Timepot - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Timepot

Timepot to aplikacja do szybkiej rejestracji czasu pracy pracowników, wykonywanych zadań i urlopów. Timepot jest dedykowany małym i średnim firmom. Przyjazny i intuicyjny interfejs umożliwia szybkie wprowadzenie przepracowanych godzin do aplikacji.

Timepot informuje, ile pracownik przepracował, jakie zadania wykonywał i kiedy nie będzie go w pracy. Ewidencja czasu pracy umożliwia śledzenie postępu prac w poszczególnych projektach. Precyzyjne raporty pomagają w analizie rozwoju i szybkim zidentyfikowaniu obszarów, w których firma nie funkcjonuje tak jak powinna. Moduł urlopów sprawia, że jeszcze łatwiej organizować pracę w firmie.

Szczegóły strony www.timepot.io:

Podlinkuj stronę www.timepot.io:

Timepot

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BearShare download »

  Strona poświęcona aplikacji typu p2p jaką jest BearShare. Popularny program to jedna z najpopularniejszych klientów służących do wymiany legalnych utworów muzycznych pomiędzy swoich użytkowników. W programie dostępnych jest szereg możliwości które czekają na nowych użytkowników.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Frontend wszystko o javascript ajax html i css »

  Blog informacyjny przeznaczony dla osób zainteresowanych tworzeniem aplikcaji frontendowych webowych oraz mobilnych przy wykorzystaniu technologii javascript ajax html oraz css. Dodatkowo znajdują tu się informacje ze świata przeglądarek internetowych, porady tutoriale ciekawostki. Informacje o najnowszych trendach oraz technologiach webowych (html5 css). Również poruszamy tematy użyteczności aplikacji oraz interfejsów użytkownika.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Commerbusiness - program fakturowo-księgowy dla małych firm »

  Commerbusiness to nowoczesny program do fakturowania dla firm handlowych lub usługowych dla systemu Windows. Przeznaczony jest zarówno dla firm będących płatnikami podatku od towarów i usług VAT oraz zwolnionych z tego obowiązku. Dzięki swojej elastyczności można go w prosty sposób dostosować do pracy w niemal każdej branży. Intuicyjna obsługa i ergonomiczny interfejs sprawiają, że praca z programem jest prosta i przyjemna. Aplikacja Commerbusiness składa się z kilku podstawowych modułów głównych oraz szeregu dodatków w którą można ją w każdej chwili doposażyć w ramach aktualnych potrzeb.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sikro - Usługi informatyczne Opole »

  Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne. Obsługa firm pod względem informatycznym, tworzenie stron internetowych, WWW, serwis komputerowy. Serwis komputerowy działa na terenie województwa dolnośląskiego. Strony internetowe to usługa dla Klientów z całego Świata. Wystarczy odwiedzić Naszą stronę internetową lub skorzystać z numeru telefonu dostępnego na niej i zgłosić awarię lub utworzenie projektu strony internetowej. Nasz konsultant umówi sie z Państwem na spotkanie. Zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele aukcji Allegro TurboPanel.pl »

  System paneli aukcji Allegro TurboPanel to najbardziej innowacyjny i profesjonalny system w Polsce. Przetestuj go za darmo! Panel aukcji (czyli panel miniatur lub galerię miniatur) to dodatek na aukcje wyświetlający miniatury innych Twoich aukcji wraz z informacjami o nich. Na każdym panelu Klient może kliknąć interesujący go obrazek i w ten sposób przeskoczyć na aukcję innego Twojego przedmiotu. Wyświetlanie miniaturek w panelu odbywa się automatycznie. TurboPanel samodzielnie usuwa zakończone aukcje i pobiera nowe aukcje, nie trzeba o tym pamiętać. Dlaczego panel pozwala zarobić więcej? Dodając TurboPanel sprawiasz, że Klient widzi od razu inne Twoje aukcje. Allegrowicze zwykle są wygodni i bardzo sporadycznie klikają „Obejrzyj inne przedmioty Sprzedającego”. Panel aukcji przyciąga uwagę Klienta oraz zachęca do obejrzenia i kupienia innych Twoich przedmiotów. Wykorzystywana jest tu marketingowa technika „cross-sellingu” i „up-sellingu”.
  Liczne badania naukowe dowodzą, że ludzie „kupują wzrokiem”. Dlatego TurboPanel pozwoli Ci sprzedać więcej! Nasz panel zwiększa ilość produktów kupionych przez pojedynczego Klienta, a ludzi niezdecydowanych przekierowuje na bardziej interesujące Twoje aukcje - konsument pozostaje na Twoich aukcjach i nie przechodzi do konkurencji. TurboPanel to niewielka inwestycja, która zwróci się niedługo po zakupie abonamentu. Jest wygodny i prosty w obsłudze. Najbogatsze w Polsce możliwości konfiguracji pozwolą promować ściśle określone aukcje.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie sklepów internetowych »

  Internet software house - qubsoft.pl - to agencja specjalizująca się w dostarczaniu gotowych, przetestowanych, wysokiej jakości produktów programistycznych jak sklepy internetwoe, portale b2b, portale ecommerce, wizytówki firm, integracje oprogramowań z innymi systemami zewnętrznymi typu api.

  Głównym punktem oferty są dotacje 8.2, 8.1. Przygotowujemy wnioski kompleksowo od strony technicznej i biznesowej, wdrażamy projekt własnymi mocami, testujemy, opiekujemy się projektem.
  Mamy za sobą już wiele wdrożeń zewnętrznych jak i własnych, nasz know-how dofinansowań 8.2 wykorzystujemy przy każdym projekcie, nie zależnie od budżetu.

  Lokalizacja nie jest dla nas problemem, wykonujemy wdrożenia w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, jesteśmy w stanie dotrzeć osobiście do Państwa i odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania.

  Zapraszamy do kontaktu, zweryfikowania naszych możliwości, sprawdzenia naszych cen!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz PITy 2012 »

  Coraz głośniej w sieci mówi się o pewnym programie na darmowej licencji, który znajdziecie Państwo również na naszej stronie. Pełna nazwa tej aplikacji to Program Pity 2012 i jak się okazuje cieszy się dużym uznaniem pośród podatników. A to dzięki temu, że w tym momencie nie trzeba wydawać już gotówki na księgową, bo nawet jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym we własnym zakresie po raz pierwszy to z pewnością poradzimy sobie z tym zadaniem. Wysłanie wypełnionego Pita jako e-deklarację także ma kilka plusów, chociażby nie musimy stać w kolejkach w Urzędzie Skarbowym, ewentualnie nie musimy wysyłać deklaracji pocztą. Możemy uzupełnić Pita o dowolnej godzinie- choćby po pracy. Przy pomocy tego programu sprawnie i szybko rozliczysz sie z Urzędem Skarbowym za 2012 rok. Aplikacja ta daje wiele możliwości, ponieważ można za jej pomocą złożyć takie formularze jak: PIT- 28, PIT- 36, PIT- 36L, PIT- 37, PIT- 38, PIT- 39, PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/28A, PIT/28B. Zatem jak widać lista jest całkiem długa, a to zachęca coraz większą ilość podatników. Jeżeli już chcemy podarować 1% podatku na dowolnie wybraną przez siebie organizację pozarządową, to z tym również nie będzie kłopotu, bo program ten daje nam taką możliwość. Dlatego nie zwlekaj pobierz program i sam spróbuj! Najnowsza wersja będzie dostępna na początku 2013 roku.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla transportu »

  Soloplan oferuje oprogramowanie dla transportu i spedycji. Każdy nasz program logistyczny czy dla transportu jest przygotowany zarówno dla małych jak i dużych firm transportowych.
  Zespół Soloplan to aktualnie 110 osób. Nasi pracownicy pochodzą z różnych obszarów biznesu oraz różnych środowisk naukowych. Jednocześnie jest to gwarancją optymalnej oraz najlepszej realizacji Państwa wymagań, począwszy od zarządzania projektem, skończywszy na szkoleniu Państwa pracowników. Regularne szkolenia oraz bazy wiedzy nieustannie gwarantują wysoką jakość produktów.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Documento.pl - Automatyczne uzupełnianie dokumentów »

  Wzory umów, wzory dokumentów, tworzenie formularzy? szukasz i nie możesz znaleźć zbioru szablonów dokumentów gotowych do edycji i wypełnienia. Sprawdź polski produkt Documento.pl. Dzięki technologii i nieustannego dążenia do poprawy wydajności pracy powstała aplikacja do zarządzania dokumentacją w firmie, która uwolni pokłady energii i uporządkuje obieg dokumentów w przedsiębiorstwie. Dział kadrowy, dział prawny, księgowość - to miejsca w którym Documento jest niezastąpiony. Zapoznaj się z funkcjonalnością i ofertą na stronie documento.pl

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszfakture.pl »

  Aplikacja maszfakture.pl to nowoczesna i wygodna aplikacja ułatwiająca elektroniczny obrót e-fakturami. Maszfakture.pl jest kompatybilna z większością obecnych na rynku programów do fakturowania a po zainstalowaniu nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Pozawala na szybki i wygodny transfer między firmą a jej kontrahentami i biurem rachunkowym.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »