Sparkbit - - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sparkbit -

Sparkbit zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Każdego dnia pomagamy firmom osiągnąć sukces dostarczając software, który czyni ich pracę szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną. Oferujemy realizację kompletnych projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania bądź wykonanie wybranych zadań, takich jak projektowanie, implementacja, testowanie lub wdrażanie. Cenimy sobie wysoką jakość i intuicyjność naszego oprogramowania. Każdy software, który budujemy jest dopracowany i tworzony przy użyciu najlepszych praktyk. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami tutaj sparkbit.pl/our-work

Szczegóły strony www.sparkbit.pl:

Podlinkuj stronę www.sparkbit.pl:

Sparkbit -

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie komputerowe »

  Prowadzimy sprzedaż oprogramowanie komputerowego dla firm i użytkowników prywatnych (AutoCAD LT,Photoshop CS4, Pinnacle Studio 14, Nod32, Flash CS4, Norton Antivirus 2010, Subiekt GT, PDF Transformer, i wiele innych. Nasze produkty pochodzą z polskich kanałów dystrybucyjnych. Zamówienia realizowane są w ciągu 2-3 dni. Towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską DPD

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Avatar Legnica - strony internetowe, grafika »

  Firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz grafiki na potrzeby Internetu i druku.
  Oferujemy:
  - stony internetowe
  - systemy zarządzania treścią (CMS)
  - sklepy internetowe
  - oprogramowanie dedykowane - dostosowane do potrzeb twojej firmy
  - fora dyskusyjne

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Jesteśmy partnerem handlowym firmy PROGRAMER Sp. z o.o. - producenta oprogramowania handlowego oraz księgowego wspomagającego prowadzenie firmy. Prowadzimy sprzedaż programów dostępnych w ofercie Programera oraz wykonujemy usługi serwisowe m.in.: instalacje, konfiguracje, aktualizacje, archwizacje baz danych, naprawy itp. niżej wymienionych programów. Dystrubucję oraz serwis programów firmy PROGRAMER, świadczymy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • WinUAE PL »

  Strona WinUAE PL zawiera spolszczenie, dokumentację oraz bogaty zestaw poradników związanych z emulatorem WinUAE, oraz z Amigą. Oprócz tego na stronie znalazło się miejsce na testy wydajności różnych modeli Amig (i ich klonów), oprogramowanie dla Amigi (patche dla AmigaOS, pakiety oprogramowania do tworzenia oraz nagrywania płyt dla Amigi), wiele czcionek mojego autorstwa i linki do stron, z których legalnie i za darmo można pobrać gry i inne oprogramowanie dla Amigi.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Subiekt GT moduły i rozszerzenia »

  Biuroster jako partner firmy Insert na swojej stronie oferuje zestaw modułów i rozszerzeń do programu Subiekt GT i pokrewnych programów firmy Insert. Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Pomimo tego że Subiekt posiada najlepszą najbardziej zaawansowaną obsługę sprzedaży bezpośredniej, inwentaryzacji, zarządzania magazynem i rozliczania płatności, bez dodatkowych rozszerzeń funkcjonalnych może okazać się niewystarczający. Najlepsze systemy dla firm oraz oprogramowanie pozwalające zrealizować najważniejsze procesy dostarczy Państwu Biuroster w postaci rozszerzeń dla programu Subiekt GT. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • OpenMind IT - Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm »

  Świadczymy usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych poprzez wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz świadczenie najwyższej jakości usług. Nasze główne obszary działania to informatyka i teleinformatyka. Świadczymy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. Zajmujemy się outsourcingową obsługą firm które nie zatrudniają specjalistów z branży IT. Poza obsługą serwisową oferujemy również dobór oraz wdrożenie sprzętu i oprogramowania. Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, obsługi klienta oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań opartych o najnowszą technologię.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do ściągania »

  Strona internetowa programy-do-sciagania.pl powstała w celach informacyjnych, poruszająca wiele wątków na tematy związane z programami do ściągania, znanych i używanych przez setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Programy do ściągania plików i wszelkich danych z Internetu są ostatnimi czasy bardzo popularne i często wykorzystywane w sieci przez zwolenników pobierania muzyki, filmów, gier oraz programów. Do wyboru obecnie mamy całą masę takich narzędzi przy pomocy których możemy teraz ściągać i pobierać wszystko co zapragniemy. Warto jednak zaznaczyć, że nie zawsze takie pobieranie np.plików mp3, plików wideo czy programów jest w pełni legalne i zgodne z prawem. Jakie aplikacje są najczęściej wykorzystywane do tych celów? Jest ich cała masa. Najpopularniejszymi programami do ściągania są z pewnością: BitTorrent, uTorrent, eMule, Kazaa, BearShare czy BitComet.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOZIOŁ Oprogramowania dla gastronomi warszawa »

  Firma Kozioł S.C. to polskie przedsiębiorstwo założone w 1993 roku, które od momentu powstania zapewnia niezwykle nowoczesne i fachowe produkty używane w infrastrukturze technologicznej firm handlowych. Mamy do zaoferowania również wysokiej klasy aplikacje takie jak zaawansowane programy rachunkowe do wystawiania faktur, a także urządzenia takie jak drukarki oraz kasy fiskalne. Mamy kompletną gamę artykułów stosowanych do obsługi technicznej sklepów wielobranżowych. Nasze produkty, to materiały wysokiej jakości, jakie oferujemy w korzystnych cenach. Całościowa propozycja naszych bieżących produktów dostępna na witrynie naszego sklepu.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla budownictwa. Sieci komputerowe »

  MTM Digital - producent programów EDBUD Kosztorys, EDBUD Przedmiar/Obmiar, EDBUD Szkic, EDBUD Faktura i FOBOS WKI.Dystrybutor oprogramowania, wydawnictw i cenników dla budownictwa.Oferujemy programy do kosztorysowania, przedmiarowania, projektowania, harmonogramowania, tworzenia planów BIOZ, specyfikacji technicznych, pomiarów elektrycznych, świadectw i audytów energetycznych, normy budowlane.Świadczymy także usługi projektowania, układania i modernizacji sieci teleinformatycznych.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czytnik karty kierowcy i program TachoBit »

  Strona poświęcona karcie kierowców wydawanej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych dla kierowców w ramach systemu tachografów cyfrowych. Karta jest używana w celu zapisu aktywności kierowców takich jak czas jazdy, pracy, dyżuru, przerw oraz przebiegu pojazdu i używanych pojazdów. Stosowanie karty kierowców na drogach publicznych jest obowiązkowe jeżeli nie znajduje się wyłączenie dla danego rodzaju przewozu drogowego. Na stronie została opisana procedura wydawania karty, zasada działania, obsługa tachografu oraz pobieranie danych zużyciem czytnika karty kierowcy i programu TachoBit.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »