Budujemy fontanny oraz baseny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Budujemy fontanny oraz baseny

Zapraszamy do skorzystania z usług związanych z fontannami oraz basenami. Oferujemy utrzymanie, serwis, budowę od podstaw, remonty, naprawy. Zajmujemy się badaniem fizykochemicznym wody, czyszczeniem fontann oraz basenów za pomocą myjki wysokociśnieniowej, karcherem, oferujemy chemię basenową. nFirma C4Y

Szczegóły strony fontanny-baseny.pl:

Podlinkuj stronę fontanny-baseny.pl:

Budujemy fontanny oraz baseny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dekoracje okolicznościowe »

  Internetowa galeria sztuki Sircoco poleca dekoracje okolicznościowe oraz inne rękodzieło ręcznie robione: ceramikę, witraże, prezenty i upominki.
  Zaprojektujemy i wykonamy dekoracje na dowolne przyjęcie okolicznościowe: chrzest, komunię, wesele, przyjęcie jubileuszowe, bankiet, zabawę karnawałową, czy bal.
  Wychodząc z założenia, że każde przyjęcie musi mieć odpowiednią oprawę i klimat, firma Sircoco oferuje Państwu szeroką gamę dekoracji okolicznościowych:
  - aranżacje wnętrz, stosownie do charakteru imprezy,
  - dekoracje stołów, na dowolną uroczystość i w dowolnym miejscu
  (w restauracji, w domu, w ogrodzie...)
  - przystrojenie samochodu i wykonanie bram weselnych.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria jubilerska artnova.pl »

  Sklep internetowy z biżuterią - artnova.plnPierścionki z brylantami - artnova.plnPierścionki ze złota - artnova.plnBiżuteria artystyczna - artnova.pl, wyroby ze złota, łańcuszki, złote, złoto, białe złoto, diamenty, brylanty, złote obrączki, obrączki

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo, rzezba, agnieszka chudzicka »

  Zajmuję się malarstwem, rzeźbą, rysunkiem, ceramiką.
  Między abstrakcją a figuracją.
  Moja twórczość to dla mnie przestrzeń dla ukazania emocji ludzi, mimo że fizycznie często ich nie przedstawiam.
  To poszukiwanie przestrzeni wewnętrznej w otaczającej rzeczywistości.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria sztuki Dziupla w Błoniu »

  Galeria sztuki wystawy i sprzedaż: malarstwo, rzeźba, tkaniny, ceramika, biżuteria.Komis dzieł sztuki,zapraszamy twórców do współpracy.Sprzedaż obrazów,pzryjmujemy zamówienia na kopie obrazów,zamawianie rzeźb,pomników

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Zdrowie - Ośrodek Wiedzy i Działań Holistycznych »

  Ośrodek Wiedzy i Działań Holistycznych Twoje Zdrowie - SPA dla Ciała, Umysłu i Ducha. Energoterapia REIKI, masaż Hawajski Lomi Lomi Nui, konchowanie i świecowanie uszu, odpromieniowywanie, odpromieniowanie mieszkań i posesji.
  Mgr Małgorzata Ratajczak - artysta plastyk, pedagog, nauczyciel, dyplomowany bioenergoterapeuta, energoterapeuta Reiki, radiesteta, kinezjolog, masażysta (masaż klasyczny - leczniczy, hawajski - lomi lomi nui, kahi loa, japoński - shiatsu), mistrz konch wg. Indian Hopi.
  Ponadto filiżanki, kieliszki, szklanki, pucharki, dzbanki i serwisy ręcznie malowane farbą porcelanową naszkliwną na szkle francuskim, wzory wykonanie na zamówienie.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EL-ŁUK artykuły szkolne »

  Firma EL-ŁUK od wielu lat zajmuje się produkcją oraz hurtową sprzedażą artykułów plastycznych. oferowane przez firmę produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, jako że są wykorzystywane przede wszystkim przez dzieci. Odznaczają się też jakością i dużymi walorami estetycznymi. W rozbudowanym asortymencie znaleźć można: farby plakatowe w 6, 8, 10, 12 kolorach o pojemności 20 ml i 10 ml, jak też plastelinę w 6, 8, 10, 12 i 24 kolorach. Różnorodność oferty, jak też konkurencyjne ceny to niezaprzeczalne plusy EL-ŁUK. Firma funkcjonuje na rynku od 1995 roku i posiada na swoim koncie dużo przychylnych referencji, a grono zadowolonych ze współpracy klientów nieustająco rośnie. Odbiorcami firmy są klienci hurtowi z całego kraju. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folk Art Shop - Sztuka ludowa, rękodzieło, rzemiosło, folk design »

  Jeśli pragniesz w ramach alternatywy dla tandety która zalewa nas z państwa środka, znaleźć coś oryginalnego i solidnego, to zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny. Polska sztuka ludowa, rękodzieło i najwybitniejsze polskie rzemiosło sprawią, że przestaniesz czuć się oszukiwany i nigdy więcej nie sięgniesz po orientalną tandetę, zalegającą na półkach polskich sklepów. Każdy kto ceni sobie solidność polskiego rzemiosła i folkowy design swojskiego rękodzieła powinien się poczuć usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa producenta domów drewnianych »

  Marzeniem wielu jest własny domek w górach lub na Mazurach. Warto realizować swoje marzenia. W serwisie, o którym mowa obok znajdziemy rozwiązanie. Na własnej działce możemy zbudować dom z drewna, który pełnić będzie funkcję mieszkania przez cały rok. Strona internetowa prezentuje wybrane realizacje stolarza, który wraz z zespołem tworzy piękne drewniane domy całoroczne. Galerie zdjęć umieszczone w serwisie przedstawiają ponadto meble ogrodowe oraz altany. Na uwagę zasługuje dział domy z drewna, gdzie możemy wybrać swój wymarzony dom i dowiedzieć się więcej o tworzeniu drewnianych domów całorocznych.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lalki kolekcjonerskie »

  Portfolio artystki Józefiny Piotrowskiej-Szukalskiej.
  Absolwentka malarstwa ASP w Gdańsku. Dyplom obroniła w pracowni prof. H. Cześnika w 2011 r. Zajmuje się rysunkiem, ilustracją, lecz to lalki i obiekty przestrzenne stały się najważniejszą formą jej wypowiedzi artystycznej. W swojej pracy twórczej podejmuje próby przedstawienia postaci człowieka zatracającego często ludzkie cechy, tak aby jak najdokładniej określić swój subiektywny odbiór umiejscowienia siebie w przestrzeni czasu, określenia sedna i źródła życia.

  Pierwsze figury, które tworzyła przedstawiały sylwetki postaci. Ich poszczególne elementy wypalane były w piecu, następnie łączone drucikami bądź nićmi.
  Z czasem do świata figur–lalek zaczęły przenikać zwierzęta, symbole, formy mocno zakorzenione w wyobraźni i podświadomości artystki. Kształtowane prostymi narzędziami modelarskimi, stały się zobrazowaniem jej uczuć, przeżyć wewnętrznych, a przede wszystkim przełożeniem na język rzeźby poszczególnych mitów. Z czasem odkryła duże możliwości aranżowania scen-obrazów. W zależności od sposobu eksponowania figur zmienia się ich sens i kontekst instalacji

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźba i sztuka współczesna »

  Na stronie znajdziesz najciekawsze prace artystyczne z całego świata. Szukaj inspiracji i twórz swoje dzieła. W dziełach malarstwa, grafiki i rysunku realnie istniejącymi wymiarami
  są jedynie szerokość i wysokość. W sztuce nieprzedstawiającej XX wieku wielu
  twórców uznało płaskość pracy stworzonej na płótnie za cechę pożądaną i wdartą
  podkreślenia. Na stronie dowiemy się, jak Piet Mondrian, starając
  się uniknąć najmniejszego śladu iluzji przestrzenności, malował na powierzchni
  swoich obrazów płaskie zamknięte w wyraźnie rozgraniczone figury
  geometryczne, kolorowe plamy.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »