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logsoft - Lite WMS. Secjalistyczne oprogramowanie dla logistyki. »

  Firma Logsoft istnieje od 2006 r. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych począwszy od zaprojektowania procesów magazynowych po wdrożenie systemu zarządzania magazynem. Dzięki systemowi Lite WMS możemy zaoferować rozwiązania znane do tej pory tylko w bardzo kosztownych zarówno w zakupie jak i w utrzymaniu systemach klasy WMS. Naszym celem jest wypełnienie luki między prostymi i mało elastycznymi rozwiązaniami a systemami o dużych możliwościach dostosowania do potrzeb klienta (co za tym idzie, bardzo wysokiej cenie). System Lite WMS skierowany jest zarówno do pojedynczych magazynów jak i do komercyjnych centrów logistycznych typu 3PL obsługujących wielu zleceniodawców, często o bardzo różnej specyfice. Firma świadczy kompleksowe usługi związane z systemem WMS w skład których wchodzą: analiza procesów, dostawa specjalistycznego sprzętu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, integracja z istniejącymi systemami, instalacja, asysta, stały serwis.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe szablony aukcji allegro »

  Strona zawiera liczne darmowe szablony przeznaczone do sprzedaży produktów na aukcjach allegro. Szablony uniwersalne sprawdzą się w każdej branży. Łatwe do instalacji, ponieważ mają grafikę już umieszczoną na serwerze. Idealne do rozpoczęcia sprzedaży.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Recenzator »

  Recenzator to serwis poświęcony nowym technologiom. Na jego łamach publikowane są testy smartfonów, tabletów i sprzętu komputerowego, a także recenzje fajnych gier, przydatnych aplikacji i programów dla Windows. Artykuły przede wszystkim dotyczą takich urządzeń, jak dyski, akcesoria PC, routery, monitory, słuchawki, głośniki itp. Wszystko to dopełnia sekcja z aktualnościami, gdzie pojawiają się nowinki technologiczne.

  Data dodania: 10 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity2014i2015.pl »

  Pity 2014 i 2015 to portal internetowy, który jest miejscem, w jakim porównywane są ze sobą najpopularniejsze i bezpłatne programy do rozliczenia podatkowego 2014/2015. Na tej stronie internetowej możesz zarówno poczytać o konkretnych programach do rozliczeń, jak i również pobrać je ze strony i zainstalować u siebie na komputerze. Zobacz koniecznie już dziś, który z nich będzie najbardziej Tobie pasował.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »