Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting

Nazywam się Anna Sąsiadek, mieszkam i pracuję w Gliwicach.
W roku 2005 ukończyłam wydział wzornictwa na ASP w Katowicach.
Zajmuję się malarstwem artystycznym akrylowym i olejnym, na płótnie lub płycie.
Moje prace to głównie pejzaże marynistyczne i śląskie widoczki, portrety psiaków, kociaków i innych bestii.
Oferuję obrazy malowane farbami akrylowymi na płótnie lub na płycie.
Posiadam gotowe do sprzedaży prace zaprezentowane w zakładce OBRAZY.
Proponuję również nowe obrazy na zamówienie:
– inspirowane archiwalnymi,
– inspirowane zdjęciami,
– pejzaże,
– portrety pupili,
– o dowolnej tematyce zaproponowanej przez klienta.

My name is Anna Sąsiadek, I live and work in Gliwice.
In 2005 I graduated from the faculty of design at the Academy of Fine Arts in Katowice.
My works are mostly nautical or Silesian landscapes, portraits of dogs, kittens and other beasts.
I offer acrylic paintings on both canvas and board.
You can find finished work that is available for purchase, under WORKS.
Custom paintings are available upon request.
Just send me:
– your inspirational photos,
– a landscape that speaks to you,
– portraits of your pets or loved ones,
– the name of one of my previous works that you love,
– a suggested color scheme,
– or perhaps simply just a concept.

Szczegóły strony www.annasasiadek.pl:

Podlinkuj stronę www.annasasiadek.pl:

Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obrazy i reprodukcje - galeria Bimago »

  Wirtualna galeria obrazów Bimago oferuje ponad 4000 wzorów obrazów ręcznie malowanych, drukowanych na płótnie lub płycie plexi. Szeroka gama tematyczna - od nowoczesnych obrazów digitalnych, po artystyczne abstrakcje, kolorowe kwiaty, malownicze krajobrazy, bajkowe obrazy dziecięce czy klasyczne obrazy wielkich mistrzów. Format i technikę wykonania obrazu określają Państwo sami przy składaniu zamówienia.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Glebowicz Art Studio »

  Glebowicz Art Studio - pracownia plastyczna i autorska galeria sztuki Jerzego Glebowicza oraz jego przyjaciół, podobnie odbierających sens życia i sposób tworzenia. Obrazy wykonywane wszystkimi technikami malarskimi autorstwa malarzy z długoletnią praktyką artystyczną. Artyści nieprzerwanie studiują i doskonalą wiedzę z zakresu rzemiosła artystycznego, dzięki czemu ich prace można spotkać na całym świecie w kolekcjach prywatnych, ale także na wystawach w Anglii, Kanadzie, USA i innych krajach.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo duchowe »

  Na stronie znajdują się obrazy przedstawiające stan duszy i ciała osób, które maluję. To informacja o ich rozwoju wewnętrznym, o tym co mają w sercu, o ich świadomości, o kolorach, które ich otaczają.
  Na stronie można też zobaczyć rysunki przedstawiające ciało człowieka, a raczej jego narządy. To forma przekazu o dolegliwościach, które można uzdrowić. Jeśli potrzebujesz swojego obrazu, opisującego Ciebie i przeznaczonego tylko dla Ciebie - napisz.Zrobię to za darmo, bo chcę się więcej dowiedzieć o tym co przekazuję. Pozwól mi zrobić coś dla Ciebie.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Publikacje Bożena Skalska »

  Album malarskich prac własnych Bożeny Skalskiej. Artystki wszechstronnej, malarki skłaniającej się ku impresjonizmowi, osoby spełniającej się w wielu dziedzinach sztuki i życia, poetki, pisarki, wszechstronnie uzdolnionego człowieka, podróżniczki i myślicielki.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ikony prawosławne-sprzedaz »

  Strona zawiera bogaty zbiór wizerunków świętych znajdujących się na ikonach prawosławnych lub grekokatolickich. Każdy z wizerunków, który znajduje się w katalogu na stronie, a także inny znaleziony przez siebie, można wybrać i zamówić w dowolnym formacie. Wszystkie ikony wykonywane są w tradycyjnej technice tempery na spoiwie żółtkowym, złocone złotem prawdziwym, bez stosowania żadnych nadruków, transferów i innych współczesnych metod. Są to stuprocentowe rękodzieła i dlatego wyglądają tak fantastycznie. Polecam zapoznanie się z galerią wykonanych prac.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Temperownia - pracownia ikon »

  Wykonywanie ikon na zamówienie, średniowieczną techniką tempery jajowej.
  Przykłady wykonanych ikon znajdą Państwo w zakładce galeria, a pozostałe szczegóły odnośnie powstawania ikon w działach - zamówienia i pracownia.
  Zapraszam.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piękne obrazy olejne »

  Galeria obrazów „Pod Bramą Floriańską” znajduje się w Krakowie. Oferujemy oprawianie obrazów. Przede wszystkim jednak zajmujemy się wystawianiem obrazów. Można zakupić u nas portrety, pejzaże, martwą naturę czy abstrakcje. Z obrazami można się zapoznać dzięki interaktywnej galerii. W naszej ofercie posiadamy prace ponad stu artystów.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tarot Apokalipsy »

  Autorska talia Tarot Apokalipsy Światosława Nowickiego już w sprzedaży! Jest to nowa polska talia prezentujące nowe, oryginalne spojrzenie na tarota bazujące na nieortodoksyjnej, ezoterycznej interpretacji głównych symboli i wyobrażeń chrześcijańskich. Jest ona zwiastunem nadciągających radykalnych zmian, nieuchronnych w obliczu kryzysu tradycyjnej europejskiej religijności. Pozwoli ona łatwiej o odnaleźć się w nowej sytuacji. Talia o wymiarach 6,6 x 12 cm zawiera 78 kart z napisami w języku polskim i angielskim. Ezoteryczne chrześcijaństwo na Wielkich Arkanach. Polak katolik na blotkach. Jak odnaleźć siebie w czasach Apokalipsy?

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawostki historyczne i naukowe »

  Na moim blogu staram się co dziennie pisać o o rzeczach związanych z nauką i historią. Bardzo często poruszam tematy o II Wojnie Światowej oraz starożytnych cywilizacjach takich jak Egipt czy Izrael. Zapraszam wszystkich miłośników historii

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria sztuki współczesnej Warszawa »

  Galeria sztuki mieszcząca się w Warszawie przy Alei Szucha 8. Propaguje dzieła artystów współczesnych w kraju i za jego granicami. Swoje prace z dziedziny malarstwa, grafiki i rzeźby prezentują tutaj m.in. Zdzisłąw Beksiński, Leon Gruzd czy Dariusz Kaleta.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »