Timepot - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Timepot

Timepot to aplikacja do szybkiej rejestracji czasu pracy pracowników, wykonywanych zadań i urlopów. Timepot jest dedykowany małym i średnim firmom. Przyjazny i intuicyjny interfejs umożliwia szybkie wprowadzenie przepracowanych godzin do aplikacji.

Timepot informuje, ile pracownik przepracował, jakie zadania wykonywał i kiedy nie będzie go w pracy. Ewidencja czasu pracy umożliwia śledzenie postępu prac w poszczególnych projektach. Precyzyjne raporty pomagają w analizie rozwoju i szybkim zidentyfikowaniu obszarów, w których firma nie funkcjonuje tak jak powinna. Moduł urlopów sprawia, że jeszcze łatwiej organizować pracę w firmie.

Szczegóły strony www.timepot.io:

Podlinkuj stronę www.timepot.io:

Timepot

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NT Solution - Obsługa informatyczna dla firm »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm i instytucji. Oferujemy kluczowe rozwiązania informatyczne dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa: outsourcing IT, administracja sieci, serwis komputerowy, bezpieczeństwo danych, tworzenie stron www, projektowanie sklepów internetowych, administracja serwerami i inne

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • VBScript, Perl, PowerShell, skrypty VBs - wszystko dla administratorów serwerów windows 2k3 - 2k8 »

  Skrypty VBS, Perl, PowerShell, wszystko czego potrzebuje administrator serwerów Windows 2003 server i windows 2008 server. Te proste jak i zawaansowane aspekty zarządzania środowiskiem za pomocą skryptów. Dodatkowo dostępne są instrukcję jak skonfigurować usługi wam potrzebne, jak naprawić je, jak zarządzać i monitorować. Jest również dostępne działy project management gdzie poruszamy tematy związane z PMBoK, Prince, ITIL, a jeżeli znasz te wszystkie tematy pomóż innym na naszym forum dyskusyjnym

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • HotelDEMO.pl - aplikacja dla hoteli »

  Dedykowana aplikacja CMS z przeznaczeniem dla hoteli. Zawiera kompleksowe rozwiązania i modułu wspomagające specyficzną branżę hotelową w zakresie publikacji oferty i prezentacji multimedialnych pokoi hotelowych, specjalnych promocji i pakietów czy ofert grupowych, SPA oraz innych ofert indywidualnych.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tatrzańska baza noclegowa »

  Lokalny katalog ofert noclegowo - agroturystycznych z regionu Tatr i Podhala. Pozwala wygodnie przeszukiwać oferty według regionów oraz typów dodanych do niego obiektów. Na łamach wortalu znajdują się również aktualności regionalne oraz galerie zdjęć. Ceniony za przejrzystość oferty wortal cieszy się dużą popularnością zarówno wśród szukających noclegu jak również wśród zamieszczających swoje ogłoszenia.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • kantata.pl »

  Rozumiejąc budowę więzi z klientem staramy się inwestować w to co tworzy Naszą firmę, czyli w człowieka. Który jako jedyny z zasobów firmy nie podlega prawą mechanicznym i tworzy relacje z klientami, rozwijając się. Traktując każdego klienta równomiernie pracujemy na swój wizerunek i przyszłość. Gwarancja bezpieczeństwa jaką otrzymali od Nas dotychczasowi klienci umożliwiła otrzymanie tytułu Złotego Partnera Firmy COMARCH S.A. oraz Srebrnego Partnera oprogramowania antywirusowego ESET.
  Oferowanie technologii rozwijających się typu: ECOD, zdalny pulpit, oprogramowania biurowe, systemowe, internetowe, pozwala nam na zdobycie pozycji lidera w naszym regionie. Sukces jaki osiągamy jest świadectwem dobrej inwestycji w produkty: Comarch KLASYKA, Comarch Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24.
  Ponieważ w dzisiejszych czasach, każda firma dba o płynność finansową, zapewniamy dofinansowanie ze środków UE z programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Co więcej współpracujemy z EFL i Grenke Leasing, którzy umożliwiają kupno oprogramowania w leasingu.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie »

  Główna działalności firmy to strony internetowe - tworzenie www oraz ich promowanie w internecie poprzez tanie pozycjonowanie stron internetowych. Skorzystaj już teraz z okazji bo mamy korzystne promocje i atrakcyjne ceny - kliknij w link i zobacz więcej na czym polega skuteczna reklama w internecie przez pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach Bing, Google, Yahoo. Wysoka pozycja w wyszukiwarce zapewni dopływ wzrost odwiedzalności naszej strony. Zdecyduj się na usługi pozycjonowania bo w dzisiejszych czasach promocja, Optymalizacja i pozycjonowanie strony to konieczność. Serdecznie zapraszamy - zdecyduj się na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach na polskim rynku bo jest to bardzo dobra reklama internetowa.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Java - programowanie na wesoło, kurs, tutorial »

  Oto miejsce, w którym łączy się przyjemne z pożytecznym! Jeśli chcesz się nauczyć pisać programy w Javie i jeśli dodatkowo chcesz, żeby to była przyjemność zapraszam na moją stronę. Tutaj nikt ci nie da uwagi, nie wyciągnie za ucho do tablicy a ściąganie jest mile widziane (jeśli robisz to z głową):) Kurs programowana w Javie na wesoło powstał, żeby zwykły śmiertelnik był w stanie o własnych siłach i bez korzystania z ksiąg magicznych zacząć pisać swoje własne programy. Zaczyna się od podstaw, powoli i bez pośpiechu. Ty decydujesz o tym ile czasu poświęcisz nauce i kiedy to zrobisz. Masz do dyspozycji przykłady, które możesz modyfikować, porównywać i analizować do woli. Gorąco zapraszam!

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe usuwanie danych - White Canyon »

  White Canyon to oprogramowanie komputerowe umożliwiające trwałe usuwanie danych z komputera, smartfona i zewnętrznych nośników danych, takich jak: USB i karty pamięci. Na rynku europejskim cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów. Korzystają z niego największe korporacje i instytucje państwowe. Zadaniem programu jest czyszczenie dysku z plików, w których przechowywane są nasze dane prywatne. Zapewnia skuteczną ochronę przed kradzieżą poufnych informacji i naszych danych osobistych, oraz nie narusza stabilności systemu operacyjnego i innych, zainstalowanych na komputerze, czy w telefonie programów. Jest to także jedyne dostępne narzędzie do usuwania danych z urządzeń mobilnych Apple. Ponadto program jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu informatyki.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rinelo - darmowy system ro rozliczania delegacji »

  Rinelo jest bezpłatnym programem do rozliczania delegacji online. Obsługuje delegacje krajowe oraz zagraniczne. Program posiada rozbudowany, łatwy w obsłudze interfejs. Dostępne są tu raporty, analizy, obsługiwane przypomnienia oraz kalendarz. Program rozlicza delegacje w walucie krajowej oraz obcej. Obsługuje różne typy floty.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • InEwi - Rejestracja Czasu Pracy, Grafiki Pracy, Zarządzanie Urlopami »

  Inewi to nowoczesna aplikacja ułatwiająca nadzór nad personelem firmy. Dzięki zastosowaniu programu Inewi pracodawca może rejestrować czas pracy pracowników, a także ich grafiki, spóźnienia, urlopy i delegacje. Aplikacja pozwala na przyspieszenie procedur, oszczędność czasu oraz skuteczne zarządzanie

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »