Strony internetowe Gdańsk - Creative Technology - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony internetowe Gdańsk - Creative Technology

STRONY INTERNETOWE GDAŃSK
Nazywam się Piotr Kaczorowski i jestem zdalnie działającym
full stack developerem.
Moje usługi są kompleksowe, od stworzenia strony wizytówki / strony www / sklepu internetowego / aplikacji dedykowanej po rejestrację domeny, przygotowanie hostingu, instalację projektu na wybranym serwerze, przekazanie zamawiającemu kluczowych informacji dotyczących administrowania gotowym projektem.
Tworzę strony internetowe w Gdańsku, ale zlecenia przyjmuję z całego świata.

Szczegóły strony ctechnology.pl:

Podlinkuj stronę ctechnology.pl:

Strony internetowe Gdańsk - Creative Technology

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe programy autora do wykorzystania »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.nDo dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym. Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia Pracy Online »

  Nasz serwis pomaga znaleźć wykonawcę Twojego projektu. Programiści, tłumacze, fotografowie, graficy, webmasterzy wykonają powierzone zadanie w dobrej cenie i szybkim terminie.

  Freelancer (wykonawca)
  Tutaj znajdziesz znajdziesz źródło ofert pracy. Nie musisz się o nic martwić i wydawać pieniędzy na reklamę swojej firmy. Zalicytuj i zarabiaj.

  Zleceniodawca
  Jeżeli szukasz osoby, która wykona Twój projekt, w krótkim okresie czasu za rozsądną stawkę to tutaj znajdziesz setki takich osób, o konkretnych umiejętnościach. Nie musisz się martwić o ubezpieczenie, zapewnienie miejsca pracy itd.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Web Development Blog »

  Projektowanie elementów stron www. Ciekawe rozwiązania graficzne, nowe trendy. Drobne aplikacje, elementy stron wykorzystujące bazę danych oraz wciąż najpopularniejszy wśród webmasterów PHP. JavaScript coraz śmielej wykorzystywany przez webmasterów do różnorakich efektów i animacji. Wsparty chyba najpopularniejszą biblioteką wśród webmasterów – JQuery. Jeden z najlepszych frameworków PHP jakie aktualnie są dostępne na rynku. Całkowicie darmowy i oferujący masę możliwości Zend Framework.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż smd »

  Nasza firma kieruje swoje działania do przedstawicieli branż: telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, automatyki przemysłowej oraz automatyki przemysłowej oraz elektronicznych urządzeń powszechnego użytku. Podstawowy profil naszej działalności stanowią inteligentne systemy: Rejestracja Czasu Pracy, Kontrola Dostępu, Kompleksowe zarządzanie obiektami sportowymi, Rejestracja i sterowanie temperaturą, Telewizja Przemysłowa, Automatyka przemysłowa. Nasz zakład elektroniki zajmuje się konstruowaniem elektroniki, wdrażaniem i realizacją procesu produkcyjnego, montażem kompletnych urządzeń elektronicznych. Wykonaliśmy wiele wdrożeń i integracji w firmach i urzędach z róznych branż i dziedzin. Posiadamy zaplecze produkcyjne składające się z linii automatycznego montaż SMD dla potrzeb własnych i kooperacji.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adres IP »

  Wszystko o Adresie IP
  Serwis służy do identyfikacji i geograficznej lokalizacji internauty na podstawie jego adresu IP.

  Strona wyświetli nam wszystkie dostępne informacje o danym adresie IP (zlokalizuje sieć i/lub właściciela) łącznie z jego położeniem na mapie.
  Posiada wbudowany lokalizator i geolokalizator IP, dzięki któremu namierzymy także roboty wyszukiwarek internetowych, hosty i domeny.

  Prosta budowa i intuicyjna obsługa sprawia, że strona szybko zdobywa nowych zwolenników wśród pojedynczych użytkowników jak i zaawansowanych webmasterów podłączających ją do panelów administracyjnych.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kreator CV - program do pisania CV online »

  Kreator CV to program do pisania CV online. Umożliwia tworzenie CV w formacie PDF w oknie przeglądarki internetowej w stylu WYSIWYG. Wystarczy założyć konto, wypełnić odpowiednio pola, dodać swoje zdjęcie, wygenerować i pobrać na dysk swoje CV w PDF. Program do tworzenia CV online został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy szukają sposobu na szybkie stworzenie własnego, profesjonalnie i estetycznie wyglądającego CV on-line. Kreator CV posiada intuicyjny interfejs typu WYSIWYG (what you see is what you get), który umożliwia edycję i jednocześnie podgląd swojego CV. Podzielony jest na następujące sekcje: 'dane osobowe', 'doświadczenie', 'edukacja', 'umiejętności', 'zainteresowania i hobby'. Każda z podanych sekcji programu do tworzenia CV zawiera pola, które użytkownik może dowolnie wypełniać.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • EMMAR Sp. z o.o. »

  Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron internetowych dla firm. W pełni kompleksowa obsługa. Tworzymy zarówno proste strony wizytówki, jak i rozbudowane serwisy korporacyjne, portale, sklepy internetowe oraz aplikacje i skrypty na zamówienie.

  Zależy Ci by Twoja firma miała naprawdę w pełni profesjonalny serwis internetowy?

  Nie czekaj dłużej i uprzedź swoją konkurencję - zgłoś się do nas już teraz by rozpocząć współpracę!

  Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Utnie.pl »

  Utnie to serwis dzięki któremu masz możliwość skrócenia długich linków. Nasz skrypt automatycznie skróci długi link do dużo wygodniejszej postaci. Dzięki temu stanie się on łatwy do zapamiętania, ale również publikacji na różnych portalach, ułatwi również dzielenie się nim ze znajomymi. Wejdź na naszą stronę i skorzystaj z możliwości bezpłatnego skracania linków.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania delegacji »

  Aplikacja E-Delegat to idealny i niezawodny program do rozliczania delegacji online.
  Łatwy i przystępny interfejs pozwala użytkownikowi na komfortowe korzystanie z aplikacji.
  Celem programu jest ułatwienie procedury rozliczania delegacji, niezależnie od czasu ich trwania, miejsca pobytu czy środka transportu. Program umożliwia rozliczanie delegacji krajowych oraz delegacji zagranicznych, automatycznie wylicza należności z tytułu diet, noclegów, przejazdów oraz innych dodatkowych kosztów.
  E-Delegat posiada dodatkowe moduły, które ułatwiają codzienną pracę - moduł Biuro, który pozwala planować zadania, moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy komponent pozwalający na dodawanie dokumentów.
  Dostęp do archiwalnych informacji oraz funkcja monitorowania aktywności użytkowników pozwala na łatwiejsze prowadzenie ewidencji. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że podróże służbowe zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zawsze aktualne dane oraz dostępność online powodują, że rozliczanie podróży służbowych stanie się łatwością.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »