Sparkbit - - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sparkbit -

Sparkbit zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Każdego dnia pomagamy firmom osiągnąć sukces dostarczając software, który czyni ich pracę szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną. Oferujemy realizację kompletnych projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania bądź wykonanie wybranych zadań, takich jak projektowanie, implementacja, testowanie lub wdrażanie. Cenimy sobie wysoką jakość i intuicyjność naszego oprogramowania. Każdy software, który budujemy jest dopracowany i tworzony przy użyciu najlepszych praktyk. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami tutaj sparkbit.pl/our-work

Szczegóły strony www.sparkbit.pl:

Podlinkuj stronę www.sparkbit.pl:

Sparkbit -

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program Narzędziownia SQL »

  Narzędziownia jest to program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór. Oprogramowanie pozwala kontrolować wszelkie formy sprawdzania narzędzi oraz generować automatyczne raporty przypominające o poszczególnych elementach nadzoru jak również umożliwia automatyczne generowanie protokołu, który można edytować i wydrukować. Narzędziownia i narzędzia jest to nowoczesny program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami z przeznaczeniem dla przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem konstrukcji, maszyn, urządzeń itp. Możliwość udostępniania informacji za pomocą portalu internetowego (strony www w technologii ASP.NET) pozwala wybranym pracownikom dostęp do informacji za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. Program wspomaga efektywne zarządzania i kontrolowanie obiegu narzędzi w firmie Moduł realizuje następujące zadania: prowadzenie gospodarki magazynowej narzędzi, wypożyczanie, zwroty, przeglądy, likwidacja magazyn BHP park maszynowy rejestrację zamówień do dostawców technologię produkcji narzędzi inwentaryzację.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ender »

  Ender - web developer, programista, freelancer. Tworzenie stron i aplikacji internetowych w xhtml, css, javascript, php zgodnych ze standardami sieciowymi. Kodowanie i cięcie projektów z plików graficznych. Gwarancja poprawnego wyświetlania się projektów pod wszystkie najważniejsze przeglądarki.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intaris- outsourcing it »

  Firma specjalizuje się w outsourcingu IT - profesjonalnej i kompleksowej obsłudze informatycznej firm i instytucji. Oferta skierowana jest zarówno do sektora publicznego jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza, gwarantują właściwe zastosowanie technologii ściśle dopasowanych do potrzeb odbiorców.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • NAV SERWIS - Systemy ERP Microsoft Dynamics NAV (Navision) »

  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach systemu ERP firmy Microsoft, Microsoft Dynamics NAV (Navision). Zapewniamy wsparcie pełnego cyklu życia systemu ERP, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę, od momentu analizy przedwdrożeniowej przedsiębiorstwa, aż po pomoc przy bieżących pracach użytkowników.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Tworząc oprogramowanie dla firm nie wystarczy posiadanie wiedzy teoretycznej, niezwykle ważne jest również odpowiednie doświadczenie, które umożliwia stworzenie programów w pełni spełniających oczekiwania przedsiębiorców. Pracownicy firmy ILUO to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania dla biznesu, co sprawia że wszelkie rozwiązania wprowadzone do programów ILUO są niezwykle funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze.
  Firma ILUO w swojej ofercie posiada obecnie dwa programy ILUO Biznes oraz ILUO Faktura, jednocześnie stale pracując nad kolejnymi produktami mającymi na celu usprawnienie pracy przedsiębiorców.
  Użytkownikami produktów firmy ILUO mogą być osoby szukające takich rozwiązań jak program księgowy, magazynowy czy program do fakturowania. Wybór odpowiedniego programu, może się znacznie przyczynić zarówno do ułatwienia wykonywania określonych obowiązków jak i polepszenia przepływu informacji w firmie. Decydując się na programy dla biznesu ILUO, otrzymujemy profesjonalny i w pełni dopracowany produkt, doskonale wpisujący się w potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców. Oprogramowanie ILUO jest przeznaczone zarówno mikro, małych i średnich firm.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Biuro rachunkowe „Atena” zostało założone w październiku 1989 r. W tym okresie wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalne usługi rachunkowe, informatyczne oraz doradztwo podatkowe. Usługi te w szczególności przeznaczone są dla firm. Cel jaki obrało sobie biuro to zapewnienie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi informatycznej, rachunkowej, doradczej. Biuro oferuje również pomoc przy zakładaniu oraz rejestracji firm. „Atena” może poszczycić się profesjonalnością w zakresie współpracy z klientem, instytucjami, urzędami skarbowymi. Kadra pracownicza to osoby wysokokwalifikowane w zakresie wykształcenia i praktyki zawodowej. Biuro posiada wszelkiego rodzaju wymagane uprawnienia. Firma świadczy również usługi informatyczne takie jak sprzedaż, adaptacja i wdrożenie oprogramowania własnego. Biuro rachunkowe gwarantuje najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zrób sobie stronę! »

  Obejrzyj nasz wideo kurs i stwórz sam profesjonalną stronę www. Pokażemy Ci jak przy pomocy systemu CMS Joomla! zrobić kompletną i dynamiczną witrynę dla Ciebie i Twojej firmy! A oto niektóre korzyści z wyboru naszego kursu
  - w jeden dzień stworzysz profesjonalną, dynamiczną stronę wizytówkę dla siebie, swojej firmy
  - prosta forma i język bez informatycznego gwaru pomoże Ci łatwo przyswoić wiedzę
  - tylko praktyka! Wykonujesz krok po kroku zadania, które widzisz i tworzysz własną witrynę!
  - zaoszczędzasz dużo pieniędzy, które musiałbyś wydać zlecając zrobienie strony www innej firmie
  - wszystkie materiały wykorzystane w kursie (szablon, moduły, etc.) są darmowe i ogólnodostępne. Żadnych ukrytych kosztów!
  Zobacz jak to robi profesjonalista w 3 godziny, 23 lekcje, na płycie albo w pliku ZIP, a wszystko za jedyne 39zł!
  Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ePUAP i formularze ePUAP »

  Zajmuję się prowadzeniem szkoleń dla pracowników urzędów administracji publicznej z platformy ePUAP. Ponadto wdrażam platformę ePUAP w urzędach. Wykonuję również na zlecenie urzędów formularze elektroniczne ePUAP oraz pomagam w przygotowaniu wniosku o publikację wzoru dokumentu elektronicznego w Centralnym Repozytorium Wzorów Dokumentów Elektronicznych.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Forum XperiaSite.pl - Jedyne takie forum o Twojej Xperii. »

  XperiaSite.pl to największe forum poświęcone smartfonom z serii XPERIA. Znajdziesz u nas nowości, poradniki, pomoc, gry,aplikacje oraz przydatne programy dla Twojego smartfona. Równolegle z forum działa portal gdzie serwujemy nowinki technologiczne i informacje związane z systemem Android.

  Data dodania: 14 12 2014 · szczegóły wpisu »