Sparkbit - - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sparkbit -

Sparkbit zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Każdego dnia pomagamy firmom osiągnąć sukces dostarczając software, który czyni ich pracę szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną. Oferujemy realizację kompletnych projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania bądź wykonanie wybranych zadań, takich jak projektowanie, implementacja, testowanie lub wdrażanie. Cenimy sobie wysoką jakość i intuicyjność naszego oprogramowania. Każdy software, który budujemy jest dopracowany i tworzony przy użyciu najlepszych praktyk. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami tutaj sparkbit.pl/our-work

Szczegóły strony www.sparkbit.pl:

Podlinkuj stronę www.sparkbit.pl:

Sparkbit -

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PEBE FORWARD Uslugi IT, teleinformatyka, outsourcing informatyczny »

  Działamy na rynku IT od 2004 roku i obsługujemy kilkanaście firm na terenie śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów OpenSource opartych o system Linux, dystrybucji PLD, RedHat, Fedora, SuSE, systemów firmy Microsoft z rodziny Windows, aplikacji Samba, systemów poczty elektronicznej, zarządzania i administracji sieciami.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do wystawiania faktur Vat - Fajna Faktura »

  Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z wystawianiem faktur. W zależności od rozmiaru działalnosci wystwiamy tych faktur mniej lub więcej, ale zawsze musimy wpisać dane wymagane przez ustawodawcę. Na fakturze koniecznie muszą znaleźć się takie informacje jak nazwy (imiona nazwiska) sprzedawcy oraz nabywcy a także ich adresy. Konieczne są również numery NIP, data sprzedaży i wystawienia faktury, a także numer faktury. Do tego dochodzą dokładne nazwy towarów lub usług, jednostki miar, kwoty oraz stawki vat.
  W dzisiejszych czasach wypełnianie faktur ręcznie jest czynością zbyt czasochłonną.
  Im bardziej uprościmy i przyspieszymy tę czyność, tym więcej zostanie nam czasu na pozostałą naszą działalność.
  Tu z pomocą przychodzi program do wystawiania faktur vat - Fajna Faktura. Program umożliwia wystawianie i drukowanie faktur, prowadzenie kartoteki klientów, oraz towarów i usług. Wprowadza ład i prządek do naszej dokumentacji.
  Zaletą programu jest bardzo proste użytkowanie oraz przyjazny interfejs. Wszystkie funkcje programu są jasne i czytelne. Wystarczy ustawić dane swojej firmy, dodać produkty lub usługi, które sprzedajemy, wprowadzić klienta i już możemy wystawiać faktury.
  Można korzystać z niego bezpłatnie.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hotfix.pl - Portal komputerowy »

  Jedni lubią kwiatki, inni samochody, jeszcze inni dobrze się pośmiać, a jeszcze inni wszystko to razem. A nasi użytkownicy portalu komputerowego Hotfix.pl lubią jeszcze komputery i są to zarówno chłopaki jak i dziewczyny. Nasi użytkownicy to zarówno profesjonaliści jak i laicy świata komputerów i technologii IT. To co nas cechuje to nie tylko fachowa pomoc ale i rzetelna wiedza jaką przekazujemy. A do tego dochodzi przede wszystkim miła atmosfera na naszym portalu i forum komuterowym.

  Nasze newsy są pisane prostym językiem, dzięki czemu szybko wpadają w oko i trafiają one do wszystkich. Nie powtarzamy treści od naszej konkurecji, a jeśli już to robimy to piszemy je własnym językiem dodając własną ocenę i szczyptę humoru.

  W dziale Download czeka na Ciebie wiele przydatnych i darmowych programów oraz sterowników. Ponadto znajdziesz tutaj ciekawe recenzje, gry online oraz blogi użytkowników.

  Nie czekaj, dołącz do nas!

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 2011 »

  Tegoroczny PIT 2011 będzie najprawdopodobniej ostatnią szansą na rozliczenie ulgi internetowej PIT. Poza tym w PIT 2011 zaszło kilka zmian: PESEL jest identyfikatorem podatkowym, a adres zameldowania zastąpiła rubryka adresowa z adresem zamieszkania. W związku z tym obowiązkowo trzeba rozliczyć aktualne formularze PIT! Z naszej strony można pobrać najnowszy Program PIT 2011, który gwarantuje aktualne i ważne rozliczenie roczne. Jest rekomendowany przez Instytut Polskiej Księgowości, więc podatnicy mają gwarancję bezpieczeństwa danych i skutecznego rozliczenia.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EMagenio – profesjonalne sklepy internetowe »

  Tworzenie sklepów internetowych, ich prowadzenie oraz promocja i obsługa techniczna. Moduły do platformy Magento. Marketing i kampanie reklamowe w sieci. E-commerce, ebiznes w kompleksowej ofercie dla Twojej firmy.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystawianie faktur VAT - Program do fakturowania z magazynem - Asystent Faktura »

  Za pomocą programu możemy prosto wystawić różne rodzaje dokumentów tj.: faktury VAT, faktury PROFORMA, rachunki i paragony. Dodatkowa możliwość to wystawianie faktur zaliczkowych, faktur korygujących oraz faktur walutowych.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Programy »

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie pobierzesz wyłącznie dobre darmowe programy oraz spolszczenia do nich. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze programy, które łatwo i szybko ściągniesz, a następnie zainstalujesz na swoim komputerze.

  Tylko u nas pobierzesz zawsze aktualne programy takie, jak: darmowy antywirus Avast Antivirus, komunikatory Gadu Gadu (GG) oraz Skype, przeglądarkę WWW Google Chrome, program do PDF Adobe Reader, Adobe Flash Player i wiele innych aplikacji, których po prostu nie może zabraknąć w Twoim komputerze.

  Nie trać czasu! Największa i zarazem najbardziej aktualna baza darmowych programów czeka na Ciebie, także już dziś zaloguj się na naszej stronie i korzystaj z niej za darmo bez żadnych reklam i innych ograniczeń, których niestety jest pełno na innych stronach z programami.

  Serwis SoftMania.pl ma ogromne tradycje, ponieważ służy milionom Internautów nieprzerwanie już od 1997 roku. Także nie trać czasu i zaloguj się już teraz w najstarszym i najprawdopodobniej najlepszym portalu z programami w polskiej sieci.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja do zarządzania nieruchomościami - JENGO »

  Jengo to nowość na krajowym rynku w dziedzinie sprawowania opieki i zarządzania nieruchomościami. Wysokiej jakości oprogramowanie umożliwia łatwe i bezproblemowe administrowanie budynkami. Aplikacja ta umożliwia nadzorowanie obiektów budowlanych z poziomu komputera oraz urządzeń przenośnych.
  Zapraszamy do wypróbowania.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych »

  EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla klientów z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego.

  Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający zarówno na strukturyzację pracy brokera ubezpieczeniowego, jak i automatyzację wielu procesów i czynności, wykonywanych w toku pozyskiwania nowych klientów oraz bieżącej obsługi ubezpieczeniowej i szkodowej istniejących klientów.

  Oferowany przez EFSAL system jest stale rozwijanym narzędziem, systematycznie wdrażanym w coraz większej liczbie kancelarii brokerskich w Polsce. Aby lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów, narzędzie może być indywidualnie modyfikowane. Istotnym elementem jest taka konstrukcja systemu, aby był on przede wszystkim instynktowy, przyjazny i prosty w obsłudze.

  System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »