Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting

Nazywam się Anna Sąsiadek, mieszkam i pracuję w Gliwicach.
W roku 2005 ukończyłam wydział wzornictwa na ASP w Katowicach.
Zajmuję się malarstwem artystycznym akrylowym i olejnym, na płótnie lub płycie.
Moje prace to głównie pejzaże marynistyczne i śląskie widoczki, portrety psiaków, kociaków i innych bestii.
Oferuję obrazy malowane farbami akrylowymi na płótnie lub na płycie.
Posiadam gotowe do sprzedaży prace zaprezentowane w zakładce OBRAZY.
Proponuję również nowe obrazy na zamówienie:
– inspirowane archiwalnymi,
– inspirowane zdjęciami,
– pejzaże,
– portrety pupili,
– o dowolnej tematyce zaproponowanej przez klienta.

My name is Anna Sąsiadek, I live and work in Gliwice.
In 2005 I graduated from the faculty of design at the Academy of Fine Arts in Katowice.
My works are mostly nautical or Silesian landscapes, portraits of dogs, kittens and other beasts.
I offer acrylic paintings on both canvas and board.
You can find finished work that is available for purchase, under WORKS.
Custom paintings are available upon request.
Just send me:
– your inspirational photos,
– a landscape that speaks to you,
– portraits of your pets or loved ones,
– the name of one of my previous works that you love,
– a suggested color scheme,
– or perhaps simply just a concept.

Szczegóły strony www.annasasiadek.pl:

Podlinkuj stronę www.annasasiadek.pl:

Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konserwacja i kopie dzieł sztuki »

  Joanna Pieczykolan-Miziura, dyplomowany konserwator obrazów i rzeźby polichromowanej,pozłacanej,ram.
  Kopie obrazów malarstwa dawnego i współczesnego na zamówienie, Autorskie obrazy pozłacane. dokumentacja konserwatorska i fotograficzna obiektów zabytkowych.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka Serca - Vedic Art »

  Vedic Art - malarstwo intuicyjne, rozwoj osobisty, szkolenia i kursy, kreatywnosc, Wrocław. Sylwia M. Dudek - Sztuka Serca, Curt Callman, opolskie, dolnoslaskie, Brzeg, Opol, Vedic Art,malarstwo intuicyjne,rozwoj osobisty,szkolenia,kursy,Vedic Art,kreatywnosc,Wrocław,sztuka serca,Sylwia M. Dudek, Curt Callman

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety, Karykatury, Malarstwo - artysta malarz Anna Bromont »

  Profesjonalne Portrety i Karykatury na zamówienie ze zdjęcia w wykonaniu Anny Bromont - absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - OBRAZY autorki reprezentują wysoki poziom wrażliwości na niuanse oddające podobieństwo portretowanych osób jak i rewelacyjny kunszt artystyczny wykonywanych zamówień.Jest możliwość również rysowania karykatur na zamówienie ze zdjęć oraz na żywo na imprezach, weselach, promocjach, rysowanie do wydawnictw, gazet...Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, obejrzenia Galerii i przekonania się naocznie.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sgraffito - najlepsza i największa pracownia sgraffito w Polsce »

  Sgraffito to nasza specjalność. Sgraffito to ozdobna technika malarstwa ściennego wykonywana najczęściej na elewacjach budynków, ale także w ich wnętrzach. Nasza pracownia działa na terenie całej Polski oraz za granicą. Sgraffito wykonujemy z najlepszych zapraw, które sami przygotowujemy w oparciu o starodawne, sprawdzone przepisy. Najczęściej sgraffito wykonujemy na ścianie u klienta - na elewacji budynku lub we wnętrzach. W przypadku gdy nie ma możliwości wykonania obrazu na ścianie oraz istnieje potrzeba ewentualnego przeniesienia dzieła wykonujemy sgraffito na specjalnych płytach, które można montować wewnątrz i na zewnątrz budynku. Na swoim koncie mamy wiele prestiżowych realizacji. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Zapraszamy na naszą stronę www.sgraffito.com.pl na które znajdują się zdjęcia naszych dzieł. Telefon do nas – 660 40 41 37. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Renata Lichańska-Mleczko malarstwo »

  Oferuję malarstwo artystyczne: na płótnie,płycie,kartonie oraz ścienne.Przyjmę zlecenia na portrety olejne,akrylowe,ołówkowe ze zdjęcia i inne obrazy wybrane mistrzów jak i malarstwo współczesne. Możliwość zamówienia ikony wybranych Świętych lub Aniołów, zarówno pisane tradycyjnie na desce lub malowane na szkle. Gwarancja dobrego wykonania i staranności w utrwaleniu. Wystawy indywidualne i zbiorowe: 1982 - BWA wystawa absolwentów Bielsko-Biała, 2002- udział w wystawie poplenerowej Międzybrodzie, 2002 - ZSPiG indywidualna wystawa w Mesznej, 2003 – Dom Strażaka indywidualna wystawa w Bystrej Krakowskiej, 2003 – MDK indywidualna wystawa w Kętach, 2004 – Dom Włókniarza udział w wystawie zbiorowej w Bielsku, 2005 – Gminna Biblioteka Wilkowice udział w wystawie zbiorowej,2005 – Indywidualna wystawa malarska w GB w Bestwinie, 2005 - GDK w Czańcu wystawa indywidualna, 2006 – Dom Nauczyciela udział w wystawie zbiorowej w Bielsku-Białej, 2006 – Ośrodek Kultury i Sztuki w Strumieniu wystawa zbiorowa,2008 – Książnica Beskidzka Bielsko udział w wystawie zbiorowej, 2008 – Muzeum Żywiec wystawa poplenerowa „ Ondraszka” 2008 – Sadlinki wystawa poplenerowa 2009 – Biuro Pełnomocnika Miasta Bielsko wystawa indywidualna, 2009 – Kwidzyń wystawa poplenerowa, 2009 – Galeria Pasja wystawa indywidualna w Kętach, 2010 i 2011 – Galeria/ Freta/ Warszawa udział w wystawie zbiorowej 2010 – Wystawa zbiorowa Chojnicach, Brusach i Męcikał, 2011 – Tyflo galeria Warszawa wystawa zbiorowa, 2011 – ZPAP Warsz

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ArtKomiks.pl: Oryginalna sztuka komiksu - na ścianę do biura i do domu »

  Sklep z oryginalnymi rysunkami (plansze komiksowe) z komiksów, rysowane rękami światowych mistrzów komiksu. Znane tytuły z polski - "Kajko i Kokosz", "Kloss" - i ze świata - "Batman", "Hellboy", "Punisher", "Men in Black". Znane wydawnictwa: DC Heros, Marvel, Egmont, Disney, Cartoon Network i inne. Rysunki pochodzą z pewnych źródeł - od wydawnictw, autorów i kolekcjonerów. Reprezentują dorobek komiksu amerykańskiego, polskiego, włoskiego, francuskiego a nawet japońskiego. Świetne na prezent oraz na ścianę, jako element wystroju wnętrz - domu i biura. Polecamy!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piękne obrazy olejne »

  Galeria obrazów „Pod Bramą Floriańską” znajduje się w Krakowie. Oferujemy oprawianie obrazów. Przede wszystkim jednak zajmujemy się wystawianiem obrazów. Można zakupić u nas portrety, pejzaże, martwą naturę czy abstrakcje. Z obrazami można się zapoznać dzięki interaktywnej galerii. W naszej ofercie posiadamy prace ponad stu artystów.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • The Foundry »

  The Foundry to zespół profesjonalnych grafików, zajmujący się projektowaniem logo, stron www oraz innych części identyfikacji firmy.

  Zajmujemy się również fotografią cyfrową i analogową, malarstwem sztalugowym oraz innymi tradycyjnymi dziedzinami sztuki.

  Wszyscy członkowie naszego zespołu są nagradzanymi w kraju i za granicą artystami z wyższym wykształceniem.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antyki d'Raculi - meble Empire, Boulle i Napoleon III. »

  Inkrustowane stoły, intarsjowane witryny, pięknie złocone serwantki to tylko część oferowanego przez nas asortymentu. Zapraszamy do istniejącej od ponad 20 lat galerii antyków i dzieł sztuki. Specjalizujemy się w starych meblach począwszy od renesansu i baroku, poprzez okres Ludwika XV i XVI, na Secesji i Art - Deco kończąc. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i unikalności oferowanych przez nas przedmiotów. Każdy obiekt staramy się opisać rzetelnie podkreślając formę i historię obiektu.
  Dla nas antyki to pasja, sztuka i historia z którą, poprzez naszą ofertę, chcemy podzielić się z Państwem.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »