Timepot - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Timepot

Timepot to aplikacja do szybkiej rejestracji czasu pracy pracowników, wykonywanych zadań i urlopów. Timepot jest dedykowany małym i średnim firmom. Przyjazny i intuicyjny interfejs umożliwia szybkie wprowadzenie przepracowanych godzin do aplikacji.

Timepot informuje, ile pracownik przepracował, jakie zadania wykonywał i kiedy nie będzie go w pracy. Ewidencja czasu pracy umożliwia śledzenie postępu prac w poszczególnych projektach. Precyzyjne raporty pomagają w analizie rozwoju i szybkim zidentyfikowaniu obszarów, w których firma nie funkcjonuje tak jak powinna. Moduł urlopów sprawia, że jeszcze łatwiej organizować pracę w firmie.

Szczegóły strony www.timepot.io:

Podlinkuj stronę www.timepot.io:

Timepot

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SocialEngine - Skrypt do budowy serwisu społecznościowego »

  SocialEngine jest skryptem PHP do tworzenia profesjonalnych serwisów społecznościowych. Dzięki niemu możesz uruchomić w prosty i szybki sposób portal, który daje możliwość rejestrowania użytkowników, tworzenia profilów, przesyłania zdjęć, tworzenia blogów, ankiet oraz tworzenia wydarzeń czy ogłoszeń. Wbudowane forum dyskusyjne i czat online zwiększa integrację użytkowników. Z poziomu panelu administratora możesz zmieniać opcje i preferencje systemu, wysyłać użytkownikom wiadomości, wyświetlać bannery na stronie. Szablony tworzy się intuicyjnie, bez zaawansowanej wiedzy HTML możesz modyfikować wygląd profilu oraz stron swojego portalu. Jeden z najlepszych skryptów do tworzenia portali społecznościowych na rynku. Zawiera pełne spolszczenie strony frontowej oraz dodatkowych pluginów. Wiele możliwości integracji. W prosty sposób możesz dodać opcje społecznościowe do swojego aktualnego portalu. Najlepszy skrypt dla klubów, grup czy też organizacji.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy »

  Strona poruszająca tematykę bezpieczeństwa i walki z wirusami komputerowymi. Jak wiadomo dbając o bezpieczeństwo komputera należy wziąć pod uwagę ryzyko złapania wirusów komputerowych. Aby tego uniknąć w systemie operacyjnym instaluje się specjalne programy antywirusowe, czasami płatne, czasami darmowe.

  Wybór jest dość spory, więc spokojnie można przejrzeć darmowe antywirusy (choć większość z nich jest bezpłatna jedynie dla zastosowań niekomercyjnych) w poszukiwaniu takiego, który wyda nam się skuteczny, a zarazem mało obciążający pamięć komputera.

  W razie potrzeby, jeśli system został już zainfekowany, można też skorzystać z dostępnych w internecie skanerów online - również ten temat został omówiony na stronie. Należy jednak zauważyć, iż nie zastąpią one obecności w systemie odpowiedniej osłony. Z drugiej strony nawet najlepsze darmowe antywirusy nie wystarczą, jeśli użytkownik będzie otwierał wszystkie pliki niewiadomego pochodzenia bez uprzedniego ich przeskanowania. Na szczęście programy antywirusowe zazwyczaj posiadają należyte mechanizmy stałego monitoringu pamięci ostrzegające przed zagrożeniem.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Panel aukcji Aplon.pl »

  Aplon to internetowa aplikacja zwiększająca sprzedaż na aukcjach allegro poprzez wzajemną promocję aukcji użytkownika. Panel umieszcza się w treści aukcji, aby pokazać kupującym inne towary które sprzedajesz. Dzięki takiemu panelowi sprzedajesz więcej.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adres IP »

  Strona oferująca sprawdzanie IP, darmową geolokalizację. Dzięki stronie MojeIP.net poznasz swój adres IP a także sprawdzisz informacje w bazie WHOIS dotyczące domeny internetowej. Można też skorzystać z narzędzi takich jak PING Online oraz Traceroute.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firefox »

  Mozilla Firefox to darmowa przeglądarka www, która pozwoli Ci przeglądać strony www szybciej, bezpieczniej i wygodniej niż inne przeglądarki internetowe. Posiada ol­brzymie moż­li­wości kon­fi­gu­racji i dzięki set­kom roz­sze­rzeń można go wzbo­gacić o fun­kcje nie­spoty­kane w żad­nych innych przeg­lą­darkach. Firefox jest darmową przeglądarką open-source. Stworzony został przez grono entuz­jastów z całego świa­ta. Jego licen­cja pozwala każ­demu używać go bez ograniczeń zarówno w domu jak i firmie.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adobe Design Premium »

  Adobe Design Software to miejsce w internecie gdzie możesz kupić oryginalne oprogramowanie firmy Adobe w niskiej cenie. Do kupienia są pakiety Design Standard oraz Design Premium. W ofercie znajdziemy także Flash Professional i Photoshop w wersji CS5, Photoshop Elements 9 oraz inne. Na wszystkie programy pochodzą od zaufanego dostawcy i partnera firmy Adobe. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • 4as Blog »

  Blog poświęcony Flash'owi, AcionScript'owi i czasem innym rzeczom. Dodatkowo również portfolio autora strony z takimi materiałami jak: mody i plansze do gier (Oblivion, Leaf4Dead, Unreal, Counter-Strike, Duke Nukem 3D), rysunki, rendery 3d, napisy do filmów, poradniki, gry we Flash'u oraz aplikacje napisane w językach programowania: C#, C++, Java.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Utnie.pl »

  Utnie to serwis dzięki któremu masz możliwość skrócenia długich linków. Nasz skrypt automatycznie skróci długi link do dużo wygodniejszej postaci. Dzięki temu stanie się on łatwy do zapamiętania, ale również publikacji na różnych portalach, ułatwi również dzielenie się nim ze znajomymi. Wejdź na naszą stronę i skorzystaj z możliwości bezpłatnego skracania linków.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania delegacji »

  Aplikacja E-Delegat to idealny i niezawodny program do rozliczania delegacji online.
  Łatwy i przystępny interfejs pozwala użytkownikowi na komfortowe korzystanie z aplikacji.
  Celem programu jest ułatwienie procedury rozliczania delegacji, niezależnie od czasu ich trwania, miejsca pobytu czy środka transportu. Program umożliwia rozliczanie delegacji krajowych oraz delegacji zagranicznych, automatycznie wylicza należności z tytułu diet, noclegów, przejazdów oraz innych dodatkowych kosztów.
  E-Delegat posiada dodatkowe moduły, które ułatwiają codzienną pracę - moduł Biuro, który pozwala planować zadania, moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy komponent pozwalający na dodawanie dokumentów.
  Dostęp do archiwalnych informacji oraz funkcja monitorowania aktywności użytkowników pozwala na łatwiejsze prowadzenie ewidencji. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że podróże służbowe zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zawsze aktualne dane oraz dostępność online powodują, że rozliczanie podróży służbowych stanie się łatwością.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Swift 2 - Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS »

  Kurs Swift 2 jest to portal internetowy poświęcony nauce programowania aplikacji mobilnych w języku Swift 2 od firmy Apple na platformę iOS. Wszystkie lekcje wchodzące w skład kursu są całkowicie darmowe. Tutorial prowadzony jest od podstaw.

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »