Timepot - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Timepot

Timepot to aplikacja do szybkiej rejestracji czasu pracy pracowników, wykonywanych zadań i urlopów. Timepot jest dedykowany małym i średnim firmom. Przyjazny i intuicyjny interfejs umożliwia szybkie wprowadzenie przepracowanych godzin do aplikacji.

Timepot informuje, ile pracownik przepracował, jakie zadania wykonywał i kiedy nie będzie go w pracy. Ewidencja czasu pracy umożliwia śledzenie postępu prac w poszczególnych projektach. Precyzyjne raporty pomagają w analizie rozwoju i szybkim zidentyfikowaniu obszarów, w których firma nie funkcjonuje tak jak powinna. Moduł urlopów sprawia, że jeszcze łatwiej organizować pracę w firmie.

Szczegóły strony www.timepot.io:

Podlinkuj stronę www.timepot.io:

Timepot

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SDTK - programowani aplikacji internetowych i windows »

  Programowanie aplikacji internetowych i windows. Tworzenie aplikacji PHP, aplikacji ASP.NET, aplikacji win32 (.NET) z użyciem JavaScript, html i CSS. Usługi informatyczne, consulting oraz web development. Projektowanie aplikacji.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI PROGRAMISTYCZNE/OPROGRAMOWANIE DLA FIRM »

  Przyjmę zlecenia na wykonanie każdego rodzaju oprogramowania o bardzo wysokim stopniu zaawansowania oraz funkcjonalności na najwyższym światowym poziomie.

  Od wielu lat zawodowo zajmuję się tworzeniem aplikacji oraz oprogramowania dedykowanego systemom Windows.

  Podczas kodowania aplikacji korzystam ze sprawdzonych technologii i światowych rozwiązań.

  Do tworzenia systemów wykorzystuję technologię .NET i systemy zarządzania baz danych:

  * SQL Server 2005/2008
  * MS ACCESS
  * SQLITE
  * MYSQL


  Gwarantuję dostarczenie aplikacji najwyższej jakości, terminowość realizacji przy konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Commerbusiness - program fakturowo-księgowy dla małych firm »

  Commerbusiness to nowoczesny program do fakturowania dla firm handlowych lub usługowych dla systemu Windows. Przeznaczony jest zarówno dla firm będących płatnikami podatku od towarów i usług VAT oraz zwolnionych z tego obowiązku. Dzięki swojej elastyczności można go w prosty sposób dostosować do pracy w niemal każdej branży. Intuicyjna obsługa i ergonomiczny interfejs sprawiają, że praca z programem jest prosta i przyjemna. Aplikacja Commerbusiness składa się z kilku podstawowych modułów głównych oraz szeregu dodatków w którą można ją w każdej chwili doposażyć w ramach aktualnych potrzeb.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Na stronie softwarepatch.pl możliwe bywa zapisywanie całej ilości różnego software umożliwiającego użytkownikom bezpieczeństwo w internecie. Nie musimy za to opłacać ani grosza. Jak to jest możliwe? Po prostu ich twórcom zależy na tym. byśmy korzystali z ich software w mieszkaniu a kiedyś nabywali je dla naszej firmy. Warto bowiem wiedzieć, iż tego wariantu opcje demo wstrzymają kompletną albo przynajmniej świetną ilość funkcji, jednak czerpać korzyści z nich potrafilibyśmy wyłącznie w mieszkaniu do własnych własnych konieczności. Po za tym jednym zredukowaniem nie żąda się od nas najczęściej innych czynników – żadnych pieniędzy czy rejestracji.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • kantata.pl »

  Rozumiejąc budowę więzi z klientem staramy się inwestować w to co tworzy Naszą firmę, czyli w człowieka. Który jako jedyny z zasobów firmy nie podlega prawą mechanicznym i tworzy relacje z klientami, rozwijając się. Traktując każdego klienta równomiernie pracujemy na swój wizerunek i przyszłość. Gwarancja bezpieczeństwa jaką otrzymali od Nas dotychczasowi klienci umożliwiła otrzymanie tytułu Złotego Partnera Firmy COMARCH S.A. oraz Srebrnego Partnera oprogramowania antywirusowego ESET.
  Oferowanie technologii rozwijających się typu: ECOD, zdalny pulpit, oprogramowania biurowe, systemowe, internetowe, pozwala nam na zdobycie pozycji lidera w naszym regionie. Sukces jaki osiągamy jest świadectwem dobrej inwestycji w produkty: Comarch KLASYKA, Comarch Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24.
  Ponieważ w dzisiejszych czasach, każda firma dba o płynność finansową, zapewniamy dofinansowanie ze środków UE z programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Co więcej współpracujemy z EFL i Grenke Leasing, którzy umożliwiają kupno oprogramowania w leasingu.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Java - programowanie na wesoło, kurs, tutorial »

  Oto miejsce, w którym łączy się przyjemne z pożytecznym! Jeśli chcesz się nauczyć pisać programy w Javie i jeśli dodatkowo chcesz, żeby to była przyjemność zapraszam na moją stronę. Tutaj nikt ci nie da uwagi, nie wyciągnie za ucho do tablicy a ściąganie jest mile widziane (jeśli robisz to z głową):) Kurs programowana w Javie na wesoło powstał, żeby zwykły śmiertelnik był w stanie o własnych siłach i bez korzystania z ksiąg magicznych zacząć pisać swoje własne programy. Zaczyna się od podstaw, powoli i bez pośpiechu. Ty decydujesz o tym ile czasu poświęcisz nauce i kiedy to zrobisz. Masz do dyspozycji przykłady, które możesz modyfikować, porównywać i analizować do woli. Gorąco zapraszam!

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe bielsko »

  Zajmujemy się naprawą komputerów. Do Waszej dyspozycji jest pogotowie komputerowe na terenie bielska i okolic.

  Świadczymy usługi:
  -odzyskiwanie danych
  -serwis komputerowy
  -projektowanie i tworzenie sieci komputerowych
  -projektowanie i tworzenie stron internetowych
  -pozycjonowanie stron internetowych

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATSoftware archiwizacja danych obieg dokumentów »

  Jeśli chcielibyśmy sprawdzić na czym polega archiwizacja dokumentów, czyli transformacja dokumentów papierowych w komputerowe pliki, warto już dziś skonsultować się ze specjalistami oferującymi tego typu usługę. Firma AtSoftware oferuje państwu systemy do archiwizacji dokumentów oraz elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki takim usługą jak archiwizacja dokumentów, elektroniczny obieg dokumentów czy też archiwizacja danych Państwa praca stanie się wydajniejsza.
  Warto już dzisiaj sprawdzić jak sprawnie realizowany jest obieg dokumentów w formie elektronicznej i jak łatwo można dokonać transformacji z papieru na nośnik elektroniczny. Zmiany jakie przyniosły komputery są ogromne. Na początku trudno nam było się oswoić z tymi nowoczesnymi urządzeniami. Jednak dzisiaj, nie możemy sobie wyobrazić życia, bez drukarek, skanerów, czy też komputerów przenośnych. Firmy realizujące archiwizację z papieru na postać elektroniczną to dobra opcja dla wielu biur.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ODZYSKIWANIE DANYCH »

  Nasza usługa odzyskiwania danych jest gwarancją profesjonalizmu wysokiej rangi.
  Odzyskujemy dane dysków z systemem plików :
  Amiga FFS, Andrew FS, AtheOS FS, Berkeley FFS, BFS, Btrfs, cramfs, exFAT (FAT 64), ext,
  ext2, ext3, ext4, F2FS, FAT, FAT, FAT12, FAT16, FAT32, HAMMER, HFS, HFS+, HPFS,
  ISO 9660, JFS, JFS, Joliet, minix, Mount Rainier, NANDFS, NFS, NTFS, OCFS2
  ReFS, Reiser4, ReiserFS, Rock Ridge, UDF, UFS, UFS2, VFAT, VFAT, WinFS, XFS, Xiafs, ZFS
  Odzyskiwanie danych z partycji zabezpieczonych szyfrowaniem TrueCrypta i BitLockera !!!
  ZDEJMOWANIE HASŁA BIOS Z DYSKU TWARDEGO
  - NAWIGACJE SAMOCHODOWE
  - LAPTOPY

  NAWIGACJE SAMOCHODOWE - odblokowanie nawigacji (UNLOCK HDD)

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »