Budujemy fontanny oraz baseny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Budujemy fontanny oraz baseny

Zapraszamy do skorzystania z usług związanych z fontannami oraz basenami. Oferujemy utrzymanie, serwis, budowę od podstaw, remonty, naprawy. Zajmujemy się badaniem fizykochemicznym wody, czyszczeniem fontann oraz basenów za pomocą myjki wysokociśnieniowej, karcherem, oferujemy chemię basenową. nFirma C4Y

Szczegóły strony fontanny-baseny.pl:

Podlinkuj stronę fontanny-baseny.pl:

Budujemy fontanny oraz baseny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Malarstwo ścienne płaskorzeźba ścienna Małgorzata Fenrych ArtA »

  Malarstwo ścienne, płaskorzeźba ścienna i wszelkie formy na ich pograniczu są sposobem na oryginalną dekorację ściany. Proponuję dekoracje malarstwem ściennym wykonanym w technice wapiennej i akrylowej . Płaskorzeźba ścienna może być formowana w gipsie wprost na ścianie lub modelowana wcześniej w specjalnym materiale i pokryta tynkiem dekoracyjnym imitującym kamień o nazwie trawertyn lub tynkiem dekoracyjnym tadelakt, zwanym kamieniem w płynie i stosowanym już w czasach faraonów do dekoracji ścian pałaców.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja i kopie dzieł sztuki »

  Joanna Pieczykolan-Miziura, dyplomowany konserwator obrazów i rzeźby polichromowanej,pozłacanej,ram.
  Kopie obrazów malarstwa dawnego i współczesnego na zamówienie, Autorskie obrazy pozłacane. dokumentacja konserwatorska i fotograficzna obiektów zabytkowych.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki wzory - szeroki wybór - Granitstyl »

  Firma Granitstyl jest bezpośrednim importerem granitu z Chin, Indii i Skandynawii. Doświadczenie i wiedza pracowników firmy gwarantują najwyższą jakość usług i zadowolenie klienta z wykonanych prac kamieniarskich. W ofercie między innymi schody granitowe, blaty kuchenne oraz łazienkowe, parapety okienne, dodatki nagrobne z marmuru, granitu, trawertynu i konglomeratu oraz szeroka gama wzorów nagrobków. Firma zajmuje się zarówno produkcją jak i montażem. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sprzedaż nagrobków z placu - istnieje możliwość negocjacji cen na wybrane wzory nagrobków.

  Naszą ambicją jest osiągnięcie najwyższego poziomu oferowanych usług kamieniarskich, szczególnie w wykonawstwie nagrobków. W produkcji nagrobków, jako materiału używamy granitu. Rozwijamy jednoczesnie inne dziedziny związane z wykorzystaniem kamienia jako materiału budowlanego z ukierunkowaniem na produkcję parapetów, schodów, kominków, elewacji, posadzek, blatów kuchennych i wszelkiego rodzaju elementów wystroju wnętrz.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria jubilerska artnova.pl »

  Sklep internetowy z biżuterią - artnova.plnPierścionki z brylantami - artnova.plnPierścionki ze złota - artnova.plnBiżuteria artystyczna - artnova.pl, wyroby ze złota, łańcuszki, złote, złoto, białe złoto, diamenty, brylanty, złote obrączki, obrączki

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEMIK - Kuranty elekroniczne, zegary wieżowe, fasadowe, uliczne, automatyka napędów dzwonów »

  Firma ELEMIK specjalizuje się w produkcji nowoczesnych zegarów wskazówkowych, kurantów elektronicznych oraz napędów dzwonów. Od 15 lat nasze urządzenia montowane są na wieżach, fasadach budynków i konstrukcjach reklamowych na terenie całego kraju, zarówno na budynkach instytucji (urzędy miast, gmin, szkoły, szpitale), jak i na obiektach sakralnych (w tym - kościołach katedralnych, bazylikach i kolegiatach).

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • HORTUS Figury ogrodowe »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji figur z białego betonu, które są bardzo efektowne i mają przeróżne zastosowanie. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas coś dla siebie, a asortyment mamy naprawdę bogaty. Oferujemy między innymi fontanny ogrodowe, meble ogrodowe, lampy ogrodowe, ozdobne donice ogrodowe oraz figurki. Wszystkie figury mają swój indywidualny styl i są niepowtarzalne! Zapraszamy do oglądania katalogu! W naszym sklepie znajdziesz ofertę ozdób ogrodowych, figury ogrodowe prawdziwe posągi ogrodowe i figury dekoracyjne.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rękodzieła z Afryki »

  Bezpłatny serwis poświęcony Afryce. Dominującym tematem na stronie jest kultura i sztuka afrykańska. Strona prezentuje ten kontynent w perspektywie sztuki, wierzeń i przekonań ludności Afryki. Bardzo ciekawe artykuły związane z podróżą po tym kontynencie. Szereg zdjęć i ilustracji poświęconych jest rzeźbie oraz twórczości artystów z Zimbabwe, Senegalu, Jemenu czy Etiopii. Portal porusza również tematykę rękodzieł wykonanych z drewna, szeroko opisuje malowidła z różnych regionów Afryki. Kultura Afrykańczyków często jest wyrażana właśnie za pomocą dzieł ręcznie tworzonych.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • EuroKuchnie.org.pl - Zainwestujmy w meble na zamówienie Łódź »

  Niektórym z nas wydaje się, że meble na zamówienie Łódź są drogie, są wyjątkowo kosztownym i rozrzutnym przedsięwzięciem, ale w rzeczywistości tak nie jest. Przecież wiemy bardzo dobrze właśnie o tym, że meble na wymiar Łódź mogą być i ładne, i wyjątkowo praktyczne, ale przede wszystkim również tanie. Jeżeli zamawiamy sobie mebel, to musimy liczyć się również z faktem, że idealnie będą one komponowały się z naszym mieszkaniem, z naszym wnętrzem. Będą one oszczędzaniem przestrzeni, a przy tym wszystkim również dobrym i ekonomicznym wyborem. Warto się do tego wszystkiego przekonać i warto spróbować zamówić i kupić sobie jakiś meble na wymiar, bo z pewnością nie pożałujemy tej decyzji, a da nam ona z pewnością satysfakcję i spore zadowolenie.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z dewocjonaliami rękodzieło polskie »

  Sklep internetowy artedii.pl oferuje najwyższej jakości prezenty okolicznościowe (komunia, chrzest, ślub)z grawerem gratis do każdego zakupionego towaru, wysyłka w 24h. Polskie rękodzieło z drewna płaskorzeźby, rzeźby o różnej tematyce, srebrne obrazki, ryngrafy o tematyce religijnej z wizerunkami aniołków, Matki Boskiej, Papieża... Możliwość wykonania płaskorzeźby na zamówienie!!

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźba i sztuka współczesna »

  Na stronie znajdziesz najciekawsze prace artystyczne z całego świata. Szukaj inspiracji i twórz swoje dzieła. W dziełach malarstwa, grafiki i rysunku realnie istniejącymi wymiarami
  są jedynie szerokość i wysokość. W sztuce nieprzedstawiającej XX wieku wielu
  twórców uznało płaskość pracy stworzonej na płótnie za cechę pożądaną i wdartą
  podkreślenia. Na stronie dowiemy się, jak Piet Mondrian, starając
  się uniknąć najmniejszego śladu iluzji przestrzenności, malował na powierzchni
  swoich obrazów płaskie zamknięte w wyraźnie rozgraniczone figury
  geometryczne, kolorowe plamy.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »