Podkategoria: Fotografia - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Fotografia Podkategoria: Fotografia

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Best Foto Krzysztof Toboła - Fotografia dla wymagających. »

  Fotografia dla wymagających, o dużym poczuciu estetyki.

  Artystyczna fotografia ślubna, reklamowa, reporterka sportowa, zdjęcia motoryzacyjne. Sesje narzeczeńskie, sesje plenerowe, reportaż ślubny, albumy ślubne, fotoksiążki.

  Oferuję usługi na wysokim poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Podejmuję się większości zleceń, do każdego podchodzę indywidualnie. Wszystkie fotografie poddawane są autorskiej unikatowej obróbce. Działam na terenie Małopolski głownie Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Butik Reklamy »

  Strona internetowa agencji CreativeBoutique podzielona jest na cztery działy:
  o nas, co robimy, portfolio,kontakt.
  Całość utrzymana jest w stonowanych szarościach co nadaje strone elegancki wygląd nie odwracając uwagi klienta od treści,która jest skierowana do niego.
  Proste i jasne rozwiązania techniczne nie sprawiają problemu z poruszaniem sie po serwisie.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reportaz-Slubny.pl - fotografia ślubna Wrocław »

  Artystyczna fotografia ślubna Wrocław i Dolny Śląsk. Fotografie z Waszej wyjątkowej uroczystości œślubnej. Reportaż z przygotowań, ceremonii œślubnej i wesela oraz sesje plenerowe. Dla każdego klienta indywidualna oferta odpowiednia dla jego potrzeb i oczekiwań. Sesja w klasycznych wnętrzach? sesja miejska? fotograficzne eksperymenty? - ważne by się przy tym dobrze bawić i mieć co wspominać przeglądając fotografie z tych szalonych chwil. Klasyczne portrety, szerokie dynamiczne kadry, zabawa rybim okiem, wszystko po to by radość tego dnia była z Wami na zawsze.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opuszczone Miejsca »

  Strona prezentuje zdjęcia z wypraw w opuszczone miejsca. Są to m.in. opuszczone szpitale, fabryki, domy, czy też inne budowle, które w przeszłości stanowiły obiekty użyteczności publicznej. Kiedyś każde z nich tętniło życiem. Teraz z niegdyś kwitnących miejsc pozostały gołe ściany, walające się przedmioty, wybite szyby i hulający wiatr.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moja fotografia - Marcin Gucki »

  Na świat patrzę przez obiektyw. Obserwuję, kreuję i utrwalam. Na blogu dzielę się tym wszystkim co mnie pasjonuje w fotografii - głównie swoimi zdjęciami, ale również recenzjami z przeczytanych książek tych co warto i nie warto czytać, opiniami i testami sprzętu fotograficznego, historią fotografii, pokazuję co mnie szokuje a co inspiruje. Zachęcam do odwiedzenia mojego blogu i pozostawienia komentarza.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna - Marcin Gucki »

  Wyjątkowa fotografia ślubna dla wymagających. Artystyczne zdjęcia ślubne wykonane z pasją. Najpiękniejsze chwile, utrwalone emocje i uczucia z wielką starannością przedstawię w żywych kolorach na kartach, robiącym wrażenie fotoalbumie. Reportaż ślubny oraz sesję plenerową wykonuję na terenie Poznania i okolic, ale jestem otwarty również na inne lokalizacje.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Guzik prawda Maciej Łapiński Fotoblog »

  Guzik prawda to osobisty fotoblog Macieja Łapińskiego, gdańskiego fotografa. Żyję, przemieszczam się, widzę, mam przy sobie aparat. Preferuję aparaty analogowe, gdyż uważam, że posiadają one lepszy blask i kolor.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wasze Wspomnienia - fotografia ślubna, okolicznościowa i na zlecenie »

  Wasze Wspomnienia - fotografia ślubna, okolicznościowa i na zlecenie. Fotograf: Grzegorz Ł. Jurczyk. Fo­to­gra­fią ślub­ną zaj­mu­ję się od 2008 roku. Dzia­łam na te­re­nie Wroc­ła­wia oraz w jego naj­bliż­szej oko­li­cy. W razie po­trze­by istnieje także moż­li­wość do­jaz­du w bar­dziej odle­głe miej­sca - nie tylko na Dolnym Śląsku. Ofer­ta obej­mu­je kla­sycz­ny re­por­taż ślub­ny, skła­da­ją­cy się m.in. z przy­go­to­wań, bło­go­sła­wień­stwa, uro­czys­toś­ci za­ślu­bin (w koś­cie­le lub USC), przy­ję­cia we­sel­ne­go oraz ple­ne­ru. Młoda Para sama de­cy­du­je, które z tych ele­men­tów chce wybrać. Przy­kła­do­wo: bło­go­sła­wień­stwo oraz uro­czys­tość za­ślu­bin. Po usta­le­niu szcze­gó­łów zle­ce­nia spo­rzą­dza­na jest umowa o dzieło, która do­kład­nie opi­suje współ­pra­cę Młodej Pary z fo­to­gra­fem. Przykładowe elementy oferty: * Przygotowania i błogosławieństwo (ok. 2-3 godziny). * Błogosławieństwo (bez przygotowań). * Uroczystość zaślubin (kościół lub USC). * Przyjęcie weselne (do północy - do oczepin). * Plener (ok. 2-3 godziny - może być innego dnia niż ślub). Dodatkowo: * Tradycyjny album w twardej oprawie (format zbliżony do A4) z ręcznie wklejanymi zdjęciami. Nie mniej niż 40 stronami ze zdjęciami w różnych formatach (nie mniejszym niż 10x15). * Fotoksiążka na fotopapierze w twardej oprawie (format zbliżony do A4) z nie mniej niż 40 stronami ze zdjęciami w różnych formatach. Płyta CD/DVD z wszystkimi zdjęciami poddanymi wstępnej obróbce graficznej - gratis

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia - Robert Urbańśki »

  Zawodowo i z pasji zajmuje się fotografią tatrzańską, sportową i makrofotografią. Wykonuje zlecenia fotografii produktów i reklamowych gadżetów. Podczas regionalnych imprez w Zakopanem patronuje medialnie wielu imprezom wykonjąć reportażowe zdjęcia. Na stronie prezentuje swoje ostatnie prace, które uważam za najlepsze. Zapraszam do odwiedzenia strony, oceny zdjęć i podjęcia współpracy z moją osobą.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Curioso.pl »

  Strona o podróżach Mariusza Prusaczyka.Podróże po Świecie.Fotografia podróżnicza oraz relacje w wypraw.Plany na kolejne wyjazdy.Afryka · Ameryka Południowa i Środkowa · Ameryka Północna · Azja · Australia i Oceania · Europa · Antarktyda

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jan Włodarczyk - Galeria Krajobrazu »

  Spośród wielu fotografii, które wykonałem na przestrzeni ostatnich kilku lat, wybrałem kilkadziesiąt najciekawszych.
  Prezentowane w Galerii zdjęcia krajobrazu to efekt fotograficznych wędrówek w poszukiwaniu właściwego miejsca i czasu.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjątkowa Fotografia Ślubna Śląsk »

  Fotografia Ślubna dla Ludzi Wyjątkowych.Niebanalny Fotoreportaż Ślubny. Artystyczna Sesja Plenerowa. Tylko u nas wyjątkowe Teledyski Ślubne.Serdecznie zapraszam. Pracuję przede wszystkim na Śląsku: Rybnik, Katowice, Gliwice. Istnieje możliwość dojazdu do Krakowa i Wrocławia.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Lublin »

  Nazywam się Piotr Stodulski, jestem fotografem. Prowadzę firmę pod nazwą Black Horse Studio i wykonuję głównie nowoczesne zdjęcia ślubne. Zajmuję się również sesjami indywidualnymi oraz fotografią reklamową. Ze mną możesz liczyć też na ciekawy i pomysłowy plener ślubny. Zawsze szukam ciekawego i niecodziennego punktu odniesienia, staram się patrzeć na rzeczy i ludzi nieco inaczej - to właśnie sprawia, że fotografie ślubne są ciekawe i niepowtarzalne. W swojej pracy używam profesjonalnego sprzętu cyfrowego i analogowego firmy Canon. Posiadam uprawnienia do fotografowania podczas celebracji liturgicznych. Aktualnie mieszkam w Świdniku koło Lublina, lecz pracuję na terenie całej Polski. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą. Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia ślubne - proszę o kontakt, podczas indywidualnego spotkania zaprezentuję album ze zdjęciami, odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Szczecin, zdjęcia ślubne Szczecin »

  Fotograf Przemysław Grzybowski prezentuje zdjęcia ślubne, sesje fotograficzne dzieci, zwierząt domowych, zdjęcia pożarnicze, panoramiczne i inne autorskie projekty. Niepowtarzalne pomysły. Zapoznaj się z ofertą: najatrakcyjniejsze ceny za profesjonalne sesje zdjęciowe w Szczecinie

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna - BialaRoza.com »

  Oferujemy profesjonalny fotoreportaż ślubny. Atrakcyjne ceny. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem.
  Fotografią oraz grafiką komputerową zajmujemy się wiele lat.
  Trudnimy się różnymi rodzajami
  fotografii. Robiliśmy zdjęcia na imprezach integracyjnych,
  jak i sesje dla Urzędów Warszawskich.

  Naszą prawdziwą pasją jest fotografia ślubna.
  Najważniejsze dla nas są emocje, oraz ulotne piękno chwili, które towarzyszy tej wyjątkowej uroczystości.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • SLIDE7 - fotografia ślubna | FOTOGRAF Rzeszów, Kraków, Polska »

  FOTOGRAFIA DOKUMENTALNA
  Fotograf Rzeszów, Kraków, Cała Polska

  Oferta naszych usług fotograficznych jest bardzo elastyczna. Ale kierujemy ją przede wszystkim do osób, które szukają nieszablonowych, niepozowanych zdjęć, naturalnych i spontanicznych ujęć. Chcesz, by fotografia, której będziesz bohaterem, wywoływała emocje nawet po latach? Wybierz nasze spojrzenia i nasze kadry!

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Karol Reclaf »

  Wykonuję zdjęcia ślubne oraz reklamowe. Pasja i zaangażowanie tworzy zdjęcia o wyjątkowym stylu i nietuzinkowej formie.
  Fotografia reklamowa jest moim hobby. Gra świateł i cieni jest tym co lubię "chwytać" w swoich zdjęciach.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna warszawa »

  Fotografia ślubną zajmuje się od wielu lat, jest to sposób na życie, zdjęcia ślubne w Warszawie stały się moją pracą. Podczas reportażu ślubnego staram się jako fotograf być jak najmniej widoczny. Moja praca polega na robieniu pięknych zdjęć ślubnych, wszystkie fotografie reportażowe i plenerowe poddaje obróbce cyfrowej stwarzając efekt niepowtarzalny. Nasz cennik jest konkurencyjny. Zapraszam Michał Jankowski

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Szczecin sesje plenerowe, zdjęcia reportażowe »

  Rewelacyjna fotografia ślubna, która na wiele lat zatrzyma tą jedyną w życiu chwilę.

  - Zdjęcia reportażowe z dnia ślubu.
  - Sesja plenerowa innego dnia.
  - Albumy tradycyjne i fotoksiążki.
  - Możliwy dojazd na terenie całego województwa.
  - Indywidualne podejście do klienta.
  - Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów i sesjach fotograficznych.

  Zapoznaj się z ofertą na www.krzysztofmatysiak.pl lub zadzwoń pod nr tel. 502 83 14 17 i zapytaj o wolne terminy.

  Szczecin oraz województwo zachodniopomorskie.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Bencer Photography - fotograf, ślubny, reportaż, reklamowy »

  Profesjonalne usługi fotograficzne: fotografia ślubna, reportaż, reklamowa oraz produktu. Reportaże z wesel i ślubów sesje plenerowe studyjne. Gdańsk Gdynia i okolice Trójmiasta. Fotografia biznesowa, portfolia korporacyjne, portret biznesowy. Fotografia produktu, reklamowa.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: